Boussaboun 6 weken uitgeschakeld
Zojuist scheurt Ali Boussaboun een spier tijdens de vriendschappelijke pot tegen STVV. Waarschijnlijk is hij hierdoor 6 weken uitgeschakeld.
Dat is dus mooi kut, nu Amoah ook nog niet fit is en Lurling nog maar net met de groep mee traint.
Plaats reactie
das mooi kut jonguh
wanneer het erweer om gaat draaien,en het goed ging worden we weer getroffen door blessures,en nog belangrijke/bepalende spelers.
Leo ook aanwezig vandaag bij de wedstrijd,of zit hij reserve
Als het trainersduo het nu maar in het hoofd krijgt Gorter weer op 10 te gaan zetten.
Nu maar NIET. (Sorry kan mijn vorige post niet aanpassen)
leo liep lachent rond samen amoah ! wat viel ht tegen die open dag !in de rust maar na huis gegaan wat speelde ze slecht zeg hopen dat het tegen telstar beter gaat
wordt weer klote dan zonder Amoah , Lurling & Ali Telstar ok dat mot wel lukken maar de rest nec uit , ajakkes uit , ajakkes thuis wordt toch lastig en het restje! zit weer nie mee maja COME ON NAC!
Tja was ook niet enorm tactisch om een vriendschappelijke wedstrijd een paar dagen voor een belangrijke wedstrijd te plaatsen. Uiteraard had het ook op een training kunnen gebeuren. Alleen de kans is toch wel ca. 5x zo groot in een wedstrijdje vooral omdat je ingehouden speelt gaan er sneller ongelukken gebeuren. Je speelt namelijk niet meer natuurlijk.
Dit is echt een aanfluiting, het is nog minder dan bij de amateurs.
Dit kan je toch geen open dag meer noemen, schaam je NAC tov haar supporters.
Stelletje amateurs.
Fouad het vertrouwen geven en Schalk zijn eerste minuten laten maken! Lijkt me geen probleem rest van het team staat als een huis!
Hopelijk gaat Loran en komt Nijland !!!
Inderdaad, hier ook op tijd thuis van de open dag.
Organiseer dan geen open dag....
Opendag was kut en vrij sfeerloos.
Accent lag op verkoop van merchandise en de rondleiding.
Saaie wedstrijd, saaie opzet..... een eredivisieclub onwaardig, maar goed, welke idioot bedenkt het nu om in de winter een opendag te houden. :S
Mijn voor gevoel wordt door de bovenstaande reacties bevestigd. Een opendag in de winter, ik vind het echt een kansloos initiatief. Balen dat Ali 6 weken buitenspel staat. NAC gaat moeilijke weken tegemoet. Ik hoop dat Fouad zijn kans grijpt en dat hij laat zien waartoe hij instaat is(NAC-grun beker enz enz)
Maar NAC heeft de pot wel winnend afgesloten?
Daar voor kom je dan naar het stadion, een drama!
Het is eens te meer duidelijk dat de supporters NAC BREDA maken als club en niet de hoge piefen in hun torentje!
Die wedstrijd had je net zo goed niet hoeven te spelen, want er was sfeer noch inzet.
Genoeg lopen zeiksnorren hier; nu over naar de orde van de dag: Telstar uit ( is helaas een stuk minder leuk nu we al weten tegen wie we het moeten opnemen in de volgende ronde ) daarna naar Nijmegen en dan zien we wel weer verder.
NAC is van de mensen die werken voor hun geld, niet van diegene voor wie eer en macht geldt!!
ja 1-0 in de 77 minuut
mooi kut dan...
en helemaal voor niks want de wedstrijd viel tegen vond ik..
Lekker dan. Heb je naast Amoah al niet veel opties. Gaat boussa er ook nog uit. Jammer van dit verlies. Zeker met twee belangrijke weken op komst!
Jammer, ali gaat dus niet scoren in de arena...
Is er geen opendag: is het niet goed
Is er geen pot tijdens opendag: is het niet goed
Betalen voor een oefening: is het niet goed
Is er een gratis pot tijdens een opendag dat niet van barca niveau is: is het ook niet goed...
Volgens mij zijn er hier personen die een heel moeilijk leven hebben. Ik heb me iig bijzonder vermaakt, samen met m'n kinderen en die kijken al weer uit naar de volgende pot. Voor m'n zoontje is dat al tegen Ajax met hopelijk een fatsoenlijke aanval want die heeft nu dankzij de opendag een seizoenskaart
De organisatie is wel heel erg knudde ,wat een open dag zeg,mag het voortaan weer in augustus .en dan iets meer aandacht aan besteden graag , hier komt een kind zelfs niet meer voor.knudde knudde
Een kinderhand is gauw gevuld.
