BSR TV: Pablo Marí en Menno Koch na NAC - Excelsior (1-0)
Vandaag stond de oefenwedstrijd tegen Excelsior op het programma. De eerste echte test om te weten waar we aan toe zijn tegenover een ploeg uit de eredivisie. De bezoekers kwamen vandaag uit Rotterdam en gaan we het komende seizoen minimaal twee keer tegen ons NAC zien spelen. Ons nieuwe verdedigingsduo bestaat uit Marí en Koch, die vandaag de laatste linie goed wisten dicht te houden en daarmee een aandeel hadden in het houden van de nul. Door een doelpunt van Manu Garcia en een geniaal hakballetje als assist op Garcia wisten we deze confrontatie te winnen met 1-0. We spraken daarom na de wedstrijd onze twee rotsen in de branding, waarvan Marí ook nog eens de kersverse aanvoerder is.
https://youtu.be/IE6lZBbadUYPlaats reactie
Het moment waarop je je realiseert dat Menno Koch qua communicatiestijl op Dijkhuizen lijkt..
De steunpilaren!!
Een aanvoerder die nog minder dan steenkolen Engels spreekt moet het gesprek aangaan met blinde scheidsrechters als Mulder e.d.?
@ die ne gast
Hopelijk zijn onze mannen professioneel genoeg om gewoon hun mond te houden tegen de scheidsrechter.
@since1912
De aanvoerder is juist de aangewezen man om te communiceren met de scheidsrechter.
@Die ne gast
Wat kan mij het nou schelen goed (of beter gezegd hoe slecht) zijn engels is.
Je begrijpt hem toch?!
Pablo:
We are ready to win the first two games....
Hahaha dat zou wel heeeeeel mooi zijn.
Met rwee punten zou ik al blij zijn. Maar zes?
Delirium, denk.
Prima wedstrikd geziem van ons NAC. Qua voetballend vermogen Excelsior de baas. Fysiek nog niet. Enige die eigenlijk niet top was was Vloet. Statisch en weinig inititaief. Toen Garcia in de 2e helft zelf t initiatief nam om meer naar het midden te trekken was NAC veel gevaarlijker. Verder compliment voor Noppert. Foutloos gekeept.
Nou perfect Engels Menno..... dat weet ik nie hoor!!
Voor degene die in de tent waren blijven plakken....de goal op beeld:
http://www.rijnmond.nl/nieuws/157612/Excelsior-verliest-met-1-0-van-NAC?r=sport
Het was nog lang (laat) gezellig in de tent.
Wat is het toch altijd top geregeld in 't Heike!
Veld lag er super bij, drank en voer goed geregeld (ze kwamen zelfs met hapjes rond).
En daarnaast ook een winst partij van een prima NAC.
Heerlijk!
Ik mis op deze site de waardering voor Verschueren. Belangrijke pion in het team van Vreven, knapt veel vuil werk op.
Niet voor niets veel interesse in deze speler vanuit Eredivisie en hoogste klasse in Belgie.
Mooie overwinning. Ik hoop toch echt dat er nog enkele spelers bij gaan komen.
Zoals weken geleden al aangegeven is Mari, onmiskenbaar de beste speler samen met Koch en Garcia die uiteraard als spelverdeler midden midden moet spelen. Zoals Vreven zei hebben we dringend een echte erespits en een ervaren defensieve middenvelder nodig, een leider die ook een overtreding en hardheid niet schuwt. Een type Wouters. Twee spelers die er meteen staan en ingepast moeten worden. Ipv Verschueren of El Allouchi (beiden teveel niveau Juup) en ipv De Korte die te weinig rendement heeft. Vloet beter benutten want die komt er echt wel. Backs mogen meer opkomen maar Sporslede is aan de bal absoluut niet creatief.
Dit duo is gelukkig heel wat beter dan Meijers/O'Neill. Hopelijk kan Bart zich hieraan optrekken om ook wat stapjes bij te maken en een goede stand-in worden
Hoe was de keeper gister?
