Achilles-NAC op woensdag 20 september
NAC mag woensdag 20 september afreizen naar Groesbeek voor het duel tegen Achilles 29. Het duel start die avond op 19:45 uur.
Heel veel meer dan dit valt er nog niet te zeggen over deze wedstrijd. Kaartverkoop zal ongetwijfeld binnenkort van start gaan in de gebruikelijke volgorde via de gebruikelijke site.Bron: B-Side Rats, KNVB
Plaats reactie
Zou mooi zijn als nac iets kan betekenen in de knvb beker dit jaar. Afgelopen seizoenen viel het vies tegen
Schijnt een pilot te komen vanuit de FIFA. 4e wisselmogelijkheid in eventuele verlenging.. Ben benieuwd
Er was de afgelopen jaren niet eens ern doelstelling voor het bekertournooi.
Hoorde ik daar nou een strontFlieg?
Haha idd een strontvlieg met vieze pootjes.
Mensen uit de financiële sector moeten heel stil zijn als het over doelstellingen gaat.
Doelstelling is om zo ver mogelijk te komen...lijkt me. Of mis ik iets?????
Ik Heb gehoord dat nac bezig is om gino coutinho te huren van az!
Zag Coutinho rondom het stafion
Neem aan dat jullie niet zitten te kwallen wat betreft Coutinho.. ik zie het wel zitten. Goed gedaan bij ADO en veel ervaring. We gaan het zien.
Komt géén nieuwe keeper. Is broodje aap verhaal, ook al ontkend door de zaakwaarnemer van Coutinho
maar er komt wel een nieuwe spits bij
Ik zou graag nog een keeper zien komen. Vind het vervelend te melden, maar hoop dat Noppert zich heel snel gaat herpakken. Anders gaat het lang duren tot de winterse transferperiode. Ik lees dat Ajax overweegt Cassiera alsnog te verhuren, zou hem graag naast Ambrose zien.
waarom Flieger om deze zinvolle reactie alweer afschieten?
is het maar om hem af te zeiken ...
ik denk dat de beker vorig seizoen inderdaad geen prioriteit had
prioriteit numero uno was promotie , welke op een heel gelukkige manier is gelukt
ik denk dat prio van dit seizoen op handhaven ligt
alles wat we met de beker meepakken is meegenomen , maar niet meer en zeker niet minder
ik weet Flieger is soms een pain in the ass ....maar zo nu en dan kraamt hij wel degelijk zinnige dingen uit
kom maar met die duimpje omlaag !
ff tussedoor, zijn cassiera ( spits jong ajax ) en de wijs ( centrale verdediger jong psv ) niet wat voor ons?
Of zie ik dat verkeerd?
Er moet sowieso nog iets gebeuren voor de tranfermarkt dicht is.
zalnooitverlorengaan!
Dat zie jij verkeerd Ritchie.
Zou smulders wel weten dat ie vrijdag geen boodschappen meer kan doen...? Als er niks bij komt en met name een keeper heb ik er een hard hoofd in qua handhaving... sparta thuis wordt dan gewonnen namelijk...
@ knurft
Als een weerman elke dag zegt dat het gaat regenen, heeft ie vast wel eens gelijk. Maar ik neem zo'n gast niet meer serieus. Daarom dus.
We kunnen hier wel de hele dag namen droppen, maar beter wachten we even tot vrijdag, dan weten we precies hoe de selectie er uit ziet. Denk toch niet dat Smulders hier komt rondkijken om te zien of er nog interessante spelers genoemd worden.
Sparta thuis wordt ook gewonnen als Koch eens een kopduel wint bij voorzetten die bijna 3 minuten onderweg zijn. Pak de beelden er maar eens bij van de laatste 2 wedstrijden. Noppert bakt er uiteraard niks van, maar Koch zo mogelijk nog minder. Tegen PSV was Koch persoonlijk verantwoordelijk voor de 0-1 en 1-2.
