Bayram mag tot 5 januari vertrekken
NAC heeft Bayram en eigenlijk ook Kayserispor een deadline voorgeschreven. Na 5 januari 2012 zal NAC namelijk niet meer meewerken aan een eventuele transfer van de jonge Turk. Jeffrey van As in het AD: "Op 5 januari starten we met de groep waarmee het seizoen wordt afgemaakt. Vanaf die datum valt er niet meer te praten over een transfer. Dan houden we Bayram aan zijn contract en gaat hij aan het einde van het seizoen transfervrij bij ons weg."
Bron: B-side Rats, AD
Plaats reactie
Lijkt me een "hele slimme uitspraak" van dhr. van A....
Dan is het maar te hopen voor Bayram dat Amrabat voor die tijd verkocht wordt, kans is groot dat ze dan hun bod verhogen. Uiteindelijk zou de transfer denk ik alleen maar een win-winsituatie zijn. Bayram heeft z'n transfer en NAC verdient er aan. Als NAC de gevraagde (bijna) miljoen krijgt, is dat gewoon een mooi bedrag, als je bedenkt dat dat al de helft van de recordtransfer van NAC is. Daarbij blijft het toch een aardig risico wanneer Bayram verlengt. Hij heeft zeker goede wedstrijden gespeeld dit seizoen, maar wellicht krijgt ie een onverziene terugval ( wat ik niet hoop voor hem). Maar in de huidige situatie is zekerheid belangrijk voor NAC. We zullen zien.
Wat een uitspraken weer van meneer van As.. Bayram heeft zelf aangegeven dat als de clubs er niet uitkomen, hij zijn contract wel wil verlengen. Maar als ik dit zo lees, leeft die gedachte niet bij NAC?
Gezien zijn opmerking dat Bayram dan aan het eind van het seizoen transfervrij vertrekt.. Of begrijp ik dot verkeerd?
Die loopt dus transfervrij de deur uit komende zomer. Hij heeft geen intensie om bij te tekenen. Ook is het voor de onderhandelingspositie van NAC natuurlijk niet slim wat v As zegt. Die Turken gaan nu gewoon tot het einde van het seizoen wachten.
@bredaah,denk ut nie.
tis denk, of voor 5jan tekenen bij NAC of bij die turken en anders dus nix en komende zomer transfervrij pleite.
@12eman, je haalt me de woorden uit de mond.
Ik heb al eerder gesteld dat deze TD totaal ongeschikt is voor zijn functie. Eerst Schalk een gelimiteerd transferbedrag en nu weer een Bayram die de gelegenheid krijgt transfervrij te vertrekken. Och bij NAC hebben ze toch geld zat, ze hoeven niet op een miljoen meer of min der te kijken. Wanneer wordt deze man nu een buiten gestampt.
Zijn er echt mensen die geloven dat Bayram zal bijtekenen als hij niet weg gekocht wordt in de winterstop? Van As zegt hier gewoon hele duidelijke dingen. Bayram zal niet meer bijtekenen, mocht hij voor 5 januari niet verkocht worden blijft hij tot het einde van het seizoen. Dit omdat NAC anders te weinig tijd heeft om een vervanger te regelen.
Ben wijs Bayram, en doe net als je maatje Schalk. Die houdt NAC aan om n betere bekendheid te worden. En dat ga hem ook zeker lukken op deze manier. Als we morgen naar t stadion gaan zou t mooi zijn als door de speakers galmt dat Bayram heeft bijgetekend tot 2015.
HUPNAC!
Hoi Henry,
hoe goed ken jij onze TD eigenlijk? Heb jij ooit wel eens inhoudelijk met hem een discusie gevoerd? Heb je hem ooit wel eens gesproken? Weet jij wat er allemaal speelt tussen Bayram, zijn zaakwaarnemer, NAC en Kayserispor? Wat doet jou denken dat Bayram uberhaupt bij zou willen tekenen?
"wanneer wordt deze man nu een buitengestampt?", waarschijnlijk als diegenen die hem wel goed kunnen beoordelen niet meer van zijn kwaliteiten, resultaten, werkwijze of inzet overtuigt zijn.
Uit al je reacties had ik al de conclusie getrokken dat je een flapdrol bent en het tegendeel heb je tot nu toe nog niet kunnen bewijzen....
Goede keuze!. Als een speler zegt dat hij niet wilt blijven, moet je ook niet willen dat hij tot bijv. 2015 bijtekend. Het enige waarvoor je hem een contract kan geven is dat hij komende zomer verkocht wordt. Dat is in geval van Bayram lastig en risico's kan NAC ook niet nemen.
Mijn complimenten voor van As!. NAC heeft geld nodig maar laat zich niet zomaar gaan bij een laag bodje. Iedereen weet de situatie van NAC, dus iedereen denkt even goedkoop te kunnen shoppen hier in Breda.
Wat betreft Amoah dat was voor de centen noodzakelijk. Amoah verdiende gewoon te veel, dat alles nu zo loopt is jammer te noemen maar daar kan je vrij weinig aan veranderen.
