Amieux: "Ik heb er heel veel zin in"
Rémy Amieux is de nieuwe linksback voor het aankomende seizoen. De Fransman doorstond vanmorgen de medische keuring en tekende vervolgens een contract voor een jaar. Mocht hij bevallen, dan is er nog een optie om te verlengen met nog een jaar. Amieux moest vanmorgen vooral kennis maken met de rest van het team: "Gabor Babos kende ik nog uit mijn tijd bij N.E.C. en ook Erik Falkenburg was me niet onbekend. Daarnaast had ik Henrico Drost wel eens gesproken, hoewel we niet samen hebben gespeeld bij RKC. Je kent alle namen wel, maar nu ontmoet je iedereen persoonlijk." De verdediger liet zijn contract ontbinden bij RKC, waarna hij clubloos was. Fit blijven was hierdoor een blijvende noodzaak: "Het was de afgelopen weken vooral veel rennen en trainen zonder bal. Je moet natuurlijk gewoon fit blijven." Op 9 augustus start NAC met een thuiswedstrijd tegen Excelsior. Amieux kijkt daar al naar uit: "Ik verwacht veel van mijn tijd bij NAC. De selectie is bijna rond en ik denk dat we een mooie groep hebben. Ik heb er heel veel zin in."
Bron: B-Side Rats, NAC
Plaats reactie
Veel succes Remy en geef Frans Duits even een beeltje dat hij zich ook mag aanlsuiten bij de selectie.
Frans Duits nog wel. Weet niet wat wij met een dikke zanger in de selectie moeten haha!
Hahaha.Is die Duits voor de sfeer in de kleedkamer dan?Kan eg nie voetballuh die dikke.
Haha typo! Sander Duits bedoel ik natuurlijk! Alhoewel Frans ook gezellig is :-)
.....dan kennen jullie Kim Duits nog niet
dubbel D en een kunstgebit
De sfeer zit er goed in hier
enig minpuntje.....
ze heeft een houten poot.
Weet iemand wanneer we het nieuwe thuisshirt krijgen als je dit hebt besteld bij je SK?
verwacht rond de opendag,want dan zijn ze ook pas te koop ,net zoals het uitshirt
Welkom en succes, zin hebben we allemaal... laat zien dat je dat shirt waardig bent.!!!
Zou raar zijn als hij zou zeggen dat hij er helemaal geen zin in heeft.
Welkom Amieux! Ben benieuwd welke versterkingen Rutjes nog meer in zijn hoed heeft zitten voor ons NAC :)
@Huub
Frans Duits heeft een Frans-Duits woordenboek om Frans met Remy te praten en Duits met Sander?
Sander Duits gewoon, veel gemakkelijker.:)
Dennis van Bergen weet 't: Damcevski tekent vandaag nog voor 3 jaar
De selectie is bijna rond????? Nou dacht t nie...
En de volgende versterking: http://www.vi.nl/nieuws/damcevski-voor-drie-jaar-naar-nac-breda.htm?channel=phone
Niet ypelaar ? Buiten perica en damcevski om denk ik dat dit het zal zijn
Damcevski staat inderdaad op het punt een 3-jarig contract te tekenen bij NAC.
Hij heeft zijn krabbel nog niet gezet, maar men verwacht hier geen obstakels meer.
Rutjes heeft door laten sijpelen nog een extra centrale verdediger aan te willen trekken, dit zal echter niet op termijn gaan gebeuren.
Dit lijkt dus een huurspeler van een Nederlandse club te gaan worden. Eerst kijken hoe de kaarten erbij liggen in de voorbereiding, indien dit niet rooskleurig lijkt verhuurd gaan worden. Persoonlijk verwacht ik hier een Hoedt of Koch, misschien v.d. Hoorn of een Denswil.
Nu aan de slag voor de spitspositie, ideaal zou zijn een Perica gratis huren + een andere spits voor de basis.
We komen dan op 22 selectiespelers, dit is het aantal dat men nastreeft bij NAC.
Op korte termijn gaan gebeuren...
Nu nog zijn landgenoot strikken die spits van Utrecht Eduard duplan
@ Chrisje
Duplan is een buitenspeler, het gaan twee spitsen worden. Buitenspelers hebben we al voldoende: Boateng, Hooi, Tighadouni. Sarpong en Seuntjens kunnen hier ook spelen.
