Amoah, Bodor en Swerts op proef
NAC begint vandaag met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Op de eerste training verschijnen direct drie proefspelers: ex-NAC'er Matthew Amoah, Boldiszar Bodor en Gill Swerts. Amoah is natuurlijk een oude bekende. De carrière van de spits raakte na zijn vertrek bij NAC behoorlijk in het slop. Bij Mersin Idman Yurdu speelde hij slechts een handvol wedstrijden en bij zijn laatste club Heerenveen speelde hij helemaal niet. De 31-jarige Boldiszar Bodor speelde in Nederland jarenlang voor Roda JC. De afgelopen twee seizoenen kwam hij uit voor OFI Kreta en Beerschot AC. Bodor kan zowel in de verdediging als op het middenveld uit de voeten. Gill Swerts (30 jaar) speelde in Nederland voor Feyenoord, Excelsior, ADO, Vitesse en opnieuw Feyenoord. De back stond afgelopen seizoen onder contract bij SønderjyskE.
Bron: B-Side Rats, @dennisvanbergen
Plaats reactie
Geweldig! al die dertigers!
De leeftijd kan me niet schelen want met veel jeugd hoort ook ervaring. Amoah zou kunnen maar die andere twee Pffff.
Hebben wij een plan mijnheer Eskes ?
NAC heeft op de backposities alleen Looms, Van der Weg en wellicht De Roover. Zo gek is het niet om Swerts te testen. Heeft een bak ervaring in de Eredivisie.
Bodor speelde bij Roda JC vooral als middenvelder, maar kan ook als centrale verdediger uit de voeten. Was bij Roda nooit een van de minsten (heel behoorlijk schot ook) en dus snap ik dat ook prima.
Bij Amoah hangt alles af van de vraag of hij nog fit is. Zo ja, dan heb je een spits die het bij NAC jarenlang prima gedaan heeft. Daarnaast kan hij wél iets met een voorzet vanaf de zijkant.
neeeeeeeeeeeeee
3x brandhout....
Ik snap al die negatieve reacties niet zo heel goed. Natuurlijk zijn het geen wereldspelers, maar testen kan nooit kwaad. Daarnaast zou ik niet weten wie je dan wel moet halen.
Het is altijd heel makkelijk om te roepen 'haal maar een talent uit de Jupiler League', maar het enige doel is ook komend seizoen om niet te degraderen. Dat blijft het doel zolang NAC financieel nog niet gezond is. Van deze spelers weet je zeker dat ze het niveau hebben/hadden voor de Eredivisie. Lijkt mij niet verkeerd om wat zekerheid in te bouwen door ervaring aan te trekken.
Geen amoah please,.
niet verkeerd. op naar een goede mix van jong talent en ervaren speler.
Toch weer vreemd om te lezen, 2 jaar geleden publiekslieveling, nu kachelhout... Erg typisch voor dit forum
JALLAALAA MATTHEW AMOAAAAHH!
HELD VOOR ALTIJD!
Verder prima die mix van jong en oud zoals hierboven al werd gezegt. Basis van succes.
Bodor en swerts kunnen ervaring toevoegen.
Amoah voet niets meer toe, zijn tijd is geweest.
We hebben allemaal smurfenspitsen van 1.60 meter. Ja laten we er nog een bijhalen..heel zinnig :>( Bovendien is Amoah een aardige vent maar scoren is hij al jaren geleden mee gestopt. Pure geldverspilling. Haal dan talentvolle spits uit 1e divisie of zo.
Amoah amoah !!!! Die kan zeker wat toevoegen.
beste mensen...het is een PROEFperiode. Wat is er mis mee om die mannen de kans te geven zich te bewijzen?
laat maar spelen die mannen waren nooit slecht
Als amoah er straks in 4 wedstrijden 5 inschopt is hij de held. En ik weet niet wie hem smurrie roept maar heeft toch heel wat ballen gekapt en met name doorgekopt dat de snellen jongens weg waren op de keeper af amoah is zeker nog een waarde voor dit jonge team en die andere als ze fit zijn 2 degelijke spelers met goede instelling
Smurrie is smurf
Amoah geldt daarbij als versterking voor de breedte. De 32-jarige spits is transfervrij na zijn vertrek bij SC Heerenveen.Swerts en Bodor maken hun entree bij NAC als potentiële basiskrachten. Beiden waren afgelopen seizoen actief in het buitenland. En op proef, ik zie het probleem niet!
