Wij gaan niet opzij

Competitiedebuut voor Van der Maaten

Sven van der Maaten is dit seizoen verhuurd aan SC Telstar. Vanavond maakt Sven in de uitwedstrijd tegen FC Volendam zijn competitiedebuut in het betaald voetbal. 
SC Telstar mist vanavond eerste keeper Rody de Boer. De Boer is op het laatste moment nog opgeroepen door Oranje onder 20. Zo krijgt Sven vanavond zijn kans onder de lat bij de witte leeuwen. Van der Maaten stond dit seizoen al één keer eerder onder de lat. In het bekerduel kreeg Sven de kans om zich te laten zien, maar de wedstrijd liep niet zoals hij had gehoopt. Telstar ging op bezoek bij VVSB met 4-1 onderuit. Maar Sven is blij dat hij vanavond opnieuw zich kan laten zien. "Het was lang onduidelijk of Rody met het Nederlands elftal mee zou gaan. De trainers hebben mij continu op de hoogte gehouden. Ik ben blij dat ik deze kans krijg, want ik ben naar Telstar gekomen om minuten te maken." Telstar-trainer Mike Snoei sprak vertrouwen uit in Van der Maaten. "Sven is ook gewoon een goede doelman en hij is klaar om zijn debuut te maken. Ik vind dat we als Telstar zijnde ook gewoon trots moeten zijn dat Rody wordt gezien als de beste keeper in zijn leeftijdsklasse. Dat hij wordt uitgenodigd, is ook reclame voor Telstar. Aan de andere kant spelen wij tegen Volendam en is onze keeper op stap." Van der Maaten is niet de enige NAC-huurling die vanavond (mogelijk) in actie komt. Het FC Oss van Adarabioyo, Vermeer en Klomp speelt vanavond thuis tegen Go Ahead Eagles. Ook Helmond Sport waar Grad Damen op huurbasis speelt, voetbalt vanavond tegen De Graafschap.

Bron: B-Side Rats, Leeuwarder Courant

Vorig bericht
Mets haalt uit met Estland 4 reacties
Advertentie
17 Reacties
0   0  
Johan o

Klomp ligt er maanden uit met een blessure las ik....helaas

0   0  
UIt je Naaht

Nou, Van der Maaten heeft er weer drie om de oren gekregen. Maar wel gewonnen!

0   0  
NAC.... what else?

@Uit je naath, zaten wel 2 strafschoppen bij. Beetje suggestief zoals je het brengt. Alleen de uitslag zegt niets over zijn keeperswerk...

0   0  
UIt je Naaht

@NAC.... what else?

Goed dat je me corrigeert. Er zat niet echt een suggestieve bedoeling achter, ik namelijk heel die wedstrijd niet gezien en zag slechts de uitslag voorbij komen - die ik wel spectaculair vond. Hoewel het inderdaad wat negatief geïnterpreteerd kan worden was 'drie om de oren' daadwerkelijk vrij neutraal bedoeld.

0   0  
Bertus-89

Volgens het Twittersaccount van Telstar heeft Sven een hele goede pot gekeept en was hij vandaag de baas.

0   0  
ome cor

Natuurlijk kun je als verhurende club niets eisen.
Wij willen tenslotte ook niet dat City zich met de opstelling van NAC bemoeit.
Maar het steekt wel een beetje dat spelers verhuurd worden om minuten te maken en dan vervolgens als bankzitters of tribuneklanten gebruikt worden.

Ik bedoel: Vinnie Vermeer heeft nog nul minuten speeltijd gehad, dan kan zo'n jongen net zo goed in NAC 2 spelen, toch ?

0   0  
Overal

@ome cor

Met je eens, maar in hoeverre kun je dat vantevoren voorspellen.

Een speler na anderhalve maand maar weer terug halen heb je ook niks aan. Laat hem maar knokken voor zijn plek daar wordt hij een sterker persoon van

0   0  
Henk

Als het je niet lukt om je bij Oss in de basis te spelen dan heb je bij NAC niks te zoeken. Dan ga je ook niet halen via Jong NAC.

0   0  
PatjeR

Net even twitterverslag gelezen. Van der Maaten wordt 4x zeer positief genoemd "wat een redding" etc. En geen enkele keer negatief. Lijkt mij een goede pot.

0   0  
Rat-rat

Maar gaan we potverdomme nou even snel allemaal kaarten halen voor Roda NAC of wa?

Dat uitvak moet vol! App je maten, bel de buurman, fax je lekkere nichtje van 21, sleur ze mee en kopen die hap!!!

0   0  
van Flieger vanuit de Lounge in Dusseldorf

Onder Smulders kwam er min of meer een einde aan de jeugdopleiding van ons aller NAC. Geen enkele speler brak definitief door en kon voor een stevig bedrag verkocht worden. In alle categorien speelt de jeugd inmiddels op het tweede plan. Spelertjes van 18 worden gehuurd uit het buitenland. Wat een geweldige prestatie.

0   0  
Ratjetoe

@ von flieger

Je praat weer poep.
We hebben onder Smulders el alouchi en Bart Meijers gehad die echt doorbraken. Sprangers begint nu steeds meer speelminuten te krijgen, reuvers zal dat vermoedelijk ook wel krijgen.

We investeren sinds jaren weer in de jeugdopleiding (met hulp van city) en we hebben een juiste man op de juiste plaats met Gilissen als hoofd jeugdopleiding. Dus er zullen er waarschijnlijk in de komende jaren steeds meer gaan doorbreken.

Hup NAC!

0   0  
Dave

Mets 90 minuten meegedaan met Estland. Stond centraal achterin trouwens, das niet de plek waar NAC hem voor gehaald heeft.

0   0  
Tvb

Ja mets kan centraal achterin en verdedigende middenvelder.
Maar Mari is laatste tijd steeds beter gaan spelen dus die zal blijven staan. Koch heb ik nog m'n twijfels over, hopelijk gaat hij ook beter spelen.

0   0  
scheppioni

Succes maar het speelt overal toch weinig en dan ben ik het toch met ome cor in een vorige post eens !!

0   0  
van Flieger

Allouchi mocht weg, die heeft zichzelf doorgebroken. Om dit als verdienste van Smulders te presenteren is wel heel erg armoedig.

0   0  
NAC.... what else?

@van Flieger 13.37 uur
Hoewel je vaak overkomt als een zeurend kindje, kan ik je soms wel volgen in je kritiek. Maar hier sla je de plank toch volledig mis.
Smulders is pas in dienst sinds december 2015 en toen lag de jeugdafdeling al ‘n aantal jaren volledig op z’n gat. Sinds de aanstelling van Gillesen gaat het echter heel langzaam maar gestaag weer beter. We zitten idd niet op het allerhoogste niveau maar in de competities waarin ze momenteel spelen doen ze gelukkig weer mee om de bovenste plaatsen en is het denk ik een kwestie van geduld voordat de meeste teams weer acteren wat hoort bij een club als NAC...

Laad alle berichten na dit bericht in