B-side Rats:

Nr. 1 voor NAC Breda Nieuws

  • Home
  • Contact
  • Nieuwssubmit
  • Links
  • Over Ons

28

aug

Trappenbeleid aangepast aan wensen supporters

Door: Mafkees 

Ja, het heeft al wat langer bij NAC op de site gestaan, maar laten wij er ook eens een paar woorden vuil aan maken: het trappenbeleid. Het stond hoog op de agenda van de clubraad en dat lijkt effect te hebben gesorteerd.

De bedoeling was en is dat de trappen in het stadion mensenvrij zouden zijn. Of liever: je mag er wel even gauw overheen lopen om je plaats te bereiken of te verlaten, maar voor de rest moet je met je vieze voeten en je rotte gedachten over rotzooi schoppen van die prachttrap afblijven. Tja, je zou eens een hoop mensen bij elkaar hebben die sfeer maken, daar moet je toch niet aan denken in een voetbalstadion. Bij de meeste clubs is het staan op trappen tussen twee tribunedelen dan ook verboden. En dat wilde de politie van Breda ook zo graag. Want dan hoor je er pas echt bij, als politie zijnde.

Bij NAC is het trap-staan echter al jarenlang gedoogd. Met name op B-side en Vak G stonden de trappen vol met mensen die het wagen om liedjes te zingen en yells te schreeuwen. Erger nog: ze hebben het naar hun zin en drinken bier. Een levensgevaarlijke situatie natuurlijk. Zeker bij calamiteiten, want die zatte zangkorenbestaande uit bruten gaan vast niet aan de kant als er ambulance personeel of politie langs moet. Dat is al bewezen in het verleden… o nee, dat dan toch niet. Maar het zou natuurlijk wel kunnen gebeuren in de toekomst, je weet maar nooit!

Goed, aan die gedachtengang van de politie is een eind gekomen. De middelste trappen op de B-side en vak G mogen gewoon weer ‘bestaan’ worden tijdens de wedstrijd. Gewoon, zoals dat al jaren is gebeurd en zoals dat al jaren geen hoegenaamde problemen heeft opgeleverd. Daarvoor moeten de supporters, na jarenlang daar gestaan te hebben, nu een proef doorstaan van 3 maanden, waarin er dus geen problemen op die trappen ontstaan als er hulpverleners langs moeten. Als dat lukt, dan worden deze trappen officiële “hier-mag-je-staan” zones.

Nou, we wensen alle staan-mensen succes met staan zonder een obstakel te vormen voor de hulpdiensten. En vol d’r op vanavond a.u.b.!

Bron: B-side Rats, NAC

Ook in het nieuws:

  • Kayserispor meldt komst Bayram (mei 17th, 2012)
  • Weergaloos doelpunt Wanny van Gils opgedoken (mei 17th, 2012)
  • Vanavond contante verkoop ‘Avondje NAC’ (mei 17th, 2012)
  • WWWAAAHHHH… RECLAME!!!! (mei 16th, 2012)
  • NAC blijft onder verscherpt toezicht (mei 16th, 2012)

26 Lezers reageerden

Volg het commentaar via RSS en freaks gebruiken de trackback url
mygif
Uuhhhh jaahhhh schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 13:57

Wat wel ontzettend kut is! Bier drinken ga altijd redelijk snel dan duurt het weer een tijdje voordat 1 van je vrienden weer boven kamer een nieuw biertje doordat de trap zo vol sta! Of van bier drinken moet je plassen en die trap sta zo vol dat je dan een kwartier mist van de wedstrijd!

mygif
Uuhhhh jaahhhh schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 13:59

Kamer = sta met!
Makkelijk hè een iPhone:) hij past alles zelf aan!

mygif
Mafkees schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:00

Als je er last van hebt ga je er toch gewoon niet staan?

mygif
Mafkees schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:01

En als je gewoon intypt "staat met" in plaats van "sta met" dan heb je en goed Nederlands en geen gezeik met je iPhone :)

mygif
Mice schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:13

Scherp Mafkees… En dat nog wel in het weekend ;)

mygif
Martijn schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:13

Noem mij maar een zeurkous, maar ik vond het wel lekker, die volle tray bier in de afgelopen thuiswedstrijd. Van mij mag het zo blijven.

