'Damcevski en Boateng mogen alweer vertrekken'
NAC staat open voor een (tijdelijk) vertrek van Kingsley Boateng en Aleksandar Damcevski. Beide spelers werden afgelopen zomer gepresenteerd als versterkingen, maar zijn inmiddels gewogen en te licht bevonden. Zowel de aanvaller als de verdediger mag daarom volgens VI vertrekken. Damcevski en Boateng begonnen nog in de basis, maar zitten inmiddels al enkele weken op de bank. Beiden hebben nog een contract voor 2,5 jaar bij de Parel van het Zuiden.
Bron: B-Side Rats, VI
Plaats reactie
Dit hebben we te danken aan Rutjes en Baardemans. De onervaren trainer en de wegkijkende controleur.
Benieuwd of Rutjes dit tegen Dennis van Bergen heeft gezegd, of dat dit een aanname is van mannetje Van Bergen. Denk dat laatste.
Desalniettemin zou NAC gebaat zijn bij vertrek van beide spelers. Kunnen voor dat geld betere spelers halen, denk ik.
Tsja en hierbij de allergrootste vraag volgt dan bij deze, wie wil deze twee op dit moment, GOED SCOUTEN is ook een vak !!! Misschien dat we ze kunnen uitlenen aan wolluk, maar dan zitten we nog steeds met de kosten !!
Rest mij een vraag, waarom die koekwaus van Hellemons juist boateng dan nog wel een paar keer liet invallen, terwijl je ook Robinson nog achter de hand hebt, om op het verhaal van Gommeren maar terug te komen !!!
Alles staat of valt met vertrouwen. Het gebrek daaraan druipt er bij beide spelers van af. Ik ben nog altijd van mening dat deze twee spelers op Eredivisie-niveau meekunnen. En zeker met het oog op onze smalle selectie zou het vreemd zijn om deze twee te laten vertrekken.
Tenzij je financiële ruimte wil creëren. Hetgeen in het geval van Boateng vreemd zou zijn want ik meen me te herinneren dat Rutjes vol trots aan het begin van het seizoen aankondigde dat Boateng NAC niks tot weinig kost.
Overigens blijft het waanzin dat deze twee spelers zonder blikken of blozen een 3-jarig contract onder de neus geschoven kregen.
dit verhaal heeft 2 kanten. Nee ze hebben nog geen moer laten zien en ja, ze hebben potentie.
Maar een 3-fjarig contract voor een speler die je niet hebt gezien of een speler die een week meetraint is best...dom.
Ik heb Boateng in de wedstrijden dat hij wél vertrouwen had prima zien fungeren als aanjager.
Aan de bal is het nog onrustig en onnauwkeurig vaak maar hij heeft wel potentie. Vind het in potentie wel een NAC speler. Ssewankambo op de back positie en Boateng op de buitenpositie... dan heb je wel 2 werkpaarden hoor.
Laten we eerlijk zijn, Hooi...
Die jongen heeft een gigantisch wapen met zijn snelheid, kan een man voorbij maar zijn voortzetting is van amateur niveau. Hij is lang geblesseerd geweest maar als je zoveel snelheid en talent hebt met Hooi moet je ook jezelf ontwikkelen en dat heb ik nog nooit gezien. Jongens als Antonia en Lukoki kunnen het blijkbaar wel opbrengen om zo hard te trainen en een goede voorzet te ontwikkelen zodat ze ook daadwerkelijk effectief zijn.
Lekker makkelijk, je haalt jonge jongens die de taal niet spreken, je begeleidt ze amper en schrijft ze daarna snel af.... Pfff.
Beide jongens hebben vertrouwen nodig! Met name Kingsley heeft best potentie.
Iemand die van ac Milan afkomt zo snel afschrijven
Misschien is eens wat begeleiding geven aan die jongen
Het kan toch niet zo zijn dat hij na een half jaar niet meer kan voetballen
Lekker laten vertrekken en dan helemaal verbaasd zijn dat ze volgend jaar ergens bij een andere club zou goed draaien.
Er is er maar eentje die echt moet vertrekken bij NAC en dat is Rutjes !!!
Pffft
die amieux is werkelijk de slechtste speler in de eredivisie maar die stelt hellemons wel op.
