Amoah wil terug naar NAC
Matthew Amoah zou na de winterstop graag weer in Breda voetballen. De aanvaller van Heerenveen komt in Friesland nauwelijks aan de bak en wil daarom het liefst vertrekken. Omdat NAC nog een spits zoekt, lijkt het allemaal niet zo heel moeilijk. Toch houdt NAC de boot nog even af. Kees Ploegsma junior (zaakwaarnemer Amoah) zocht al contact met de Bredase leiding, maar kreeg vooralsnog geen positieve reactie: "Jammer, want Matthew wil graag terugkeren bij NAC. Hij heeft daar een paar goede jaren gehad." NAC houdt Amoah in het achterhoofd, maar wil eerst kijken of andere kandidaten te halen zijn. Fernandez heeft echter zelf geen zin, terwijl AZ Boymans alleen wil verkopen. Wij zouden daarom niet verbaasd zijn als het uiteindelijk toch Amoah wordt.
Bron: B-Side Rats, BN/De Stem
Plaats reactie
De oude Amoah zien we niet meer terug, al is hij natuurlijk wel beter en balvaster dan wat we nu rond hebben lopen, met alle respect voor Schalk en anderen......
Niet aan beginnen! 2e periodes lopen bij NAC meestal op niets uit : Zonneveld, Leonardo, PvH
Hij heeft in ieder geval de wil om bij Nac te komen voetballen. Iets wat bij vrijwel alle andere kandidaten ontbreekt. Wellicht kan hij nog een half jaartje vlammen om het ongelijk van die Turkse club en Heerenveen te bewijzen.
De koning van de kopduels winnen voorin, en hij kan de bal vasthouden. Waarom niet?
Wat zal van As gelukkig zijn nu, zomaar een bekend nummer uit de klapper die nu zelf belt! Niet aan beginnen, speelt bij vlagen prima maar is in het verleden gedurende wintertijd meestentijds ziek/zwak/misselijk.
Het hangt echt af van de vraag wie je anders kunt halen. Als Boymans en Demouge niet beschikbaar zijn, lijkt Amoah mij het beste alternatief. Zoveel goedkope spitsen zijn er niet en met Amoah weet je ook nog eens precies wat je in huis haalt.
TD zijn blijkt toch niet zo heel moeilijk. Ik zei een paar weken geleden al dat NAC maar eens met Amoah moest bellen: http://www.bsiderats.nl/2012/12/20/NAC-Breda-nieuws/boymans-en-demouge-vallen-af/ :-)
Amoah zou met zijn ervaring en balvastheid en ook nog kopsterk de juiste man zijn voor ons kwakkelend NAC. Dan nog El-Ak erbij en als het kan een Kew Jaliens, zodat Keeske naar middelveld kan en de zon gaat schijnen.
'Prestatiecontract'?
Ik stel voor zo'n 10.000 euro per doelpunt.
@ABJ Glen Salmon was ook zo'n drama he? ... kom maar terug hoor Matthew, graag zelfs!
Ik zeg doen! Hup NAC
niet doen. Van de regen in de drup. Hield in zijn laatste jaar bij NAC al geen bal aan zijn voet. Is met zijn hoofd al bij zijn leven na het voetballen en dat doet ie graag in Breda. Geef hem daar eens ongelijk in maar NAC komt zo niet verder. Als dit het aanbod blijft ben ik voor Luijks in de spits met wat extra spitsentraining.
Amoah heeft geen spelritme, Boymans ook niet. Als Amoah gratis is zou hem toch verkiezen boven Boymans. Zijn beiden een risico
@jozo,
Heel soms pakt het wel eens goed uit inderdaad, met Lurling ook bijvoorbeeld..... Maar Amoah heeft om diverse redenen al 2 jaar geen bal geraakt, dus lijkt het mij gezien onze rooskleurige financieel niet echt verantwoord om een oude versleten speler te halen waarvan het maar afwachten is of die überhaupt nog een minuut in actie gaat komen, maar als er toch weer geld over de balk gesmeten moet worden zit ik zeggen doen!!
We motten eerst dat geld hebben vanmde turken
Amoah, nee dank u, of zijn we vergeten dat meneer zich te goed voelde voor Red NAC ? Lekker daar laten verpieteren...
@4eyes Liever een half jaar broodvoetballer die ons richting handhaving werkt dan iemand die wel op die dag aanwezig was, maar het net niet weet te vinden. Tuurlijk was het niet netjes van Amoah om niet op te komen dagen. Je moet je echter wel beseffen dat hij voetbalt voor het geld en dat heeft hij in dienst van NAC altijd zo goed mogelijk gedaan. Daarnaast voegt hij denk ik ook nu wel degelijk iets toe. Denk dan ook dat dit een van de beste (gratis) alternatieven is.
