Clubraad zoekt kandidaten voor RvT
De Clubraad is met spoed op zoek naar kandidaten, die plaats willen nemen in de nog te vormen RvT. Het gaat om 2 functies.
De selectie procedure zal slechts kort duren. Belangstellenden kunnen zich vanaf morgen t/m zondag 5 december melden. Op 10 december volgt er een gesprek met een afvaardiging van de Clubraad en op 15 december wordt dan de nieuwe RvT geïnstalleerd. De RvT gaat de komende tijd een nieuw bestuur voor NAC bij elkaar zoeken, dus het is al met al een behoorlijk belangrijke functie.
Een functieprofiel kan je morgen vinden op www.clubraad.nl, maar uiteraard ook hier op de site.
Plaats reactie
Ik vindt het geen goede zaak om supporters te betrekken in de RvT. Zoals altijd en met alles zullen dit wel weer bekende van bekende zijn. Buitenstanders hebben zo ie zo geen kans om hier aan deel te nemen.
ben benieuwd naar het functieprofiel... misschien pas het wel bij mij. maar zoals gezegd door jeun, kan ik me ook niet voorstellen dat er nu opeens 'vreemden' een stem krijgen. het zou heel goed zijn, maar zie het niet gebeuren. waarschijnlijk moet je niet al te veel een eigen mening hebben en heel goed ja kunnen knikken om in de rvt te komen....
Mag ik bij deze het idee voordragen om voor de thuiswedstrijden van NAC (naast het Hup N.A.C.) ook het alom geroemde Oh N.A.C. te draaien..
.."In het centrum de grote markt, maar het stadion is ons hart wat voor ons geldt alleen toch maar het geel en het zwart... oooohhh N.A.C. "..
Ik ben benieuwd of dit echt wat gaat worden, in het verleden zijn er genoeg Commissies en Raden geweest die met grote trom zijn aangekondigd maar uiteindelijk in de praktijk niet zo heel veel bleken voor te stellen. Het zou mooi zijn als deze RvT echt iets kan betekenen en er kundige mensen in gaan zitten zodat het op bestuurlijk-financieel gebied wat rustiger wordt en iedereen zich weer kan concentreren op datgene wat er op het veld plaatsvind.
Iemand trouwens een idee wat de Jeugd dit weekend precies gedaan heeft? Ik hoorde na NAC-Psv de volgende uitslagen maar weet niet in hoeverre ze juist zijn.
NAC A1 - Willem II/RKC A1 (beker) 2-0
Willem II/RKC B2 - NAC B1 Afgelast
NAC C1 - NEC/FC Oss C1 1-1
scouting nederland!!
Niet dus...
Tis allemaal wel erg kort dag zeg.
Wat schuift dat nou? Of is dat vrijwilligerswerk?
@ The Don
Helemaal gelijk! Mailtje naar NAC doen zou ik zeggen, was heerlijke vroeger stadion Beatrix uitlopen met dit nummer op achtergrond.