Als je het 1e van ac Milan haal kan je denk wel wat
Vertrouwen is de basis van alles Hoe het gaat en staat
Straks gaan er hier nog een paar verkondigen dat het een schande is dat deze twee wereldsterren moeten vertrekken. Damcevski weet als verdediger totaal niet hoe en waar hij moet verdedigen, verliest ieder duel, zowel over de grond als in de lucht, heeft de startsnelheid van een slak. Boateng kan erg hard lopen helaas niet de bal van A naar B spelen en geen lantaarnpaal passeren. Kansen zijn aan hem ook niet besteed geweest, behalve dan die een tegen Dordrecht. Het is gewoon een schande dat degelijke spelers zijn "gescout" een een driejarig contract kregen. Over visie en beleid gesproken. Gezien deze ontwikkelingen en de ophanden zijnde terugkeer van Lurling geeft TD GR wel opzichtig toe geheel te hebben gefaald. Wie geeft hem het laatste zetje voordat we helemaal naar de verdommenis gaan?
Stam halen voor de linksback
Ik zie liever Boateng blijven en Hooi vertrekken. Hooi spreekt de taal wel maar kan er helemaal geen pepernoot van.
Sluit me helemaal aan bij de laatste 2 zinnen van Henry.
Kut rutjes laat Gudelj zitten, speelt zijn rol in de Lurling soap, haalt 2 spelers die hij alleen van dvd kent, geeft openlijk toe dat hij zoethoudertjes gebruikt om de domme massa maar op te laten houden met klagen, geeft toe dat hij zich gepusht voelt door de publieke opinie om met een echte trainer te gaan praten, ontslaat Gudelj om redenen die wij als domme massa al maanden, is AJAX te snel af in de strijd om de trainer van sc Gastel ( je weet wel, die ervaren trainer volgens de profielschets), schoffeert verbeek en Maaskant, stuurt de 2 spelers van de DVD weer weg na 6 maanden, staat open voor een terugkeer van een oude speler die hij eerst heeft weg laten gaan en is in geen velden of wegen te kennen tijdens het sportieve crisisberaad ( veroorzaakt door hem, en zijn verantwoordelijkheid ).
Een kleine opsomming (allemaal feiten, voordat Badeend me verkettert) van blunders van onze TD die gelukkig van golven meer verstand heeft.
Eens met Poolshark... maar golfen is met een -f- :-)
rutjes en damcevski moeten de club snel verlaten en dat moeten we bij de eerste thuiswedstrijd
met zijn allen duidelijk laten merken maar dan moet wel iedereen er achter staan
Niet te geloven toch, wat 'n soap ....... snap wel dat we snel van die Damcevski af moeten, wat 'n miskoop zeg ..... gewoon op Marktplaats zetten, gratis af te halen. Scheelt veel salaris, die man is dat toch totaal niet waard, kost ons clubke handenvol centen!!!! En Rutjes, je hebt de knowlegde om te begrijpen dat jouw beleid en aankopen niet jouw ding is, scheid er toch mee uit en maak onze club niet langer het lachertje van de Ere....
Hans, shut up :P
@ joop
Stoere jonguh!!
Zowel Rutjes als Damcevski en Boateng worden veel te snel afgeschreven. Overigens lult van Bergen uit zijn nek want NAC kan helemaal geen spelers missen. Zeker geen verdedigers en deze spelers verdienen niet veel dus je kan er niks voor terughalen.
Deze jonge gasten zijn aan het begin meteen in het diepe gegooid, zonder ook maar enigszins aan de Eredivisie en de club te kunnen wennen. Er is nogal een verschil tussen 180 man in respectievelijk Macedonië en Catania II en ons Rat Verlegh. Neemt niet weg dat dit duo niks maar dan ook niks toevoegt aan NAC. Voor Damcevski had een ervaren verdediger moeten komen en voor Boateng een echte spits (zo werd hij trouwens wel gepresenteerd). Het lijkt me niet gek om ze ervaring op te laten doen in de Jupiler league maar vraag me wel af hoe het dan zit mbt salarisbudget (aangezien ze bij NAC op de loonlijst staan). En zouden ze bij een definitief vertrek ook een afkoopsom meekrijgen? Dan kan je ze nog beter in NAC II laten ballen.
