Amoah: "In het voetbal is niets zeker"
Ondanks het feit dat hij voor NAC een prima spits is, mag Matthew Amoah deze zomer vertrekken. Omdat de Ghanees een voor NAC-begrippen waanzinnig salaris verdient, wil de club hem het liefst verkopen. In gesprek met Sports Live laat Amoah weten nog geen idee te hebben waar zijn toekomst ligt. Amoah: "IIn het voetbal is niets zeker. We zullen zien wat God voor mij in petto heeft." Amoah hoopt in ieder geval weer de mogelijkheid te krijgen zijn kunsten in het Ghanees elftal te laten zien. Hij was tijdenlang vast selectielid, maar viel de laatste tijd buiten de boot. Amoah: "Ik ben er altijd klaar voor, maar dit is meer een vraag voor de bondscoach want die beslist daarover. Ik voetbal in ieder geval nog en ben dus zeker niet gestopt. Als ik de kans krijg om te spelen zal ik spelen en als ik die kans niet krijg dan zal ik bij mijn club in Nederland alles geven wat ik heb."
Plaats reactie
Karelse: 'Ik word er zo langzamerhand wel moe van, koeschijten...'
Donderdag, 23 juni 2011 om 08:18
Met talloze reddingsacties probeerde NAC haar financiële huishouding in orde te krijgen. Zo staat er eind volgende maand koeschijten in het Rat Verlegh Stadion op het programma. John Karelse wil zich nu vooral richten op het nieuwe seizoen en verleent vanaf volgende week geen medewerking meer. "Ik prijs elk initiatief, maar ik word er zo langzamerhand wel moe van. Koeschijten..."
"De supporter is de dupe, moet meer betalen voor zijn seizoenkaart en krijgt allerlei bizarre acties voor de kiezen", zegt Karelse tegen Voetbal International. "Vanaf onze eerste trainingsdag, volgende week donderdag, doen de spelers en staf nergens meer aan mee. Ik ga niet meer als een soort clown ergens optreden.
"Ik heb het met liefde gedaan, maar nu is het klaar. Wij moeten ons voorbereiden op een belangrijk jaar." Karelse is blij met Florian Jozefzoon, Roly Bonevacia (beiden gehuurd van Ajax), Eric Botteghin (FC Zwolle), Jordy Buijs (De Graafschap) en Mike Zonneveld (AEL Limassol). "Ik vind echt dat we spelers gehaald hebben die bij NAC passen", aldus de oefenmeester.
Iets voor nieuw artikel? Bron, voetbalzone.nl
Is gewoon een stuk uit de nieuwe VI.
Ook niet zeker wat Amoah komend seizoen presteerd.
Afgelopen seizoen was het echt treurig.
Nu vele berichten over vertrek spelers.
Had eerder gemoeten.
Nu drukken ze hard op de begroting en kan dit ons puntenaftrek opleveren.
Go please!!!!!!!!!!!!!
Karelse geeft in het interview ook aan dat hij nog veel moet leren en ook fouten heeft gemaakt. Dat is in iedergeval eerlijk. Maar het geval is nu eenmaal dat sommige eigenschappen die nodig zijn voor het trainersschap in je moeten zitten en je die niet kunt leren.
De omgang met mensen en zeker nog jonge mensen vergt takt en inzicht in hun belevingwereld en dit valt heel moeilijk aan te leren. Spelers nemen iets sneller van je aan als je zelf ook redelijk op niveau tegen een bal hebt kunnen trappen.
Het naar buiten toe uitdragen van de club via media etc is tegenwoordig ook heel belangrijk.
Verder wordt eerlijkheid op prijs gesteld maar eerlijkheid hoef je niet op een botte mannier te brengen.
Karelse mist teveel van deze facetten om een goede hoofdtrainer te kunnen zijn. Bij gebrek aan financiën was het mijnsinziens beter geweest om Gert Aandewiel als hoofdtrainer aan te stellen en Karelse als zijn assistent. Mocht het aanstaande seizoen succesvol verlopen dan zal ik de eerste zijn om Karelse te complimenteren!!
Karelse stelt eerlijkheid op prijs, dit is mijn eerlijke mening.
Heb het stuk van Karelse in de VI gelezen. Een echte clubman, die John!