Vloet eruit en Jeff Stans in de basis want hij js een echte strijder die niet opgeeft beloon dat hij is een van de beste van de selectie bouw een team om garcia en stans. Alsjeblieft een nieuwe keeper en Mari wat je daarmee moet ik niet. Kijk of je bayram terug kan halen
Nac vliegt er gewoon uit bij Achilles als ze zo doorgaan
Wanbeleid
Achilles voelt zich overigens stevig genomen door de KNVB, daar zit nog een portie rancune en je mag hopen dat ze tegen ons NAC niet de geest krijgen. We hebben daar niets te winnen.
Ja tuurlijk Flieger.
En we verliezen ook van Dongen, Longa en DESK
Sterker nog; als ze de C1 sturen hebben we het al moeilijk, Wanbeleid!!
Zout toch op man, sukkel, met een mega hoofdlettter S
Overigens, en dat is best saillant, nog even een samenvatting van hun reacties zodra ze van critici op argumenten en feiten de volle laag krijgen:
- op de man spelen
- fake news en onwaarheden over van Flieg verspreiden (dit Forum laat dat gewoon toe)
- om een ban krijsen, regelmatig met succes beproefde Strategie, want ja, van Flieg liegt natuurlijk alles bijelkaar, oh wacht...
- een nep Van Flieg introduceren om van Flieg "kapot te schrijven"
- roddel en achterklap verspreiden
- boze en onwelriekende reacties plaatsen als afleiding van hun eigen gestank
- humorloze scheldpartijen
Kortom, de sfeer zit er lekker in. Over NAC en hoe het beter moet mag het niet gaan want dat kunnen de egootjes van de huidige kliek allemaal niet aan. En dat, brave mensen, is verdomde jammer.
Hahaha, Flieger in de slachtoffer rol.
Diskriemienaaaaaasie !!!
Kunnen we volgende thuiswedstrijd niet Overal Waar We Komen met Flieger doen?
Hij komt nogal op veel plekken, schijnt...
Kan de bsr flieger niet een apart podium geven.ergens bij menu ofzo. Kan hij daar lekker z'n betogen houden, en blijven de rest van de nieuwsitems schoon, want hij reageert toch nooit op het onderwerp zelf.
Hoeft niemand zich te irriteren ook
Beste Fliegermans, niemand hoeft jou kapot te schrijven. Dat doe je al jaren helemaal zelf. Hier en bij BN de Stem. Een plaat die blijft hangen. Waar je mij in het verleden nog wel eens kon irriteren, vind ik jouw gepapegaai inmiddels lachwekkend. Wake up call: NAC is voor de meesten hier belangrijker is dan jouw ego.
Oh ja: als je de forum-etiquette zo hoog in het vaandel hebt staan, blijf dan eens on-topic en reageer een keer inhoudelijk op posts van anderen.
Kunt zeggen over Flieger wat je wil, maar hij schrijft tenminste wel gewoon NAC ipv Nac.
Een kwartierke van mij uit en geen combi, dus kan er zo alsnog heen, heerlijk !! HUO NAC !
" Overigens, en dat is best saillant, nog even een samenvatting van hun reacties zodra ze van critici op argumenten en feiten de volle laag krijgen"
-wie zijn hun?
-welke argumenten en feiten?
Muhren laten lopen en dan zeggen dat dat geen garant voor goals is. In de 6e minuut had hij hem in zijn 1e wedstrijd al hangen Wanny.
Muhren heeft 1 uitschieter gehad met 25 goals in de eerste divisie. Op het hoogste niveau heeft ie nooit meer gescoord dan 6x in een seizoen. Weliswaar speelde hij lang niet alles mee, anderzijds is het bij AZ doorgaans wat makkelijker scoren dan bij NAC.
Lijkt me geen zekerheidje dat hij er even 10 tot 15 inlegt in de eredivisie. Misschien lukt hem dat wel, maar dat lijkt me na 2 wedstrijden nog wat te vroeg om te beoordelen.
Buiten dat is de vraag wat zo iemand moet kosten en of ie zin heeft om stand in voor Ambrose te zijn. Dat zal ook het grootste probleem voor Smulders zijn, wie wil er als backup spits komen?
Doelstelling van Flieger op 20 september:
Wereldreis ondernemen naar Groesbeek en reisverslag hier publiceren.
Tip: uitkijken dat je niet in een maïskneuzer terecht komt want we kunnen je niet missen.