De nieuwe burgemeester is voor PSV
Hoeioei, hebben wij dat? De nieuwe burgemeester van Breda, Paul Depla, houdt van voetbal. En dan in het bijzonder van PSV. Gelukkig is dat geen probleem voor hem. "Ik ben geboren in Eindhoven en heb een tijd gebasketbald bij PSV. De club zit dan ook in mijn hart. Als jong menneke zat ik al op de tribune te kijken naar Willy van der Kuijlen en Jan van Beveren onder leiding van Kees Rijvers. In die periode ben ik een fanatieke supporter geworden. Maar NAC is een mooie club en ik weet zeker dat ik ook van die club ga houden." Uiteraard, dat is niet zo moeilijk hoor. Dat PSV krijgen we er wel uit. Wij zijn veel leuker, liever, aardiger, ludieker, unieker, lelijker en dronkener dan die uit Eindhoven. en stiekem zelfs wel een beetje gekker. Gelukkig zit er ook wel goeds aan de komende burgemeester. Zo was 1 van de drie redenen voor hem om hier te solliciteren gewoon de stad Breda. "De mooiste stad van Brabant. Ik ben geboren en getogen in Eindhoven en hou van die stad, maar Breda heeft iets bijzonders. Het is een stad met een bijzondere ligging, een dynamisch centrum en een prachtig buitengebied." En zo is dat! We vinden de burgemeester nu al bijna lief.
Plaats reactie
Steen
Totdat ie bij ons ook bier op de tribune verbiedt
Die PSV-ers hebben niks tegen NAC. Ze kijken er een beetje meewarig en laatdunkend tegenaan maar verder niks. Ze hebben geen hekel aan ons. Ze hebben een grote hekel aan Ajax.
Geef hem dan maar geen Bahvaria.Dan gaat hij dat zeker doen.
Wij hebben toch ook geen hekel aan PSV? Ik heb persoonlijk namelijk ook liever dat PSV kampioen wordt dan Ajax
En hij is niet vies van spelletjes met dames in fietsenstallingen.
Een voordeel of nadeel van de nieuwe burgervader is dat hij lid is van de licentiecommissie van de KNVB. Ik zeg voordeel!!
Even off topic, weten jullie of Koch vandaag al heeft meegetraind met NAC?
ach niemand is perfect zie de wel, 3 februari gaan de lampjes uit in e'hoven, dan slaat het virus NAC BREDA vanzelf over, zoals bij zovele !!! HUP NAC, pakken nu zaterdag 17 januari dat zwolle !
Dolle met zwolle, NAC in de lift omhoog !
Betere teksten dan ineens zeggen dat NAC de mooiste club van het land is terwijl je er nooit op de tribune hebt gezeten.
Los van dat, ik begrijp niet dat er in Breda een PvdAer is gekozen. Het gaat slecht met de partij maar ze leveren nog steeds overal burgemeesters.
Los van z'n smetjes (oa z'n fietsenhok verhaal) wens ik m natuurlijk veel succes.
Aan Justin de taak hem snel een avondje mee te nemen..
Koch vandaag al meegetraind?
Het mooie van deze nieuwe burgemeester is dat van de velde vertrekt. Van de Velde had niets met Nac, eerder iets tegen Nac.
Ik heb een gruwelijke hekel aan P$V. En aan Eindhoven. Stom dorp dat denkt dat het een stad is, maar dat nooit zal worden.
@Hoekie B
Inderdaad! Dit is ook de ex wethouder van Nijmegen die zich liet lollyen door een vrouwelijke collega in het fietsenhok.
Misschien krijgen we nu wel overdekte fietsenstallingen rondom het stadion?
En we hebben mooie fietsenstallingen !! Daar doet ie het echt voor.
Uiteraard de mooiste stad van Brabant. Laten we hopen dat hij NAC ook wil steunen zover hij kan.
Een burgemeester die in ieder geval affiniteit heeft met voetbal is al een voordeel.
Iemand die opgroeit in Breda en een voorkeur heeft voor PSV is een flapdrol en een loser. Andersom geldt wat mij betreft hetzelfde. Support your local team. Nou, dat heeft ie gedaan, prima. En waar ik ook ooit naartoe verhuis, NAC gaat nooit meer uit mijn hart. Dat zal bij hem voor PSV gelden, ook prima. Al zal hij in de rol van burgemeester natuurlijk wel een grote sympathie moeten kweken voor ons NAC. Maar als hij een paar keer komt gaat ie vanzelf voor de bijl. Net als iedereen. Muhuh.
