B-side Rats:

Nr. 1 voor NAC Breda Nieuws

  • Home
  • Contact
  • Nieuwssubmit
  • Links
  • Over Ons

3

sep

Goede wedstrijd Donny Gorter

Door: Mafkees 

Hoewel er hier door de reageerselmakers soms nog wel eens gezeken wordt op Gorter, speelde die laatste gisteren toch een wel heel goede wedstrijd op een nogal hoog niveau, namelijk met Jong Oranje in en tegen Spanje.

Gortyer startte in de basis en liet zien niet voor niets geselecteerd te zijn. Hij speelde erg degelijk. Ondanks het feit dat Nederland met 2-1 verloor kan je dus spreken over een geslaagde wedstrijd voor onze NAC’er. Het enige dat nog mistte was een doelpunt voor Gorter. Dat scheelde overigens niet veel. Uit een nogal moeilijke hoek wist Gorter echter niet het doel, maar de uiterste paal te raken. Jammer maar helaas.

Zo, en dan nu de neuzen weer richting de komende wedstrijden, te beginnen met die tegen Feyenoord.

Bron: B-side Rats

Ook in het nieuws:

  • Vooronderzoek naar Lurling (februari 6th, 2012)
  • Lurling: “Kuipers is verschrikkelijk” (februari 5th, 2012)
  • Verlies NAC (februari 5th, 2012)
  • Aandewiel vertrekt aan het einde van het seizoen (februari 3rd, 2012)
  • Schilder blij met verlenging Karelse (februari 3rd, 2012)

13 Lezers reageerden

Volg het commentaar via RSS en freaks gebruiken de trackback url
mygif
NBFC schreef op vrijdag 3 september 2010 om 09:35

Niets ten na dele van Donny natuurlijk maar Nederland verliest WEER van Spanje. Grrrrrrr die spanjolen ook! Konden ze weer te kakken zetten net als 400 jaar geleden met het turfschip.

mygif
VAKKIE-G schreef op vrijdag 3 september 2010 om 09:38

donny goed gespeeld jongen ben trots dat je een NACCER ben

NAC BREDA

mygif
Bred@ schreef op vrijdag 3 september 2010 om 09:50

ik heb de wedstrijd gekeken, en ik was natuurlijk voor jong nederland. en in het bijzonder voor donny. hij deed een aantal leuke dingen. maar hij heeft ook een aantal overtredingen begaan, en ook tegen hem. op een gegeven moment loopt er zo'n stierenvechtertje keihard tegen donny`s been aan. en doet net of gorter hem schupte. zoals de presentator ook al zei was dit eerder natrappen op gorter dan een overtreding van onze international ( ;) vin ik idd leuk om te zeggen) ik vond het geen leuke wedstrijd om te zien. nederland toonde veel inzet en gorter heeft de rest geleerd wat een echte NOAD instelling is. want zelfs toen nederland met 10 man verder mocht bleef het aanvallen en bleef vechten. ik vond de kaart te snel gegeven. zeker omdat pal naast de grensrechter een smerige elleboogstoot werd uitgedeeld aan een nederlander. maar het was wel terecht rood hoor. hij raakt hem amper, maar volgens mij was het een doorgebroken speler. ik vind het alleen jammer voor de speler die na een paar minuten spelen weer weg mocht. want hij kwam er pas net in… verder nog eem leuke redding van een keepertje van jong pisvee. hij stopte een pingel. nee. ik denk dat als dit jong oranje oud genoeg is voor een wk ze het ook wel eens ver kunnen schoppen. en niks geen messi meer dan hoor. niks geen grootte 4 of 5. nee dan is de man van het toernooi donny gorter. samen met gudelj want die haalt het ook nog wel. maar nu weet ik alleen niet of gudelj een nederlands paspoort heeft. klinkt niet nederlands (voornaam ok nie) maar da klinkt diejene ellejieroow eelieaah ok nie :P

mygif
Dun Nakkenist schreef op vrijdag 3 september 2010 om 09:58

Donny is absoluut nog geen top, maar wel nog steeds een speler in de groei. Jong-Oranje kan zeer leerzaam zijn.

Alle vertrouwen in Donny Gorter !