Swerts is toch geen verkeerde een harde werker en een speler die graag wilt, is niet minder dan Jens Janse en je zult toch echt wat reserves nodig hebben aankomend seizoen! Bodor ben ik minder over te spreken. Amoah als hij fit is kan hij nog van waarde zijn als hij blijft kwakkelen met zijn fitheid moet je er niet aan beginnen.
Zie in Amoah niet de broodnodige spits waar wij op wachten. is geen Killer en heel balvast vondt ik hem ook niet....Als vaste spits zie ik toch liever een langere vent kopsterk en redelijk balvast...
Bodor was altijd wel goed, maar of hij dat nu ook nog is is ff afwachten natuurlijk...
Swerts idem.
Prima om dergelijke spelers te testen. Zegt ook best iets dat zulke jongens maar wat graag bij NAC een contractje krijgen. Bij bv. w2 zul je ze niet zien.
Gudelj sr. moet ze met een scherp oog volgen komende dagen en dan weten we meer.
Qua selectie komt het goed en we hebben eindelijk weer een prima trainer. Die nw. assistent is trouwens ook geen verkeerde.
Op voorhand kun je niets zeggen hierover, de toekomst
zal het uitwijzen. MAAR !!! Het scoutingsclubje
kan de prullebak in scheeld weer € ??????
Wat een aanfluiting van deze mannen.
Eerst de jeugd van Feyenoord, en nu het prostaat trio.
Swerts speelt al 4 jaar niet op niveau. Ik denk niet dat hij het nog kan brengen. Amoah kan het ook al 2 jaar niet meer brengen. Bodor vond ik altijd een goede speler, maar ik sluit me hier bij Zorro aan. Ik vraag me ook af voor welke positie hij gehaald word. Hij is redelijk multifunctioneel en dat is op zichzelf een fijne eigenschap.
Als NAC Amoah terug halen, de laatste scorende spits die we hebben gehad. Wat een verschil als we met hem in de spits kunnen spelen ipv Schalk.
Lurling werd ooit ook afgeschreven bij terugkomst, nu dragen mensen hem op een schild...
Ik hoop voor Amoah op eenzelfde revival als Lurling! Met vertrouwen van de trainer en steun van het publiek schiet hij er zo weer 12 binnen.
Over Amoah; als die zich nog eens ECHT wil bewijzen en er ECHT voor gaat.En hij begint te scoren,dan kan het zomaar weer een mannetje van 15 goals in een seizoen worden.Als het hem niet meezit in het begin,dan wordt het kwakkelen tot het end.Een gok dus.
Maar testen kan dan zeker geen kwaad.You never know....
De andere twee namen zijn eigenlijk niet echt verkeerd voor NAC.Een beetje ervaring kan ect geen kwaad bij het jong gedruis wat nog door moet groeien.
Ik moet zeggen dat ik deze transferperiode positief verrast wordt door Sjefke e co.(tot nu toe dan).
Wat Botteghin betreft; Het liefst zie ik hem gewoon blijven.Twee plekken op de ranglijst aan het eind hoger of lager kan zomaar met zo'n sterkhouder.
En hij mag dan 7,5 ton +salaris kosten.Een vervanger komt ook niet voor niks.Het verschil is dan ws minder dan die twee plaatsen oplevert.
http://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/item/fc-groningen-geeft-oud-speler-spurs-de-kans dit lijkt me toch een betere om als 'proefspeler' mee te laten doen. Was toch ook nog zo'n ex Man UTD jongeling die weer in NL aan de slag wilde?
Klopt, en heerenveen gaat een oud-toptalent van united, wolff eikrem, gratis ophalen. Das pas scouten. Ik weet niet hoeveel het scoutingsapparaat nu kost, maar het lijkt me dat daarin wel bezuinigd kan worden inderdaad. Maar goed, miss heeft Heerenveen wel 3x zoveel scouts. Sjefke doet t uitstekend trouwens, deze drie mannen testen is nooit mis. Bovendien laat je aan lokeren zien dat de roover geen must is, waardoor die mogelijk makkelijker te halen is. Goeie strategie Sjef!
Niet verkeert dit. Voor NAC is komende tijd belangrijk niet onder de streep te eindigen. Daarom is ervaring belangrijk. Hebben ook jeugd gehaald voor de toekomst. Zijn eindelijk met een stukje beleid bezig. Hier is het bijna altijd zeuren en afgeven bijv alleen maar jeugd en dan ook nog van 010 wordt er geroepen waar is de ervaring. Komt er ervaring op proef weer gezeur. Ik denk dat NAC nu eindelijk ook eens vooruit denkt. Aller belangrijkste is komende 2 jaar boven de streep eindigen.
