Wij gaan niet opzij

Diba bij A-selectie Twente

Amai, heeft die Anouar Diba het toch aardig voor elkaar. Vanaf komende maandag mag hij zigch bij de A-selectie van de FC Twente voegen. De oud NAC'er speelde al een tijdje mee in de trainingsrondjes van de Tukkerse club, maar mocht niet voor het echie meedoen. Reden: Al Nasr (zijn laatste club) heeft wat moeite met het vrijgeven van de aanvaller. En dus mag hij niet spelen voor de Ensechedeërs. Maar goed, daar lijkt een einde aan te gaan komen. En dus keert er zeer waarschijnlijk na 'Meesjoow Rigters' wederom een voormalige NAC'er terug op de Nederlandse velden. Of we daar blij mee moeten zijn is een tweede. Een Diba in goede vorm is geen prettige tegenstander.

Bron: B-side Rats, Voetbalzone.nl

Vorig bericht
Leo en Karelse op het matje 75 reacties
Volgend bericht
Leonardo: "Ik ben blij dat Kwakman weg is" 111 reacties
Advertentie
22 Reacties
0   0  
VakG

Misselijk ventje. Remember top oss. Zelfde geldt voor Boussabon. Jammer dat iedereen is 'vergeten' wat er toen is gebeurd. Het NAC publiek verandert.

Een speler die z'n middelvinger op steekt naar het publiek en ze uit staat te lachen, wordt een paar jaar later weer toegezongen. Onbegrijpelijk!!!!

0   0  
Dun Nakkenist

Jammer dat sommige mensen blijven zeuren over 1 voorvalletje uit het verleden. Zelf zijn ze waarschijnlijk brandschoon.

0   0  
Benji

Ik heb geen idee wat er paar jaar geleden is gebeurd, maar iedereen verdiend een 2de kans. En remember de wedstrijd NAC - Feyenoord 1-3 [laatste minuten 3-3]

0   0  
VakG

Jij bent een prima voorbeeld van wat ik zeg over dat de supporters zijn veranderd, Nakkenist.

Zelf ben ik (ben geen meervoud) ook zeker niet brandschoon, maar ik heb geen voorbeeldfunctie en naar mij komen geen 16.000 hardwerkende mensen om de 2 weken kijken. Tegen betaling.

0   0  
nac,lazio,zwaanswijk

tasjesdief!

0   0  
hedu

Beste VakG,
Je hebt helemaal gelijk het NAC publiek is aan het veranderen, strks worden we aangezien als een normaal clubje met supporters.
Waar is de killers mentaliteit gebleven zoals die bestond an de Beatrixstraat, toen gingen we echt voor niemand opzij.
Op de trainingsvelden achter de B-side of op de EI tribune daar gebeurde het we gingen voor echt niemand opzij.
Tegenwoordig is dit wel anders we pikken alles en dat moet maar weer eens veranderen.
Remember the 80's

0   0  
snake

hedu hooligantijd is allang over hoor.
gabbertijd en flowerpower ook.

0   0  
jannes

als jullie zo zitten te zeuren over het veranderde publiek, ga dan
zelf eens iets doen. Bijvoorbeeld met dat staan-op-de-trappen-verhaal. als je dan toch voor niemand opzij gaat, toch ook niet voor je eigen bestuur? verzin een actie, op de barricaden!

0   0  
hedu

Snake,

Ge heb die tijd zeker niet meegemaakt, ge bent zeker geboren na 1992

0   0  
flappy

Hedu heeft het allemaal meeGEmaakt hoorrrr!

0   0  
VakG

Regels zijn niet te veranderen, jannes. Of je het daar nou mee eens bent of niet. Gedrag wel.

Nou geldt dit niet alleen voor ons cluppie, maar voor elke club in Nederland. Alleen bijna geen enkele club was zoals NAC, tot een jaar of 15 geleden. Dat is het verschil wat ons uniek maakte. Helaas wordt dat verschil steeds kleiner, als het er nog wel is....

En het verhaal van vriend Ali vind ik hierbij erg passend. Vroeger (fout woord, maar toch gebruiken... want ja, toen was ALLES echt beter) had hij het niet eens in zn kop gehaald om Breda alleen maar in te komen!

