Wij gaan niet opzij

BSR TV: Gino Demon na NAC - FC Emmen (3-1)

Het basiselftal van NAC zag er vandaag wederom anders uit dan normaal. Na de stevige uitglijder tegen FC Eindhoven werden een aantal posities opnieuw ingevuld. Zo mocht Gino Demon vandaag starten in de basis en maakte hij voor de 2e keer zijn opwachting vanaf minuut 1 in het eerste van NAC. Gelukkig won vanavond een labiel NAC dat door een nog zwakker Emmen in het zadel werd geholpen. Gino Demon met zijn reactie: [embed]https://youtu.be/ULhM-4UFdUg[/embed]

Volgend bericht
Liveblog: NAC - FC Emmen 95 reacties
Advertentie
22 Reacties
0   0  
BoerFM-ELEP

B-SiDE VOORAL BOVENIN SCHAAM JE KAPOT, SCHAAM JE KAPOT, SCHAAMJE KAPOT, SCHAAM JE KAPOT, SCHAAM JE KAPOT, SCHAAM JE KAPOT...............Demon deed het vrij aardig maar die had ook een paar foutjes vandaag die fluiten we toch ook niet uit!!! Wie gaat er nou een eigen uitfluiten of je hem moet of niet dat doe je gewoon NIET!!!

0   0  
BoerFM-ELEP

En het stikt mijn niks dat de zinnen niet kloppen. Ik heb ook maar op de ST. Jorisschool gezeten!!. Maar ik fluit mijn eigen spelers niet uit!!

0   0  
Praatpapegaai

@BoerFM-ELEP, het is een website waar je ongeremd en met ontzettend veel spelfouten je mening mag ventileren. Dus maak je niet druk, de grootste directeuren komen van de st. jorisschool :) :)

0   0  
Da Pope

BoerFM miste, gok ik, waarom er gefloten werd. Er werd niet tegen Demon maar tegen Smith-Brown gefloten.

0   0  
TpT

Demon prima gedaan, prima interview, Smith Brown heeft zich nu echt onmogelijk gemaakt inderdaad. Zonde want hij begon goed.

0   0  
Tvb

In potentie vind ik Smith-brown beter, want kom op demon speelde ook niet goed hoor

0   0  
Arie

Dat smithbrown in mocht vallen was het grootste teken van onkunde van onze trainer tot nu toe.

Of van hoger hand opgelegd?

0   0  
Oosterhout3

Boerfm... was tegen smith-brown ....

Neemt niet weg dat ook s-b volwaardig lid is van de selectie, en het nac ONWAARDIG is om een eigen speler uit te fluiten!!

0   0  
Jor-D

Of het nou tegen Demon of tegen SB was dat uitfluiten, het is gewoon schandalig! Je hoort eigen spelers individueel niet uit te fluiten, stelletje opgefokte tiener of volwassenen die zich al tieners gedragen..
Ik vind SB ook een regelrechte ramp, ik vind vind ook dat alles de laatste weken NAC onwaardig is, maar een individuele speler uitsluiten, no way!

Het was wel een teken van het totale onvermogen van onze trainer, een back voor een back wisselen terwijl dat gezien de wedstrijd totaal niet nodig was. Als er daarom was gefloten prima...

maar nogmaals, een bepaalde speler uitfluiten doen ze maar bij onze ooster buren maar laten wij ons niet verlagen tot dat niveau

0   0  
RaRa

Speelde niet best, iedere bal langs die zijde kwam een voorzet uit. Opbouwend ook niet best. Lood om oud ijzer met SB.

0   0  
Fanneke

Demon misschien een leuke jongen. Maar hij speelde ell slecht. Net als Damen overigens. Die heeft werkelijk alle ballen bij de tegenstander ingeleverd. Die had gewisseld moeten worden en niet de korte want daar gaat altijd dreiging vanuit.

En dan nog dit: je eigen spelers uitfluiten walgelijk. Dat zijn wat mij betreft zielige kutsupporters, kinderen die een avondje weg mogen van hun ouders.

0   0  
ome cor

@Da Pope
Zoals ik de eerste reactie lees heeft BoerFM-ELEP dat weldegelijk door (vandaar dat hij de woordjes TOCH OOK NIET gebruikt)


Als je jezelf "beste supporter van het land noemt" maar wel een drager van ons mooie NAC-shirt uitfluit dan is de opstelling in je hersenpannetje wellicht nog veel beroerder dan de opstelling die Marinus maakt voor NAC 1.
To support, aanmoedigen dat doe je niet door een jong gastje (20 jaar) uit te gaan fluiten.

Je kunt best discussiëren over zijn kwaliteiten of het gebrek daaraan, maar uitfluiten is laag bij de grond door mensen een laag niveau of een hoog meelopers-gehalte.

0   0  
RV

Schrok er ook een beetje van eerlijk gezegd, zijn basis niveau was niet best als je dat vergelijkt met de spelers om hem heen. Voor de komende wedstrijden zal het inderdaad lood om oud ijzer zijn wie er speelt.

Smith Brown was begin van het jaar heel behoorlijk hoor en een verademing t.o.v. Gorter.
Het uitfluiten zal met name in de richting van de trainer zijn geweest.

Ik zou er niet zo om wakker liggen dat gefluit.
Vroeger deden we ook niet anders.

0   0  
ome cor

*correctie*
door mensen VAN een laag niveau of een hoog meelopers-gehalte.

0   0  
geelzwarthart

Wat wij als oude garde zeggen: dit is het nieuwe publiek. Totaal geen respect, vechten als iemand een bal terug wil gooien vanaf tribune naar veld, expres bier gooien en andere troep (naar collegasupporters) maar vergeet ook het appen niet en theekransjeshouden. Dus helaas wen er maar aan dat eigen spelers worden uitgefloten etc. Hup NAC.