Heel triest om te lezen dit, hebben we hier een zware TD voor en een duur scoutingsapparaat? Spelers die nul komma nul marktwaarde hebben, waarvoor werkelijk waar geen enkele interesse is van andere clubs. Maar jawel hoor opvanghuis NAC Breda biedt onderdak. Helemaal tenenkrommend is het om te lezen dat we spelers moeten gaan testen. Zegt meteen wat over het vertrouwen in deze mannen en hun kwaliteiten.
Bij NAC is er geen technisch beleid te bespeuren alleen maar actie en reactie en het testen van wat aangeboden spelers. De komende weken zal uitwijzen dat we ook de verdedigers kwijt raken waardoor we geen Eredivisie waardige selectie meer hebben.....ik houd me hart vast. Wat een resultaten boekt die ene meneer Eskes toch zeg echt een aanwinst voor NAC. Ik ben benieuwd op grond waarvan de heren RvC hem en v As in het zadel houden.
Een aantal van jullie riep hetzelfde toen Lurling zich melde bij ons ouwe NAC...
gewoon lekker bij alles roepen dat t KUT is dan heb je vast een keer gelijk.
Ik hoop dat er nog voldoende drive in 1 van deze mannen zit om t gras op te vreten. Dan is die speler wat mij betreft welkom..
NOAD
Prima keus! NAC kan wel wat ervaren jongens gebruiken na het aantrekken van al die jongkies.
Mensen kraken het nu al af maar ze worden eerst getest!
Misschien doen de azijnpissers er goed aan om het woord 'testen' eens te Googelen!
Waar het mij om gaat is het beleid erachter, wat er niet is dus. Met een lege portemonnee kan je al niet veel dus het is enerzijds logisch, aan de andere kant moet je je schamen dat je spelers als swerts niet in de jeugd hebt lopen.
Andere clubs testen geen spelers voor ze eventueel een contract aangaan natuurlijk. En al die andere clubs hebben ook nooit contracten afgesloten die bij nader inzien niet gelukkig waren.
Triest om te lezen, deze zogenaamde kenners. Blijkbaar is deze club, of in ieder geval deze eraan gerelateerde website, een opvanguis voor zurige betweters.
@baas
Het beleid is de komende 2 jaar niet te degraderen met ervaring te nemen. In die 2 jaar de jeugd klaar te stomen en in te gaan passen. Dat is nou beleid en geen korte termijn denken.
Ik mag toch hopen dat geen van deze 3 een contract krijgt. Echt kansloze figuren.
Op voetbalprimeur.nl staat tekst en uitleg van Van As. Bodor wordt serieus naar gekeken of het aanwinst is en swerts en amoah trainen mee en mochten ze nig enig niveau hebben dan wordt er pas over nagedacht
Wij zijn twee jaar getraind door een echte NAC man Karelse. Helaas heeft hij geen enkele speler beter gemaakt en het verhaal Schalk - Karelse is bij de insiders wel bekend denk ik. De groei briljant van NAC die kapot is gemaakt door een trainer. Zo jammer. Logisch ook dat hij nergens meer aan de bak komt. VVV, Sparta, Grunn zelfs gae kiezen voor een andere trainer. Het gelijk van de directie, zwaar bekritiseerd destijds. Deze proef spelers zijn prima, rustig bekijken of het klikt, helemaal niks mis mee. Ben blij met de manier waarop NAC nu bezig is. Voelt weer goed!
correctie; belediging voor brevok.
En de achterban wil niet met brevok geassocieerd worden!!!
Kees luijcx was ook niks
Beste mede Nac supporters.
Weet iemand van jullie of Tim Coremans en Steven Edwards op dit moment nog voetballer zijn van Nac 1? Want ze moesten volgens mij eerst een club vinden, voordat nac met hun wilde verlengen. En zover ik weet, is dat nog niet gebeurd.
Proefspelers zijn normaal in de voorbereiding van de competitie.
Goed dat NAC deze spelers eerst een week of 2 mee laat trainen, voordat ze een beslissing nemen.
Hoe vaak is het niet voorgekomen dat NAC zonder een speler gezien te hebben een contract aanbood?
Belangrijkste voorbeeld is Michael "Het hardste schot van Denemarken"Hansen. Dit is uit de tijd dat voor velen alles beter was dan nu.
Sluit me volledig bij de opmerkingen van Da Pope aan.