mygif
Mafkees schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:19

Zoals gezegd: dan verkas je naar de zijkant. Dat is toch gewoon een keuze die je maakt?

mygif
SH schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:29

En terecht!!
Ik ben niet van plan om al een uur van tevoren in het stadion te zitten. Gewoon lekker op het fluitsignaal binnen wandelen en gezellig op de trap bier drinken!!

mygif
Snake schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:37

Hadden ze het Tapbeleid maar aangepast aan de supporters.

mygif
Leur Noord schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:37

En terecht!

mygif
gerrit39 schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:40

Zo weer lekker snel bij de tap van de trap op g en snel weer terug ha.

mygif
Da Rule schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:41

Toch is het een forse achteruitgang. De middelste trap mag nu gestaan worden. Echter, de middelste drie trappen stonden altijd vol. Dat betekende automatisch meer mensen die staan aan de andere kant van de trap, omdat je zittend anders niets ziet. Nu die trappen leeg zijn zullen meer mensen gaan zitten omdat er niemand op de trap staat. Dus we kunnen wel blij gaan doen maar het is gewoon weer een achteruitgang met gevolgen voor beleving en sfeer!

mygif
DnWitte schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:42

Tja, als ze er dan mogen staan mogen ze dus ook wel eens wat sfeer maken. Want dat is de laatste wedstrijden van het niveau Willem II.

mygif
ZNDRT-FanaticZ schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 14:53

Voor de sfeer is het natuurlijk prima, en het ziet er ook gewoon veel beter uit, met lege trappen lijkt het wel of we in Heerenveen zitten ;)
Het enige nadeel is het bier halen / pissen. Duurt een stuk langer zo en het levert soms toch wel wat irritaties op op de trappen. Als je op de trap staat, dan weet je ook dat er de hele tijd mensen langs willen, ga dan niet liggen zeiken…
Anyway, goede zaak voor de sfeer, NAC moet weer NAC worden! Vanavond beginnen we!

mygif
mappenman schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 15:01

hallo
over trappebeleid is het als het goed is opgelost.
maar er zijn supporters die 10 stoelen vrijhouden op B side voor vrienden die laterkomen is daar ook toezichtop voor anderen
supports op.

mygif
Snake schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 15:04

Laat NAC stiekum niet meer mensen in de vakken door om elk 10tje om te draaien?

mygif
Martijn schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 15:23

@ Mafkees..
Ik zit daar al jaren, ik sta eerlijk gezecht ook op mijn zitplek. En dan moet ik verkassen ?? dacht het niet.. vond het "met volk staande op de trappen" niet storend, maar "zonder volk staande op de trappen" is wel lekker..

mygif
Stierennek schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 17:10

Ik vraag me af waarom dit nu weer gedoogd wordt. En waarom wordt niet de mening van alle sopporters gevraagt. Maar alleen van het zelfde kliekje. Die trappen vol met mensen is zeer irritant. Je kan er amper langs om bier te halen. Maar bij NAC durven ze er niet tegen op te treden. Als er wat gebeurd heeft NAC een groot probleem. Trappen zijn om te lopen niet om de weg te blokkeren en levensgevaarlijke situaties te realiseren.

mygif
Dunco schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 17:22

Nou Bavaria nog buiten joppen en een nieuwe deal aangaan met JUPILER

mygif
Braveheart schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 17:44

Als iedereen keurig opzij gaat voor de hulpverlening is er niets aan de hand. Je hebt altijd van die randdebielen die dat niet doen. In ieder station gelden regels is dat nou zo moeilijk om je daaraan te houden? Moet er eerst iemand dood gaan voor we met z'n allen inzien dat dit trapbeleid niet deugt? Nac bestuur en politie wat is er nog over van jullie gezag?

Of zijn wij, supporters, bereid om de verantwoording te nemen als het fout gaat?

