Boukhari 1 duel geschorst
NAC kan tegen Feyenoord niet beschikken over Nourdin Boukhari. De man die afgelopen zaterdag rood kreeg is voor 2 wedstrijden waarvan één voorwaardelijk geschorst.
Bron: B-side Rats, NAC
Plaats reactie
valt mee...
goed dat hij er daarna weer bij kan zijn...
zijn spelinzicht, creativiteit en techniek hebben we hard nodig....
Boukhari held!!!! Straf valt zeker mee ja.
Wie goed keek zag dat het nog al mee viel. Hij ging niet recht op de enkels af maar net erlangs. Het was een klassieke met-twee-benen-gestrekt-erin actie van het domme soort, maar dit moet kunnen in Breda.
Wat veel treuriger is, is dat bepaalde spelers wekelijks door het ijs zakken en gewoon weer worden opgesteld. De nederlandse Schollen begint het erg bont te maken en ook 1 van de 2 rappertjes bakt er helemaal niets van. Wanneer wordt hier eens eindelijk ingegrepen ?
Had me voorgenomen niet meer op SN te reageren, maar hij denkt nu een onbesuisde overtreding te kunnen bagataliseren door te zeggen dat dat moet kunnen in Breda. Boukhari mag blij zijn met een wedstrijd. Was een overtreding voor minimaal 3 wedstrijden (1 voorwaardelijk).
Daarna gaat hij weer over in zijn bekende geleuter over dat er niet ingegrepen wordt, zonder zelf met oplossingen te komen.
Een meevallertje voor NAC.
Is het toch niet allemaal Anti-NAC mafia daar in Zeist.
Ben het wel met sn eens. Overtreding was goed voor een gele kaart. Geen gestrekt been, niet met de voet van de grond. Boukhari was gewoon te laat. Zeker geen grove en/of harde overtreding. Dus terecht maar 1 wedstrijd.
@ SN, volkomen mee eens, was geen zware overtreding waarvoor rood getrokken had moeten worden, had eerder geseponeerd moeten worden en wat Jelle en Bonevacia betreft geen woord te veel gezegd.
Bonevacia komt op alle fronten tekort en bij Jelle weet je nooit of hij er wel of niet staat, de blundertjes beginnen zich aardig op te stapelen.
Was geen rood!!!!
Maar kreeg wel rood!!!!
Boukhari zie je tenminste hard werken!
Lurling ook hoor Strijder.
Was gewoon rood. Hij heeft geluk dat hij hem niet op de enkels raakt anders kwam hij er nooit zo goed vanaf.
Ik had op minimaal 2 gerekend. Komt hij goed weg
@Snake.. Dacht dat van Lurling iedereen wel ziet! En dus niet vermeld hoefde te worden! Wat een held is dat!!.. Koenders loopt ook al een paar weken lekker te ballen.. En het word tijd dat we Eric Botteghin is een eigen liedke geven.. 2 wedstrijden een bal van de lijn..elke week steeds beter!! Gauw 5jaar vastleggen!... Jelle held met schoonheidsfoutjes... Vergeet ik iemand Snake? Haha
@strijder, bouhkari speelt alsn houten plank, hij bedoeld het goed, alleen is zn techniek zo traag als n drol in n vergiet!
misschien als ie blijft, dat ie volgend seizoen wat meer snelheid en techiek erbij heeft!
verders denk ik wel (na wat langere tijd) een meerwaarde.
En discussie over rood of geel. met 2 gestrekte benen inkomen is gewoon terecht rood!!!
pfff had op 5 wedstrijden gehoopt, wat speelt die boukhari irritant en waardeloos...snap niet dat mensen hem onmisbaar vinden.
@Strijder, inderdaad! Botteghin verdient een chapeau!!
die kerel werkt echt als n paard!
Complimenten!!
@Strijder, Bredafun
Botteghin red al weken NAC omdat Jelle er dan op een moment niet goed in zijn doel staat, een geweldige speler!
De belangerijkste was tegen PSV waar hij wijnaldum zijn schot 1 op 1 gewoon tegenhield, als profspeler had hij die er duidelijk in moeten schieten maar Botteghin? Held.
@Benji die redding van Botteghin tegen psv was idd het vetst... Vooral omdat hij de bal tegenhoud .. Zich omdraait naar vakkie G en een oerkreet losliet.. Wat een passie!
een wedstrijd maar,nou had toch gehoopt dat hij voor alle wedstrijden was geschorst.dat is nu een tegenvaller.
Boukhari is een held, brengt creativieit, als d'n Karel slim is laat ie iemand anders zijn zwakke omschakeling opvangen, zo zet je ook druk op de verdediging van de tegenstander !