Stuk voor stuk zijn dit spelers van wie we weten dat ze het niveau aankunnen.
kijk uit he mensen die bodor kan ook speciaal voor de vrije trappen zijn heeft een loeihard schot en samen met swerts ook op de backpositie spelen en tjah amoah heeft wel gespeelt bij heerenveen de bekerwedstrijd als ik me kan herinneren waarbij hij in zijn eentje 5x paal en lat raakte(geen goal overigens).
dus het is dus mooi op proef kost niks zeg maar en toch een toegevoegde waarde.
laag contract aanbieden en je hebt gewoon eredivisie waardig team op de been, alleen moet nac nu wel uitkijken met botteghin, als hij weggaat 2 verdedigers bij aub
Na de storm van negatieve reacties, verontwaardiging en boosheid over de nieuwe wanstaltige kermisachtige tenues krijgt de achterban een nieuwe koude douche over zich heen. Na een jaar intensief scoutwerk, keihard werken en snoeihard onderhandelen komt dan een oude afrikaan op proef. Vre-se-lijk. Ondertussen zitten commissarissen en toezichthouders zich te verbergen. Bangevers en meelopers hebben vrij spel.
Het begint catastrofale dimensies te krijgen. Dat hele bestuursmodel en de invulling daarvan met lichtgewichten en ijdeltuiten leidt nergens toe. Drie punt nul lacht zich kapot. Daar zijn ze toch maar mooi ingetuind met z'n allen.
en misschien is amoah ook wel gehaald om schalk de trucjes te leren hoe om te gaan met verdelen van de energie van schalk en ik denk als schalk af en toe naar um luistert best goed komt, zoals vooraan aangegeven schalk wordt beter van concurentie!!
en tjah 3x transfervrij dus waarom niet op proef, kosten 6x niks nu
aub geen Swerts, minimaal 3 fatale blunders per seizoenshelft.
Bodor en Amoah moeten in de proefperiode maar laten zien wat ze (nog) kunnen.
Amoah krijgt altijd het voordeel van de twijfel, wat is die goud waard geweest voor NAC !!
Kan je een niet-Europese speler een amateurcontract aanbieden?
Swerts is absoluut een goede back voor NAC , voor de rest grote vraagtekens, een echte spits moet er bij !
Zullen we niet eerst even deze proef afwachten alvorens deze spelers de grond in te boren??
Ik mag hopen dat Amoah het nog steeds in zich heeft! de publiekslieveling geweest van vele bij NAC!
Zou mooi zijn dat ie terug zou komen!
Na de presentatie van de shirts met die genante dikke sherp is het nu weer raak. Opnieuw negatieve geluiden over de proefspelers. Het lijkt maar niet op te houden met deze mensen.
Opvallend op de training: Botteghin afwezig met 'buikgriep'...
Swerts en Amoah maakte een goede indruk
Amoah lijkt me een ideale reservespits. Kan al zijn ervaring doorgeven aan Schalk. Laten we met zen allen Schalk de eerste 10 wedstrijden de kans geven om zich te bewijzen. Ik geloof dat die zo gemotiveerd is na het afgelopen k*tseizoen, dat die heus wel wat gaat presteren.
Swerts en Bodor zijn voor 10x niks. Deze oudere jongens komen niet voor een appel en een ei bij ons voetballen.. Swerts heeft vorig jaar tot eind september (volgens mij) zonder club gezeten en dan heeft uiteindelijk een Deense middenmotor hem opgepikt, waar hij vervolgens ook geen potten brak.
Bodor had afgelopen seizoen niet eens een basisplaats bij het gedegradeerde Beerschot.. Zegt genoeg, me dunkt.
Amoah = JA
Bodor & Swerts = NEE
Swerts wil al een tijdje graag in Breda voetballen, hoofdreden is dat hij zijn dochtertje vaker kan zien aangezien zij hier is geboren en woonachtig is!
Swerts is voor NAC een prima back.
Bodor kan voetballen maar is een vraagteken. Kan echter uitgroeien tot een soort Feher.
Amoah en Schalk in de spits, het publiek erachter, natuurlijn zijn we zo ere waardig.
Het beleid van Eskes doe ik geen uitspraak over omdat het nog niet is te zeggen. Ik heb wel bedenkingen en vrasagtekens.
van As is goed bezig.
natuurlijk / vraagtekens.