0   0  
die ne gast

Ja ik herinner mij inderdaad TOP Oss, maar ook de beslissende derde uitwedstrijd tegen TOP Oss, waarin Diba een dolend NAC op sleeptouw nam om degradatie te voorkomen. En ook in de twee volgende play-off wedstrijden daarna tegen Volendam was Diba een van de sterkhouders van NAC en daar ben ik hem dankbaar voor!

Dat Diba buiten het veld niet a la een Patrick Zwaanswijk altijd klaarstond voor supporters en zelfs ooit een keertje een groepje NAC-supporters heeft toegelachen / uitgelachen, is jammer, maar voor mij geen reden om DIba te verketteren.

0   0  
ßred@

vakg. als je mensen gaat verbeteren met spel fouten en meervoud kijk dan eerst ff of het klopt wat je zegt. want Dun Nakkenist had het gewoon goed hoor. sommige mensen is meervoud. en zelf zijn ZE. het slaat op sommige mensen. en niet op jou. staat jouw naam of bijnaam er??

waarom zou diba niet de kans pakken om weer te spelen. zet hem op. maar niet tegen nac.

0   0  
Dun Nakkenist

@VakG
Natuurlijk is iemand die z'n geld met voetbal kan verdienen een lul als tie een keer over de schreef gaat en een zgn hardwerkende supporter niet.
Een beetje makkelijke verwijzing naar "de voorbeeldfunctie"

Als die bewuste speler nu verklaart dat die middelvinger dat die middelvinger alleen voor jouw persoontje bedoeld was, dan kan de rest van de supporters dat als passé beschouwen. Toch ?

0   0  
Chico-Lama

dat ze Ali ook maar nemen, landveraders!!!!!

0   0  
guuske

Diba had geniale momenten in zijn NAC tijd, maar was veel vaker een luie fliker, beetje zoals leo tegenwoordig. Hij en zn maatje ali kregen het een beetje hoog in de bol en voelde zich te goed, konden niet tegen kritiek en misdraagden zich tegen het NAC publiek, ik mag hopen nu ze ouder zijn dat ze ook wijzer zijn geworden. Betere voetballers zijn ze niet geworden anders waren ze nooit terug gekomen naar NAC, en zoals Diba cluploos en voor een knaak en een kwatta bij Twente op de bank zitten.

0   0  
Dunco

@ hedu
Jij ben zeker ook later geboren ?
De ei tribune dat was toch die tribune die helemaal vol stond met feyenoord supporters?
Juist ja toen ging men ook opzij en ik ook

0   0  
chris

HELE goede zet van Twente. Is het proberen waard, met de juiste instelling is Diba een vd betere spelers in nederland.

0   0  
boedha

Bedankt voor alles "Kisperás"!

Gabor Horvath, waren de Nederlanders Bredához NAC.

De kleinere "Perast 2003. Op 17 mei kwam het eerste nummer van de kleuren van Sheffield.
Er wordt aan herinnerd dat op het moment van de confrontatie en Gallery Chronicle (het heeft al een zeer goed humeur op een afgelegen tour voorbij is):
Extasee foto's voor de 2003 wedstrijd

De wedstrijd dekking

Mato John maakte het volgende interview, die zonder enige wijzigingen zullen worden gepubliceerd. (Fmh.hu)

Dream Come True, Jr. Gabor Horvath, de vier-team Sheffield FC futballistájának: verder zijn loopbaan bij de Nederlandse club NAC Breda in de top vlucht blijft. De twee leiders van de instemming van de club, over de lening tot de zomer van 2011 in het Bredában, en als een voorstelling biedt een nieuwe mogelijkheid zal de juiste club op de laatste aankoop zijn. In 1985 werd geboren op 07.04 - nadat zijn vader - een kind Kispera Vidi Voorbereidende Groep een ontmoeting met de voetbal, het is nog steeds actief in vrijwel elke dag met papa doorgebracht omdat hij Sóstói Stadion. De rood-kékeknél afgezien van twee korte omweg - Gázszer Focisuli FC en Vasas - ging mee ladder de leeftijdsgroep teams, zoals de Hongaarse nationale voetbalelftal, kunnen voortvloeien uit een totaal van 54 wedstrijden zelf in de rode, witte en een groene nationale trui.