Voor wat betreft Amoah, ik hoop dat ie verkocht wordt. Hoewel het een goeie spits voor NAC is, heeft hij vorig jaar te weinig laten zien. En het is eens typische goed weer voetballer. In het voor en najaar is hij doorgaans beter dan in de wintermaanden. Als we effe kunnen cashen is dat ook nog eens goed voor NAC.
Amoah vind ik echt een sympathieke speler. Jammer dat hij vrij veel geblesseerd is geweest, anders had hij zeker zijn meerwaarde gehad. Zou het jammer vinden als hij vertrekt, maar iedereen weet natuurlijk dat NAC het geld gewoon nodig heeft.
Wat betreft Karelse. Ik kan goed begrijpen dat hij het gehad heeft. Ik vind dat hij veel gedaan heeft voor RedNAC. Gekookt voor een aantal supporters als ik het goed heb en aanwezig geweest bij allerlei initiatieven. Nu niet echt bepaald dingen die bij zijn functie horen. En dat allemaal omdat de beleidsbepalers er een puinhoop van maken. Niet alleen de supporters draaien ervoor op, maar ook al het personeel en eigenlijk iedereen behalve de verantwoordelijken. Heel frustrerend.
Nu moet de technische staf en de selectie gewoon vakantie houden en zich daarna 100% focussen op voetbal en niet meer op randzaken.
'Serieuze interesse voor NAC-aanvaller Leonardo'
NAC Breda kan Leonardo wellicht op korte termijn verkopen. Er zijn twee clubs met belangstelling voor het Braziliaanse zorgenkind, meldt Omroep Brabant.
NAC wil graag van Leonardo af, want met zijn salaris drukt hij erg zwaar op de begroting. Daarnaast is de grillige aanvaller geen geliefde speler in de selectie en werd hij het afgelopen seizoen regelmatig buiten de selectie gehouden.
Leonardo laat aan BN/De Stem weten dat hij het liefst uit Nederland zou vertrekken: "Alles is hier goed georganiseerd, maar er is veel stress. En altijd maar die
pijn van niet in Rio zijn. Twee weken per jaar ben ik maar daar. Daar
leef ik voor", vertelt de oud-Feyenoorder. "Nederland is zo negatief."
De vleugelspits mag mogelijk zelfs transfervrij weg bij NAC en zegt dat hij rustig afwacht wat er gebeurt op de transfermarkt.
Bron: Voetbalprimeur
Blijft ontzettend jammer, omdat de speelsteil van ons NAC, op zijn on BREDAAS is door het onzekere van de technische staf, het niet durven te voetballen en blij zijn met een punt, dat deze twee kanjers LEO en MATTHEW ons NAC door de achterdeur gaan verlaten, terwijl dat we daar op hadden kunnne verdienen en van genieten, ik blijf hier een zeer wrang gevoel bij houden !
Een goede Amoah zou van meerwaarde voor NAC kunnen zijn, maar hoe lang is het geleden dat we een goede Amoah zagen ?
Ik vind hem in het veld niet gretig overkomen. En als ie de bal gaat halen dan blijft ie daar hangen.
Hij is niet voor niks zijn plek in de nationale selectie kwijt geraakt.
NAC kan voor minder geld een spits met hetzelfde rendement kopen, maar we hopen natuurlijk op BETER.
“Nederland is zo negatief.”
Zou hij www.bsiderats.nl lezen?
In een goed elftal met een zonnetje
zal Leo best wel presteren.. Brazilanen die niet echte top
zijn hebben het hier gewoon koud en missen ook persoonlijke warmte
is een gegeven waar je als club rekening mee moet houden, daarnaast moet je een speler ook op de juiste positie opstellen...4-4-2 met amoah
in een 4-4-2 systeem was je met amoah en leonardo veel gevaarlijker geweest dan in ons 4-3-3 systeem waar het meeverdedigen van Leonardo continu een punt van kritiek is geweest. Met 4 middenvelders had je leonardo beter kunnen gebruiken en was zijn minpunt (meeverdedigen) niet erg geweest. Elke tegenstanders zou het wel uit zijn hoofd laten om achter 1 op 1 met leonardo of amoah te gaan staan. Helaas heeft geen enkele trainer dit geprobeerd!!
wie wil nou een part-time spits (lies, knie, afrika) die er per seizoen maar 12 inlegt in beker en competitie ?