@ Thieu,
Als je Amoah hebt ga je hem toch niet op de bank zetten. De laatste scorende spits die we hebben gehad de laatste jaren. Schalk heeft vorig seizoen een aantal duels in de basis gestaan en kreeg het vertrouwen van Karesle, helaas hebben we kunnen zien dat hij het niveau ( nog ) niet aan kan. Het beste zou ook zijn om hem een jaar te verhuren aan een eerste divisie clubje. Want op dit moment kan hij het eredivisie niveau absoluut niet aan, heel jammer maar het is niet anders.
@THIEU
ken je feiten man, beerschot is failliet!
anders hadden we suk ook niet gehad eej
maargoed die bodor kan overal spelen aanval middenveld links recht en heb hem zelfs in de spits zien spelen bij rjc geloof ik(als ik me goed herinner)
swerts tjah eredivisie waardig en amoah tjah mits topfit ook een aanwinst van jewelste, dus jongens bewijs het ongelijk van de negatieve mensen hier en vlammen!!
@ hner: Spijker, kop, raak.
Verder wordt het steeds erger hier op BSR. De negatieve reacties hebben inmiddels de overhand. Met als gebruikelijk dieptepunt Maik 'Brevok' de Boer, die dit keer loopt te wijven dat ie de nieuwe sokken (van spelers die hij overigens allemaal kut vindt) niet kleuren bij zijn zelf gepunnikte NAC-pyama.
Altijd gemekker. De lol is er inmiddels wel vanaf. Vraag me dan ook af of hier nog veel echte supporters komen. Dat de Zwitserse modekoning hier nog een spreekbuis krijgt is eigenlijk sowieso te gek voor woorden. Die plaat blijft al jaren hangen en we weten allemaal waarom.
Als de reacties hier een afspiegeling zijn van de gemiddelde NAC-supporter, is het tragisch om te moeten concluderen dat we zijn afgegelden van een Engelse mentaliteit naar een Zwitsers/Duits karakter. Voor alle azijnpissers een gratis Tip Van De Dag: ga eens naar de supporterssite van een willekeurige Engelse voetbalclub. Read and learn. Voor degene die niet weet wat dat betekent: Lese und Lerne...
Helemaal geen verkeerde die Bodor hoor!
https://www.youtube.com/watch?v=9xd-qM8br9g
Ik zal het even herhalen als van as me niet heeft gehoord
JÜRGEN LOCADIA!!!!!!
Swerts en Bodor testen is best logisch !
Amoah hoef je niet te testen, kan zelf een leek zien dat Schalk en Amoah dezelfde types zijn en dan kies ik toch voor verjonging, Amoah was een mooie tijd, kan aleen maar tegenvallen !
Getuigd weer van weinig fantasie van de heer Van As.
Amoah...tjonge jonge. Die presteerde in zijn NACtijd zo goed dat ie zijn uitverkiezing voor de nationale ploeg kwijtraakte. Lekker aftesten die gast. Daar is het beste al heel lang van af.
Swerts is prima!
Net als Amoah speelde scherp.
Bodor kan ik niet beoordelem maar lijkt me ook prima. Ervaren krachten mengen met jonge garde
Schattig dat er mensen zijn die vinden dat Amoah en Schalk dezelfde types zijn. Qua lengte zijn ze vergelijkbaar verder niet.
Helemaal eens met Voske!
Hup Voske!
Voor de rest: stelletje jankers hier, prima gedaan van NAC om deze drie met veel ervaring te testen. Amoah is altijd welkom om te laten zien natuurlijk of hij het nog kan, en die Swerts en Bodor zijn altijd gasten geweest die voorop in de strijd gingen en geen onaardige indruk achterlieten.
Gewoon testen, maar persoonlijk heb ik nu al meer vertrouwen in een Swerts dan ik ooit had in Jansse, dus wat dat betreft zou het al een verbetering zijn, en Bodor zou zo maar een nieuwe Luijcks kunnen zijn. We zullen zien
HUP NAC!
Had mathew afgelopen vrijdag gespot bij de zandberg basisschool. Hij ging daarheen om een van zijn kinderen op te halen. Hopelijk wil die zijn kinderen daar op school houden en houdt hij niet van reizen. Voetballen in Breda is dan een uitstekende oplossing! :)
HUP NAC
@ Henk
Niet dan, het zijn allebei types in een aanvallend elftal, met de neus naar het vijandelijke goal en niet spitsen met een tegenstander in de rug want dan springen de ballen van de voet, ze zijn allebei snel en bezeten voor de goal binnen de zestien meter, hoeveel vergelijkenissen moet je nog meer hebben henkie boy !
