Falkenburg in plaats van Fernandez?
Ja.. Dat zou zo maar eens kunnen gebeuren overmorgen. Ondanks dat Maaskant zijn opstelling voor aanstaande zondag na de vrijdagochtendtraining nog niet prijs wilde geven, wijst zo'n beetje alles erop dat Falkenburg terugkeert in de basis en dit ten koste gaat van Fernandez. Daarnaast speelt Maaskant met de serieuze overweging om Joeri de Kamps aan de kant te houden. De middenvelder staat op scherp (wanneer nie?.. haha!) en wordt bij iedere nieuwe gele kaart automatisch voor één wedstrijd geschorst. Omdat volgende week de zeer belangrijke thuiswedstrijd tegen Go Ahead op het programma staat, wil Maaskant niet het risico lopen dat hij de De Kamps juist in die wedstrijd moet missen. De kans is groot dat Divine Naah daarom zijn debuut in de basis maakt bij de Bredanaars en samen met Gill Swerts het verdedigende blok vormt op het middenveld. Uros Matic is dan weer reserve. We hebben het vandaag al vaker gehoord maar een keertje extra kan geen kwaad: “Wij maken een goede periode door en Feyenoord zit in een minder fase. We gaan nu naar Rotterdam voor een goed resultaat. Dat kan zeker," aldus onze trainer. Enkel Damcevski bezet de ziekenboeg momenteel nog maar dat mag de pret niet drukken. De vermoedelijke opstelling wordt dan:
Ten Rouwelaar Ligeon-Marcellis-Koch-Van der Weg Swerts-Naah Seuntjens-De Zeeuw-Tighadouini Falkenburg
'Divine ' Intervention? Gewoon een knallend NAC zondag van begin tot eind. En om in Slayer-termen te blijven: Show No Mercy!! Hup NAC!!
Bron: B-Side Rats, BNDeStem.nl
Plaats reactie
Ik ben niet echt een sjeutjens Fan maar ja..
Hup NAC!
Wij maken een goede periode door, echt ?
Jaaaa! Slayeeeeeeeeeeeeer!! Die by the sword! En Hell Awaits voor de dekschrobbers!
Ja Flieger, de echte supporters hebben weer vertrouwen en hoop na de afgelopen succesjes. Maar mooi dat jij het weer eens beverstigd dat jij een mindere periode doormaakt als NAC punten haalt. Je bevestigd je moraal failliet kleine knaap.
Gezien de opstelling is het logisch en best geloofwaardig, nu ook met deze opstelling niet op een puntje gaan voetballen maar gewoon meteen de strijd aan gaan en we kunnen een mooie zondagmiddag beleven, alleen blijven er onder ons maar in dezelfde kwaal geloven, als we een puntje halen zijn we tevreden, STOPPEN DAARMEE !!! Excelsior is ons al gewoon in overtuiging voorbij gestreefd helaas, zij winnen vol overtuiging met 1-3 bij twente en thuis met 3-0 van heerenveen en zijn al zo goed als veilig !!
Winnen we zondag, wat zo maar kan, dan kunnen we met gemak nog de tombolade nacompetitie ontlopen !!!
Het zou me verrheugen, want ondanks met de Zeeuw zit ik er niet op te wachten !!
COME ON NAC, laat zien dat we BREDASE ballen hebben en werkelijk niet weer eens opzij gaan en onze eerste competitie winst in dat kuipje een feit mag zijn !!
Heerlijk betoog Schepp!!
Ondanks m'n zenuwen voor zondag, zou het wel eens een soort vroege 'bevrijdingsdag' kunnen worden....
NAAH NAAH NANANANA NANANA NAAH NANANAN NAAH NAAH (net als liedje yaya touré)
hehe, dit is momenteel de optimale aanval!
eindelijk zonder "de lonesome spits".
Praatjes vullen geen gaatjes Fernandez !
JUIST! Zal alleen voor Matic kiezen ipv voor de onervaren Naah.
Verstandig om de Kamps er buiten te laten. En goed dat we inmiddels ook keuze hebben om dit soort gevallen op te vangen.
wordt gewoon een dikke nederlaag voor nac
Kijk wie we daar hebben... de grootste mongol uit stilburg genaamd kees
Kees 3, word tijd dat je eens afgeslagen word.kneus
Kees kruik
Jongens, hap eens niet zo op sneu keesje, die is hier alleen om dates te krijgen met echte mannen, als voorbereiding op zijn roze maandag. Hij wil afspreken bij de Mac, dus hij is nog goedkoop ook. Btw kleine kees, niet eens in jullie geweldig stadion, dus niet alleen jaloers op NAC, maar ook nog eens geen echte kruik.
Als Maaskant Fernandez er echt naast zet dan is hij definitief de juiste man voor NAC. Fernandez/perica was echt een foute inschatting van RM. Verder doet RM het prima; maakt spelers (Adje, Swerts, Jelle, Seuntjes...) beter. Alleen bij Fernandez lukte dit niet.
Slayer in het stadion kan de nodige agressie in het team teweeg brengen. Net als de radio dj's die er midden in de nacht op stonden te headbangen kan deze 'muziek' GAE zwaar intimideren. Maar dan moeten de supporters massaal gaan headbangen. Iets voor het Guiness Book of Records. De band Saxon deed het ooit al in Engeland (zie Youtube). Lachen gieren brullen. Weer eens iets anders als sanseveria's :-) Lekker de boel opzwepen!
Of YOU CANT BRING ME DOWN van Suicidal Tendencies!!
