Bekerwedstrijd leeft niet erg in Venlo
Waar in Breda regelmatig geklaagd wordt over het tekort aan supporters bij uitwedstrijden, mogen ze in Venlo pas echt klagen. Ondanks het feit dat ze een zogenaamde autocombi voor NAC-VVV hebben, zijn er vooralsnog slechts 10 kaarten (ad. € 14,-) verkocht aan de Venlose aanhang. De buscombi die georganiseerd zou worden is al afgelast.
Bron: B-side Rats, Venlonaren
Plaats reactie
Laffe Limburgse Vlaaien zijn vies
ze stinken naar stront en naar pies
o wat vies o wat vies
We kunnen wel lullig doen over gebrek aan belangstelling vanuit vanloe, maar we mogen blij zijn als ons mooie uitgebreide ' Rat Verlegh-stadion' donderdag voor de helft gevuld is.
Dus in Breda leeft deze bekerwedstrijd ook niet erg.
Ook de potten tegen feijenooit en ( waarschijnlijk ) Willem2 zijn niet uitverkocht.
Lijkt er op dat we een beetje N.A.C.-moe zijn.
Ik in ieder geval niet, ook al zijn dit niet de 'glory days' .
Moet zegge zit zelf nog steeds te twijfelen, zit doordeweeks toch met een hoop verplichtingen en heb zoiets van het wordt ook uitgezonden op Eredivisie Live, heb ik daar ook eens wat aan.. :)
Ach, Halfvol stadion = volle bak ambiance!
En daarbij: met een halfvol stadion is NAC waarschijnlijk een van de best bezochte bekerwedstrijden in de deze bekerronde.
En ze komen met zn tienen, Ze komen met zn tienen ze komen met zn tienen naar Breda !!
Ben er gewoon bij hoor donderdag en zondag !
Derby leeft ook niet in stilburg. slechts 262 kaarten zijn er tot nu toe verkocht voor het uitvak voor het duel met de Parel van Breda. Ik verwacht gewoon tweemaal een overwining. HUP NAC!!!
Amel komen donderdag! Ons ploegske heeft het hard nodig!
Come in NAC
En ze komen met z'n tienen naar Breda!
We staan met z'n tienen op vak G. we staan met ze tienen op vak G. Jaa we staan met ze tienen, we staan met ze tienen, we staan met ze tienen op vak G!!
Ik vond het erg jammer dat er weinig kaarten zijn verkocht tot nu toe. Maar ach. donderdag staan we hopelijk wel met de echte fantieke supporters in het stadion. natuurlijk uitzonderingen voor de gene die echt niet kunnen.
het lijkt een trend, steeds minder uitsupporters. Bij Ajax - W2 waren er ook maar 20 Tilburgers.
Ik denk dat er veel mensen, waaronder ikzelf, op het laatste moment nog een kaartje kopen voor donderdag. Ik verwacht toch wel minimaal een mannetje of 10.000!
@ Graham Arnold
Ik word zo moe van die mensen die zaken roepen als "Glory days" en de bijbehorende "Gloryhunters". Top joh dat jij er altijd bent, maar niet iedereen is hetzelfde. Toch voelt diegene die niet altijd naar NAC kan evenveel voor ons clubje als dat jij doet. Dus schei aub uit met die nonsense.
10.000 man zou een meer dan mooi aantal zijn. kijk naar de andere wedstrijden van de week. Ik kan me een wedstrijd herinneren van roda jc, kwartfinale? 1 korte zijde gevuld, die supporters mochten halverwege van kant wisselen.
Ik heb er in ieder geval zin in!
Helaas landelijke tendens!Zelfs 'classieker' fijespul-ajax was niet uitverkocht.
"Wij" NAC supporters hebben al jaren lopen janken wat betreft uitwedstrijden in de beker, maar krijgen thuis tegen een ere-divisieploeg ook de tribunes niet vol.
Schreewen we maar un bietju hardur!