Het zullen 1 fysieke sterke spits en een "voetballende" spits worden zodat er afgewisseld kan worden in spelsystemen en je een breekijzer achter de hand hebt.
http://www.psvjeugd.nl/spelers/700
Deze speler komt de beloften versterken. Krijgt net als Geraldo Alberto Antonio een minimaal contract en geldt in eerste instantie als opvulling beloften. Beide staan te boek als "lastige" jongens, waarbij het kwartje snel moet gaan vallen, om nog iets van hun carrière te maken.
http://www.psvjeugd.nl/spelers/758
D'n deze dus
Ik ken Amieux niet goed genoeg, maar laat me graag verrassen, lekker in je vel zitten en dat is normaal gesproken al heel gauw bij ons NAC BREDA is al een punt om boven ons eigen uit te stijgen !!!
@ Huub
Weet je het verschil tussen Sander Duits en Frans Duits ?!
Sander Duits kunnen we goed gebruiken bij een vrijetrap voor ons, Frans Duits daarin tegen, juist ja je voelt hem al aankomen, zeer welkom bij onze muur op de rand van de zestien bij een vrije trap voor de tegenstander !!!
@Kip: fijn dat je bij PSV een nummer bent :)
http://www.psvjeugd.nl/spelers/700
http://www.psvjeugd.nl/spelers/758
Amieux lijkt me een prima keus. Dat hij bij NEC weg moest zegt me niets: met hem erbij spelen ze ere, zonder hem degraderen ze...
Noodoproep.Hebben jullie nog wat spelers over voor F'noord?Kolere zeg.:-)
@ cor taxi
Brandon kopen voor 11 miljoen !
Haha Scheppi.Geld zat maar geen speler meer over.
Oude bekende Rick ten Voorde gaat komend seizoen trouwens bij Dordrecht spelen...
Wordt gehuurd van een Paderborn, een ploeg uit de Bundesliga. Afgelopen jaar is deze club gepromoveerd naar de hoogste klasse, kans op speeltijd was voor Ten Voorde erg klein.
Was dit niet iets voor ons geweest? Zo slecht heeft hij het niet gedaan bij ons, toch?
met seuntjes heb je al een halve spits, alleen nog even leren hoe en wanneer hij een bal moet vasthouden of doorkaatsen
boateng kun je ook als spits wegzetten indien we 442 gaan spelen
hupnac!!
Gudelj zal het niet worden bij FC Porto. Zij hebben nu Clasie op de korrel, lijkt me serieuzer/.beter dan Gudelj.
Heeft NAC bij Bottgin ook een doorverkoop percentage? Fijenoord lijkt serieuze interesse te hebben als vervanger voor de Vrij!!
Hup NAC ik weet het ook niet dat doorverkoopgedoe maar ik denk het niet gudelj is een ander verhaal want die heeft gewoon een nachart en botteghin duidelijk minder begaan met NAC en had nog maar contract voor 1 seizoen
de transfer ronde komt nu pas op gang, als feyenerd en psv gaan shoppen komt het pas los, zij gaan spelers uit de subtop halen, en die clubs gaan winkelen bij de degradatie clubs als NAC,
Zou opzich wel mooi zijn @oosterhout3
Zou nac 442 spelen met aanvallend middenveld
Misschien een keer proberen bij een oefenwedstrijd*
nee hoor , moet je pas doen als je een echte spits hebt gehaald(liefst peerke dus), die dan met het liefst boateng het voorin uitvecht met falkenburg/matic in de buurt
ook was vorig seizoen seuntjes ook veel beter toen hij inviel dus met 70 minuten even kijken welke spits moe is, is eigenlijk geen probleem
hupnac!!
Eindelijk eens iemand die het nacpubliek er niet bij haalt en dan na een goed seizoen weg gaat ! Laat je voeten spreken jongen en de rest komt vanzelf
Altijd een van de betere backs in de Eredivisie gevonden. Maar dat is meer omdat er maar weinig echt goede backs rondlopen in de Eredivisie. RKC erbij halen is in mijn ogen niet relevant, aangezien dat een team was daad niet draaide. Castelen en Sno waren nog enigszins dragende krachten, met daarachter Duits en Amieux. Het zullen nooit toppers worden, maar zolang ze normaal blijven voetballen en zodoende een degelijke prestatie neerzetten vallen ze niet uit toon in een goed draaiend elftal. Degelijke voetballer dus, die zolang hij zijn werk goed doet en hard blijft werken zoals hij in het verleden deed zeker een aandeel kan hebben in de 'successen' van NAC. Zodra hij z'n inzet kwijt is zal het waarschijnlijk de zwakste schakel worden