Wat zijn er weinig mensen die kunnen nadenken of althans dit doen voorkomen.
Iedereen weet, dus ook de turken, dat Bayram na dit seizoen transfer vrij is. Dus of van As dit nou roept of niet maakt niet uit.
Juist heel verstandig om nu duidelijk maken hoe de zaken er voor staan. Van As en daarmee NAC laat niet met zicht sollen.
Bayram heeft 3 opties:
1. Zorgen dat er voor 5 januarieen goed bod ligt van de Turken waarmee ze laten zien dat ze hem graag willen hebben.
2. Na 5 januari contract bij NAC verlengen en nog beter worden
3. Hopen dat aan het eind van dit seizoen iemand nog geïnteresseerd is en hem kent want als hij niet verlengt zal hij na de winterstop niet meer in actie komen.
Weer een paar deuzige reacties hier. Bayram kan een veelvoud aan salaris pakken in Turkije en wil daarom blijkbaar weg. Dat mag, maar dan moeten de Turken bereid zijn om een normaal transferbedrag op tafel te leggen. Nu dat niet gebeurt, schiet het niet op. Begrijpelijk dat Van As dan zegt dat binnenkort duidelijk moet zijn wat men wil. Anders gewoon seizoen uitvoetballen en de opleidingskosten vangen. Het is niet anders.
@ gek
ja ge hed gelijk. das zo gek nog niet:)
Ik denk dat van As er wel bij had mogen zeggen.. Maar wij willen deze jonge voetballer uit eigen jeugd het liefste behouden voor NAC.
Of hij tekent in de winterstop een contract in Turkije met daarin dat hij met ingang van komend seizoen daar gaat voetballen....weg transfersom!
Ik zie ons geen geld verdienen aan Bayram.
Dat Kaiseri nogwat heeft Bayram helemaal niet nodig, alleen is er door zijn zaakwaarnemer strekt gelobbyd omdat een deel van Bayram's familie in die stad woont en Bayram blijkbaar graag weg wil.
Voor een klein bedrag willen ze hem nog wel in de winterstop overnemen maar dat bedrag komt nog niet eens in de buurt bij wat NAC wil hebben.
Dat wordt gewoon transfervrij over een half jaar.
Ik sluit me aan bij jouw post. Die turkse club gaat echt geen paar ton neer tellen om een contract af te kopen van een half jaar.
Verkopen nu is het beste. Geld pakken.
Als Bayram blijft zonder te tekenen dat krijgt NAC uitsluitend de opleidingsvergoeding einde seizoen. Mits men hem een aanbieding doet minimaal gelijkwaardig aan zijn huidig contract.
Ik snap er niets van, NAC biedt, deze jeugdige speler met mogelijkheden, toch wel een goed contract aan als hij nu niet gaat?
Of is er bv. rancune mee gaan spelen bij beide partijen. Weten wij iets niet ?
Ik ben bang dat NAC weer eens overal langs gaat pakken.
De nieuwe dirk mag zijn borstje nat maken ...
Beste overal,
Inderdaad daar zit ook m.i. the bottle neck.
NAC heeft recht op de opleidingsvergoeding + de afkoop van het huidig contractje. Ik schat dat bij elkaar in op maximaal 550.000,-
Ik vrees als de Turken of Bayram het voorleggen aan een arbitrage commissie NAC geen poot heeft om op te staan. Mijn mening; pak die 6 ton die, blijkbaar, is geboden.
Of zit het hele zaakje anders in elkaar?? Wie weet er meer?
Welke eikelenburg weigert nu nog een tweede bod ? Dit betekent dat Omer nog zo'n 17 partijtjes meedoet en dan vrolijk naar z'n familie gaat . nac heeft nu elke euro keihard nodig . niet schaven aan de zijkantjes maar nu een paar ton cashen ipv. och wat hebben we nog een paar leuke acties gezien. Diegene die de transfer tegenhouden zijn bedrijfseconomisch gezien absoluut totaal incompetent en dienen derhalve er asap. eruitgebonjourd te worden .
dan strik erom en weg ermee!
Waar maken jullie je eigen nog druk om,volgend jaar krijgen we toch geen licentie meer,let maar eens op!!!!!!!!!!!
Die paar dooie rotcenten die je voor hem krijgt is een smet op een gloeiende plaat,het geld van amoah waar je naar kan fluiten,schilder/en of luickx die niet voor de hoofdprijs verkocht worden,schulden die nog te voorschijn komen,het geld van heja waar je naar kan fluiten,jumbo die doodleuk het geld gebruikt voor de verhuizing waar je naar kan fluiten,nee mensen wil niet negatief overkomen maar maak je borstje maar nat...........
Bij deze alvast prettige kerstdagen en een gezond en gelukkig 2012.
Hehe Nelis hoorde van de week wederom dat toekomst NAC aan een zijden draadje hangt.
Bayram moet weg om o.a. de salarissen te betalen.