@ jvt
Maak je geen zorgen. Er komen nog zeker een paar eredivisiespelers bij. Overigens is Verschueren natuurlijk een toptalent. Die moet je zeker laten staan. Die gaat NAC een hoop centen opleveren.
"In 2 weeks we start and we can win the first 2 matches " laten we t hopen
Wederom een prima resultaat.
@Breda, Verschueren een toptalent..... sarcasme zeker????? Verschueren heeft zich absoluut in positieve zin ontwikkeld in Jupiler League, maar toptalent? Nee..
We waren met een aantal van "Onze "huidige voetballers slechts 5e in de Juup hoor. Wat hebben we gevloekt met al die vaak onnodig verloren potten voetbal. En dan zouden ze nu ineens op ereniveau veel beter kunnen omdat we tegen Nec gewonnen hebben? Omdat dat "niveau" ons beter past?
Ook onze tegenstanders groeien, hebben zich versterkt, hebben goede spelers en samenwerkingen. We hebben gewoon twee hele goede versterkingen nodig maar wachten wellicht tot sluiten transferperiode om (alweer) wat te kunnen huren. In de winterstop zullen er dan "versterkignen" nodig blijken zoals ieder club dat doet omdat er een paar huidige spelers niet voldoen.
Die kan ik nu voorspellen; een rechtsbuiten, een spits als ie nu niet komt, een verdedigende middenvelder. Voor iedereen die dit niet willen zien. Slaap zacht.
Goede test voor ons NAC en je ziet NAC groeien. Vind echter wel dat zeker de 1e helft NAC vaak en lang achter de bal aan moest rennen. Zal veel commentaar krijgen maar verdedigend blijft alleen Sporkslede overeind. Linkerkant is gewoon zwak. Centrale duo verdedigd redelijk maar brengt opbouwend te weinig. Noppert zag er goed uit en aan Korte / García / Mounir / Ambrose gaan we veel plezier beleven.
@semsi werd hier over verschueren in een ander artikel TERECHT de vergelijking gemaakt met schenning omdat hij op TE VEEL momenten TE GEVAARLIJK balverlies lijdt en ook nog domme onnodige overtredingen maakt op gevaarlijke plekken.
daarom kan hij me ook niet bekoren ondanks dat hij veel arbeid levert en dan wel eens per ongeluk tegen een bal aan loopt en dat word gezien als onderscheppen.
Mannelijke 1 op 1 duels wint hij bijna nooit of maakt een overtreding let maar eens op de ballen die hij onderschept zijn altijd de ballen waar hij tegen aan loopt en dan heb ik het niet eens over zijn simpelen passes die over 4 meter niet aankomen.
Mag wel duidelijk zijn dat ik echt hoop op een concurrent al dan niet vervanger voor hem op die cruciale positie!
En over dat interesse gesproken als hij zo blijft voetballen zal het idd alleen bij interesse blijven en meer niet.
#GARCIAOP10!!!!!
Fan van het eerste uur van vreven maar hoe haalt die gast het nou in zn hoofd om García niet op 10 te zetten hoe?!?!?
Snapt iemand hier iets van?
@hb.naccer.hb
Misschien om een beetje lengte voorin te hebben met Vloet. Ambrose is ook niet de grootste
Jvt, negentientwaalf en breda4ever,
Zijn jullie van hetzelfde laken een pak als de mensen die bijvoorbeeld Gilissen en Slot continu onterecht (!) tot de grond toe af probeerden te branden? De mensen die niet WILDEN zien hoe belangrijk de positie is waar deze spelers spelen?
En dat het óók een heel moeilijke positie is, waar je alle shit van anderen op moet lossen én het spel moet versnellen? Dit kan niet zomaar elke voetballer, maar Verschueren gelukkig wel. En Vreven ziet dat goed. Jullie niet. Gelukkig is Vreven de trainer.
Aan het einde van het seizoen spreken we elkaar weer, eens kijken hoe het dan zit met de interesse voor Verschueren.