Heeft hij hier ook voor gezorgd:Bierbrouwer Bavaria verhoogt als enige brouwer prijs van bier niet
"PvdA-wethouder Paul Depla, gedoodverfd voor een mooie functie in Den Haag, heeft zich oraal laten bevredigen in het fietsenhok. Het incident gebeurde onlangs na de fractievergadering. Na afloop van een ongetwijfeld verhit debat trok Depla zich terug met het enige vrouwelijke gemeenteraadslid van de VVD-fractie, om de avond, op geheel eigen wijze, nog even te evalueren. Wat het tweetal niet wist, was dat de beveiligingscamera stilletjes meesnorde".
Of hij wilde dat de hele wereld meekeek of hij is nog naiever en dommer dan hij er al uitziet. Maar het ergste is nog wel als je een foto van die vrouw ziet. Dan moet hij wel heel acuut en erg hoge nood gehad hebben zeg, goeie morgen.
Dat vrouwtje heeft gewoon zich zelf omhoog willen likken.Komt vaker voor.Vooral in donkere fietsenstallingen.
Grappig, hans deelen moest worden wakker geschud. Hij had het belangrijkste kritiekpuntje waar hij de komende 15 jaar over kan zeuren zelf nog niet ontdekt. Het had erger gekund. Hij had zelf iets kunnen verzinnen. Daar moet je toch niet aan denken....?
Stond Paul Depla ook toevallig op de 'passenger list' van Ryanair?
NAC moet 1 x bij FC Emmen A1 gaan kijken.
Daar loopt een maat van mij in de spits.
Dave Padding die op zn 16de zn debuut maakte voor Emmen...er zijn weinig spelers die aan zijn techniek kunnen tippen bij NAC.
Hij is snel,behendig,slim en scoort aan de lopende band en werkt hard.
Alleen fysiek komt hij wat te kort.
@ Vakkie
Nee Koch heeft nog niet meegetraind vandaag. Papieren zijn nog niet rond.
Naar aanleiding van de training van vandaag zal NAC zaterdag in de volgende opstelling spelen:
JtR
De Roover - Marcellis - Swerts - Amieux
De Kamps
Sarpong - Suk - Falkenburg - Adje
Fernandez
@breda-076 oke! Bedankt voor de info!
Je zou maar een kleine vijf jaar burgemeester van Heerlen moeten zijn. Lelijke mijnwerkers, onverstaanbaar en voor betaald voetbal moet je naar de concurrenten Kerkrade, Sittard en Maastricht. Dan is Breda de hemel op aarde. Mooie binnenstad, de haven, kasteel, Spanjaardsgat, grote Kerk en ....... NAC! Verder wel een paar mooie dames in de gemeenteraad (ook VVD) maar helaas geen fietsenkelder bij de raadszaal. Je kunt ook niet alles hebben toch?
Ik vind het overigens geen smet hoor die orale bevrediging door een VVD raadslid in die Nijmeegse fietsenkelder destijds. Ik vind dat juist knap van een PvdA wethouder. Zou hetzelfde zijn als Diederik Samsom een van de VVD kamerleden Anne-Wil Lucas of Helma Lodders zo ver zou krijgen. Dat gaat niet lukken.
Heeft fernandeZ al getekend , alleen mondeling toch? Weet niet of de KNVB hem dan nog wel vrijgeeft voor t weekend
Zo mensen, even uitbuiken van de lunch nog. Wat een dag hè. Op tijd gehedged en boem, de eurootjes minus 20% en de franc + 20%. Blijft dat klootjesvolk voorlopig ook weer weg van de pistes. Wat een geschreeuw en gedoe altijd. "Heeeeeenk, hieeeeeer staaaaan weeee, hahaha". Man man man. Zodra je te goedkoop wordt komt er ook dat soort volk op af. Het gaat om schaarste. Om erbij willen horen. Dat zou Goetzee nou ook eens moeten doen in plaats van bij zo'n oubollige zender te gaan zitten klagen over managers van andere clubs.
Aan politiek heeft van Flieger een grote hekel, maar aan PvdA-ers nog meer. Waarom nou weer zo'n gast van zo'n partij ? Waar slaat dat op ? Vroeger hadden we in de groep Jantje Hamming. Nou, van Flieg kan u zeggen, 1 Rooie is meer dan genoeg. Leek wel een soort jehova's getuige. Vader PvdA, moeder PvdA, opa PvdA, dat werk. Zelfs de sinas was rood bij die mensen. JH ging vroeger nog wel eens mee naar NAC, maar je voelde aan hem dat het niet echt van binnen zat. Dat bleek ook later wel toen hij in Tilburg ging werken, in de politiek nog wel. Dat zou geen echte bredanaar ooit uit vrije wil doen.
