Wij gaan niet opzij

Demouge wil wel, maar NAC kennelijk niet

Frank Demouge staat best open voor NAC, als die zich bij hem zouden melden. Er is echter één probleem. In tegenstelling tot Willem II en Roda JC heeft NAC zich namelijk niet gemeld bij Demouge. En dat zal zeker balen zijn voor het deel van de NAC spelers, dat heeft aangegeven in hem de zo gewilde versterking in de aanval te zien. Demouge zelf wil ook best graag, want hij wil terug naar Nederland voor het komende half jaar. Bij Bournemouth kwijnt hij weg op de bank. Jeffrey van As wordt klaarblijkelijk wat vermoeid van alle namen die voorbij komen van spelers die hij niet benaderd heeft. „We zijn met een aantal spitsen bezig, maar ik ga niet iedere keer op namen reageren. Dat heeft geen enkele zin. Volgens mij zijn alle namen al een keer voorbij gekomen”, aldus de man met de telefoonklapper. Ander nadeel aan een Demouge: hij heeft, net als Amoah, al een half jaar geen wedstrijd meer gespeeld en bovendien is zijn huurprijs voor het komende halve seizoen geschat op maximaal € 150.000,-. Maar goed, gratis spelers als Godee van AGOVV worden ook niet benaderd, dus waar hebben we het over? Waarschijnlijk toch over Hyun-Jun Suk, die via Robert Maaskant te benaderen is. We wachten in spanning af wat onze TD deze keer voor tropische verrassing uit de hoge hoed tovert.. Bron: BN/De Stem

Vorig bericht
Swinkels: "Zeg nooit, nooit" 42 reacties
Volgend bericht
Geen Vitesse-Ajax in het NAC stadion 11 reacties
Advertentie
144 Reacties
0   0  
Bertus-89

Ik word nogal moe van sjefke!
Dit soort antwoorden laat echt alleen maar zien dat onze vatzige Hagenees onwijs veel eigendunk heeft.

0   0  
Henri

Van mij mag hij komen. Hij is van alle kandidaten fysiek het sterkst, pakt regelmatig een goaltje mee en
is een aanjager op het veld. Eigenlijk een echte NAC-speler.

0   0  
dunco

Wie bepaal eigenlijk welke speler er komt bij NAC ?

0   0  
leroy

10tje per supporter en hij is binnen...ik teken ervoor!

0   0  
jamez

Hopen maar dat alex schalk zich herpakt van in jeffrey heb ik geen vertrouwen.
En ik denk dat het wel goed komt met alex.
2e seizoenshelft is van jou jonge!!

0   0  
RaraNAC

Kut kruik. Geen wedstrijd ritme, zoveel scorend vermogen is het ook niet. Zonde van de €150.000

Absoluut niet doen! Lasnikje.

0   0  
gedoe

Nou als je in de situatie waar NAC in verkeert Demouge en die jongen van agovv weigert... dan moet het alternatief wel echt fantástisch zijn.

0   0  
ABJ

Wordt nu toch wel heel erg nieuwsgierig waar onze Haagse Patatzak mee op de proppen gaat komen .....
Of Sjefke laat zien dat het een geweldige TD is of hij moet op 1 Februari zo hard mogelijk de keien opgetrapt worden... wat gaat het worden

0   0  
kc

Zeker wel doen. Idd een kruik maar wel sterk aan de bal en in de duels. Halen dus...

0   0  
dunco

Waar kan ik un 10tje storten voor demouge ?

0   0  
martinus333

Ik heb 10euro klaar liggen hoor. Er moet in ieder geval iets gebeuren

0   0  
Zorro

Halen, verdient zichzelf terug. Maar hij gaat niet op namen reageren, dat kan ook iets anders betekenen!
Suk en Godee zijn voor mij geen opties, zie liever een vent die van wanten weet die weet hoe het op het hoogste niveau aan toe gaat, die weet hoe hij het bloed bij de tegenstanders onder de nagels vandaan moet halen, die weet hoe je een directe tegenstander een vervelende avond kan bezorgen en die weet wat hij ervoor moet doen om publiekslieveling kan worden en uiteraard die weet wat scoren is. SUKKie en Godee die hebben dat nog nooit meegemaakt en komen te kort om Nac uit het slob te trekken en te behouden voor het hoogste niveau!! Max 150 betekend MAX niet minimaal!!!

0   0  
Ypelaar

Er komt geen nieuwe spits....Schalk krijgt het vertrouwen van de staf, en klaar..

0   0  
scheppioni

De D is toch niet zo'n populaire letter voor een telefoonklappertje, dus die kan nog goed bij v.as geregistreerd staan en voor diegene die het niet weten maar Demouge is een ras echte nekker, altijd bij de harde kern daar gestaan als jochie, hij mag dan in stilburg gevoetbald hebben, maar is absoluut geen kruik, net zo min als een utregter en we moeten niet naar een persoon kijken, maar naar ons NAC, Demouge is in ieder geval wel balvast en fysiek sterk, dit is wel wat de voorhoede van ons NAC behoefte aan heeft, alleen gezien het geld zal het weinig halen, maar mocht hij komen en er in vijf wedstrijden acht in leggen plus nog een paar keer ons NAC logo kussen en met zijn handen het team en het stadion opzwiepen of bv goalie piet de miet eens met bal en al het doel in vegen, dan is ie zo ineens een held bij ons in BREDA !
Mensen kijk in het belang van NAC, het belangrijkste is vanaf zaterdag dat er automatisme in de ploeg komt door vooruit te voetballen, daarbij een sterke balvaste spits, waardoor de druk verlegt kan worden naar voren, want verdedigen is bij ons nac nooit echt een sterk punt geweest, op de twin towers na !! HUP NAC, hopen, hopen, hopen !

