Af en toe probleempjes met reacties op BSR
Het komt de laatste tijd af en toe voor dat je reactie niet verschijnt onder een bericht waar je op reageert. Dat kan een paar oorzaken hebben:
- Je lult off topic en dat wordt als dusdanig herkend
- Je smijt met enge ziektes
- Je spamt
- Ons filter beoordeeld je reactie totaal verkeerd en wij hebben dat even niet in de gaten
Plaats reactie
Ben blij dat ik aangemoedigd wordt te reageren!!!!
Ook anderen waarvan ik geen namen noem hoop ik vaak terug te zien op BSR. By the way mag de concurent ook wat meer bezocht worden.
Ik moet zeggen dat over het algemeen de site goed en handig werkt. Zonder allerlei ingewikkeld inlog gedoe. Een van de betere sites qua opzet in supportersland in Nederland.
Tsja een compliment van buurman, moeten jullie daar blij mee zijn ? Haha, bv. chefkok zal en dubbele gevoelens bij krijgen vrees ik. Het compliment is wel gemeend.
er dubbele gevoelens
Ik denk dat een inlogsysteem op BSR niet verkeerd zou zijn. Sommige mensen zoals SN plaatsen express k*t berichten in de hoop op reacties. De inhoud van de discussies is daardoor af en toe ver te zoeken.
Sommige off topic berichten blijven wel staan. In mijn ogen dus zo nu en dan een subjectieve beoordeling. Misschien omdat het 'beter bekenden' zijn?
Hup NAC!
@ Ruben:
Juist een inlogsysteem zou dood- en doodzonde zijn, daar help je volgens mij een goede site mee om zeep.
iemand streampje Heracles-NAC voor sopcast?
dank.
@J:
114095
idd waar zijn die streams?
@avl: Dank!
@AVL
Danku!
Bedankt avl!!
hmm bij mij is de stream offline? iemand tips?
laat maar hij doet het al
www.soccertvlive.net
is wel met engels commentaar
@avl
Waar kan ik die getallen invullen??
Alvast bedankt
thx avl!
Vind jij de Rat dus een slechte site? Juist een inlogsysteem zorgt ervoor dat er normaal wordt gediscuseerd. Op bsiderats kan iedereen ongeneerd lekker zeiken.
@ Ruben:
Sinds het inlogsysteem is de Rat zeker minder geworden. En ja, dat hier ongeneerd lekker kan zeiken vind ik zeker prima al vind ik wel dat bovenstaande spelregels door BSR strakker gehanteerd mogen worden.
Het is inderdaad zo, dat wanneer je een inlogsysteem gebruikt, het aantal reacties minder zal worden. Ik zie alleen niet wat het nut is van het elkaar afzeiken. Beide sites bezoek ik iedere dag, maar de rat is mijn favoriet.
@ Ruben:
Onderling worden we het toch met elkaar niet eens, maar vooruit, daarvoor zitten we op deze site en zodoende hebben we discussie.
Wel ben ik het m.b.t. afzeiken het helemaal met je eens.
ik heb al diverse malen iets nieuws gestuurd, en d'r wordt niks geplaatst. ja er wordt iets geplaatst onder n andere naam, lekker interessant dus!