Bogers zet gevoel even opzij
Kwamen er eerst berichten binnen dat Kees Luijckx zou kunnen spelen zondag, nu is dat weer niet helemaal zeker. Dat meldt NAC op haar eigen site. Luijckx zelf denkt dat het wel mee zal vallen. "In het begin dacht ik dat het helemaal niets zou worden, maar die situatie draaide daarna honderdtachtig graden", aldus de centrale verdediger. "Ik denk dat ik zondag wel kan spelen." Wie er zeker niet bij is is Elson Hooi, die 3 tot 4 weken uitgeschakeld is. Op zich een meevaller, want er werd gevreesd voor een afwezigheid van 6 weken. Naast Hooi kampen Lurling, Gudelj en Verbeek met wat klachten. "We houden gelukkig genoeg opties over, we zullen morgen beslissen welke wijziging(en) we doorvoeren", laat Adri Bogers na de ochtendtraining weten. Vermoeidheid zal voor NAC niet één van de problemen zijn komende zondag, maar voor RKC misschien wel. "We hebben allebei afgelopen woensdag gespeeld. Wij wel iets langer, maar RKC incasseerde een nederlaag. Ik denk dat je beter langer kunt spelen en winnen dan korter en verliezen." Adri Bogers werkte ruim 20 jaar voor RKC en weet waar het gevaar loert. "Vooral in de 'omschakeling' zullen wij op moeten passen. Zij hebben veel snelheid voorin, dus als we de bal onnodig verliezen kunnen we in de problemen komen." Is het niet lastig om tegen RKC te moeten spelen? "De club heeft een plek in mijn leven, maar dat gevoel zet ik zondag om 16.30 uur even anderhalf uur opzij", weet de trainer lachend te melden.
Bron: B-side Rats, NAC
Plaats reactie
''Ik denk dat je beter langer kunt spelen en winnen dan korter en verliezen.”
G
Ik heb sterk het gevoel dat we drie punten pakken zondag. Dan staan we op 11 en is er nog een heel lange weg te gaan.
Voor mij is bepalend of we het gaan halen hoeveel punten we verzamelen voor de winterstop. Bij verkoop van 1 of 2 spelers in de winterstop wordt het veel moeilijker.
NAC tegen hbs was beslist niet goed genoeg maar ook niet zo slecht. Kijk twente gisteren, op hun bek tegen den bosch en die zijn niet beter dan hbs. In die topklasse zit bij veel clubs veel geld, in de Juup stuk voor stuk arme clubs. NAC had na 20 minuten op 3-0 moeten staan (2xLurling en 1xHooi), als je die niet maakt krijg je het tegen zo'n tegenstander zwaar.
Jelle zat weer tweekeer goed in de hoek.
Als lurling en gudelj er maar bij zijn
oei oei dat dacht Lokhof ook afgelopen weekend, gevoel opzij ?! We gaan het zien, afwachtend dan gaan we ten onder, ik denk dat dat beter onder controle is nu, tenminste ik hoop het !!!! COME ON NAC 3-0 !
@buurman, inderdaad een totaal onverwachtte strijd! hopelijk staat iedereen (op hooi na) zondag weer paraat!
Gewoon 3 punten dat is het enige wat telt in deze fase.
Drie punten zijn noodzaak morgen. Gaat lukken heb ik het gevoel.