Bayram: "Binnen een paar dagen wordt alles duidelijk"
Ömer Bayram speelde gisteren naar alle waarschijnlijkheid zijn laatste officiële wedstrijd in het shirt van NAC. De aanvaller, die in het bezit is van een aflopend contract, vertrekt naar alle waarschijnlijkheid naar Kayserispor. Een en ander zal snel duidelijk worden. Bayram nam gisteren in ieder geval op fraaie wijze afscheid. Hij scoorde een knappe goal en zette NAC daarmee op voorsprong: "Het seizoen mooi afsluiten, daar ging het mij om." Hij sloot niet alleen het seizoen, maar naar het zich aan laat zien ook zijn periode als NAC-speler af. Bayram: "Binnen een paar dagen wordt alles duidelijk. Er moeten nog wat zaken worden afgerond. En we spelen deze week nog twee oefenwedstrijden met NAC." Eeuwig zonde dat hij nu al weg lijkt te gaan.
Bron: B-Side Rats, BN/De Stem
Plaats reactie
Tja, ik zou zeggen blijf nog een paar jaar bij NAC.
Je zou een mooi duo kunnen vormen in het 1e met Schalk en als je dan tussentijds vertrekt nog wat voor NAC op kunnen leveren.
Helaas maar byebyebayram
Daar horen we niets meer van..
Toch jammer dat ie het zo gespeeld heeft.
Gisteren zat ie ook niet echt in de wedstrijd maar er komt wel dreiging vanaf. En zeker na zijn goal kreeg hij weer wat meer vertrouwen.
Tsja, niet netjes gedaan van Bayram en niet slim gedaan van NAC. Die hadden we volgend seizoen wel kunnen gebruiken...
Wat een rare en leugenachtige manier van " zaken " ....
Iemand enig idee of de uitslag van de loterij ook online komt?
Er is gewoon slecht gehandeld door het bestuur. Veel succes Bayram
Bayram moet blijven!!!
Het lijkt het bedrijfsleven wel, de beste gaan altijd weg
en de mindere blijven en houden hun mond, is toch zo TIM.
Lekker wegwezen met dit ventje, doet alsof er nog steeds niks duidelijk is, maar die weet echt allang wat hij gaat doen. Zichzelf lekker van de domme houden om niet uitgefloten te worden, zum kotsen.
Zou toch een stunt zijn als tie toch bijtekend.
@F7Gekkelijke
Yep. Op http://www.100jaarnacloterij.nl/ komt de uitslag te staan als het goed is.
jammer, leuke speler voor NAC, jongen met dreiging en inzet.
Met zijn praatjes...Pff, houdoe en bedankt wat mij betreft.
Dit is weer een les voor Van As: Grote jeugdige talenten geef je gewoon een jeugdcontract, met in ieder geval een optie vanuit de club voor verlenging!
Erg sonde dit, dit is een speler die bij verlenging van zijn contract ons misschien wel 1 of 2 miljoen had kunnen opleveren. Gelukkig hebben we Schalk nog. Als Alex de lijn doorzet van dit seizoen maakt hij volgend seizoen makkelijk 10 tot 12 doelpunten voor NAC.
@ Barry Hughes, bedankt dan weten we dat alvast voor volgend seizoen!
Ben hem gisteren na de wedstrijd nog tegengekomen. Hij zei dat het voor 80% zeker is dat hij bij NAC blijft. Ben benieuwd, zou slim van hem zijn.
Heb zo'n vermoeden dat Omer gaat bijtekenen.
Respect voor publiek, geen gelfuit en gewoon achter die jongen blijven staan. En kijk het resultaat. Trots op de beste supporters van het land! Tot volgend jaar allemaal!
Bayram is echt een NAC speler: een jongen van de stad met NOAD. Verhoog zijn salaris, verleng zijn contract en schiet nou toch eens op van As.
Jongens, maak v.as nu niet wakker, hij zit nog in zijn winterslaap van 2008 !!!
Enne Bayram, als hij echt het beste met ons NAC voor heeft... !
Ik geef Omer groot gelijk als hij naar Turkije vertrekt. Als je nog een jaar met een trainer moet werken die je het hele seizoen als jojo heeft gebruikt had ik het ook wel geweten. Daarbij kan hij terug naar zijn roots/familie en naar alle waarschijnlijkheid zal hij er ook financieel niet minder op worden. Er is maar 1 partij die schuld heeft bij zijn vertrek en dat is NAC!
Op de site van die Turkse club staat hij al als nieuwe aanwinst:
Kayserispor Transfer Dosyası 2012-13
Super User tarafından yazıldı. on 02 May 2012. Posted in Transferler
Kayserispor'un 2012-2013 Sezonun Transfer Dosyası.
Gelenler
■Salih Dursun (21 Yaşında)- Defans (Sakaryaspor)
■İshak Doğan (21 Yaşında) -Defans (Ankaragücü)
■Ömer Bayram (21 Yaşında) Forvet (NAC Breda)
http://www.kayserispor.org/haber/25-transferler/3646-kayserispor-transfer-dosyası-2012-13.html
Jammer dat die jongen voor snel geld gaat, ik ben van mening dat een extra jaartje NAC hem beter doet dan de Turkse competitie.
Over een jaar loopt volgens mij (?) het contract van Schalk ook af....die kiest dan gegarandeerd ook voor geld...mark my words
@7Hills
stond hij in januari, of was het februari, al niet op die site als nieuwe aanwinst?
http://www.youtube.com/watch?v=-XAXb7TpSdA&lc=avTcHL3NxYnunn6VhBLp923VSZLDVy8vwAuOKpa3qk8&feature=inbox
@bas Nou op hun site staat hij bij het laatste nieuwd. De mensen die denken dat hij blijft zijn erg naief. Hij kan daar 3x zoveel verdienen en spelen in de stad waar zijn familie vandaan komt en op de tribune zit. Ik neem hem niet kwalijk dat hij gaat.
