Ex-NAC: Sporting Portugal huurt Gudelj
Nemanja Gudelj keert terug naar Europa. Guangzhou Evergrande meldt dat de club akkoord is met Sporting Portugal over de tijdelijke overstap van de middenvelder.
De reden dat het wat langer duurde dan alle partijen hoopten, was dat de Chinezen drie miljoen euro als vergoeding wilden hebben. De Portugezen wilden in eerste instantie niet verdergaan dan twee miljoen, maar zijn toch overstag gegaan. In de deal lijken de Chinezen op te draaien voor het grootste deel van het salaris van Gudelj, dat naar verluidt rond de vijf miljoen euro netto ligt. Sporting Portugal draagt hier anderhalf miljoen aan bij. Nemanja heeft nog een contract tot 2019 in China.Bron: B-Side Rats, Guangzhou Evergrande
Plaats reactie
Jeugdspelers die naar de Europese Subtop zijn gegroeid. Gudelj naar Sporting. Bayram naar Galatasaray. De jeugdopleiding zit duidelijk in de lift!!
Ik snap de bedragen niet in die stukje. Klopt niet vlgns mij,
En volgend jaar transfervrij overnemen wij
@Breda,
Sporting betaalt drie miljoen als huurvergoeding. Hiernaast dragen ze ongeveer anderhalf miljoen bij aan het salaris van Nemanja. In totaal dus vierenhalf miljoen voor een seizoen.
WTF serieus?? Bizar.
4,5 mln p.j betalen voor een huurling... in portugal.
Ben wel eens benieuwd hoeveel de TV rechten daar opbrengen.
"De jeugdopleiding zit duidelijk in de lift!"
Gudelj en Bayram zijn 26 en 27 jaar oud. Laten we zeggen dat je opleiding van je 13e tot je 19e duurt. Dan zat de jeugdopleiding dus vooral in de lift tussen 2004 en 2011 in de lift.
Om de jeugdopleiding te wegen zou je toch vooral naar het presteren van de jeugdelftallen moeten kijken. Gelukkig doen die het ook goed!
Succes daar Neno ! Het kan daar nog wel eens behoorlijk agressief aan toegaan !
Liever een sfeertje zoals bij ons NAC !
Vorig gelezen in een gerenommeerd blad dat hij € 25.000,00 per dag verdiende dus reken zelf maar uit.