Verschueren veel interesse te gek voor woorden voor zon speler is een goede jongen veel inzet maar dat is het..kan nog geen bal in de voet geven daar zitten jongens voor op de bank..wil.hem niet afzeiken maar is 1 van de slechtste voetballers die ik.ooit heb gezien
"1 van de slechtste voetballers die ik.ooit heb gezien"
Dit meen je natuurlijk niet en dat weet je zelf ook. Het is tenenkrommend hoeveel slechtste spelers en slechtste teams NAC voortdurend volgens zijn eigen 'supporters' opstelt.
@Castle Damcevski al vergeten? ;-)
Ga verder niet op je in want mag hopen dat je je reactie niet serieus meent
Het kan nog weleens een mooi seizoen gaan worden!!
@Badeend
Altijd al fan geweest van Gilissen. Echt een "verdedigende" puntenpakker.
Ik werd ook altijd uitgelachen als ik zei dat Gilissen moest starten en onmisbaar was, sommige riepen zelfs om een wissel vanwege "tikkie terug".
Heb andere nooit kunnen overtuigen maar de statistieken liegen niet en zeker in het seizoen van de wedstrijd van de 5-3 tegen Roda. Daarin pakte NAC in 23 wedstrijden met Gilissen 34 punten. Totaal haalde NAC in dat seizoen 38 punten. Verder altijd meer punten mét dan zonder Tim.
Of dit bij verschueren ook zo moet is zal blijken. Alleen als je roept om voetballende middenvelders, daarvoor staan Mounir, Vloet en Garcia er. Laat Verschueren maar lekker opruimen.
Voor de mensen die naar Vitesse - NAC willen, maar niet lid zijn van de SV, de verkoop start morgen.
-
NAC biedt in eerste instantie 48 buskaarten aan. Heeft u een uitkaart+? Dan betaal je €29,50. Club van 1912-lid of reguliere seizoenkaarthouder? Dan betaal je €31,50. Kaarten zijn te verkrijgen via NACtickets.nl of NAC-supver.nl.
Stonden degelijk als een huis, ook samen met de backs en een voortreffelijke keepende Dries !!!
Deed me weer wat denken aan Penders/Zwaanswijk !! Daarbij hebben we Bartje Meijers en Chiro ook nog, dus verdedigend was het prima ! Waar was Paolo Fernandes ?? Aandachtspunt is oor Vreven de aanvals linie, Manu Garcia onze architect hoort echt op tien vlakbij Ambrose, jammer dat Fernandes dus niet te bewonderen was ! Over dertien dagen moet het aanvallender nog wat meer dwingender zijn als het aan mijn ligt, net wat Koch zegt, vitess aanpaken !! HUP NAC !
Ik denk dat Dessers al snel zal denken ; " was ik maar bij NAC gebleven......... daar had ik me toch krediet opgebouwd..."
Wordt met Cyriel helemaal niets bij utrecht weet ik nu zo goed als zeker. Was er al bang voor.
In de spits moet er wel een goede speler bijkomen (heeft jvt etc. gelijk in.) Dan ziet het er goed uit. Uiteraard weten we na vitesse pas waar we echt staan.
@BSR
Complimenten voor iedere keer weer een prima interview.
Ik heb een vraag, wellicht dat dit voorstel al een keer is besproken, maar ikvroeg het mij af: Is er of komt er een mogelijkheid waarbij de supporters vragen kunnen insturen, welke jullie dan stellen aan hetzij een speler hetzij iemand van de technische staf?
Of gaat dit een stap te ver en houden jullie het liever professioneel op deze manier?
Hup NAC!
Veel positieve reacties hier, prima.
Na de eerste vijf wedstrijden durf ik pas een oordeel te geven. Er moeten nog wel een paar spelers met ervaring bijkomen. Met name Korte en Verschueren komen nog te kort voor de eredivisie.
Ik las op BN De Stem dat Vreven tegen Almere de (beoogde) eerste keeper voor de compentitie laat spelen.
Ik heb geen voorkeur. Ik ga er vanuit dat de beste speelt.
We hebben nog een type Lasnik nodig ????
Karol Mets naar NAC volgens Eurosport
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Karol_Mets