'City-talent Palmer-Brown sluit deze week aan bij NAC'
Erik Palmer-Brown is de volgende speler die NAC over gaat nemen van Manchester City. Dat weet City Watch vanmiddag te melden. De international van de Verenigde Staten stond al even op de verlanglijst van de Parel van het Zuiden. Naar verluidt komt de centrale verdediger deze week nog aan in Breda.
Erik Palmer-Brown tekende in januari van dit jaar een meerjarig contract bij Manchester City, dat hem direct verhuurde aan het Belgische KV Kortijk. Daar wist hij uiteindelijk voldoende indruk te maken, om een uitnodiging te ontvangen voor het nationale elftal van de Verenigde Staten. Palmer-Brown is de beoogd opvolger van Bart Meijers, die op huurbasis is vertrokken naar Helmond Sport.Bron: B-Side Rats, City Watch
Plaats reactie
Klasse goed gedaan
Die heeft Hans toch maar weer goed weten in te Palmer
Daar drink ik een Palmer op.
Lijkt me een degelijke en volwassen speler voor die leeftijd. Goede aanwinst. Ben benieuwd wanneer die zich meld in Breda
Una Palmero Blanco zal er morgen wel een nieuwsbericht over hebben.
Mooi, kunnen we hem gelijk aan onze Palmares toevoegen
Ik zie door de Palmer bomen het bos niet meer met al die City huurlingen
Dat heeft Smulders al nippend van z'n cocktail liggend onder een Palmerboom goed geregeld. B)
Goede zaak! Als ik het mij goed herinner is de overeenkomst die wij hebben 4-6 spelers van City per seizoen, waarbij we max 4 zogenaamde First Loaners krijgen (dus spelers die al minstens 1 keer verhuurd zijn en dus al wat meer betaald voetbal ervaring hebben) en max 2 direct uit de EDS. Dat zou betekenen dat we met Ilic (speelde al voor Rode Ster Belgrado) en Palmer-Brown (speelde al voor Kortrijk) nu 2 First Loaners binnen hebben. Fernandes zou dan de 3e kunnen zijn als ie weer terugkomt. Zeer benieuwd ook wie we uit het EDS kunnen krijgen. Zo'n Nmecha zou een perfecte opvolger zijn van Ambrose.
Laten we hopen, dat Ambrose en Fernandes fie First Loaners zijn! En het dan bij 4 spelers laten. Meer eigen spelers a.u.b.
Ik heb een brown vermoeden dat dit een topper is
Met hem zullen we wekelijks de palm(er) wegdragen.
Geen verkeerd palmer(as) voor zon jonge speler.
Godver, dat is verdomd goed nieuws! Als ik me niet vergis wilde ajax, psv etc hem heel graag halen toen.
@ jetpaction
Firstloaners zijn spelers die voor het eerst worden verhuurd. First-loan...
Overigens is City tav NAC daar al vanaf gestapt. Wij komen ook in aanmerking voor meer “ervaren” spelers.
Op de forumavond zei Smulders dat het eigenlijk niet meer de bedoeling is om spelers uit de EDS te halen vanwege een te laag niveau. We zullen t gaan beleven. ZIN IN!
Dit kan wel eens een super seizoen gaan worden als déze selectie door een aantal city toppers wordt aangevuld. Lijkt allemaal enorm goed te gaan betreffende selectievorming en doorselectering. Allouchi naar kastaneer moet toch een goal of 5 extra leveren, heb je nog rosheuvel ipv korte een half jaar. Waarschijnlijk eindelijk een normale keeper, scheelt minimaal 6 punten. Vertrouw er ook op dat van der gaag wel voor voetbal en nijholt gaat kiezen op de verdedigende midpositie ipv juffrouw verschueren. Gaat goedkomen!
Peter van Ooijen zal wel naar NAC komen.
De palmen groeien weer tot aan de hemel in breda.
Ik wacht even met juichen. Ken deze jongen net als jullie niet.
Iedere keer weer dat gezeur hier over; toch niet teveel city boys...meer eigen gasten ! Als je dat zegt snap je er nog steeds geen snars van
NaPalm er op klappen
Praat even voor jezelf, Ouwe Spionkop. Of zit dat er niet in?
@ Martijn:
Ga ff je mond spoelen.....
Martijn sodemieter op joh!
Wtf maakt huidskleur nou uit man?!!!!!
Wegblijven jij!!
Last van een vleugje racisme...
@Martijn.
Ik vroeg me al af, waar blijft de eerste reactie weer. Weer een donkere speler. Schaam je kapot man!
Echt walgelijk wat je schrijft.
Aan zulke simpele gasten ga ik met dit warme weer dus geen woorden vuilmaken, wel een dikke "thumb down".
Jij bent niet goed man!