iedereen die hier negatief is moet toch wel op de forum avonden aanwezig zijn.
ongelooflijk wat negatief..
gomez robben messie enz enz en dan zal het hier pas rustig zijn
mijn kinderen al gaan al 5 jaar mee en lezen nu een half jaartje hier de site zij snappen er niets van
zijn gek van Nac en de zaterdagavond.
de jongste is 11 en ze weet zeker dat de mensen hier die negaief zijn nooit kunnen juichen op zaterdag
plezier van deze site is ver tezoeken
Amoah mag van mij best komen als het maar niet te duur is gwn een contract geven voor 1 jaar en dan elk jaar bekijken net als bij teuntje, een paar jaar geleden moest hij nog 4 ton verdienen omdat hij buiten de eu komt dus of zit dat inmiddels anders??
Zou een stunt zijn om Amoah binnen te halen. Samen met Suk in de spits!
Schalk nog een half seizoen niet laten spelen is funest, dan gaat hij het nooit meer halen en vertrekt hij bij einde contract naar Zwolle of GAE.
Sterke spits er bij en die samen met Schalk laten spelen. Amoah zou dan geen slechte zijn.
Wat een stunt om een uitgerangeerde ouwe spits binnen te halen.
Iemand die jong, gretig en keihard is. Iemand die weet wat NOAD is. Geen balafwachter met handschoenen aan van oktober tot maart en niet meer voor een carriere move hoeft te knokken.
We hebben een grote stevige spits nodig. Niet nog een dwerg!!!!!
AMOAH IN DE SPITS!
super NAC!! Mooie plaats in de strijd om Europees voetbal volgend seizoen zit er dik in!
@Omecor, hoe weet jij nou of ie is uitgerancheerd?? Eerst eens zien wat ie kan dan commentaar geven cor, er zijn r al genoeg hier die geilen op commentaar geven.
Geef m n kans! Ik heb r alle hoop op dat ie deze kans pakt en laat zien wat ie kan! let maar op!
Fotoverslag van de eerste training vandaag online op www.F7Breda.nl.
Amoah heeft de volgende statistieken bij NAC:
07/08 25w 11dp
08/09 22w 12dp
90/10 26w 9dp
11/12 28w 10dp
In dat laatste seizoen scoorde hij in de 2 seizoenshelft 1 keer!! Wat mij bij is gebleven is dat hij bijna iedere bal van zijn voeten liet springen, geen enkele zin had om maar iets te doen aan meeverdedigingen.
@chie moet je er wel even bijvermelden dat we toen leonardo hadden voorin die geen bal afgaf aan hem en daar moet hij het wel van hebben, amoah wet je 1 ding zeker en dat is dat schalk zoiezo van november tot en met februari mag spelen als ie fit is.
zo niet denk ik dat zoals ik al eerder zei, dat amoah schalk nog wat zou kunnen leren i.v.m energieverdeling zodat schalk het een keer heel de wedstijd vol houdt,en dus de goeie momenten pakt omdruk te zetten en dat soort dingen.
ik heb wel door dag iedere positie dubelbezet moeten zijn aldus onze trainers en dus blijven ze denk ik 433 spelen.
en met 10 goals heb je bijna het dubbele van de topscorer van vorig seizoen.
oosterhout3
dat is al verleden tijd dat hij rond de winterstop weg is.
Bij ghana heeft hij zijn tijd gehad
@Chie, er waren destijds al strubbelingen met spelers en trainer. Dus dit had zeker te weten een oorzaak!
Toen ging er een hoop mis, we aanschouwde destijds een ongeïnteresseerd en depressief elftal!
Dat is verleden tijd, we hebben nu een fris team dat ervoor ga!
ben er zeker van dat deze AMOAH nog veel stunts zal laten zien in Breda!!
Als ik deze beelden zo terugkijk: http://www.youtube.com/watch?v=CbigXIPfZYU
Welcome back Amoah!
Er zijn toch nog altijd veel mensen die Amoah wel zien zitten. En blijkt dat die mensen niet echt een kijk op voetbal hebben, maar meer naar een paar momenten die dan zo "geweldig" waren van de voetballer Amoah. Nou Chie heeft helemaal gelijk. Iedere bal springt van zijn voeten, en totaal geen inzit (laatste seizoen) en vaak geblesseerd. 100% waarheid. Er worden nu alleen nog maar noodgrepen uit de kast gehaald om nog een beetje elftal neer te zetten. Fout bezig NAC !! Wordt nu echt triest. Swerts...ha ha ha, moet niet gekker worden.