Bij toe want deze 2 kunnen er werkelijk HELEMAAL NIKS VAN!!!!
Schei toch uit met ze moeten wennen en vertrouwen etc whaha dan heb je echt een plank voor je kop
Totaal geen visie bij NAC. Een jaar geleden mocht Sarpong ook weg maar die speelt nu iedere wedstrijd. Verhuur ze en probeer ze klaar te stomen voor volgens seizoen.
Boateng kan misschien nog wel wat betekenen. Die Damcevski mag vandaag nog cadeau worden gegeven aan Stillem 2
deze 2 heren mogen van mij best vertrekken hoor, alleen zie ik liever ook HELLEMONS en nog meer RUTJES VERTREKKEN !!!!!
-Rutjes is (mede) verantwoordelijk voor het aantrekken van deze spelers en komt er nu ook achter dat dit dus absoluut GEEN versterkingen zijn !?
-ook (mede) door Rutjes moest Lurling vertrekken en mag nu weer terugkomen als het aan hem ligt ?!?
-eerder heeft hij aan Gudelj gevraagd wie er bij moesten komen omdat hijzelf aangaf in het geheel GEEN NETWERK of verlanglijst te hebben van spelers !?
-dan komt er een profielschets en zegt hij een ERVAREN TRAINER te willen halen, komt een week later dan toch maar met amateur Hellemons aanzetten !
-nu vraagt hij aan Hellemons wie hij erbij wil hebben en dan komt die met een eerder afgeschreven voetballer
aanzetten !
-prioriteit was een linkerverdediger en nu komt er een rechtspoot ??!
---wat ben je dan toch echt een ONGELOOFWAARDIGE PANNEKOEK VAN EEN TD !!!!!!!!
RUTJES, ROT AUB OP EN NEEM HELLEMONS MEE NAAR DE GOLFBAAN EN BLIJF VERDER VAN ONZE MOOIE CLUB VANDAAN !!!!!!
Gelukkig mogen we nog 2,5 jaar van deze talenten genieten.....
Kan allemaal wel best zijn, maar....zoals hier al geschreven, een beter investering in die jongens door een betere trainer die er WEL verstand van heeft, had deze jongens wellicht tot beter prestaties gebracht. Ik ben ervan overtuigd dat de afgelopen trainers (sukkels) er niks aan gedaan hebben om deze gasten beter te maken, ze hebben wel potentie, maar het is een kwestie van vertrouwen geven, oefenen op situaties, enz. Dat ontbreekt al maanden bij de technische staf, trainers, bestuur, enz. De mannekes zijn nog erg jong en met een goede man naast zich hadden ze meer zelfvertrouwen kunnen op doen, nu verzuipen ze in de onkunde van de technische staf en dat is jammer.
Dit is wet pure stemmingmakerij van dvb.
Die Boateng is werkelijk de slechtste speler van heel de eredivisie 0 inzicht opzouten met deze 2 amateurs
Opzouten met al die kutsupporters die roepen dat er spelers moeten vertrekken omdat ze niet kunnen voetballen !
Als je de online aanhang als maatstaaf neemt dan zijn we nog lager dan de topklasse, wat een drama-niveau supporters zit er hier tussen zeg. We steunen de spelers, dus zeiken ze af op internet.
Rutjes moet weg
Een andere hoofdtrainer zodat Hellemons als assistent aan de slag kan
en voetballen maar.
Wat een amateurs bij Nac, ongelofelijk.
sorry hoor. maar liever Boateng als Hooi. En ja... tis bijde slecht
Even tijd om te wennen is er niet voor deze jonge gasten. Er zit veel potentie in, het enige wat ontbreekt is begeleiding. Laat ze de taal leren en koppel er een ervaren speler aan die ze verder helpt ontwikkelen...
Goed bezig heren, Hooi lekker door laten modderen en deze gasten wegsturen...
beide *
Boateng is een zeer bruikbare speler.
Als je dat niet inzien. JEETJE ZEG!
Tering idioten.
Na 10 halve liters zeg ik het naar, Ruttjes je verneukt m'n club nog meer dan dat het als was. ik haat je daarvoor.