Zie hier mensen ook vaak om Seuntjens vragen, maar die heeft een doorlopend contract en daar zul je dus een afkoopsom voor moeten betalen. We moeten nou eenmaal in een klein vijvertje vissen. Eredivisiewaardige spitsen zijn op dit moment gewoon niet gratis te vinden en dus lijkt Amoah me een goede keuze.
Als Boymans niet lukt dan doen met wel een slim contract op basis van prestatie.
Amoah lijkt me voor een half jaartje huren op een prestatie contract niet zo slecht... zolang Looms maar aanvoerder blijft!
Een gouden kans, Amoah die 1 op 2 liep bij NAC is de beste spits die je maar kans wensen. Als je kijkt naar Boymans, die loopt 1 op 5. Dus die is voor een half seizoen goed voor 4/5 goals en vertrekt daarna weer. En is geen club speler. Goede afspraken maken met Amoah, dan moet het zeker goed komen
Is een risico, en zitten we in een luxe zetel dat dit een risico waard is? We willen handhaven, tjaaaa dat kost iets wat geld, maar degradatie kost je misschien wel de kop!!! Doelpunten kosten geld, maar levert uiteindelijk ook iets op!!
Aanval is de beste verdediging!! Geen extra verdediger halen maar 2 spitsen, ook een optie!!
Amoah zal goed zijn voor een goaltje of 5, 6 in de tweede seizoenshelft. Mits ie wedstrijdfit is en daar zit het grote probleem lijkt me. Al een hele tijd weinig gespeeld.
En aangezien wij behoefte hebben aan een spits die er in de cruciale eerste duels na de winterstop al staat is Amoah nogal een gok.
heb het al eerder gezegd gratis halen en geld wat we tegoed hebben verrekenen
Amoah is een speler van buiten de Europese unie dus te duur! Half miljoen per jaar
Corrigeer me als ik verkeerd zit, maar moest deze Amoah niet weg omdat hij te duur was, met een salaris van een non-EU speler? Dus als we hem dan terug zouden halen, zitten we dan niet in het zelfde schuitje?
Als hij zelf wil komen kan er een hoop van zn loon af dus kan het interresant worden.
@ Supporter :
Amoah heeft 2 jaar niet gespeeld, en zal dus ook er in moeten komen. Die tijd heeft hij niet. Hij moet er gelijk staan.
Seuntjes kost idd geld, maar bijkomend voordeel is dan dat Schalk kan blijven staan (goed voor de motivatie), en als Seuntjes het goed doet, kan hij in de toekomst weer geld opleveren. Van Amoah zijn transfer krijgen we in principe nog geld, als we hem terugnemen staan "we" gewoon voor lul... Ouwe meuk die Amoah, niks meer mee doen...
Nac grootste amateur club van nederand en ver daar buiten
WAAR IS DEMOUGE NOU?
EN NU ROEPEN ZE OOK NOG OM ARJEN SWINKELS
HOEHOEHOE
En slechte Amoah is nog beter dan een Schalk in vorm!!
IK ZEG DOEN!!!!!!
NIET aan beginnen. Amoah heeft al jaren niks meer laten zien. Heeft ook bij NAC het laatste halfjaar geen doelpunten meer gemaakt. Is ook geen spits die meevoetbalt. Je staat met 10 man in het veld. We zoeken een fysiek sterke aanspeelbare spits, dat is Amoah niet. Als ze Amoah halen zie ik het heel, heel somber in.
Mensen ik wil weten hoe ik vanuit australië in contact kan komen met de heer van As!
Gabor horvath mag weg bij ADO en NAC zoekt een verdediger en hopelijk slaan we de plank niet mis met het aantrekken van el akatoekalaouie als de geweldenaar voor het grijpen is
@4Eyes:
Het klopt dat het onduidelijk is of Amoah zijn oude niveau weer kan halen en of dit hem ook snel lukt. Het is gezien onze financiële situatie echter logisch dat we spelers aan moeten trekken waar iets aan mankeert; anders zullen ze wel ergens anders spelen en te duur zijn.
Dit geldt echter ook voor Seuntjens. Denk ik eerste instantie dat de financiers er al niet blij mee zijn als we transfersommen gaan betalen. Daarnaast is kopen om hem daarna met winst door te kunnen verkopen echter een risico dat we niet kunnen nemen. Herinner je je Leonardo nog? Ook bij hem was het de gedachte dat hij snel weer verkocht zou worden, al ligt dat natuurlijk wel iets anders. Er is echter één overeenkomst; ook bij Seuntjens heb je niet de zekerheid of hij meteen presteert. Die jongen heeft nog niet in de Eredivisie gespeeld en het is maar de vraag of hij het verwachte niveau meteen haalt en/of het niveau van de Eredivisie wel aan kan. Zeker is in ieder geval dat hij tijd nodig zal hebben om zich aan het niveau aan te passen.