0   0  
buurman

Eens met Zorro

0   0  
Chrisje

Soms stoor ik mijzelf aan bepaalde reacties ven bepaalde mensen (echte nacsupporters).
Alsof van as hier wat aan kan doen ,! Het is namelijk zo ,als ik van mijzelf uit ga dat als ik pak m beet naar mediamarkt ga met 20 euro niet een spelcomputer kan kopen van 350 euro. Dus kan van as ook niet zomaar ff shoppen zoals die dikkop steward wel kan bij AZ .
Dus aub niet zo negatief allemaal op 1 persoon en ga eens achter de club staan zoals in de wedstrijd NAC - PSV dat was geweldig ouderwets mensen hulde daarvoor de groetjes christ

0   0  
Oldskool

@ raraNAC

Demouge is geen kruik, maar komt uit nijmegen en heeft NAC altijd een mooie club gevonden.

0   0  
Bejaarde NAC-fan

Tip: Louis Saha (Sunderland) voor een halfjaartje inlijven ? Hij geeft aan gratis en per direct weg te mogen bij Sunderland....

0   0  
@Bejaarde NAC-fan

Haha ja zou mooi zijn
Saha vetrekt mss gratis maar echt never nooit voor zon salarisje als bij nac

0   0  
Zulu

Ik quote demouge: "Ik ben beter op mijn plaats bij een volksclub als NAC".
Is en blijft een kruik maar zal dus graag voor nac spelen en dan ist voor mij voldoende

0   0  
Lachman

als je hier komt kijken voor de 1e keer dan hebben wij ook meegemaakt dan kan t ook niet anders maar dan wil je meer want NAC heeft dan je hart geraakt !

0   0  
Snake

Frank de Boer is homo!


Ajax-trainer Frank de Boer blijkt homoseksueel te zijn. Die openbaring deed de hoofdcoach met zijn eigen homoseksuele lichaamstaal.

Vorig jaar kwam De Boer in het nieuws doordat hij in het BNN-programma FC Gay zei dat er geen homoseksuele profvoetballers zijn omdat ze een andere motoriek hebben.

Naar nu blijkt zijn er wel homoseksuele trainers, namelijk De Boer zelf! Analysten beweren dat De Boer met de houding die hij op onderstaande foto aanneemt, niet zou misstaan in menig gay café.

"De handjes in de zij, het broekje kort, geschoren benen en de herkenbare zure nichten-blik. De Boer laat zich op de Copacabana van zijn meest gaye kant zien", aldus een bekende Nederlandse stylist, die anoniem wenst te reageren.

0   0  
Dave

@leroy

ik heb er 2 tientjes voor over om er voor te zorgen dat hij NIET naar NAC komt. Stink kruik, minimaal 6 elleboogstoten iedere wedstrijd en goals maken ho maar. Nog los van zijn irritante puistenkop.

0   0  
Snake

Sylvie en Rafael van der Vaart toch niet herenigd

Sylvie en Rafael van der Vaart hebben zich niet verzoend.

Dat laat het management van de twee weten.

"Rafael en Sylvie van der Vaart hebben verrast kennis genomen van de berichtgeving in de Duitse media, welke melden dat Sylvie zou hebben verteld dat zij en Rafael het weer met elkaar gaan proberen.Sylvie heeft over dit onderwerp geen interview gegeven zoals in sommige media wordt gesteld."

Het glamourkoppel heeft nog wel goed contact met elkaar. "Wat mede in het belang is van Damian, maar van een hereniging is geen sprake."

Laatste nieuws over het glamourkoppel!

0   0  
naxioma

duizend keer liever demouge in de spits dan schalk... hoop niet dat nac inzet op schalk, want heb geen enkele reden om aan te nemen dat hij het nu wel gaat waarmaken....

0   0  
THE Don

Bedankt Snake, weet iedereen dat ook gelijk weer..

Jelle in de spits!!

0   0  
j

Hee Chrisje........

Ik sta al jaren finaal achter NAC, elke wedstrijd, zoals 15000 anderen.
Helpt niet meer!!!!!!!!
Kwaliteitsinpuls is nodig, hoe maakt niet uit, anders gaat NAC eraan!!!

0   0  
Dippo

Nac wilt wel, heel Nac wilt wel inclusief 90% van de supporters, maar Sjefke wilt niet.

0   0  
fanneke

nac degradeert het is helaas niet ander.

0   0  
Jf

Zaterdag drie punten !!! Rot op met die tweedehands spitsen ! Seuntjes en Schalk naast elkaar !!

0   0  
NACdeClub

Voor 1 ton aftikken!! is toch de som van Lasnik die nu vrij valt? Daar zal veel van afhangen.. Er lopen natuurlijk een aantal paden door elkaar.. Aan de TD de taak dit goed te managen!

@Chrisje.. Zo is dat dan wel.. Maar daar is de (gefundeerde) kritiek ook helemaal niet op! De mensen met (zinnige) kritiek hebben vooral kritiek op:

*DE manier van communiceren. (met als diepte punten de persconferentie en interview bij Omroep Brabant onlangs.
*Als hij ook zo lomp met spelers omgaat moet je je afvragen of je de juiste persoon bent om spelers te oevrtuigen om bij NAC te komen spelen.
*Het gevoel dat er helemaal niet naar aanleiding van een beleid gewerkt wordt;

0   0  
BB

@ fanneke
In Tilburg, Zwolle en Venlo denken ze ook te gaan degraderen. Alleen een positieve instelling van de spelers en achterban gaat dat voorkomen! Nu al roepen dat het misgaat is wel erg voorbarig en slecht voor de motivatie....