- Je zou kunnen zeggen dat de mogelijkheid van leven in Breda?
- Ja, al heel lang wilde mezelf testen in een kwaliteit Europees Kampioenschap. Ik begrijp dat Breda heeft gemerkt een half jaar geleden, het eerste team van de Belgische volwassenen mérkőzésemen waren er waarnemers. Het onderzoek wordt nu gevolgd door de feitelijke realisatie. Ik wil bewijzen dat ik goed ben in voetbal, en de spelers willen een solide team. Ik hoop van harte dat de Nederlandse competitie te worden opgeleverd, niet alleen voor een jaar dan. Gyorgy Mezey, dankzij de vorig jaar technisch evolueerde, werd ik meer volwassen en ernstig, maar een sporter is niet tevreden met zichzelf, en ik heb het in gedachten. Ik wil volledig toe te passen om een nog betere voetballer te worden, terug te krijgen in het team kader, want het spel in zijn nationale team, de andere reden ook, naar de Nederlandse competitie - Horvath zei in vóór de reis.

- Hoe weet je nog terug naar Videoton gedurende een lange periode?
- Rode en blauwe bloed stroomt door mijn aderen stroomt, ben ik alles tot Vidin, uit de kindertijd, uit de NB I-up. Zeer mooie jaren heb ik doorgebracht bij de club. Dat kan alleen worden bereikt alles thuis winnen van de Hongaarse Cup en League Cup, dan was ik ook tot Speler van het Jaar. Alleen de titel ontbreekt, maar een hoop, maar het kan niet meer ontevreden. Ik heb veel te danken Fehervár gemeenschap, de club voor alle medewerkers, professionele medewerkers, de medespelers en de fans. Ik heb veel van hen, maar ik heb het gevoel dat ik iets wat ik zou kunnen bezitten. Maar je kan nooit weten wat de toekomst in petto heeft. U kan hebben om terug te gaan volgende zomer reeds. Maar ik wil nog steeds om te voetballen in Vidin, omdat ik hier woon in de stad, en ik hou van Szekesfehervár.
- Ik vermoed dat de datum is niet een bittere afscheid, zoals de derby van zondag werd in Debrecen ...
- In feite, verwacht beter, maar het was niet mérkőzésszámunkra, zoals gepland, en dit is zeer sajnálom.De kent mij was ontroerend, amikora nevemetskandálták de fans op de tribunes een paar keer. Pillanatokatsoha zullen ze niet vergeten.
- Bredában, maar Nederland zal niet alleen gaan, want er is een aantal van de Hongaarse spelers. Csaba zal worden als het Witte team, of kunnen we noemen Balazs Toth, met wie hij speelde in Vidin.

- Het is waar, zowel geholpen kunnen worden, maar ik ben er zeker van. Het lijkt me dat in de eerste periode niet te wijten zijn aan taalproblemen met de Witte Csaba, maar al Engels spreken. Natuurlijk moet je de taal van buiten leren, maar het merendeel van de professionele termen om niet nalaten op het gebied van training en tijdens wedstrijden is mijn hoop dat de játékosától Venlo, Balázs Tóth, een hoop nuttige informatie en adviezen die u krijgt. Maar voor mij het allerbelangrijkste is dat mijn vriend en de dochter zo spoedig mogelijk zal samen met mij. Daarom wil ik graag zo spoedig mogelijk naar een geschikt appartement te vinden.

Alles wat ik kan daaraan toevoegen dat, veel geluk en welkom terug!
01/09/2010. 00:00

0   0  
boedha

is een vertaling van google

0   0  
scheppioni

Geniaalste voetballer, die uit eigen jeugd voort is gekomen, jammer dat ie niet meer terug zal komen ! Ben weer terug collega's !

0   0  
OLDSKOOL

Goede voetballer, had hem graag bij NAC gezien.

Laad alle berichten na dit bericht in