Vanuit een bomvolle Havana Lounge, (Partagas E2), mit freundlichen Grüssen.
Je zal gvd een burgemeester hebben die zich nog nooit oraal heeft laten bevredigen. Ga lekker ergens in een zwarte kousen dorp wonen als je daar een probleem mee hebt.
En hij is helemaal lief alssie de scheuren laat opvullen
Ach het zegt niks over de kwaliteiten van de man als burgemeester als hij zichzelf een keer een blow job laat geven.
Waar maken we ons druk over.
En laat hem lekker PSV supporter zijn , we weten allemaal dat de ego's van die mensen nog groter is dus zodra hij burgemeester in Breda is wil hij ook niet meer verliezen met NAC hoor.
We gaan wel zien, ik ken hem niet dus heb ook geen oordeel.
Klootjesvolk? Dat soort volk? Met schaarste bedoel je dat de upperclass alles mag bezitten en het plebs voor dat tuig mag werken en sterven?
Beste Mafkees, dat bedoel ik dus. Dit mannetje fulmineert tegen 99% van de mensen hier op dit forum. Dat hij nog niet bij de bilderberg groep zit zeg.
Je kan het satire noemen, maar als je het 4x per week oppert ben je gewoon geestelijk onbekwaam Deelen.
Hij had beter naar Tilburg kunnen gaan, om daar de kruiken te zien; die spelen, net als hij, graag in een fietsenhok.
Als Depla benoemd wordt tot burgemeester, dan neem ik aan dat zijn hart heel snel zegt "er is maar één club in Brabant".
Ik wens hem succes met zijn benoeming en daarna volgt de rest van zelf.
Hoe is het met Rosheuvel? Heeft hij al getekend bij Cambuur?
Godsakkes wat gebruik jij Van Flieger? Goed spul! Je lijkt aardig de weg kwijt :D
De Schnaps is hier niet meer aan te slepen. Allerlei home-made flessen op de tafels, 52 Vol, de sigaren gaan in de rondte en de stemming is nog steeds opperbest. Sinds vanochtend toen de markten het project Europa van de brusselse technocraten afbliezen en bepaalden dat iedereen ten op zichte van Zwitserland ruim 15% in waarde kon inleveren. Enfin, de calls op de EUR en de USD deden hun werk dus vandaar de prima stemming. Hefboompje in plaats van Oranjeboompje.
Nee aan zo'n PSV-PvdA burgemeester heb je niks. De laatste echte Bredase burgemeester waarmee je je kon identificeren was Willem Merckx. Maar die kennen de mensen niet meer. En dat brave mensen, is jammer.
@Flieger
Wat bomt het jou wie er burgemeester van Breda wordt.
Jij hangt toch de allochtoon in Zwitserland uit en denkt daarover heel decadent te moeten doen.
Waar was toch dat lef op de Weilustschool vroeger ?
Enfin....WIJ in BREDA hebben dus deze man als burgemeester en als ie van voetbal houdt dan is ie hopelijk niet tegen NAC als het om gemeentelijk besluit gaat.
Ja, sorry badhaai, maar ik lees dit dus met een grote grijns op mijn bek :-D
En het erge is dat ik ook een Willem Merckx fan ben. De beste man was tevens een erg goede vriend van mijn opa, dus Vliegermensch noemt gewoon zeer gekoesterde namen.
@Mafkees
Poolshark doelt natuurlijk op de uitlatingen in het draadje over de BSR statistieken. En daar ging het over dit forum en dan moet ik zeggen dat het mij ook verbaast dat jij het voor fruitvliegje opneemt terwijl hij zich zeer denigrerend uitlaat over de mensen die dit forum tot een succes maken. De mensen die wel een @-toets hebben en een NAC-hart dat kut roept als NAC verliest. Een column is toch een eer en dat zou ik voorbehouden aan mensen die constructief kritisch zijn.
Waardering voor zijn overige narcistische gewouwel, zoals in dit draadje, is een kwestie van smaak. Als het jouw aanspreek, prima.
Niks mis met Eindhoven. Ik woon ercal 9 jaar heel graag. Maar iets wat op een avondje NAC lijkt dat kennen ze hier niet maar gelukkig is Breda nog geen 40 minuten met de trein :)
V/d Velden we lijkt het allerbelangrijkst. Hup Justin!
Neem aan dat de beste man wel gewoon met de combiregeling naar NAC - PSV gaat.
Misschien heeft wel plek over in de wagen!
Ik heb een gruwelijke hekel aan P$V. En aan Eindhoven. Stom dorp dat denkt dat het een stad is, maar dat nooit zal worden.