Blessure Hadouir valt mee
De bovenbeenblessure die Anouar Hadouir afgelopen zaterdag opliep, blijkt mee te vallen. De schade blijft beperkt tot een zwelling. Hadouir: "In eerste instantie schrok ik enorm, omdat ik heel veel pijn had. Gelukkig is mijn knie niet geraakt. Dat zorgde voor de meeste opluchting. Zie het als een ijsbeentje die je van iemand krijgt." Of Hadouir fit genoeg is voor de uitwedstrijd tegen AZ, zal nog moeten blijken.
Bron: B-side Rats, BN/De Stem
Plaats reactie
Goed nieuws! ben benieuwd of hij nu ook zijn basisplaats kwijtraakt net als Verbeek.....
En dat is goed nieuws.
Lekker laten rusten, volgende weer n kans!
Door de meeste supporters onder gewaardeerd
Deze jongen moet een vrije rol achter de spits dan zijn er maar weinig beter in Nederland
Als rechtsbuiten komt hij niet uit de verf met schalk in de spits
vind hadouir de laatste weken in positieve zin opvallen, hij is geen buitenspeler maar hij vult het op zijn eigen manier in hij kan nog beter daar ben ik van overtuigd maar toch zou ik hem graag op 10 zien spelen, met buijs,gilissen en gudelj heb je weinig creativiteit.
Gelukkig maar, we kunnen in deze laatste 11 wedstrijden iedereen gebruiken.
Zeker Anouar die volgens mij op twee posities uit de voeten kan door diep te passen op Edson of Alex en anders vanaf de vleugels wel eens blij kan worden met een assist op Rick ten Voorde.
HUGODVER!!
Nog maar 4 weekjes tot dn Derby!
Moeten Loco's niet alvast sfeeractietje plannen?
Laatste training ff uitpakken met vuurwerk?
Voorlopig de laatste echte derby :)
Goed idee spelers op scherp zetten voor dé wedstrijd van het jaar!
Gelukkig niet ernstig, Hadouir is een van de betere voetballers met een mooie steekbal.
Ja lekker met zn alle naar zindert
Hoe kwam het nou? Weer zo'n onbesuisde actie van hemzelf?
Neem aan dat de laatste training wel in het stadion zal zijn en nog op een zaterdag ook dus helemaal mooi!
Hadouir moet gewoon op 10 spelen en daar vertrouwen krijgen van de trainer. Dan zul je zien dat de aanvoer naar de spitsen veel beter wordt, Hadouir is veruit de meest creatieve voetballer van NAC.
http://eredivisielive.nl/video/115585-nac-doet-de-harlem-shake.html
@gompie
hahahaha,lol
Mooie voetballer, heeft zijn draai eindelijk gevonden en vult het idd vanuit rechts heel goed in. Opvallend is zijn werklust, daar kunnen een aantal spelers zelfs nog een voorbeeld aan nemen.
Een echte voetballer op tien in een 3-5-2 systeem, wat hij zelf ook aanhaalt, twee controlerende middenvelders, in mijn ogen, zo het meest rendementvol in dit NAC, uitgaande dat de spelers in kwestie wel in vorm zijn !
Ik ben erbij op de laatste training voor de derby. We moeten de spelers (en vooral de nieuwe) laten voelen dat ze alles moeten geven op zondag!
De mindere Maher heeft in Breda nog niet kunnen overtuigen. Door de technische leiding met veel trompetgeschal binnengehaald zou hij eigenlijk te goed zijn voor deze selectie. Wat bleek ? Als alles meezit kan-ie net mee misschien.
In ieder geval zeker opstellen tegen Groningen uit over 2 weken:
http://m.youtube.com/#/watch?v=IVyPUuF5mac&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DIVyPUuF5mac&gl=NL