Ik ben er ook niet.
Ervaring leert dat ik zo pas rond 23.30 uur de trein terug heb.
En dan ben ik eens rond 02.30 een keer thuis.
Wat teveel van het goede voor een donderdagavond.
etten leur is wel gewoon weer present in breda! vanaf half 6 bij onze henk pinten, en dan volle bak ambiance en naar de volgende ronde!! KOMT GOED............
CHEERS
@Relus
"Het lijkt een trend te worden, steeds minder uitsupporters".
Ja vind je het gek. Ik weet niet waarom, maar de prijzen voor uitwedstrijden stijgen gigantisch. Ik was bv afgelopen wedstrijd tegen vitesse uit 22.50(inc ticketbox fee) voor een autocombi kaart!
Ook heerenveen uit was met 7 euro gestegen ten opzichte van vorig seizoen. Ik heb ook mensen gesproken om me heen van andere clubs en die ervaren hetzelfde. Langzaam maar zeker willen ze uitsupporters laten uitsterven?
Overigens is de 12.50 die een veveve supporter moet betalen prima te doen.
Dat NAC maar beter speelt dan afgelopen zaterdag anders zijn er maar 10 mensen met een leuke avond in Breda.
Die vlaaien in het veld willen zelf natuurlijk wel revanche.
NOAD
HUP NAC
Niet alleen de prijzen voor uitwedstrijden stijgen. Tegen feyenoord was een jeugdkaartje voor Vak G 19.50 euro !!
maar ja misschien is het wel de laatste thuiswedstrijd dit jaar in de beker, dan moet je er gewoon bij zijn.
je weet de datum van de wedstrijd ook al erg lang dus je kan er gewoon met je afspraken rekening mee houden
De prijzen voor uitduels zijn echt niet zo absurd gestegen vindt ik. Toen de Arena net open was betaalde je voor een kaartje ook al 50 gulden. Ook het nieuwe abelenstra stadion was vroeger stukken duurder, 40 gulden voor een kaartje. Dus dat is niet helemaal waar. De organisatie en de sfeer rondom uitduels is gewoon vele malen minder geworden. Mensen nemen de moeite niet meer om mee te gaan, alleen als men weet dat er veel gaan wil iedereen opeens wel mee ( een halve finale beker bijvoorbeeld of willem2 uit ) Dan is een (bus) combi ineens geen probleem meer, net zoals de prijs en de wedstrijddag. Mensen moeten wel gewoon reeel blijven. Maar ook vanuit NAC zal hier meer aan promotie aangedaan moeten worden. Een beetje stimuleren en de kaartverkoop duidelijk communiceren zal al een hele hoop schelen. Probeer weer eens een treincombi naar feyenoord op te zetten of voor een vrij vervoer wedstrijd te pleiten. Maar ik denk dat NAC het wel prima vindt zo, zijn haast geen problemen meer bij uitduels en het zal ze een worst wezen of er 100 of 1000 man mee gaan naar een uitduel. Langzaam verliezen we onze befaamde naam, zowel uit als thuis en dat is dood en doodzonde.
@ Henk Telefoon
Er is een verschil tussen niet naar NAC kunnen of niet naar NAC gaan! De laatste jaren mis ik ook wel eens een wedstrijd. Uit ga ik alleen nog als ik op een "makkelijke manier" aan losse kaarten kan komen en thuis wanneer ik toevallig op vakantie ben of een andere afspraak heb waar ik niet (makkelijk) onderuit kan. Maar als iemand donderdag liever naar de bioscoop gaat dan naar NAC, moet je niet aankomen dat diegene net zo veel voelt voor NAC dan iemand die er donderdag wel gewoon zit! Verder mag iedereen natuurlijk zelf bepalen of hij of zij naar NAc gaat...
Aspo,
dan heb je het tóch over bioscooppubliek......
Eredivisie live maakt de uitwedstrijden kapot!! de meeste denken toch: Ach ik kijk wel op eredivisie live!!
