Ex-NAC: Garcia nog in de race voor Golden Boy 2018
Ex-NACer Manu García heeft de eerste schifting in de strijd om de Golden Boy 2018-titel doorstaan. Van de oorspronkelijke honderd namen zijn deze week de eerste twintig geschrapt. De overige tachtig gaan door naar de volgende ronde. Ook daar zullen er snel weer twintig worden weggestreept.
García strijdt met grote namen als Kylian Mbappé om de titel en lijkt daarom slechts een theoretische kans op de titel te maken. Aangezien het een internetverkiezing is, is echter niets onmogelijk. Zeker niet omdat stemmen bijzonder eenvoudig is. Dat kan door hier te klikken.Bron: B-Side Rats, Tuttosport
Plaats reactie
Mooi voor Manu. Maar zeg nou zelf. Om Mbappe kan je niet omheen.
Toch ff op Manu gestemd
nu maar hopen dat al die Tolosa fans ook op hem stemmen
Ook ff gestemd natuurlijk! Zou al mooi zijn als en speler op basis van zijn prestaties voor NAC in de top 20 en laatste stemronde terecht komt.
Wat een lijst! Hij staat op nummer 52. Gestemd!
Manu heeft 29 stemmen (8%). Mbappe 53 (15%)
Moet dus wel te doen zijn als iedereen ff stemt.
Gestemd
Ex nac. Blijft zeer doen.
Gestemd
Manu 10%
Mbappe 14%
44 tegen 63 stemmen nu
Gestemd
Stem gegeven, wij krijgen iedereen bovenaan de polls als wij willen ;)
Is al vaker gebeurd en kan nu weer.
Hij staat nu met 13% op 2 zelfs boven mbappe
Als we in de eindronde met zijn allen mee doen gaat hij winnen