0   0  
NACdeClub

OVer zaterdag:

Als je met een "tegendraadse en humorvol spandoek wil komen moet het iets in de zin zijn van: Sjefke heeft ingezet bij Unibet op degradatie van NAC zeker..

Hou je het toch enigszins beschaafd maar je geeft wel de zelfde boodschap.

0   0  
NACdeClub@BB

Helemaal meeens BB!!

0   0  
RssZ

Van mij mag Demouge ook heel rap komen! Ochjee de mannetjes die zeggen dat het een kruik is, die hebben liever dat NAC degradeert.

0   0  
Sjef de gevulde koek

Demouge speelt niet in de 3 de klas Engeland. En iedereen roept z'n naam wat een lachertje de meeste hier hebben nog minder verstand van voetbal dan onze J. Van As en dat is al niet veel!!!!! Lul niet zo stom À.u.b

0   0  
dun diee

Als ik dan moet kiezen heb ik liever Demouge dan Amoah of Suk.

0   0  
paulrijtje13

Los van wie er bij komt,wij als die-hard-NAC-supporters moeten er zaterdag voor zorgen dat de sfeer op de tribune dezelfde wordt als toen we tegen de lampkes speelden. Laat al het geregel over aan anderen en doe dat waar wij goed in zijn: 100% achter de spelers staan die opgesteld worden!!!!

0   0  
Oldskool

Demouge is GEEN kruik voor de 1000ste keer. Zie ook scheppioni ..

Ik kende familie van hem (ouder iemand helaas overleden) die altijd naar NAC ging. Hij vertelde dat Demouge haal graag bij NAC had gespeeld. Hij zat toen bij kruikjes. Demouge is een echte volksclub speler. Zwaar irritant voor de tegenstander maar kan een held worden in Breda. Alleen te duur verwacht ik...

0   0  
Rijen

Hulde voor Suk!!

0   0  
RssZ

Wat staan we toch weer negatief in de VI...

0   0  
Hans

Jongens....als Lasnix weg is, is er salaris over
Als het contract van Zonneveld wordt ontbonden, is er weer geld over Er is dus geld!! Laat je niet gekmaken door onze Nac-pad, zoals vaker bij hem allemaal gelul!

0   0  
ikke

Wie weet meer ???? Er gaan geruchten dat er grote veranderingen op komst zijn binnen enkele dagen bij NAC.

0   0  
Johan o

Inderdaad wij met zijn allen 100% achter het team, en zorgen voor een geweldige sfeer, zodat hopelijk de punten gepakt gaan worden. Te beginnen zaterdag. COME ON NAC!!!!

0   0  
KP vak G

Halen die Demouge! Kwal van een gast maar just daarom, halen! Het is trouwens een Nijmegenaar dieeen paar jaar bij de kruiken heeft gevoetbald. Daar gaf hij toen al aan dat een vloksclub als NAC beter bij hem past.

0   0  
Spion

Ikke, ook ik heb gehoord over grote veranderingen binnen NAC over enkele dagen. Het gerucht gaat (let wel het is een gerucht) dat het te maken heeft met PvH en CvN!! Vul zelf maar in.

0   0  
Brammetje

En uiteindelijk gebeurt er helemaal niks........

0   0  
witlof

Breda Breda de geelzwarte olifant komt er aan.

0   0  
Kleine

Inderdaad, de geel-zwarte olifant komt eraan! Eindelijk!!!!!

0   0  
die ne gast

Demouge is te traag, te weinig techniek, draaicirkel van een vrachtwagen, blessure-gevoelig en pakt te veel kaarten. Dus voor 150.000 kan je hem de helft van de tijd niet inzetten (geblesseerd of geschorst) en krijg je maar een doelpunten drie terug. 50.000 euro per doelpunt is wel duur.
Ik ben het zowaar eens met JvA.

0   0  
EP

Demouge is natuurlijk een typische NAC-speler. De vraag is alleen of hij van toegevoegde waard is op dit moment. Zit hij niet ergens op de bank in de zoveelste divisie in de UK? Hoe fit is hij dan en wat kan hij (nog)? Er moet iemand komen die er meteen staat. Rammen, scoren, vol gas.

En als de geel-zwarte olifant het plan van Jan betreft, dan ben ik benieuwd. Eerdere bankgaranties kwamen er niet. Met Chris en Pierre zie ik NAC wel opbloeien overigens. De vraag is alleen of dat allemaal niet te laat is: de komende thuiswedstrijden tegen vvv en pec moeten gewoon 6 punten opleveren. Anders gaan we naar de haaien...

0   0  
geelzwart

Ik verwacht dat zaterdag de nieuwe plannen bekend worden van CvN en PVH. Nieuwe tijden zijn aangebroken!

0   0  
Ulvenhouter

Helemaal eens met scheppioni. Een perfecte spits voor NAC en geen kruik.

Op facebook kwam ik ook al een olifant in NAC tenue tegen. Ben benieuwd.

0   0  
Johan o

Ik verwacht dat zaterdag NAC VVV gaat verslaan en dat t een heet avondje nac wordt!!!!! Het geouwehoer over pvh en cvn kan me gestolen worden.... COME ON NAC!!!

