De emoties van Matic
"Jankbal" vond de één. "Echte NACcer" vond de ander. Feit was dat Matic zijn emoties na de afgang tegen FC Utrecht even de vrije loop liet. Hij legt zelf uit: "We scoren de gelijkmaker en toch maken zij (FC Utrecht) in de laatste seconden van de eerste helft nog een doelpunt. Dat kwam hard aan. Ik wilde erg graag drie punten pakken waardoor we er beter voor zouden staan in de Eredivisie. De emoties kwamen rechtstreeks uit mijn hart." "Het is nu een nieuwe dag, een nieuwe week en er komt een nieuwe wedstrijd aan. We moeten blijven vechten voor de punten. Iedereen werkt hard voor de club, dat zie je ook tijdens de trainingen. We doen ons stinkende best." "Je kunt dit jaar niet vergelijken met vorig jaar. We hebben veel nieuwe spelers. Met veel jonge spelers heeft het tijd nodig om goed samen te spelen. Ik hoop dat de resultaten gaan komen als we zo hard blijven werken. Ik doe er alles aan om het beste van mezelf aan de supporters van NAC te laten zien." "Ik wil blijven vechten voor de club en voor de mensen van deze club. Als ik naar de ranglijst kijk, doet het pijn om te zien dat we zo laag staan. We moeten ervoor zorgen dat we naar het midden van de ranglijst klimmen, zodat iedereen weer positief en vrolijk over ons kan zijn." Bron: B-side Rats, NAC
Plaats reactie
Matic is uit het juiste hout gesneden!! Hopelijk komt zijn vorm ook weer snel terug.
Held
Kan me niet voorstellen dat dit gespeeld was of iets. En tja jankbal? Ik vond het wel mooi! Laat toch zien dat hij om NAC geeft
Snap niet goed dat mensen hem een janker vinden. Hij is een gevoelsmens en gevoelsmensen moet je trigeren. Dan gaan ze nog bijzondere dingen doen voor ons nac. Liever dat dan iemand die met een glimlach op de bank zit. (Hebben we in het verleden ook gezien) Nee ik hoop dat ie het echt van zich af zet en met onze steun vleugels krijgt. Het is bestuurlijk dat ze blunderen en die gasten zijn de pispaal. Beetje laf allemaal
Respect dat hij er zo met zijn hart in zit. Als iedereen dat zou hebben is de eerste stap naar boven gezet!!
Dit is de éérste speler die oprecht heeft laten zien er mee te zitten , zich te schamen en begaan is met de club.
En die weet zelf dat hij als een drol speelt hoor.
Dat kun je van al die anderen niet zeggen, simpel!
Mensen die hem een jankerd vinden zitten zelf vol zelfmedelijden en daarmee nog grotere jankerds.
Deze man is begaan met zijn vak en de club.
Ookal is ie al wekenlang niet de beste.
Emotie mag best, maar om nu te gaan janken van de ene kant, terwijl er wedstrijden dit seizoen bij zijn geweest, waarvan hij zelf op inzet faalde, dan heb ik het over over sowieso al vijf goals waar Matic te slap ingreep op de afvallende bal werd afgetroefd, dit kan niet bij NAC, dan moet je daar eens aan gaan werken hoe dit kan of er zou ene geldige reden kunnen zijn maar dan hadden beide trainers hem moeten beschermen, wanneer Matic eventueel prive niet lekker in zijn vel zou zitten, dat is nog een mogelijkheid, maar dan moet je zo'n jongen nogmaals beschermen !!! Maar om zo uitgebreid te janken, terwijl zelf aantal keer te hebben verzaakt, hmmm vind ik wat vreemd !
Hij is in ieder geval wel begaan met de club, Adje verliet na de 1-4 de tribune al
ik ben trots op deze jongen en erik dat ze toch maar het publiek hebben bedankt voor de stuun en de rest zijn weg gooiers en kunnen nog een voorbeeld aannemen aan deze twee jongens
Dat is nou juist het temperament van dat soort gasten.!!! Het eergevoel...het niet voor lul willen staan..Dankbaar naar de club toe.Matic Is? HELD!!!!