Ik scouting, het probleem is zijn salaris en ik dacht eerlijk gezegd dat dit door jou gezegd zou worden en de schuld van van bavel, vd hoeven en mommers was?
Amoah is een held, je moet de jeugd van 5 tm 13 vragen wie de beste speler is van NAC, altijd Amoah. Hij doet veel dingen buiten voetballen. Denk aan met gehandicapten werken in ziekenhuizen helpen, de start van de avondvierdaagse doen enzo. Een prima spits voor NAC en denk ook nog steeds dat een aanval met Leo 's Amoah, rechts en links mid een schilder en Lasnik, en centraal mid Gudelj en Luijckx het prima zullen gaan doen. Maar helaas zitten er 20000 coaches in het stadion...
Of ik lever de helft in en blijf bij nac,want hij kan het goed begrijpen van nac vanwege de finaciele situatie nou als tie dat zo goed begrijpt lever tie toch wat in!
@gerrit39
Ja tuurlijk joh, dat zou jij ook meteen doen natuurlijk..
@ TpT
Misschien kan Karelse wel beter koken dan trainen!
@gek Euh ja als ik al 3miljoen op me bankrekening had staan wel ja bij die mannen is het nooit goed!anders wegwezen en proberen clubmensen te halen(helaas zijn die moelijk te vinden tegewoordig maar toch).
Als je dan toch voor 4-4-2 gaat doen dan Amoah (of vervanger) met Schalk. Sterke fysieke spits met een gedurfd aanvallertje. Die fysiek nog heel veel tekort komt. Kwalitatief ook, maar wel lef en inzet toont.
Nog altijd die oude cultuur van als ze je aardig vinden mag je blijven. Karelse ging zwaar de mist in met de slechtste tweede seizoenshelft in jaaaaren, maar hij mocht blijven.
Dat Leonardo weg moet lijkt me duidelijk.
Amoah is een bruikbare spits, maar die is volgend jaar echt niet meer gemotiveerd. Die hoopt op een club.
Amoah heeft in de tweede seizoenshelft ook wel zeer weinig bruikbare ballen gekregen. Zodra NAC in de buurt van het 16-meter gebied van de tegenstander kwam, werd de bal ingeleverd.
In de voorbereiding maar eens goed gaan trainen op loopacties, steekballetjes.
Ook de kritiek dat Karelse NAC onBredaas laat voetballen snap ik niet. Als het thuis gelijk stond zette Karelse er in de laatste 15-20 minuten er meestal wel een extra aanvaller bij.
Dat heb ik Maaskant nooit zien doen...
Mensen focussen te veel op de tweede seizoenshelft, maar door alle financiele ellende en vastgevroren WC-potten in Zundert, is het ook weer niet zó verwonderlijk dat de resultaten achterbleven. Ook een Co Adriaanse of Van Gaal had er waarschijnlijk niet meer uitgehaald.
Hoe ver staat de verbouwing in Zundert eigenlijk?
Ik hou me vast aan de eerste seizoens helft: de overwinningen op PSV, Twente, WII, Feyenoord en ADO waren toch echt lekker.
Teams kwamen toch met een onrustig gevoel naar Breda.
De KNVB heeft de klachten van een aantal Eredivisieclubs over het speelschema serieus genomen. Dat blijkt uit het definitieve competitieprogramma dat de voetbalbond vanmiddag verspreidde. Het schema telt liefst 38 wijzigingen ten opzichte van de voorlopige planning die vorige week vrijdag naar buiten werd gebracht.
In de Jupiler League zijn liefst 24 wedstrijden van speeldag veranderd. De KNVB heeft verreweg de meeste veranderingen aangebracht in de begintijden van de Eredivisiewedstrijden. Daarin zijn 35 wijzigingen doorgevoerd.
Clubs als Feyenoord, Ajax en FC Utrecht hadden bezwaar aangetekend tegen het grote aantal wedstrijden dat zondagmiddag om 12.30 uur was vastgesteld. Zij gaven en geven de voorkeur aan een aftrap om 14.30 uur, vooral ook in het belang van hun supporters die daardoor op zondag wat meer tijd en gelegenheid hebben om naar de wedstrijden te komen. (Redactie/ANP)
Houdt in dat NAC o.a. de dupe is en wij dat gat moeten invullen.