0   0  
ikke

Zou er dan echt iets gaan veranderen het zou geweldig zijn vandaar de geel zwarte olifant op facebook bv.

0   0  
penders4president

Dan zet ik toch mijn geld in op ... helemaal niks.

0   0  
chris

Halen!

Ideale spits met deze selectie, stormram die die ballen er in werkt! Sterker nog, dan spelen we straks nog in het linker rijtje...

Kan bijna niet geloven dat hij niet wordt overwogen... 150000 is veel geld, maar kan misschien nog wat af en als we degraderen kost het net ietsje meer (lees: dan is het gewoon echt over...!!!!!!!!!).

0   0  
Bredafun

Amoah, misschien net zoveel zekerheid als demouche, maar wel iemand die technisch 100% beter als deze gast! Ook deze demouche heeft meer aan de kant gezeten als gespeeld dus wat is dan t verschil??
Voor mij mag Amoah komen, de rest is bezet of totaal niet haalbaar.

0   0  
4Eyes

Is er al een rekening waarop gestort kan worden ? Voor Demouge heb ik wel 19,12€ over. Maar dan wil ik geen gezeik meer over Amoah horen. Deal ?

0   0  
chris

Lees hier ergens dat supporters zo goed achter nac stonden tegen pisvee.

NIET WAAR. Ja, als we al dik achter staan, net doen alsof we altijd achter de club staan... Toen het 1-3 werd sloeg het helemaal dood. Het was tenslotte Looms en die moest afgezeken worden. 1-3 is nog in te halen, maar blijkbaar maar weinig mensen beseften dat. Nee, dan bij 1-5 gaan zingen, poe poe...

0   0  
Bredafun

hoelanger we wachten, hoe korter een speler kan wennen aan t team. dus t zal wel zo lopen dat r n speler op t allerlaatste moment binnenkomt die van te voren de hemel wordt ingeprezen en in de wedstrijd afgaat als n pannekoek!

0   0  
Molenschot Loco

Frank Demouge halen!!!!!! de enigste vrije spits die voor 100% oorlog voert binnen de 16 meter,en is alles behalve een kruik,komt uit NIJMEGEN !!!!!!!!bekijk maar eens wat goals van hem op youtube!!!!!

0   0  
Zus

Van As doet zijn ding en daarnaast halen de supporters voor 10.- per persoon Demouve binnen voor een half jaar. Kan ie mooi de strijd aangaan met de optie van Van As. En zo hebben we opeens twee spitsen..

0   0  
Zus

Demouche < correctie

0   0  
bundy geeren noord

rijkaard is ontslagen !!! hier in breda hebben we wel een leuk baantje:) voor je.

0   0  
De Story

Mensen lezen wat op FB, vertellen het door en het verhaal veranderd met de dag! Iemand ook de eerste postings gelezen over de geel zwarte olifant, wat de bedoeling is??? Nee zeker!!! Pfff het niveau hier gaat het veldspel van NAC achterna!!!!

0   0  
signase

"Er komt zeker een spits."
"Er komt niemand, want er is helemaal geen geld."
"We zijn met een aantal spitsen bezig."

Eej kul, hoest nou jong?

0   0  
De Lange

Demouge is als Lurling als t aanslaat kan het succes hebben en is ie vreselijk irritant voor de tegenstander maar geliefd bij(t meeste) publiek. Overigens was vorig seizoen NAC-VVV de wedstrijd van een recordomzet van €. 100.000,= aan bier,zal wat worden met deze temperatuur!!

0   0  
Johan

Ik heb hem gezien! De geel zwarte olifant. Een kudde olifanten is niet meer te stuiten! Hou de berichten in de gaten!

0   0  
nm

De enige olifant die we kunnen verwachten is er 1 met een lange snuit.

Er komt helemaal geen nieuws...

0   0  
Dun Diee

Ziet iemand die geelzwarte olifant hier tussen staan?

http://www.marktplaats.nl/z/verzamelen/dierenverzamelingen/olifant.html?query=olifant&categoryId=902

0   0  
signase

Kan Van As deze spits niet halen:

http://youtu.be/S7Nw83j9H6M


....jajaja, ik ben al weg :-)

0   0  
Johan o

Toen kwam r een olifant met een hele lange snuit, en blies het hele lulkoekverhaal uit.....

0   0  
NAC Breda

wat een onzin allemaal, en als je VI vandaag leest bevestigd dat ook dat PvH er NU niet instapt. het is gewoon te hopen dat NAC voor 31 Januari nog wat € vrij heeft voor de juiste spits die ons gaat helpen bij het behalen van Eredivisie behoud!

0   0  
De Story

De geelzwarte olifant gaat zaterdagmiddag voorafgaand aan de wedstrijd in een kroeg zitten zuipen en slap over NAC ouwehoeren...

0   0  
Bas

Het is akelig stil. Los van wat nietszeggende uitlatingen van Van As, wijst niets erop dat er nog een versterking aan de selectie gaat worden toegevoegd. Een aanstaande revolutie met PvH en CvN is al net zo min geloofwaardig te noemen.
Het ziet er somber uit, het wachten is op een wonder.

0   0  
bundy geeren noord

ja wat zou jij doen met 12 miljoen schuld? achter gelaten door een ander beleid.

0   0  
4Eyes

Dat het geel-zwarte olifant verhaal een eigen leven heeft gekregen, bewijst in ieder geval dat NAC meer leeft als AGOVV.