Heeft toch niks te maken met donker of niet donker.
Iedereen naald van bart Meijers , maar heeft niks met kleur te maken.
Je zal wel een mannetje zijn van onder de 18
Liever 1 Palmer In je team Dan 10 in DE lucht.
O wacht.......
Martijn is (opnieuw) geband. Racistische uitlatingen worden hier nooit, maar dan ook nooit getolereerd. Ook niet in mindere mate.
Bart, kom op, ze worden juist uitgeleend om ervaring op te doen, ze zijn niet weg hoor?
Of wie bedoel je?
Overigens welkom Erik !! Lijkt toch iets van nederlandse roots zijn voornaam?
( heeft NIETS met bovenstaande te maken, gewoon nieuwsgierig)
@ Bart
Alle 7 zijn voetballers, NAC spelers. Wat boeit het nou of ze groen, geel of pimpelpaars zijn man. Grow up..
Alleen die gedachtegang van je is al eng, blijf lekker weg uit de buurt van het Rat Verlegh stadion als dit je allemaal teveel is.
Bart en Bodi vooral. Die hadden wat mij betreft gewoon de kans moeten krijgen komend seizoen. Maar we worden steeds meer een opleidingsclub voor anderen, beetje jammer.
Hoeveel huurlingen van City hebben we nu officieel? Ik hoop gewoon dat er 6 gaan komen. Ondanks dat ik liever 11 Bredanaars e.o. zou zien. Maar af en toe winnen en heerlijke acties zien is ook belangrijk.
Hosana heisana voor een onbekende speler die ook nog eens op een cruciale positie komt te spelen. Nu weet je ook waarom Bart is verhuurd, stond al langer op het lijstjes van City. Helaas dus ook voor Koch!
Dat zou toch heerlijk zijn!
Eigen kweek wordt helemaal niet weggedaan alsof het niks is, het wordt verhuurd om op een lager niveau de ervaring op te doen die ze nodig hebben om wel op Eredivisie niveau mee te kunnen. En in de tussentijd wordt een speler gehuurd waarvan verwacht wordt een stap verder te zijn en dus tijdelijk de plek van de eigen verhuurde speler in te vullen.
Op de langere termijn dus beleid om júist eigen spelers in te passen
Lijkt me een groot talent en de top drie wilde hem niet voor niets vastleggen. Welkom Erik
OK. Discussies waarbij de huidskleur van spelers het voornaamste onderwerp van gesprek is, wil ik hier niet. Jullie kunnen prima over Palmer-Brown en alle andere versterkingen praten, maar dit is klaar.
Hulde Da Pope
In het artikel op City watch staat ook dat illic rond is en Fernandes binnen 1tot 2 weken in Breda wordt gedropt.
Ik heb ook steeds meer hoop op Nmecha
Het is toch logisch dat Bart en Bodi worden uitgeleend. Deze 2 zijn ZEKER voor de toekomst, maar moeten nog rijpen. Wat is er dan tegen om ze uit te lenen in een competitie waar strijd voorop staat. Ze worden daar alleen maar sterker van ! Ik vind het een weloverwogen goede zet en getuigd van een goed technisch beleid.
HUP NAC
Ik snap huidskleur nooit. T gaat om karakter, talent en inzet.
En ik heb zin in t komende seizoen.
@Da Pope:
:thumbs up:
En nogmaals:
Welcome at NAC Eric Palmer-Brown!
@ Balletje ga er dan niet over door! Da Pope is toch duidelijk geweest.
Hopelijk het neusje van de Palm(er) voor het aankomend seizoen.
@jf de vraag is wie er moet rijpen.
Deze jongen heeft maar een wedstrijdje of 7 in de benen bij Kortijk.
Maar goed, ik blijf er bij als je jeugd door kunt laten stromen altijd doen, beter voor de club en leuker voor het publiek.
We gaan het zien en wens hem overigens natuurlijk veel succes.
Zo de baas heeft gesproken .... Mag ik even lachen? .
Succes palmer .
Munnnnn palmeveria staat voor t raam...
Ik vind teveel City spelers ook niets. Elk jaar een ander team en eigen jeugd is kansloos! Stop maar met die jeugdopleiding op deze manier.
Wie volgt dan Mari op.
Palmer 7 wedstrijden bij Kortrijk. Meijers 7 wedstrijden bij NAC. Wie van de twee gaat er naar Helmond?
Roodkapje tudedudu
@robert
Als je je mening duidelijk wilt maken moeten je feitjes wel kloppen natuurlijk?
Bart heeft 14 wedstrijden eredivisie waarvan 1 of 2 niet in de basis en daarbij heeft hij er ook al plus minus 14 jn de jupiler leageu gespeeld
Samen tegelijk met Ilic !?!
Welkom E. P. B. !