Wij gaan niet opzij

Eric Hellemons wil spelvreugde zien

Vanochtend was de eerste training van interim coaches Hellemons en Penders. Een hele nieuwe situatie voor zowel de twee trainers als voor de selectie. Van druk was, volgens Hellemons, nochtans geen sprake. "Druk voel ik niet. Als trainer kun je altijd druk voelen, maar ik ervaar het niet zo. Rob en ik zijn hiervoor gevraagd om het over te nemen en dan doe je je stinkende best. Daar hebben we vandaag een start toe gegeven. Om een stukje duidelijkheid te geven tijdens trainingen. Ook vanochtend hebben we prima kunnen trainen, erg enthousiast. Daar ben ik blij om." Als het aan hem ligt hebben de spelers vooral plezier in hun beroep. "Een stukje enthousiasme, een stukje spelvreugde. Die jongens hebben deze week veel meegemaakt. Ik heb het zelf ook meegemaakt, het ontslag van een trainer. Dat kan bij sommige jongens echt binnenkomen. Dan moet je ervoor zorgen dat je fris traint, de kopjes fris staan. Dat ze plezier hebben in wat ze doen. Speelvreugde is voor mij alles." De samenwerking met Rob Penders ervaart Hellemons als een prettig gegeven. "Ik ken Rob al vanaf dat hij met zijn fietsje naar RBC kwam bij de jeugd en via de jeugd bij het eerste elftal terecht kwam. We kennen elkaar al heel lang en hebben altijd contact gehouden al die jaren. Dat is nu makkelijk. Je kent elkaar, hebt in dezelfde kleedkamer gezeten, samen op het veld gestaan, tegen moeilijk spitsen gespeeld. Dat is nu een voordeel. Je kunt elkaar de waarheid vertellen. Dat is alleen maar een plus." We gaan het zien en meemaken. Beide heren, nogmaals succes.

Vorig bericht
Scheidsrechter NAC - ADO 17 reacties
Volgend bericht
Ook Karelse begrijpt ontslag Gudelj niet 40 reacties
Advertentie
17 Reacties
0   0  
Dhr.

Het is een leuk gelegenheidsduo, met een frisse en andere kijk op het spelletje dan die van Nebo. Ik denk dat het twee mannen zijn die met hun karakter prima in de groep liggen en ook daadwerkelijk het plezier kunnen brengen in een groep. scheelt mogelijk ook dat ze verdedigers waren, dan wordt dat misschien nog wat. Daarnaast zijn spelers zoals Suk nou weer in beeld, mogelijk als CV, door de trainerswissel. Ik zie geen negatieve punten aan het tijdelijke verblijf van deze twee mannen.

0   0  
RuudF5

Hopen dat de spelvreugde zaterdag aanwezig is en er met frisse kopjes gewonnen wordt.

Nu heel snel op zoek naar een ervaren keiharde trainer die het stokje direct overneemt. .

Bij HSV Hoek duurde het optreden ook al snel te lang. .....

0   0  
Oldskool

Het gaat om de eerste wedstrijd. Die wedstrijd tegen adow is in heel veel opzichten extreem belangrijk.

0   0  
wolfmanjack

Hij kan samen met Penders onze verdedigers nog wat leren, dat is het hardste nodig. Verder is alles wat hij zegt cliché.

0   0  
NaCCer

Ik heb over deze gasten geen slecht gevoel, hoop dat ze het zaterdag laten zien , ik gun het ze wel.
En die verdedigers kunnen ze zeker wat leren met name de twee centrum verdedigers .

0   0  
nachoreca

even twee interviews met hellemons gekeken en ik moet zeggen; dat bevalt me wel. no nonsense en duidelijk! vooral dat laatste was bij gudelj totaal niet aan de orde. kortom mijn gevoel is goed, en heb o'n vermoeden dat die nieuwe trainer voorlopig op zich laat wachten. net als bij heracles zal voorlopig de interim trainer aan het roer blijven. zaterdag winnen en de wereld ziet er weer anders uit! come on nac!

0   0  
BB

Hopen op een effect als bij Cambuur met Henk de Jong.
Suk als l-cv is mss niet verkeerd en Sepp mag van mij ook weer beginnen, hoewel Sswankambo het niet echt verkeerd doet..

0   0  
NAC80

Kansloos dit......sorry.

0   0  
RaRa

Graag snel Graham Arnold over laten komen!

0   0  
ennoajseejer

Spelvreugde, dat woord kwam niet voor in het vocabulaire van Gudelj. Laat maar zien zaterdag in de wedstrijd, dan wordt het ook nog supporters-vreugde. Zoals Jan Mulder tegen Sjoerd Mossou zei bij Studio voetbal: gewoon zin hebben in een potje voetbal! Hup NAC!

0   0  
kinderkaartje

@NAC80

Heb jij het nummer van Mourinho nog in je klapper? Dan bellen we die vanavond nog.

0   0  
oosterhout3

kinderkaartje, xd die kost meer dan heel de begroting van ons nac dus dat zal wel niks worden....
en trouwens hij zou met dit nac 541 spelen denk ik, vooral tegen de top5

hupnac!!

0   0  
NAC80

Ik hoor de trainer van de F jeugd praten!!!

Dit zijn professionals die al weken aan het verzaken zijn.

Van de regen in de drup vrees ik!!!!

We moeten winnen!!!!!

0   0  
NAC80

@kinderkaartje

Ik zal is kijken. Wel van Maaskant. Maximaal haalbare voor ons NAC en beste optie denk ik.

Een baas met overwicht!

0   0  
NacBeest

Jan de jonge en Harm van Veldhoven staan gewoon weer op de klapper.

Ik zeg investeren in een trainer als Gert jan Verbeek. Wellicht onhaalbaar maar is wel een type dat we nu kunnen gebruiken. Geen heilige huisjes maar presteren! En anders lekker naar huis gaan ;-)

Hup NAC

0   0  
NAC.be

Dat no-nonsense in Brabants dialect klinkt in ieder geval al een stuk beter dan de poenten van Gudelj.

0   0  
scheppioni

Diegene die zelf ook gevoetbald hebben weten dat bij spelvreugde meestal de overtuiging ook ontstaat en laat dit nou het grootste probleem zijn de laatste tijd, ik laat me ook zeer graag verrassen, pakt het goed uit hebben 'we' NAC win win !

Laad alle berichten na dit bericht in