Cultheld Bouhuijzen ook volgend jaar in E-Divisie
NAC heeft wederom een contract verlengd. Dit keer gaat het om niemand minder dan E-Divisie-cultheld Menno Bouhuijzen. Dat kan niks anders betekenen dan het clublied in de studio van Fox en een sanseveria naast de controller.
Menno werd vorig jaar tijdens een speciale dag gescout als E-sporter van NAC. Voor veel supporters een ver van hun bed show, maar Menno deed precies wat de NACasupporter in hem wilde zien. Hij speelde niet met alleen maar wereldsterren, maar ‘gewoon’ met Thierry Ambrose in de spits op het populaire voetbalspel FIFA. Die lijn trekt hij door: “Ik zal in ieder geval altijd spelers van NAC blijven opstellen, want daarmee staken we toch af tegen de rest. Dat maakte ons anders.”Bron: B-Side Rats, BN DeStem
Plaats reactie
Mooie kerel tussen al die droeftoeters.
Veel leuker dan al die ventjes die het te serieus nemen en liever fifa spelen dan naar hun eigen club gaan
Zucht.......
Ik vind dat circus maar niks. Als je je dit graag wilt, doe je het maar buiten de BVO's om.
Maar als het dan toch moet, dan graag met Menno!
Succes komend seizoen!
Afschaffen.
Wat een onzin. Ik snap dat je meemoet maar dit zorgt juist voor de afbraak van voetbal. Gamen is tegenwoordig leuker dan voetballen voor jonge gasten.
Hij is ook inzetbaar voor de Fortnite E-divisie
Totdat er met geld gesmeten gaat worden straks dan maak hij niks klaar
Maakt t uit als ie niks klaar maakt. Hij is in ieder geval wel een echte NACCER.
Ik wacht eigenlijk op veel spannender nieuws.....
Laten we eerlijk zijn, die hele E-divisie gaat nergens over als ze met willekeurige teams mogen spelen.
Het wordt pas geinig als iedereen met zn eigen club speelt.
Nieuws van niks. Maar wel gewoon kappen met ambrose of welke nac speler dan ook in de spits. Heeft er dit jaar met name de eerste seizoenshelft te vaak als een clown bij gezeten.
Kunnen ze beter in het eggie spelen. Potje Tienen met allemaal lui die niet kunnen voetballen. Met snoepertjes en klem uit de voorzet.
Ik Keep voor 16.
Dat waren nog eens tijden i.p.v. de hele dag als een zombie achter dat scherm zitten met je headset op.
Menno geeft een goede invulling aan iets wat er helaas door een sponsor doorheen gedramd is.
Het hoort er nu eenmaal bij tegenwoordig. Daarom is het juist mooi dat Menno voor onze club speelt. NAC fan in hart en nieren. Bij andere clubs zijn het gewoon nerds die geen link met de club hebben en dat shirt maar dragen omdat ze goed kunnen gamen. Menno neemt heel de boel daar lekker in de zeik. Mooi man, ga zo door..
Tegendraads, zoals een NAC supporter betaamd. Ga zo door Menno!