Spreek met alle clubs maar eens af dat je voor een tientje (auto combi) kan komen,dan zal het uitvak veel voller zitten,haal je dat geld wel weer uit de drank/eet verkoop. Om nog maar even de verplichte combi's buiten schot te laten maar om maar eens een begin te maken.
Het is trouwens geeneens een autocombi, het is combivrij voor de Venlonaren.
Jammer maar op zich wel begrijpelijk, dat ze met zo weinig komen.
Tja en als eredivise live er niet zou zijn is het voetbal kapot, dus ja wat wil je....
NOAD mentaliteit staat garant voor een vol avondje NAC, wij zijn de beste supporters en laten onze club niet in de steek, heren spelers doen jullie dat dan ook niet ! Die vlaaien dat zijn van die gezapige supporters net als vele andere clubs, daarom kijk ik daar niet van op ! Juist als speler van NAC hoort er elke wedstrijd het bloed door je aders te gieren en dan wij er nog wel een schepke boven op !
Donderdag gewoon knallen, hoeveel man er ook zit.
Stillem 2 uit de beker!!!!
Dan zal de aanhang van VVV wel kiezen voor de vrouwen van VVV die het donderdag om 19.30 uur opnemen tegen Willem II uit.
@ Henk
ik word zo moe van mensen die niet kunnen lezen.
Het enige wat ik zeg is dat dit niet N.A.C.'s beste tijden zijn en dat dat voor sommige mensen een reden is om niet te gaan.
Dat is hun goed recht. Snap ook dat er meerdere redenen kunnen zijn om niet te gaan, maar het is nou eenmaal een feit dat als het goed gaat er meer toeschouwers komen.
De term gloryhunters heb ik niet gebruikt.
Het feit dat jij zo overspannen reageert zegt meer over jou dan over mij.
Voor de rest zou ik zeggen : Als je om wat voor reden niet naar N.A.C. kan, hoef je daar aan niemand verantwoording af te leggen, maar val degene die wel altijd gaan ( zal wel moeten ; heb een club van 1912 kaart ) dan ook niet aan.
.
Ik ben zeker niet NAC-moe, maar heb wederom een verplichting, dit was ook al zo tegen Feyenoord. Ik ben er tegen de kruiken wel bij, want dat is toch altijd de wedstrijd van het jaar !
Niet te min ga ik de wedstrijd van morgen wel proberen te volgen, dat is wel 't minste wat ik kan doen.
Vind persoonlijk de wedstrijd thuis tegen Feyenoord mooier dan tegen de kruiken.
het echte derbygevoel heb ik alleen nog als we daarheen moeten. thuiswedstrijd tegen Feyenoord leeft voor mij meer dan de kruiken.
De kruiken-2 heb ik nog nooit een serieuze voetbalclub gevonden. Dat daar in Tilburg is gewoon een flauw theekransje. Ja, het is aardig om tegen onze buren te ballen en ze zijn niet geliefd hier. Mijn jaarlijkse wedstrijd is toch echt die tegen feyenoord. Altijd al zo geweest. Ik neem feyenoord wel serieus als voetbalclub en heb er tegelijk een ontzettende bloedhekel aan. Mijn seizoen is dus alweer geslaagd... :P
@ Graham Arnold
Waar slaat dan de term "het zijn niet de Glory days" op in combinatie met het feit dat jij zegt dat er maar weinig mensen komen. Natuurlijk verwijs je op deze manier naar "Glory Hunters", de mensen die alleen komen als het goed gaat.
En omdat ik niet naar NAC kan donderdagavond (waar ik overigens wel een kaartje voor heb gekocht) voel ik me inderdaad aangevallen door iemand die zo'n reactie plaatst.
Als jij dat een overspannen reactie noemt, prima, daar kan ik mee leven. NAC is namelijk belangrijk voor mij en ik vind het jammer als ik daar niet bij kan zijn !