Is er al een rekeningnummer. Voor Demouge lap ik serieus het symbolische bedrag van €19,12. Het is een druppel, maar toch.

Hup NAC !

0   0  
Brammetje

Ze dronken een glas, deden een plas en alles bleef zoals het was.....

0   0  
Bredafun

Zie je nou de reactie van die hypocriet van n PvH??? die stapt er nu niet in!!! tuurlijk die droplul komt alleen als er geld is, zijn er nu nog hier die dneken dat ie cluvliefde heeft??? fok off met die PvH!

0   0  
Bredafun

ik typ iets te snel sorry hahaha

0   0  
Bertus-89

Olifant? Is dat de nieuwe mascotte voor een ware Disney Experience?

0   0  
Martinnac

Is er al een rekeningnummer stuur luie Van As weg, dan lap ik er duizend. Wat een idioot zeg , hij sloopt heel de club en alles wat er omheen hangt. Het is niet te geloven, iedereen versterkt zich en wij zitten nog steeds met een spitsje die op een trainingskamp plots heeft leren kaatsen en wat al niet meer. Kaatsen moet hij maar in Friesland doen daar is het volkssport nummer 1 hier moet je presteren en scoren ! Maar zo ver is van As nog lang niet de luie slapert.

0   0  
d.kocx

Demouge kan (nog) niet gehaald worden omdat men het vrij gekomen budget van Lasnik Hoogst waarschijnlijk
Zal moeten steken in een nieuwe grasmat! Tenminste dat denk ik allemaal. Ik vindt het trouwens angstvallig stil rond Gudelj hier was toch zoveel interesse in? of wordt dit weer zo'n last minute verkoop? Ik hoop het niet want van dat budget zou nac Demouge dus wel kunnen huren. Demouge mag dan een draaicirkel hebben van een vrachtwagen en een halfjaar niet gespeeld maar ik denk dat hij zeker van waarde zou zijn bij nac tis een speler die vaak op de juiste plek staat(zie zijn tijd bij fc Utrecht) is ook de speler die de jongens uit Tilburg jaren in de eredivisie heeft gehouden.

0   0  
Breda tot op het bot

Er staat helemaal niks te gebeuren bij NAC. Geloof al die verhalen toch niet. Sommige mensen kicken er op interessant te doen met onzin berichten.

NAC zal nooit verloren gaan!

0   0  
7

Zou er een olifant kunnen zijn die investeerders bereid gevonden heeft die Nac van de schuld af helpen.... Let nou maar op vrijdag!!!

0   0  
ome cor

Maaskant tegen van As: you su(c)k !?

0   0  
sander h

Een fluwelen revolutie wordt altijd vooraf gegaan door een storm. En in de storm zitten we nu. Sponsoren zouden volgens geruchten nu toch echt het vertrek van JvA geeist hebben, en JvA zou genoeg hebben van het gezeik rondom zijn persoon. Er zit idd iets aan te komen en het is geen spits

0   0  
wolfmanjack

kom op, het zal niet waar zijn. Ik zeg , halen die gast.

0   0  
Oldskool

Als er al een olifant komt, dan toch zeker pas aan het einde van dit seizoen. Het is onmogelijjk om in 3 dagen NAC om te turnen en goede spelers mee te nemen zonder dat dit nu al bekend was. En ik weet 100% zeker dat op het hoogste niveau (CvA) er nog niets is besproken, laat staan besloten. Alles zal afhangen of de olifant ook slagtanden heeft in de vorm van vele miiljoenen of dat de huidige financiers akkoord gaan met een regime change, Hoe dan ook, meer dan een aankondiging is echt niet mogelijk.

0   0  
nacbreda

Ik ben het er ook mee eens als we Demouge binnen halen en als we dan allemaal een 10tje neerleggen om hem binnen te halen dan wil ik ook gerust een 10tje neerleggen om onze Hagenese papzak uit te kopen. Ben echt helemaal klaar met dat gezeik van die vent

0   0  
nacbreda

Ik ben het er ook mee eens als we Demouge binnen halen en als we dan allemaal een 10tje neerleggen om hem binnen te halen dan wil ik ook gerust een 10tje neerleggen om onze Hagenese papzak uit te kopen. Ben echt helemaal klaar met dat gezeik van die vent.

0   0  
Arie

Oprotten met die gast man, als we het tegenwoordig al moeten hebben van een Demouge, die alleen oorlog kan maken in de zestien, is het wel triest gesteld. Hij zal vast wat kunnen, maar past momenteel gewoon totaal niet bij de speelwijze die gehanteerd wordt, want laten we eerlijk zijn, als er iets niet gebeurd momenteel is et wel oorlog maken in de zestien.

0   0  
Arie

Ik wil wel een tientje inleggen om mezelf in de spits te zetten.

0   0  
Snake

Zelfs Messi zou NAC net uit de zorgen helpen!!

0   0  
nm

Buiten een plofkip en Mickey Mouse komen er voorlopig geen andere dieren Breda binnen

0   0  
Sup

17 JANUARI 2013
NAC TEST VOLGENDE WEEK PUERTO-RICAANSE FIN

Daar hebben we Sjefke toch eventjes helemaal onderschat. Waar we denken dat hij met Suk, Demouge of Godee bezig zou zijn, is onze TD volop bezig de internationale markt af te struinen, op zoek naar onontdekte groeibriljantjes.

En hij heeft er eentje weten te vinden. Aanstaande zaterdag vliegt Alex Oikkonen naar Nederland, om tussen 21 en 28 januari een testperiode af te leggen bij NAC.