Het lijkt mij daarom voor dit half jaar verstandiger om Amoah te huren; je weet dat hij het niveau in ieder geval in huis heeft (al is het de vraag of het eruit komt) én je bent goedkoper uit.
Ik geloof dat die regel van non EU speler maar voor 5 jaar geldig was. Amoah woont/woonde daarentegen al een jaar 0f tien in Nederland. En dat hij bij NAC zoveel verdiende lag aan "vriend" Theo en niet aan Amoah zelf.
Johan!!!! Schalk speelt met de tegenstander mee!!! Das erger.
tsja.... kan een goed optie zijn, maar moet eerst wel grondig getest worden... zit namelijk groot risico aan... mooi zou zijn als hij mee kan op trainingskamp in valencia....
@ Supporter :
Ik denk ook niet dat de financierders er vrolijk van worden als ze hem terughalen, we krijgen er nog geld van. Deze financierders hebben ons nu geholpen door de goodwill van het omzetten van de leningen, hun zijn er niet bij gebaat als we degraderen. Misschien valt er met hun over een Jamin constructie te praten ?
Seuntjens volg ik zelf al een tijd, en heb wat vrienden op de M-side die hem wekelijks zien. Deze jongen is het niveau "Juup" allang ontgroeid.
Maar zover ik weet wil Heerenveen net als AZ verkopen, en niet verhuren, dus eigenlijk is deze discussie nu nog een storm in een glas water. Tenzij Amoah bereid is zelf zijn contract af te kopen ?
Vlemminkx halen zeg ik hier al zo vaak!!
Tijd van gokken is voorbij, Heerenveen heeft ook niet voor niets geen gebruik van hem gemaakt. Wij moeten overleven, dus geen risico!
@ Australische Rat :
Horvath heeft hier een paar wedstrijden redelijk gespeeld, maar zakte nog veel vaker naar bedenkelijk niveau weg. Weet niet of je in Australië Eredivisie live hebt ? Ik wel, hij mag echt niet voor niks bij ADO weg. Ook voor hem geld, lekker weg laten joh...
Degradatie kost je 6000 seizoenkaarten en een aantal sponsoren. Seizoenkaart gemiddeld 300? 6000x300 = 1800000 voor een doelpuntenmachine.
Altijd fan van Amoah geweest. Nu is het wel een risico omdat hij vanaf dag 1 moet presteren en hij twee jaar geen wedstrijd heeft gespeeld.
Maar NAC heeft geen geld en kan hem niks aanbieden, dat weet Amoah ook, dus zijn eisen zullen niet veel zijn.
Balvast, sterk, Alex er omheen, zoals ik het graag eens zou willen zien met Ciftci.
Zolang de gok amper iets kost: doen
Ado wil van horvath af heeft het bij naç zo slecht niet gedaan die jongen. Ik zeg doen
Blijven hangen in de eredivisie kost ook veel hoor!!
Er valt nergens meer om te voetballen.
Handhaven elke keer en hopen dat we schulden inlossen.
Nu al beginnen vaste supporters af te haken!!
Bij Vitesse krijgen ze de tribunes niet vol, ook nu het zo goed gaat!!!!
Jammer van de Poll trouwens.
Voor mij blijft het de zwarte parel van NAC Breda
Amoah is ook geen balvaste spits en is net als Schalk gebaat in een aanvallend voetballende team, hoe jammer dan ook NAC's prioriteit ligt bij een sterke balvaste spits !
Liever niet, maar ik ben bang dat we weinig alternatieven hebben. Er moet iig een spits bij, dat is zeker.
Ophalen klein salarisje geven want hij wil zo graag
Dan heb je toch een probleem. Een NON EU speler die toch een aardig salarisje moet ontvangen..
amateur basis, vraag maar een uitkering aan
Ook niet op amateurbasis. Dat is dan een sta in de weg een echte spits te halen. NAC heeft behoeft aan een lange sterke spits. Dat smurfenformaat hebben we al meer dan genoeg. Ik hoop dat ze die Ruud Boymans kunnen huren. Daar hebben we wat aan.
JAAALAALAALAA MATTHEW AMOAH!!!!
Met Amoah erbij krijgen we weer een beetje herkenbaar team.
Glenny, Glenny, Glenny Salmon...
Salmon, Lurling, de speler Lokhoff: een tweede periode kan ook goed uitpakken.