@Bred@
Gudelj komt volgens mij uit voor jong-Servië.

mygif
snake schreef op vrijdag 3 september 2010 om 10:04

Gudelj komt volgens mij uit voor jong-Servië.

Wordt tijd dat hij ook een nederlands paspoort krijgt.

mygif
Marco schreef op vrijdag 3 september 2010 om 10:22

Gelukkig is de transferperiode voorbij :D, anders waren we hem nog kwijtgeweest!

mygif
Snorkel schreef op vrijdag 3 september 2010 om 10:40

Blijkbaar erg mistig geweest daar:-)

mygif
scouting nederland schreef op vrijdag 3 september 2010 om 11:04

Klinkt een beetje als het zelfde euvel als tegen Liechtenstein. Toen kwamen DG’s passes ook niet aan en miste hij in de slotminuut vrij voor de keeper. Om dan te gaan roepen “goede wedstrijd” is nogal overtrokken.

mygif
flappy schreef op vrijdag 3 september 2010 om 11:11

Waarom zou hij voor Nederland moeten spelen? Kan me voorstellen dat je graag speelt voor het land waar je roots liggen.

Verder denk ik dat je meer kans hebt op het Servisch elftal dan het Nederlands elftal.

mygif
Dun Nakkenist schreef op vrijdag 3 september 2010 om 11:52

@scouting nederland
Ja, als je 1 scoringskans krijgt en hem helaas net mist is meteen heel je wedstrijd niet om aan te gluren geweest. Oprotten met het positivisme. Stel je voor dat er mensen genieten van een NAC-speler…..

:S

mygif
Maximale schreef op vrijdag 3 september 2010 om 12:07

Een goede wedstrijd gespeeld, dat noemt Deelen 'nogal overtrokken'. Ik moet zeggen Hans, je doet er alles aan om je geloofwaardigheid in rap tempo te verliezen. En daar slaag je uitmuntend in. Wordt meneer Deelen niet ontzettend moe van zichzelf?

mygif
jarmo schreef op vrijdag 3 september 2010 om 12:12

mee eens maar die bal in de laatste minuten had in gemoeten maradonny

mygif
Granada CF schreef op vrijdag 3 september 2010 om 17:26

Hij hield zich gewoon goed staande tegen absolute toppers, want dat zijn Mata, Javi Martinez, Bojan en Capel. Maar goed, voor sommige mensen is het licht niet aan, maar het donker uit…

Hup NAC en hala Breda



Menu

  • Nieuws
  • Interviews
  • Columns
  • Foto's

100 Jaar NAC

11-02 20.45u: NAC-AJA

 

Interactief

    

B-Side Rats op Facebook

Archief

  • februari 2012
  • januari 2012
  • december 2011
  • november 2011
  • oktober 2011
  • september 2011
  • augustus 2011
  • juli 2011
  • juni 2011
  • mei 2011
  • april 2011
  • maart 2011
  • februari 2011
  • januari 2011
  • december 2010
  • november 2010
  • oktober 2010
  • september 2010
  • augustus 2010
  • juli 2010
  • juni 2010
  • mei 2010
  • april 2010
  • maart 2010
  • februari 2010

Laatste berichten

  • Vooronderzoek naar Lurling
  • Lurling: “Kuipers is verschrikkelijk”
  • Verlies NAC
  • Aandewiel vertrekt aan het einde van het seizoen
  • Schilder blij met verlenging Karelse
  • Opbrengst collecte Breda Loco’s
  • Hoge woord eruit: Karelse verlengt met 1 jaar
  • Vitesse-NAC: El Akchaoui op de bank
  • Vrij vervoer naar Heerenveen over en uit
  • Notulen Clubraad december en januari

Laatste reageersels

  • Den Hoge in Vooronderzoek naar Lurling
  • Baljuw in Vooronderzoek naar Lurling
  • Oosterhout in Vooronderzoek naar Lurling
  • Karelse de 2e in Vooronderzoek naar Lurling
  • Vaque Geej in Vooronderzoek naar Lurling
  • carlo in Vooronderzoek naar Lurling
  • jobnac in Vooronderzoek naar Lurling
  • pascallos in Verlies NAC
  • De Lange in Vooronderzoek naar Lurling
  • JP in Vooronderzoek naar Lurling
B-side Rats:, iedereen de gekste, wij het actueelste.