De middenvelder, international van Puerto Rico onder 20, speelt momenteel bij FC Dallas, en hoopt een contract af te dwingen bij onze Parel. Zijn interlanddebuut maakte hij op 9 september jongstleden, waarin hij de zevende treffer aantekende in de met 9-0 gewonnen wedstrijd tegen Haiti.

Tegen futbolboricua geeft de aanvallende middenvelder aan dat hij ook naar andere clubs kon, maar serieus zijn kansen bij NAC wil grijpen. " Ik ga hard werken en mijn best doen bij NAC " . Mocht het gesmeerd gaan dan is Oikkonen de tweede Puerto Ricaanse speler die de overstap naar Europa weet te maken.

0   0  
Bredafun

ben benieuwd of de wedstrijden t weekend wel zullen doorgaan. amateurvoetbal is allemaal al afgelast.

0   0  
De Story

Groeibriljantjes hebben we al genoeg Sjefke er moet een speler komen die er meteen staat!!!

0   0  
WallieNAC

@ SUP

Hoe gaat NAC een niet EU speler betalen?

0   0  
Sup

Omdat hij ook Fin is misschien...

0   0  
dunco

@sup
Aanvallende middenvelder hebben we die niet genoeg

0   0  
ssl

@SUP
HOE KOM JE HIERBIJ? BRONNEN?

0   0  
NACdeClub

@sup staat op derat.nl maar is volgens mij een (slechte)grap..


Las ook op derat.nl dat NAC de komende 3 dagen bij OJC Rosmalen traint.. Kan iemand dit bevestigen en weet deze beste man/vrouw ook hoe laat ze trainen? Dan ga ik zeker even proberen te kijken aangezien ik in Den Bosch woon.. gr

0   0  
Supporter

Staat blijkbaar op de Facebook-pagina van dat nationale elftal -20. Ook De Rat en NAC Breda 1912 hebben het al overgenomen.

Fimpje op Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=XV63NS0DxNk

0   0  
De Lange

@NacdeClub:

NAC moet zestig kilometer reizen voor trainingsveld



Het winterweer zorgt bij NAC Breda voor de nodige problemen. Door de stevige vorst zijn de eigen trainingsvelden in Zundert onbespeelbaar en omdat in de regio geen sneeuwvrije velden te vinden zijn, moet de club uitwijken naar het op zestig kilometer afstand gelegen Rosmalen. Daar kan het trainen op het veld van OJC Rosmalen.

OJC Rosmalen beschikt over kunstgras en is, in tegenstelling tot diverse clubs in de regio-Breda, wél bereid om het veld sneeuwvrij te maken om NAC te helpen. Dat meldt althans Omroep Brabant. NAC zal donderdag en vrijdag in Rosmalen trainen.

NAC hervat de competitie zaterdag met een thuiswedstrijd tegen concurrent VVV

0   0  
De Lange

o ja en Kolk definitief naar ADO

0   0  
NACdeClub@De Lange

Dat had ik inderdaad gelezen.. maar weet je ook hoe laat?

0   0  
Oldskool

Google even op: Alex Oikkonen NAC en je ziet waar het staat...

0   0  
4Eyes

Wat een verhaal weer, de huur van het stadion te hoog houden, het onderhoud aan ons laten. Kan het toevoegsel Breda nu definitief van de prachtige afkorting NAC af ? Snap niet dat de gemeente die ook belang bij NAC heeft, niet gewoon mee werkt.



Gemeente Breda stuurt sneeuwruimploeg van NAC van het veld af

Zoals wij gisteravond al meldden, traint NAC Breda vandaag en morgen op de kunstgrasvelden van OJC Rosmalen. De reden hiervoor is, zo meldt Omroep Brabant, dat de Gemeente Breda gisteren een tiental werknemers van NAC van het veld van voetbalclub TVC gestuurd. De sneeuwruimploeg van NAC was vanaf acht uur ‘s ochtends bezig om het kunstgrasveld sneeuwvrij te maken was al halverwege toen ze het terrein moesten verlaten. Het eerste elftal van NAC wilde er de rest van de week op trainen omdat het zelf geen kunstgrasveld heeft. De gemeente Breda zou hier een stokje voor hebben gestoken omdat men bang is dat het kunstgrasveld beschadigd raakt (meerdere gemeentes in Nederland verbieden het sneeuwvrij maken van kunstgrasvelden – nacbreda1912.nl). De selectie van de Parel van het Zuiden wijkt nu dus uit naar het kunstgrasveld van OJC in Rosmalen. Dat mag wel sneeuwvrij worden gemaakt. Overigens is NAC ook met man en macht aan het werk om het veld in het stadion sneeuwvrij te maken voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen VVV Venlo.

0   0  
De Lange

@NacdeClub, nee daar kon ik niet achter komen,anders pleeg je ff belletje naar onze vriendelijke baliemedewerkster..

0   0  
Leur Noord

Geen NAC bij dse in etten-leur want.......????

0   0  
Spion

Iemand wel eens van Emil Miljkovic gehoord?
Deze gast is jong en heeft een NL paspoort. Daarbij is hij volgens mij ook nog eens transvervrij.
heb net op youtube zijn acties eens opgezocht ( http://www.youtube.com/watch?v=hDbwt75EiI4 ) Lijkt mij een (w)aardige spits voor NAC!

0   0  
frans

Hoeveel kaarten zijn er verkocht voor RKC uit?