Zo een beïnvloedbare td heb ik nog nooit meegemaakt. Oorzaak: Gebrek aan eigen visie.
Rutjes is de grootste miskoop van een geile financier die wel even dacht NAC te gaan redden.
Zolang die zakkenvuller er zit wordt NAC niet beter.
boateng geen meerwaarde? Ik heb geen snellere vent tot nu toe op de velden gezien. Nee als je deze man bal vaster krijgt (wat het werk van trainers is) en beter op afronding train en voorzetten ( ook werk van de trainer) kan het een hele goede worden. Nee als nac slim was mondje stil hard bij schaven deze mannen na het seizoen opnieuw brengen en volgend seizoen winter in de etalage zetten. En hopen op 2de divisie Engeland en Duitsland met een leuk zakje geld komt. Wat een casino mentaliteit weer bij nac
Jongens jongens,
Boateng is werkelijk een grote grap. Die jongen was in de jeugd bij Milan misschien leuk omdat ie overal een kop boven uitstak en sterk en snel is. Maar hij ken gewoon niet voetballen, klaar. Rennen is leuk maar als je vervolgens de bal altijd naast schiet heb je er vrij weinig aan he.
En hou aub eens op met zeiken op Rutjes mannen, de enige grote fout die hij gemaakt heeft is door Gudelj niet in de zomer al buiten te zetten. De gehaalde spelers zijn allemaal via Gudelj gehaald, uit Gudelj zijn netwerk. Wéér een nieuwe TD gaat niets oplossen, geeft alleen onrust. Misschien had Rutjes niet zo snel zijn akkoord moeten geven maar wat wil je met zo'n budget. Op deze site werd door iedereen lyrisch gedaan over de nieuwe spelers in de zomer, laten we eerlijk zijn iedereen was enthousiast. En Rutjes is idd niet echt top tot nu toe, maar we kunnen toch geen betere TD betalen op dit moment, wie wil er nu bij ons noodleidende clubbie aan de slag joh.
Volop strijd, hopen op het beste, volgend jaar weer een kans.
DVD'tje van maken en bij stillem2 in de brievenbus gooien
Damcevski kan zeker voetballen. Probleem is echter dat hij geen Nederlands kan spreken. Geef hem een cursus Nederlands en die vent kan echt van waarde zijn. Let maar op. Die jongen speelt over 5 jaar bij een topclub.
Zie liever boateng als hooi, want die heeft nog nooit een voorzet gegeven hoger als zijn knie,en laten we zijn schoten op goal maar helemaal vergeten want die gaan allemaal 10 mrt over en naast,maar Dennis V. b staat er om bekend hè meer onrust stoker dan journalist, kan beter bij de stem gaan werken !
@baske, die ''Stillems'' staan wel een eind boven jullie... mondje dicht dus halve tamme dat je daar bent
haha calimero, ipv je eigen club te steunen in die lege stille fietsenstalling wel de hele dag F5'end op sites van de grote imponerende buurman. Wel af en toe je scherm schoonvegen pukkel
Het enige wat je op dit moment kunt doen is met die jongens individueel aan de slag gaan, afschrijven is zo gemakkelijk .
Ik kan me niet voorstellen dat ze helemaal niks kunnen, bovendien heb ik die oefenwedstrijd tegen die Belgen gezien ( dacht Lierse ) waarbij Boateng een wereldgoal maakte, dus het zit er wel in.
Zijn snelheid is een absoluut wapen ga daar mee aan de slag als technische staf!
Daarbij doet Hooi het dan beter? Dacht het niet eerder minder.
Zo'n Penders moet toch allang Damcevski onder zijn hoede nemen, qua postuur zijn evenbeeld .
Ik zou ze nog niet afschrijven is kapitaal vernietiging.
Er is er maar één waarvan ik zeg dat is hopeloos , die zit nu aan zijn top en kan niks meer bijleren dat is van de Weg, die zal het niveau om uiteenlopende redenen nooit halen .
Die jongen loopt meer tegen zichzelf dan tegen zijn tegenstander te voetballen en loopt elke wedstrijd op zijn tenen, dat mag je zo'n jongen eigenlijk niet aandoen want heel zijn carrière gaat naar de kloten op deze wijze.