Breinburg: "Het is zeker niet concreet"
Eind vorige week meldde De Telegraaf dat Gregor Breinburg komend seizoen mogelijk de kleuren van NAC verdedigt. De aanvoerder van NEC laat in gesprek met De Gelderlander weten dat een transfer naar NAC (via Manchester City) wat hem betreft allesbehalve zeker is.
Breinburg is met NEC verwikkeld in een strijd tegen degradatie en wil op dit moment nog weinig loslaten over zijn plannen voor de toekomst. Het verhaal dat Manchester City hem in de VS of Australië wil onderbrengen, eventueel met een tussenstop van een jaar in Breda, noemt hij voorbarig: "Er gaan allemaal verhalen, maar het is zeker niet concreet. Waar ik volgend seizoen speel, dat weet ik niet. Ik ben er ook niet mee bezig. Alleen NEC telt nu. Ik wil met NEC in de eredivisie blijven. Dat heeft de focus nodig."Bron: B-Side Rats, De Gelderlander
Plaats reactie
Ik denk dat zeker wel speelt maar dat hij gezien het naderende eind van de competitie en eventuele play offs nog niks mag zeggen.
Mag zeker komen denk dat het wel een versterking kan zijn. Nu hoop ik ook dat Smulders niet aan het slapen is en parzyceck of hoe je het ook moet spellen en Smeets toch mee ingesprek gaan. Ga er vanuit dat dessers hoger op gaat en met piotr heb je sowieso een spits die ook eventueel in de eredivisie mee kan. En Smeets is absoluut geen hoogstaande voetballer en dat weet ik ook wel voor dat ik alle duimpjes omlaag krijg???? Maar wel zeker iemand die strijd kan leveren en ik zou het persoonlijk ook prettig vinden om wat Nederlandse jongens erbij te krijgen! HUP NAC
@Breda Bob
Inderdaad, hij laat in alles wat hij zegt doorschemeren dat er wel iets speelt maar dat hij niet de indruk wil wekken dat hij er nu al mee bezig is, omdat hij dan de NEC-supporters op zn dak krijgt
NAC moet n u niet bezig zijn met mogelijke transfers. De nacompetitie is het enige wat telt. Alle neuzen dezelfde kant op, geen gezeur over transfers. Winnen,Winnen en nog eens winnen, dat telt nu.
Het is allemaal nog veel te vroeg voor transferseculaties, laten we eerst de playoffs afwachten en dan zien we wel verder.
De enige die bij NAC de transfermarkt moet verkennen is Hans Smulders. Alle andere mensen (spelers, personeel, supporters) moeten met hun focus houden op promotie naar de eredivisie.
Ik geloof ook niet dat smullie transfers voor city doet..
De juiste instelling !
Voor ons NAC ook, eerst alle focus op de nacompetitie !!
Volendam kan nog wel eens heel vervelend gaan worden, ook al hebben ze afgelopen vrijdag een tik gehad !
Normaliter is het voor ons NAC een psychologisch voordeel, maar ja we blijven NAC !
Come on gvd, promoveren 'Parel van het zuiden' !!!!
Toevallig tegen nac.... nac krijgt corner... kopt 'per ongeluk' in eigen doen
Ik.denk altijd terug aan babos toen bij nec.... lurling... balletje door de benen....(zelfs hier voorspeld, met minuut en al erbij)????
@Oosterhout3
Als de City groep al iets met Breinburg in combinatie met NAC wil doen, is dat waarschijnlijk voor de Jupiler League...
Tenminste ik kan mij niet voorstellen dat City hem wil halen om City-talenten in de Eredivisie weg wijs te maken. Voor de Juup is hij een prima begeleider voor de talenten van City.
Dus Breinburg zal eerder tegen NAC scoren om zijn vette contract en buitenlandse avontuur veilig te stellen dan dat hij ons zal helpen promoveren.
wel of niet promoveren ga opzoek naar spelers die bij top 6niet aan spelen toe komen en ga bouwen aan een team voor de komende jaren en probeer rust in de tent te krijgen
Eerst dit jaar voor promotie gaan.
Daarna denken aan transfers.
Al vind ik het wel goed dat Smulders alvast rond lijkt. Anders vis je straks overal naast.
Het is moeilijk omdat je nu nog niet weet weer je volgend jaar speelt. Als we promoveren zal er weer flink de bezem door de selectie moeten. Op een enkele uitzondering na, geen spelers die geschikt zijn voor de eredivisie. En kunnen we dus weer van onder af aan beginnen