@scheppioni laat die jongen gewoon janken doe ik ook om dat onze club naar de moer gaat en wie is er nu wel goed dan ? je moet je eigen schaamen dat je dit bericht plaats heb niets tegen je maar ik vind dat hij zijn Emotie
mag uiten
Ik vond het bij mij de ommekeer over hoe ik dacht over nac! Ik dacht serieus dat men niet wilde strijden voor nac. Maar ik begrijp nu dat dit nac gewoon niet beter kan! Tenminste niet met deze mensen alleen. Er moeten nu echt ERVAREN en mondige mannen komen die in het veld mensen op hun juiste plek zetten. Die zijn verdwenen nu gillissen, kwakman en Lurling weg zijn. Hopelijk kunnen we iets doen in de winterstop. Ik hoop dat met mij ook de andere supporters zien dat de spelers wel willen maar niet kunnen en dat ze daardoor echt de 12 man nodig hebben!!
Bij deze trouwens ook een dankjewel aan de spelers van fc Utrecht! Voor het opvangen en steunen van Matic toen hij de spelerstunnel in kwam gelopen na zijn bedank rondje! Weinig tegenstanders die dit zouden doen!
@ de lange
De 1-4 viel in 83ste minuut. Heb je er ook bij stil gestaan dat hij misschien ook naar de kleedkamer is gegaan om de rest van collega's te ondersteunen?
Seuntjes was ook aan het juichen met zijn maten toen Nac verloor. Met hem en Adje komt het sowieso niet meer goed. Verkopen in de winterstop en gemotiveerde spelers voor terughalen.
Ik vind dit wel NOAD mentaliteit van matic als de andere dit ook gaan beleven dan komt het wel goed. Willen knokke voor je ploeg das mentaliteit net Jelle zegt als je dat niet voelt vraag jezelf maar af zit ik wel bij de goede ploeg NOAD = elke week 100% geven en niet denken ach winst of verlies ik wordt toch wel betaald.
Als wij ons werk niet goed doen vlieg je er ook uit !!!!
Dat Matic emotioneel werd was inderdaad mooi om te zien omdat ik ook het gevoel kreeg dat het niemand wat interesseerde of ze verloren of niet. We moeten echter niet vergeten dat ook Matic meedoet met deze malaise... Een jankbal is het absoluut niet maar een held is het momenteel ook niet....
@ VAKKIE-G
Op de eerste plaats schaam ik mijn eigen niet, want ik heb niks vreselijks gemeld, ik ben zelf ook 35 jaar op en top voetballer geweest actief, maar mijn mening is, mocht hij nou de enigste zijn onze Matic die wel elke wedstrijd op en top qua beleving en inzet wat op de mat legt, dan kan ik me indenken dat je gefrustreerd bent of dat het prive tegenzit, maar in het andere geval zou ik eerlijk gezegd meer kwaad op mijn eigen zijn, ik mag dit toch netjes vinden hoop ik !
Betreft huilen, wanneer NAC degredeert en Matic krijgt een aanbieding van bv p$v, huilt hij dan nog, ik bedoel maar !
Nou we moeten de voetballers maar eens gaan steunen ze kunnen niet beter en dit hebben we aan Gudelje te danken die heeft die spelers gehaald dus zeik hem maar af en ga achter de spelers stan En Alleen Gudelje heeft dit op zijn geweten samen met Rutjes die gaf hem zijn zin op die drie spelers te halen die nu alle drie op de bank terecht zijn gekomen
Voor de gene die hem als een jankbal zien :
Is het dan nooi goed, spelers die geen emotie of in zet tonen is klote.
Maar als matic huilt van wegen de nederlaag en waarschijnlijk zijn eigen bijdragen daar in is het ook niet goed.
Dus doen ze het nooit goed, we moeten de groep steunen.
Want met vertrouwen gebeuren er wonderen.
Spelers groep dus niet afvallen die kunnen er niks aan doen dat de heer rutjes geen goede groep heeft weten te creëren
@1912, wat een dom gelul zeg dat Mats stond te juichen omdat NAC verloor!! Als je dat denkt ben je niet goed bij je hoofd, en als je dat hebt gezien heb je waanbeelden. Maar wss wilde jij dat heel erg graag zien. Eigenlijk ben ik net zo dom om hierop te reageren!
En over Matic: speelt al heel lang heel slecht maar dit was echt, geen komedie. Dan mag je je gevoel uiten, is niks mis mee!
nacenzo, blijf maar lekker naïef achter die jongen staan. Ik heb dit rechtstreeks van iemand waar hij samen mee was. Seuntjes wist ook te vertellen dat veel spelers het niet in Hellemons zien zitten. Maar dat zijn zullen ook wel waanbeelden zijn of niet haha, naïeveling.