Angeliño is de Verdediger van het Jaar
Angeliño is met ongekende overmacht verkozen tot Verdediger van het Jaar. De van Manchester City gehuurde back, die dit seizoen alle minuten speelde, kreeg 1111 van de 1339 stemmen en kroonde zich daarmee tot beste verdediger van het seizoen 2017/2018.
[poll id="121"]Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Er is een hoop kritiek geweest op de samenwerking met City, maar deze polls gaan eigenlijk wel bewijzen hoe succesvol de samenwerking is.
Verdediger, Angelino
Hoogstwaarschijnlijk:
Middenvelder, Manu Garcia
Aanvaller, Ambrose
Oftewel de beste speler in elke linie dit seizoen was een City huurling. Stel je even voor dat we die gaten hadden moeten invullen met contractspelers. Dan waren we nu weer onderweg naar de Jupiler League.
@Overal
Ik ga bij de aanvallers voor Sadiq. Gewoon omdat ik dat een cultheld vind. Een man die echt bij NAC past, type Stipe Perica
Niks mis met Ambrose, uiteraard. Integendeel
Goh. Verrassend ....
En wat Overal inderdaad zegt. Zonder City waren we morgen weer gezellig onderweg naar Dordrecht of Almere. En dan hadden we nog geluk gehad.
Er is niks mis met die samenwerking, zolang je maar niet 100% op City leunt. Met Bertrams en naar het schijnt die Poolse jongen (ik ga het niet eens proberen te spellen) heb je prima keepers. Qua verdedigers en middenvelders hebben we het ook niet onaardig voor elkaar. Enkel in de aanval hebben we niet echt veel keus aan eigen spelers. Komende zomer versterken met een ervaren kerel op het middenveld en de verdediging, kijken welke jongens van dit jaar we wederom kunnen huren bij City en daarna de gaatjes opvullen met City spelers. Als we weer een Angeliño of Garcia kunnen strikken zitten we gebakken. Eigen inbreng steeds verder opbouwen en de echte City talenten hierheen laten komen.