Ik snap alleen niet dat hij het zo speelt, hierdoor krijg je juist dat mensen zich aan hem irriteren. Terwijl ze anders gewoon hem zijn overstap zouden gunnen.
Maar ja als in je omgeving alleen maar profiterende jaknikkers met het ontwikkelingsniveau van een platsgeslagen mug lopen...
Jammer dat iedereen al afscheid neemt, ik heb namelijk het gevoel dattie blijft.
Ik heb er een beetje het gevoel bij dat hij vertrekt nog voordat hij definitief is doorgebroken. Aan de ene kant jammer, omdat het een eigen jeugdspeler is, aan de andere kant... ByeBayram!
Nu nog een vuige totaal onbevestigde roddel, maar wel vanuit het oosten des lands gehoord vanochtend. Twente zou in twee spelers van NAC geïnteresseerd zijn. Schilder dus en die tweede zou denk ik Botteghin, of Ten Rouwelaar kunnen zijn.
@Wim - 7 mei 2012 om 11:15
Goh, ik wist niet dat dat kon, iemand bij NAC tewerkstellen of een contract laten tekenen tegen zijn zin in....
twente wil Donny gorter
Bayam heeft al paar keer door laten schemeren dat als Karelse hem vorig seizoen mee vertrouwen had gegeven (en dus vaker had opgesteld) dat hij was gebleven. Ik heb het dus over vorig seizoen. Dit seizoen is hij ook vaak op de bank gehouden. Kortom weer een jonge speler die is weggejaagd door Karelse. Ook heeft Van As veel te laat hem een aanbieding gedaan.
Ook Gorter gaat vertrekken dankzij Karelse!
Ik wou dat van As weg ging om Karelse
Ik vond het gisteren voor het eerst aardig spelen, er ging dreiging vanaf. Maar goed zulke moeilijke jongens moeten we gewoon lekker laten vertrekken. Ik wordt moe van die over het paard getilde ventjes.
Dag johan.... Het begint een beetje (lees: heel erg) zielig te worden met je.
Wat heeft Karelse jou toch misdaan? Kun je alsjeblieft stoppen met je hetze?
Hoop dat Bayram alsnog bij gaat tekenen, ben benieuwd
@ Blubke
Ik weet 1 ding door zaken doen met Turken...eerlijkheid in het gezicht zijn ze niet zo goed in haha.
@johan
Dus jij gelooft dat? Beetje naïef, niet?
@Johan,
Vorig seizoen bakte Bayram er nog bijzonder weinig van in zijn invalbeurten. Hij kwam over als een met overwicht kampende B-junior. Alle ballen sprongen van zijn voet en geen voorzet kwam verder dan 10 meter voor de eerste paal. Hem toen een contract geven was een grote gok geweest en geen reeele optie met de financiele problemen waar NAC mee kampt.
Als NAC een eerste contract aanbieding gedaan had die niet zo belachelijk laag was(40.000 per jaar voor Bayram).
Dan was het allemaal niet zo ver gekomen denk ik.
Bayram was wel tot matchwinner gekozen jammer dat hij niet blijft!!
Maarja wij hebben nog GUDELJ SCHALK SEUNTJES HOOI
Dus met een andere trainer zou dat veel potentie moeten hebben.
@ goedzo
voor dat bedrag excl premies zou menig supporter wekelijks de longen uit het lijf en de graspollen door het stadion willen kogelen denk ik....
@Johan
Bayram kan wel mooi lullen over te weinig vertrouwen vorig seizoen, maar je hoort totaal geen zelfkritiek van het manneke. Hij kan leuk ballen, maar het is geen Messi natuurlijk.
Een beetje erg kort door de bocht van je om voor alles maar Karelse als schuldige aan te wijzen.
Misschien volgend seizoen maar een selectie van 11 spelers nemen. Dan hoeft er niemand te huilen dat ie te weinig speelt.
Van die jongen hoor je nooit meer iets als ie naar turkije vertrekt,ik vind het wel een redelijke speler maar een goeie voorzet geven weinig alleen tegen twente die bal op boukhari. Gaat veel alleen en schakelt weinig om een beetje type leonardo was ie en dat past niet echt bij nac. Ik vind de rechteraanvaller van cambuur een goeie speler voor nac weet alleen niet hoe ie heet!!
weet iemand waar ze lekkere pannekoeke hebbe??
Ik denk dat Spionkop gelijk gaat krijgen met zijn visie op Bayram's carriereverloop....Bayram doet er verstandiger aan om te blijven.
We staan 13de en vieren een heerlijk feest tijdens en rond d wedstrijd alsof we europa in gaan. TROTS OP MIJN CLUB en op de fans. ZAL NOOIT VERLOREN GAAN!
Waar is de uitslag van de loterij?
Ik denk dat je in de war ben met Real Madrid.
kijk even het filmke van youtuber en dan weet je weer waar het echt om gaat
Zo is het maar net Donny!
Het enige wat je bij NAC mag verwachten is inzet, de rest is bijzaak. Als je daar niet tegen kan moet je een andere club zoeken.
@juupke, pannekoekhuis in teteringen!
Pannenkoeken? in de arena toch?
Doe eens even normaal. Dit soort taalgebruik hoort hier niet thuis