BSR TV: Daan Klomp na NAC - Konyaspor (1-2)
Daan Klomp, een naam die we vorig jaar bijna niet kenden. Nu stond hij vanavond onbevangen tegenover de aanvallers van Konyaspor. Hij was verrassend een van de betere aan NAC kant, net als Freek van Gestel. Als Daan er niet had gestaan dan had Karol toch een aantal meer keren kunnen gaan vissen. We spraken dit aanstormende talent na de wedstrijd.
[embed]https://www.youtube.com/watch?v=2G8j3nH62n4[/embed]Plaats reactie
Top gozer! Maar om eerlijk te zijn vind ik dat van Bart Meijers ook. Echt de verdedigende toekomst van NAC!
Leuk ventje,geef maar een kans. Maakt niet uit dat ie pas 19 is! Genoeg gestuntel van Koch en Mets gezien
Er word in het interview aangegeven dat hij warschijnlijk niet naar Helmond gaat. Maar voor dit seizoen dat helemaal uitgesloten. Er gaan per seizoen 2 tot 4 spelers die kant op en we zitten al aan 4.
Mooi baasje hoor " de een zijn dood is de ander zijn brood". En zo is het. Zou prachtig zijn als hij en Bart se komense jarenbuitgrowien tot nieuw koningskoppel in de verdediging.
Eigen kweek die kapitaal gaat genereren.
De komende jarwn uitgroeien. Fijn tikken zo vroeg in de ochtend.
Karol vissen? Mers op de goal?
Goed bezig, Daan! Leuk!
Net als Meijers gewoon naar Helmond sturen! We bouwen op Koch en Mets. Die hebben de verdediging
behoorlijk op orde, naar uit de laatste 4 wedstrijden blijkt.
Ik vond hem erg sterk spelen, stukken beter dan koch die erg slordig speelde met hele slechte passes.