Amoah is sfeergevoelig en gaat bij ons dus gewoon weer opbloeien.
En Amoah gaat er echt veel meer inschoppen dan een Fernandeze (overschat zichzelf heel erg,luie zakkenvuller) of een Demouge (over de top, geen techniek, blessure- en kaartgevoelig)
Eerste keus zou Boymans zijn (mits met een hele grondige medische keuring), maar vlak daarachter komt voor mij toch al wel Amoah!
Zoveel andere spitsen zijn er niet haalbaar voor NAC.
ik zeg doen voor een kut salarisje
Halen!, 2 spitsen gaan spelen, Amoah de beuk erin en Schalk eindelijk eens in de 16 aan het werk.
Lurling op 10, met gillisen en gudelj erachter. Verbeek op links, en de rest vul je maar aan.
Als je dan nog degradeerd, dat kan haast niet.
@Zorro
Zo rekende Theo Mommers ook altijd op de achterkant van zijn bierviltje...
NAC moet geen geld uitgeven dat er niet is.
NAC moet zeker geen geld uitgeven wat nog in de toekomst binnen moet komen (HEJA was ook meteen weer een gat van 1 mln euro erbij).
En NAC moet al helemaal geen geld uitgeven dat je in de toekomst mogelijk(!) zou kunnen mislopen als je een bepaalde prestatie niet haalt.
(Op)Amoah hoeft wat mij betreft niet meer terug te komen.
ha ha ha ha ha ha.....er zegt iemand met Amoah erbij krijg NAC weer een herkenbaar team. Jaaaa...hij heeft wel een punt ja ja, NAC speelt zoals Amoah ook voetbalt....SLECHT !! Die is zo slecht (geworden) zeg, maar NAC heeft wel principes, gewoon waardeloose voetballers blijven halen, of die half kreupel zijn.
Ja ja...mag ook gezegd worden. Nou maar hopen dat het niet waar is !!
Amoah zit nu in Friesland, speelt niet dus presteert niet, krijgt wel zijn salaris.
Amoah wil naar NAC wel spelen, niet presteren en ook salaris ontvangen.
Heeft ie toch op 1 punt verbetering gevonden.
Ik zeg: NIET doen !
Amoah aantrekken is totaal zinloos. Dit is niet de spits waar we op zitten te wachten. Aantal goals in laatste seizoen NAC: 2. Tsja...
Zou een buitenkansje zijn als NAC Amoah kan terug halen. Liep bij NAC bijna 1 op 2. Dat is voor NAC een wereldspits! Voor een redelijk salaris altijd doen! Amoah is een gevoels mens die bloeid gewoon weer op bij NAC.Demouge, schalk, seuntjes en Boymans zijn absoluut niet met Amoah te vergelijken. Amoah is vele malen beter en de cijfers liegen niet.
alleen als tie 500.000 neertelt,da geld krijgen we nog steeds van die turken,en een salaris van 50.000 euro per jaar anders heb je niks aan die gast kan geen knikker raken speelde altijd met zn reet naar voren,en de tegenpartij schepte iedere x de bal voor zn neus weg.nee lekker laten gaan hij wil hier zn salaris lekker laten betalen de rest van zn (carriere) door nac.toen nac het transfer geld niet kreeg hoor de je hem ook niet.
Een speler die al bijna 1 1/2 jaar niet op niveau heeft gespeeld moet je natuurlijk niet nemen. Hij heeft tijd nodig om ritme te krijgen en in vorm te komen en dat hebben we niet. Er moet een spits komen die er meteen staat want NAC zal zich in de eerste 9 wedstrijden veilig moeten stellen.
gelijk terughalen die gast tegen normale condities! Die kan die nieuwelingen nog n hoop leren! Zou mooi zijn dat schalkske de opvolger van amoah wordt (ahum)
@Bredafun, jij snapt echt niks van het voetbal.
Ga een keer naar de opticien man. Die Amoah kan helemaal niks meer, en is altijd gebleseerd. Daar hebben ze er bij NAC al te veel van. Zelfde verhaal als Mike Zonneveld. Ook Shit !!
Als ie een scc koopt mag tie best naar NAC komen hoor :P
Misschien haaden ze hem mee moeten laten gaan naar valencia, dan kunnen ze hem daar gelijk uittesten of hij nog zinvol is voor topsport! Die paar honderd euro reiskosten mag de pret niet drukken toch?
Hey Pema, ik ben trots op jou man!
Amoah moest weg omdat hij te duur was, vervolgens krijgen we geen geld van die Turken en nu moeten we hem weer terughalen. Nac heeft nog steeds geen geld hoor
Hij kan komen, want hij wil graag: Op amateurbasis