Die middenvelder.. ik weet het niet, heb liever een sterke spits erbij

0   0  
Jf

Wat een onzin weer die Oikonen. Dat werd ook gezegd over die Afrikaanse verdediger die uiteindelijk bij Twente op proef was. Volgens mij kunnen wij geen spelers betalen buiten de EU.

0   0  
raraNAC

Er is bij het station nog wel een lap grond waar we een stadion kunnen neerzetten. Beetje blufpoker met vermogende mensen die het als investering zien. Kijken wat de gemeente dan doet met NAC, de extreme huur die ze niet meer ontvangen en een leeg stadion. Kunnen ze die miljoen die ze van NAC krijgen niet meer in Chassé stoppen.

dromen mag toch? Als we niet eens meer in Breda mogen trainen.
Zaterdag gaat het 2-0 worden. Alex, 2x.

0   0  
raraNAC

Slecht filmpje trouwens van die Oikkonen.
We zoeken een spits, vervolgens zie ik in dat filmpje 1 goal uit een vrije trap.
Als dat nou z'n beste momenten zijn..

0   0  
Henk

@Jf
Finland hoort volgens jou niet bij de EU?

0   0  
JP

Er wordt zo vaak door sommigen hoog opgegeven over Breda, NAC is van Breda etcetera , ik denk dat als we het van Breda moeten hebben er nog maar bitter weinig over is van NAC.
De meeste sponsors komen al niet meer uit Breda en ik denk dat de helft van het stadion is gevuld met supporters uit het achterhand, daarnaast ziet de gemeente NAC als een goedkope melkkoe. NAC West Brabant zou meer richting een realistisch beeld komen.
Ik hoor hier dat er enige röring onder de sponsors is, dat valt wel mee, er zijn weinig sponsors meer die de daad bij het woord kunnen voegen en werkelijk een vuist kunnen maken.
In een recent verleden was dat wel anders maar deze mensen zijn of wel weg vanwege de huidige lieden die er zitten en het voorgaande zootje, zijn slecht behandeld of geloven het allemaal wel, het is gewoon heel anders dan het was, het is niet meer de warme club die het vroeger was, het saamhorigheidsgevoel is weg. Loop de BC maar binnen de oude getrouwen die er door de jaren heen waren en die iets konden en wilden doen zie je bijna niet meer.
Ook op sponsorgebied zal van onderaf opgebouwd moeten worden en geloof me met Van As als technisch boegbeeld vallen er alleen maar sponsors af en komen er geen sponsors bij. Het worden cruciale weken en ik ben bang dat het al te last is, tegen VVV gelijkspelen of verliezen kan weleens verstrekkende gevolgen hebben voor een verder verloop, er MOET gewonnen worden en er MOET versterking komen. En die versterking had er tegen VVV al moeten staan, Van As gaat weer vreselijk in de fout en onderschat wederom de situatie en overschat zichzelf en zijn selectie. Kortom , niks doen en het komt dus niet goed !

0   0  
braze

Waarom weer een blessureevoelige speler halen.We zijn net van Zonneveld af.

0   0  
4Eyes

Was het niet zo dat de financiers van NAC een gebaar in de vorm van "Red NAC" wilde zien ? Dat hebben 'we' met z'n alle gedaan. Nu hebben de financiers iets moois laten zien, door het omzetten van de lening.

NAC is een volksclub, zullen we dat weer laten zien, en met z'n alle Demouge halen ? De spelers zelf willen hem erbij, en in hun moet het vertrouwen liggen, want hun moeten het doen op het veld.

Zoals JP en meerdere schrijven, er MOET zaterdag gewonnen worden.

Hup NAC !

0   0  
Jf

@Henk het is een Costa Ricaan met Fins bloed maar volgens mij geen dubbele nationaliteit!!

0   0  
abaas

60km rijden voor een training...Wat een amateurs...

0   0  
abaas

ja uuh wij hadden moeite met trainen...uhhh vandaar dat wij met 4-0 van de mat gespeeld zijn door VVV

0   0  
Henri

Guardiola kiest dus voor Bayern München. En de reden......ze boden hem het mooiste project aan. Bayern Munchen een club met betrokken oud spelers die daar de scepter zwaaien. Omdat ze ervaring hebben in de sportwereld en sommigen zakelijk zeer succesvol zijn. Maar ook de club die een oud speler met een alcohol probleem nooit laat vallen. Waar enkele families al decennia lang het trainingscomplex bestieren. Met deze mix is het een van de weinige topclubs in Europa die op eigen benen een positief banksaldo heeft en regelmatig grote prijzen pakt. Cruyff is eigenlijk dit model aan het kopiëren in Amsterdam. Moraal van mijn verhaal: Waarom wordt een dergelijk project niet in Breda opgestart? Welke partijen traineren dit en vanwege welke belangen?
Ik ben er van overtuigd dat er in de regio Breda/ZWN
ook op technisch en zakelijk gebied een schitterend project kan worden opgestart. Maar wie pakt het op?
Dit bestuur met zijn toezichtorganen en deze directie heeft inmiddels genoeg bewezen niet in staat te zijn van NAC een mooi positief en succesvol project te maken. Er moet nu voor de laatste keer een groep betrokken visionairs met persoonlijkheid en charisma opstaan.

0   0  
dimmer

NAC kan zon olifant wel gebruiken of niet?

http://www.youtube.com/watch?v=fH4-vy0Bybc

0   0  
buurman

Goed stukje van JP. Ik denk dat de moedeloosheid die er is te bespeuren bij veel NAC mensen nog het ergste en gevasarlijkste is.
Henri heeft gelijk bij NAC valt een pracht project weg te zetten.