Zo……… en nu ga we eens genieten van de eerste overwinning , want dat we winnen vanavond lijkt me duidelijk. Dus op naar het stadion

mygif
Snake schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 18:32

Belemmering van hulpverleners kan je een stadionverbod kosten.

mygif
Melis Boonstoppel schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 18:32

Trappen? Belangrijker: Kwakman weg en Leo weg!

mygif
Snake schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 19:06

Belangrijker: Kwakman weg en Leo weg!

Voetbalclubs lijken vaak toch duiventils?
Blijven bouwen hehe.

mygif
f7 oh ho schreef op zaterdag 28 augustus 2010 om 19:12

dan moeten ze het beleid maar overal door trekken. wij zitten op f7 ook altijd op de trap omdat het schijnbaar heel moeilijk is bij nac om een groepje vrienden bij elkaar te kunnen laten zitten ( en hebben daar ook een verzoek voor gedaan ). ik wil dus zeggen dat wij dan ook op de trap kunnen zitten langs de kant. wij zitten niemand in de weg en als er iets gebeurdt dan gaan wij heus wel opzij.

mygif
Ypelaar schreef op zondag 29 augustus 2010 om 12:38

En dan zijn er nog steeds van die hersenlozen die op de trappen staan en stoer niet opzij gaan als je bier wil gaan halen….
Want ik ben stoer en sta op de trap…. wat een niveau.

mygif
j.d.BSIDE schreef op zondag 29 augustus 2010 om 14:46

De titel boven dit stuk klopt m.i. niet.
Er wordt helemaal niet naar de wensen van de supporters geluisterd, wat schetst mijn verbazing de ene trap wordt wel gedoogd en de andere weer niet.
Dat kun je zo niet verkopen naar de mensen, of allemaal niet of allemaal wel op de trap mogen staan.
Nee ons clubje wordt steeds meer die grijze muis want we laten ze maar doen…….
En kom nu niet met reacties zoals hierboven want dan had je in het verleden op de ouwe b-side moeten staan daar kreeg je vanalles over je heen en moest je ook door de massa heenwurmen.



Menu

  • Nieuws
  • Interviews
  • Columns
  • Foto's

100 Jaar NAC

100 Jaar NAC

De laatste: NAC-RKC

Interactief

    

B-Side Rats op Facebook

Archief

  • mei 2012
  • april 2012
  • maart 2012
  • februari 2012
  • januari 2012
  • december 2011
  • november 2011
  • oktober 2011
  • september 2011
  • augustus 2011
  • juli 2011
  • juni 2011
  • mei 2011
  • april 2011
  • maart 2011
  • februari 2011
  • januari 2011
  • december 2010
  • november 2010
  • oktober 2010
  • september 2010
  • augustus 2010
  • juli 2010
  • juni 2010
  • mei 2010
  • april 2010
  • maart 2010
  • februari 2010

Laatste berichten

  • Kayserispor meldt komst Bayram
  • Weergaloos doelpunt Wanny van Gils opgedoken
  • Vanavond contante verkoop ‘Avondje NAC’
  • WWWAAAHHHH… RECLAME!!!!
  • NAC blijft onder verscherpt toezicht
  • Transfer lonkt voor Ronnie Stam
  • ‘Maaskant op het lijstje van De Graafschap’
  • Bayram opgeroepen voor Jong Turkije
  • Alfred Schreuder nieuwe assistent Nederlands Elftal
  • Roelofsen degradeert met De Graafschap

Laatste reageersels

  • buurman in Kayserispor meldt komst Bayram
  • van der leeuwen in Kayserispor meldt komst Bayram
  • van der leeuwen in Kayserispor meldt komst Bayram
  • De Lange in Kayserispor meldt komst Bayram
  • NAC.be in Kayserispor meldt komst Bayram
  • Magnesiumslikker in Kayserispor meldt komst Bayram
  • Ton in Kayserispor meldt komst Bayram
  • bredA in Kayserispor meldt komst Bayram
  • Blubke in Kayserispor meldt komst Bayram
  • eenaaceebreda in Kayserispor meldt komst Bayram
B-side Rats:, iedereen de gekste, wij het actueelste.