Ben het volledig met lalas eens het is ook noooooit goed.was een bagger wedstrijd en zeker klote dan ali nu uitgevallen is. ( btw wat valt fouad weer door de mand).
nac stond met rust al 1/0 achter
behalve Nijland zou ook Marcel Meeuwis nu niet verkeerd zijn op de positie van NR 10.Hopelijk vertrekt Loran en kan nac iets doen !!!
Volgens mij verdient Loran niet veel meer dan een zakje snoep en een pakje wicky per wedstrijd, dus zoveel ruimte om iets te doen zal er niet zijn.
Hahaha Ja als Loran vertrekt kan NAC vast opeens Meeuwis en Nijland betalen.
NAC zal in deze situatie qua bestuur en bij het vertrek van een reservespeler heus geen paniekvoetbal gaan spelen.
De blessure van Ali is balen natuurlijk, vooral omdat we voorin niet zo ruim in kwaliteit zitten.
Fouad en Bayram een kans geven. We zijn veilig en kunnen de jonge gasten mooi speelminuten geven.
We zijn veilig????
Er volgen nog 15 wedstrijden. Kan nog heel wat gebeuren zeker met wat tegenslag. (Amoha en Boussaboun geblesseerd)
Rotterdamse fysiotherapeut Dick van Toorn een intensieve therapie voor Ali denk
Wat een drama die open dag, moet in de zomer, lange tafels met potten bier, korte broeken, vrouwen en kinderen in t-shirts.
Van de 19.000 supporters is maar 10 % geweest, snappen ze het nu nooit !!!
Stelletje prutsers !!!
Kutzooooooooooi.
Dat word een oproep doen op onze talentjes dan kunnen we zien we zien hoe het daarmee gesteld is en dat zal ook nooit slecht zijn voor hun toekomst!
Zeer slecht georganiseerde open dag. Die dan inderdaad geen open dag. Een schande om het trouwe publiek met zo een open dag op te zadelen. De verantwoordelijke moeten zich diep en diep schamen
'n frituur 2 hotdogkraampjes 1 springkussen voor de kleintjes en oud hollands stokvangen in een partytent.. Zie hier, de open dag van een bvo die zich met clubs als twente en groningen wil meten. En dan heb ik het maar niet over de chaotisch en slecht georganiseerde rondleidingen in het stadion.. Te triest voor woorden.
de kinderen vonden het voor 5 minuten leuk voor de rest was er niks aan de wedstrijd was geen ruk aan geen sfeer niks en voor mij is een open dag dat alles open is en niet de helft had mer er meer van voor gesteld maar helaas
nouw vondt de open dag niet veel aan..pfff..en dan die oefenwedstrijd erg leuk allemaal,maar as dinsdag tegen telstar..moeten ze er echt tegen aan,begrijp dan ook niet waarom gisteren die oefenwedstrijd was,??..je zie maar er kan altijd iets gebeuren..ze hadden beter hun krachten kunnen bewaren voor as dinsdag...daar hebben ze die nodig..en bij de oefenwedstrijd.jonkies er in moeten zetten..maar geen bousabon ofzo.die hebben we hard genoeg nodig..
maar goed het zal wel aan mijn liggen !!!!!
Mijn kind vond het wel geweldig. Heeft zijn ogen uitgekeken, helemaal gelukkig met de schmink van het NAC logo op zijn gezicht, werd bekant gek toen ie het veld zag (door een glazen deur op de eerste verdieping) en heeft zijn handen kapot geklapt toen de spelers het veld op kwamen. En die is 2,5.
Dan heb ik dus een geslaagde open dag gehad.
Jullie kunnen wel lopen klagen over de sfeer tijdens de wedstrijd, maar sfeer maakt je nog altijd zelf. Of hadden we "Kleine Pils" moeten uitnodigen voor langs de zijlijn???? Als het 2e thuis speelt voor een paar honderd man dan is er wel sfeer....Wie de schoen past....precies!
tegen telstar gwn met leo,fouad,kolkka voorin lurling in laten valle
waarneer mag bayram nou eindelijk eens een keer spelen?
@daantje: niet bij open dag geweest zeker? Daar speelde hij