Maar wie er ook komt; een goed plan en vele miljoenen zijn een vereiste.

Op naar vvv en hopen op een driepunter met Schalk. Of komt er toch nog ....?

0   0  
dunco

Ik hoop van harte dat ze zaterdag winnen anders heeft dat hele nare gevolgen voor die avond en de rest van het seizoen
Een groep supporters is het goed beu aan het worden hoe het nu gaat bij het bestuur
Tel daar een verlies bij op zaterdag en het vuur is aan

0   0  
buurman

gevaarlijkste

0   0  
buurman

Beste dunco,
Ik denk dat iedereen met een NAC hart de situatie met lede ogen aanziet.

Maar wat kun je het huidig bestuur verwijten? Ik heb eveneens grote bedenkingen inmiddels tegen het gevoerde beleid, maar als wij willen dat Eskes het niet doet, wie gaat het dan wel doen?

Gewoon NAC voor driehonderd procent steunen is voorlopig het beste naar mijn mening.

0   0  
NACdeClub

Training is vanmiddag om 14:30 tot 16:00 bij OJC Rosmalen.. zie clubsite van OJC.

Overigens wordt daar (op de site van OJC) de band met NAC ook aangehaald.

Zelf ga ik kijken aangezien ik toevallig deze week vrij ben en ik in DB woon!

0   0  
dunco

@buurman
Daar heb je gelijk in
Iedereen moet voor 1000% achter NAC blijven staan in deze slechte tijd

0   0  
wk2000

in de goede NAC-tijden, play-offs EC, liepen er nogal wat jeugdspelers die toen geen kans kregen. Inmiddels lopen de meeste daarvan nu in de JL te spelen en ik vraag me of die niet beter terug gehaald kunnen worden. v.d. Broek, Hofstede (Den Bosch), kousemaker (dordrecht) Kramer (volendam), schopt er haast net zoveel in als Godee. Deze gasten hebben een geelzwart had en zouden t gras opvreten. ITT van wat er nu rondlooot

0   0  
Chapuisat

@wk2000

Aangezien deze mensen nooit zelf hogerop zijn gekomen en niet eens allemaal basisspeler zijn in de JL kunnen deze inderdaad beter niet teruggehaald worden.

0   0  
4Eyes

@ reactie nr. 97: zijn rugnummer heeft hij in iedergeval mee, #17, maar daar houd het ook gelijk mee op. Wederom een goed geslaagde grap van DROL. Althans, dat hoop ik...

0   0  
wk2000

nee dan wel Van Ars halen.....en volgens mij zijn ze allemaal begin 20 behalve Kousemaker.. Mertens, Chadli..

0   0  
wk2000

nee dan wel Van Ars halen.....en volgens mij zijn ze allemaal begin 20 behalve Kousemaker.. Mertens, Chadli.. oh ja ze zijn allemaal basisspeler, beter opletten

0   0  
witlof

http://www.soccernews.nl/news/182547/Deze_selectie_is_veel_te_goed_om_bij_de_onderste_drie_te_eindigen

Tja hoezo geen enkele zelfreflectie.

0   0  
Geel Zwart

Is het al afgelast zaterdag? Geen zin bij -10 te gaan zitten blauwbekken. Die bootcombi kunnen we ook wel vergeten. Tegen die tijd zijn alle kanalen een schaatsbaan. Zal wel door de week worden ingehaald, dus daaaaaaaaag bootcombi.
Fijn he winter? Zullen we het eens gezellig over de 11 steden koorts hebben?

0   0  
nacman

@ WITLOF
geen waarde aan de woorden van sjeke geven het is de allerdomste man van de wereld .
als hij een verstandige zin kan zeggen wordt hij spontaan gek van blijdschap.
nee dit verhaal kan naar de catorgie dom dommer domst

0   0  
Bertus-89

Even iets anders trouwens. Gemeente Breda stuurt sneeuwruimers Nac van het veld bij tvc?!

Bewijst maar weer dat het de gemeente allemaal geen reet kan schelen wat er met onze club gebeurt. Zal blij zijn als er iemand met een zak geld komt die NAC koopt en we zo min Mogelijk met die *^%%* ambtenaren te maken. Hebben

0   0  
Theo

Snap dat geroep niet om Demouge. Heb je helemaal niks aan, blessure gevoelig en geen doelpuntenmaker, bekijk zijn cv maar eens. Weg met die gast. Gelijk tientallen seizoenkaarthouders minder als hij komt, niet voor niets wil niemand die kwal hebben

0   0  
Henk

@Jf
Die jongen heeft een Finse naam en NAC kan geen buiten EU spelers betalen. Kan jij die zaken optellen?

0   0  
oosterhout

weet niet of jullie het doorhebben maar we hebben zo geld genoeg over uit de transfer van gudelj. weer een salaris dat weg valt+ transfergeld

het feit is wel we hebben een spits nodig die er meteen een paar intrapt.

denk dat demouge wel eeen dikke aanwinst is ter vergelijking wat we nu hebben(met alle respect voor schalk). pakt altijd zijn doelpunten wel mee.

vanavond gewoon nog ffe gas erop en hopen dat jva gewoon de eer aan zichzelf houdt en gewoon heel zachtjes vertrekt.
en uiteraard iemand die zijn positie overneemt(pvh??) die niet onderuitgezakt op een stoel gaat zitten om spelers binnen te halen.

Laad alle berichten na dit bericht in