Ik denk niet dat NAC failliet gaat aangezien financiers en gemeente dat niet zullen laten gebeuren. Die zitten er met te veel geld in. Met Bayram moet je simpel zijn. Gewoon een heel goed gesprek met hem aangaan of hij wel/niet wil bijtekenen. Wil hij echt niet, dan gewoon nu cash pakken want je kunt hem toch niet meer opstellen. Iemand die niet bijtekent kan namelijk niet spelen.
Blijft natuurlijk wel een gigantsche blunder om iemand de kans te geven door te breken zonder (eenzijdige) opties in het contract. Zo iets moet je vooraf regelen. Nu is het te laat.
Beste Tuur,
En wederom stel je " blijft natuurlijk een gigantische blunder..."
Maar wanneer hebben we het nu eens gehad met die "gigantische blunders" ?
Je wordt er toch stront en stront ziek van. Altijd is NAC te laat door debiele blunders. Wat doen al die toezichthouders in Godes naam ?
In de tijd van Oltmans maakte we als supporters tenminste nog een echte supporters-vuist. Daarna was het helemaal over. Worden we zgn. vertegenwoordigd door een stelletje eigenheimers die eigen supporters afzeiken als ze de kans schoon zien. En heulen met iedere directie.
Zelfs jij ( en ik heb je verrekte hoog zitten) vervalt nu in de laatste berustende stap; " Och we gaan niet failliet dat laten gemeente en financiers uit eigen belang toch niet gebeuren..."
Een wankele basis beste Tuur, ik denk dat het wel eens goed fout kan lopen. Wat Nelis stelt is zo onmogelijk niet.
maakten we.
gezellig praatje hier zeg!
we hebben t over bayram, en als je nu alles leest dan is nac bijna failliet?
fijne feestdagen!!
@nelis
Blij dat we zulke geweldige supporters als jij hebben.
Wat een droef persoontje ben jij.
Ik hoop gewoon dat Bayram blijft en net als Alex tot pak hem beet 2015 tekent.
Als hij zich zo blijft ontwikkelen als hij nu doet kunnen we over een jaar of 2 cashen.
Bayram kan zich dan goed voorbereiden op een terugkeer naar zijn vaderland en NAC een leuk centje laten verdienen.
Een win win situatie, hij moet dan wel zo bezig blijven zoals hij nu doet maar ja da's de vraag bij iedere speler.
Hé, grappig. Van As tracht weer eens te onderhandelen via de media. Dat doet ie anders nooit. Of wel?
Altijd een succesnummer!
@ buurman
De toezichthouders gaan hier niet over. Er komt een nieuwe directeur en die stelt zijn team samen. Ik vind het laten doorbreken van Schalk en Bayram zonder bescherming door opties in een contract een blunder. Vergelijkbaar met mommers die toestond dat Bousaboun van derde spits 1e spits mocht worden met een aflopend contract. Hij vertrok gratis naar feyenooit. Terwijl dat juist de momenten zijn dat je als club alle eisen kunt stellen.
Over het failissement. Dat moet wel iemand aanvragen. De belastingdienst heeft Ed prio gegeven en is nu redelijk opgelost. Alle anderen hebben te veel belang om failissement aan te vragen. Ik zou niet weten wie dat zou moeten doen. Denk je dat er 1 financier is die dat durft...
Wat nelis beweert is een doemscenario, maar wel degelijk een scenario..
Als Bayram niet bijtekent speelt hij de rest van het seizoen niet meer en zal de animo van andere clubs ook minimaal zijn.
Gewoon bijtekenen Bayram en wachten op jouw nóg betere kans.
Wat weten jullie het allemaal goed zeg laat alstublieft die onzin praat allemaal voor je en blijf je club steunen.En trap je nac niet de stront in dat doet namelijk een echte nac supporter niet of heb ik het nou verkeerd?
Football Manager 2012
Nu heb ik een weergaloos plan , we starten een Red Nac actie ;met een tonnetje of 4 zijn we er weer helemaal bovenop.
@ome cor
nee jij trekt volle zalen,ik zet er toch bij "wil niet negatief overkomen",lezen is moeilijk he maar reageren des te makkelijker.
V as doet het met de beperkte middelen die hij heeft gewoon goed.
Ik zou niet in zijn schoenen willen staan.
De mensen die nu bij nac zitten hebben een clubhart.
Ook zij weten dat er nog veel gaten gedicht moeten worden.
Zaak is om sportief zowiezo alles op de rit te houden.
Winnen van AZ bijvoorbeeld.
Mijn bovengemelde mail zegt dat we een zwaar 2012 gaan krijgen.
Je voetbalt graag voor nac voor een habbekrats en anders een strik erom heen met gelden die onze tekorten verminderen.
Bayram voetballen kan zeer goed,haal hier bij NAC nu je ervaring op en praat nog eens met nebo succes
Koop gaat niet meer door.biseswar heefd voor 3,5 jaar getekend voor de plek van bayram bij de turkse club