Niet doen!!!Fernandez wil juist tegen Feyenoord laten zien wie hij is!!!Tegen zijn oude club wil hij zich juist bewijzen.
Ik hoop op falkenburg in de spits. Ben toch ook een matic fan dus hoop dat swerts (doet pijn aan mijn ogen) of seuntjens plaats gaan maken.
@cor taxi
Donder op man, dat zij je ook tegen pec en excelsior. Fernandez lekker op de tribune laten zitten want hij ken der helemaal niks van
@Naamloos.Ben het met je eens hoor,dat hij er niets van bakt momenteel.Maar hoe staat Fernandez in ons geheugen?Was geen kut spits hoor.
En laten we nou alstublieft niet dom gaan lullen.Een fitte en scherpe Fernandez is gewoon een top spits voor Nac!Hij is er een half jaar uit geweest,heeft er allemaal mee te maken dat hij nu de scherpte mist.Maar dat kan zo maar iedere wedstrijd terug komen of veranderen.
@cor taxi
Hij mist scherpte inderdaad. Tot hij volledig fit en scherp is met falkenburg in de basis spelen.
Hoe lang zullen we geduld moeten hebben op fernandez? Hij heeft duidelijk kansen gehad bij ADO dankzij de zeeuw (1 op 1 situatie.) en niet benut ... en nog een paar kansen. het mag best een keer ophouden met kansen geven
Snap wel dat Cor T wil dat Fernandez speelt ...
Ja Kees ! , afslaan ? Waar ?
Fernandez moet t gewoon een keer op zn heupen krijgen en scoren. Dan komt het weer helemaal goed met hem.
Aan de andere kant blijft t gokken of je hem daarvoor elke week in de basis moet zetten.
Misschien kan Maaskant hem meer prikkelen door hem te laten invallen.
Die lelijke taxichauffeur heeft wel gelijk....de Fernandez uit de herinnering is wel een hele goeie.
Maar NACsupportes zeiken liever iemand af.
Dat is dan weer jammer om het in bd termen te zeggen.
Fernandez scoort zondag als invaller de winnende.
@10 Diego's
De 0-3 en 0-4 bedoel je?
Tja.Ik heb ook wel gezien dat Falkenburg hem er vorige week verschrikkelijk mooi in schoot.Als het Messi was geweest,ging die goal de hele wereld over.Maar of hij daarom in de spits moet!?!?Ik denk dat je met een counter toch meer hebt aan Fernandez.Maar dat is mijn mening.
@ Cor Taxi
Nee jongen, ik ga ook voor Falkenburg, ik ben zo klaar as kees (allesbehalve3) met die fernandez !!
Dat gaat hem niet meer worden, maar ook niet gek as je NAC drie keer afwijst en een half jaar niet gevoetbald hebt, liever dus in de voetbal ww zit dan lekker je hobby uit te oefenen, zo'n spelers verdienen een keiharde schup onder de kont, er zijn er bij die er alles voor over zouden hebben om nog lekker op zondagmorgen tegen een balleke aan te mogen/kunnen trappen !!!! Gelukkig heb ik dalik bij mijn twee kids nog mijn vertier, alleen mist onze zoon het gogme al kan hij meer met een bal dan dat ik ooit heb gekunnen, maar soms vraagt de wedstrijd om bloed aan de palen, ik heb toch echt geen braziliaans bloed, hahaha !
de wedstrijd win of verlies je op het middenveld....hoelang spelen we nu al voetbal op deze aardkloot :-)
@Cor taxi
Je kan gewoon Fernandez niet op blijven stellen. De man is niet fit, niet scherp, toont geen enkele vorm van voetbalplezier op het veld en krijgt bij thuiswedstrijden al luid cynisch. applaus van de B-side als hij er met het inschieten op Jelle ééntje inschiet.De komst van Fernandez moet gewoon als verloren beschouwd worden en die man niet meer opstellen.
Het had een win-win situatie moeten zijn waarin hij scoorde voor NAC en in de zomer een mooie club voor zichzelf verdiende, maar nu maakt hij alleen maar week in week uit NAC slechter en zet hij zichzelf voor lul
Fernandez is volledig uitgescheten bij de achterban. Hij mocht/moest komen omdat men Maaskantje wil faciliteren. Zoals men eerst alle macht in handen gaf van Gudelj zo is het nu Maaskantje die alles bepaalt. Geen speler heeft zoveel kansen gekregen als deze meneer. En er was toch zo gewaarschuwd. Baardemans staat weer ontzettend voor lul.
@Scheppioni en @Overal.Ik ga ook niet zeggen dat ik gelijk hebt.Jullie mening kan ik ook niet onderuit halen.Tis moeilijk.
Fruitvliegje is volledig uitgescheten bij de achterban.
Sorry, heb niet veel tijd dus doe ook ff zijn gebruikelijke knip en plak werk na.
Zeer verstandig van RM om die flapdrol er naast te zetten, het werd tijd :-)))). Zeer goede keuze om de Kamps er buiten te houden, dat die maar volgende week gaat vlammen voor elke grasspriet, kan geen gele kaart veroorloven!!! Falkenburg, aan de bak kerel, laat het maar weer eens zien en niet geschoten is toch altijd mis, VECHTEN!!!
Als het nodig gaat zijn zie ik De Kamps nog wel invallen
het zou zo maar eens kunnen dat de halve one tier board opstapt omdat ze door de reacties van Fliegertje op deze site tot de conclusie zijn gekomen dat ze er niets van kunnen
Naa na na nanana naa nanana naaa di vine
Hey jude beatles