0   0  
Ojee

Ik ga echt niet wennen aan het uitfluiten van eigen spelers.

0   0  
Molenschot loco

@BoerFM-ELEP....Gaat het weer een beetje kerel?.....helaas vanmiddag geen Forum, anders hadden we een pintje kunnen vatten........

0   0  
demeul

Wat een wanvertoning van de eigen aanhang zeg. Je eigen speler uitfluiten.... Schaam je kapot! Zo kan ik die spandoeken actie ook al niet waarderen. Onze huidige NAC-jongens zijn nou eenmaal wisselvallig, maar doen wel hun best. Hoeveelste wedstrijd inmiddels thuis ongeslagen? Sta je voor met 3-0 en nog gebeurd er niks op de b-side. Wat een pannekoeken! Beste supporters van het land? Laat mij niet lachen. Ik begrijp gewoon niet waar het grootste gedeelte van het publiek het vandaan haalt dat het zoveel negativisme denkt te moeten uitstralen naar ons team. De realiteit is dat dit nou eenmaal het niveau is waarop we thuis horen tegenwoordig. Als je daar niet tegen kunt of het lukt je niet om jezelf te motiveren om achter het team te gaan staan wat doe je dan nog bij NAC? Ik sta dus in het midden derde rij van boven op de B-Side, wat een stel hoofdzakelijk apathische figuren om mij heen, echt jammer.... Maar goed: We hebben gewonnen en volgende keer krijgt iedereen weer de kans te laten zien dat ie een beste supporter van het land is;). Ik ga in ieder geval niet op zij!

0   0  
Naamloos

Volgendsmij hebben wij het volste recht om Smith brown uit te fluiten, een spandoek actie te houden en een bus op te wachten. Iedereen die hier boven schijnheilig aan het doen is, is er waarschijnlijk niet bij in Leeuwarden, Eindhoven en Emmen of wel heren? Als jullie alles willen accepteren om vervolgends op een forum iemand af te branden moeten julie dat zeker doen, maar wij gaan over tot actie. Wij staan er altijd dus hebben wij het volste recht om onze mening duidelijk te maken

0   0  
die ne gast

We hebben wel vaker gefloten als we het niet eens waren met een wissel van een NAC-trainer. Je moet het fluiten ook niet groter maken dan het is.

Spandoeken actie kon ik wel waarderen. Wel een protest, maar niemand persoonlijk aanvallen of loze kreten als "bestuur rot op".

0   0  
ome cor

@Naamloos
Wat nou "het volste recht" ?
Je kunt best de discussie aangaan, maar als je een beetje fatsoen hebt dan ga jij geen jochie van 20 uitfluiten alsof hij de enige is die schuldig is aan de huidige situatie.
Smith Brown zal overigens jou niet persoonlijk hebben gevraagd om mee te gaan naar de door jou genoemde uitwedstrijden. Dat was dus jouw eigen keuze. Ontzettend klote als je daar een eind voor moet rijden en van NACzijde een slechte parodie op voetbal voor terug krijgt, maar nogmaals....dat ga je niet fluitend op 1 jongen van 20 afreageren.

0   0  
Waddinxveen

Ik bepaal na tig jaar NAC zelf wel of ik mijn afkeur van een belachelijke wissel van een trainer kenbaar maak. Om mij heen op de eretribune deed de meerderheid hetzelfde. Demon kreeg een bescheiden applausje en toen SB het veld op kwam werd duidelijk gemaakt dat het ronduit absurd is om een falende speler te passeren en vervolgens alsnog tijdens de wedstrijd in te brengen. Wat mij en iedereen om mij heen betreft was de zwalkende Dijkhuizen de geadresseerde en SB helaas het lijdend voorwerp. Ik heb geen idee het gevoel gehad dat we deze wedstrijd door een fout of moeheid van Demon zouden gaan verliezen. Laat zo'n jongen het dan gewoon afmaken, en vooral: hou SB juist even uit de wind tot na de winterstop. Net zo onbegrijpelijk als de wissel van Korte, die vervolgens pislink op de bank plaatsneemt. Als je als trainer niet aanvoelt dat dit soort ingrepen onnodige onrust veroorzaakt, heb je echt niet begrepen wat er speelt.

De afkeurende geluiden vanuit het publiek klonken ook toen er tijd gerekt werd bij de laatste corner en vrije trappen. Mag dat dan ook niet? Ik vind 'voetballen' roepen veel negatiever dan bovenstaande. Het is allemaal het resultaat van 1 seizoenhelft lang teleurstelling, deels veroorzaakt door te hoog gestelde verwachtingen, maar juist ook doordat we soms hebben kunnen zien dat er veel meer uit dit team te halen valt (VVV, De Graafschap).

Ik ben blij dat het team deze winterstop in kan gaan met een gewonnen wedstrijd in het achterhoofd. Ook al verdiende de manier waarop nog geen schoonheidsprijs. Ik hoop oprecht dat de komende weken gebruikt gaan worden om rust in de tent te krijgen en op basis van de elf tegen Emmen een degelijk fundament neer te zetten met als variabelen misschien nog Stans (voor Damen) en Nijholt. Of de linksback nou SB of Demon is, boeit mij dan nog niet eens zoveel.

Fijne feestdagen allemaal! Laten we afspreken na deze (welkome) onderbreking er met z'n allen weer te staan om dit team de zo keihard nodige steun in de rug te geven. Onvoorwaardelijk!

Laad alle berichten na dit bericht in