Foggia presenteert Noppert vandaag
Andries Noppert is de nieuwe doelman van Foggia. De doelman gaat vandaag gepresenteerd worden bij zijn nieuwe club, die in 22 wedstrijden 42 doelpunten tegen kreeg.
Noppert, die dit seizoen bij NAC begon als eerste keeper, verloor het vertrouwen van Stijn Vreven. Foggia trainer Giovanni Stroppa, oud-speler van onder andere AC Milan, ziet het wel in de lange doelman zitten en lijkt in Noppert de oplossing te zien om minder tegendoelpunten te krijgen.
Foggia staat op dit moment 19e in de Serie B en heeft in het gevecht voor handhaving al acht nieuwe spelers gehaald en zes spelers zien vertrekken.
Bron: B-Side Rats, Blastingnews
Plaats reactie
Prima voor Noppert en voor NAC.
22 wedstrijden 42 tegen das het gemiddelde van NAC
Is toch geweldig voor die kerel. Ik hoop dat hij zal slagen daar !
Fijn voor Noppert!
Dan is er nu ruimte/salaris vrij om vandaag ook een ervaren keeper te presenteren bij NAC!
Het is een ruildeal geworden. Let maar op.
Succes Andries .
Super voor hem, helemaal gegund. Hoop dat hij daar met een schone lei, sportieve wraak kan nemen
Mooie stap, is hem zeker gegund!
Mooi voor hem! En nog mooier voor ons...ben benieuwd welke top keeper en spits er worden gepresenteerd vandaag.......
Durf t bijna niet te zeggen maar Zschussen is gespot bij princeville
nu hopen op een feestje voor Foggia , want de ceremoniemeester hebben ze al binnen !
Zchussen klopt die komt op gesprek als reserve hoekvlag. Opgedrongen door het UWV
https://m.youtube.com/watch?v=3KC_w7U5HxA
Dit zouden ze bij NAC in de rust moeten draaien, heerlijk Bredaas !
en, wordt er nu deze komende dagen bij NAC ook nog iets nieuws gepresenteerd ???
Zet hem op Andries vanTYGO en zijn Opa
Groetjes
Mooi voor die jongen, is hem gegund.
Succes Noppie
Laat ze niet met je foggia!
Ze willen zeker zijn dat de degraderen denk ik haha
@Jurgen
Verrek je hebt nog gelijk ook, allebei een tegengoalgemiddelde van 1.9 per wedstrijd.
@Ouwe Spionkop
Denk je echt dat er nog een keeper gaat komen? Ik denk dat NAC het gewoon nog 3 wedstrijden uit gaat zien met Birighitti, en dan daarna Bertrams het vertrouwen gaat geven. Het probleem is als je Velthuizen haalt heb je ook weer niks aan Bertrams, terwijl ik niet zo zeker ben dat Velthuizen veel beter is dan Bertrams. Ik zie wel potentie in Bertrams namelijk.
Dit weekend nog een keertje koprol
Gefeliciteerd.
Is mooi dan kunnen we het in de 2de ring stoppen, hij heeft het verdient
NAC gaat echt Velthuizen niet halen mannen, al zou ik het zelf ook graag willen.
Smulders kan het simpelweg niet financieel verantwoorden. Hij heeft al een paniekaankoop gedaan met Birighitti nadat hij dacht dat Noppert en Bertrams wel voldoende waren.
Een tweede paniekaankoop om zijn eerste paniekaankoop goed te maken is niet te verantwoorden tegenover de aandeelhouders. Smulders heeft gewoon enorm geblunderd met z'n keepers en mag nou gaan bidden dat er één nog een paar fatsoenlijke wedstrijden gaat keepen dit jaar.
Top gozer, bar slechte keeper.
Veel succes !
Van harte gegund, blij voor die jongen dat het toch rond is gekomen, veel succes Andries!
Succes Andries! Leuke speler, helaas niet constant elke wedstrijd. Maar krijgt in de serie B echt wel een kans!
Van harte gegund , maar het word nu weleens tijd de er in de koptekst komt te staan NAC PRESENTEERT want duurt allemaal wel lang
Iets zegt mij dat die gast het gewoon erg goed gaat doen. Leul om te gaan volgen. Succes!! Superfijn voor je om na al die jaren NAC wat op nietd uitliep nu toch al aan de bak te komen.
@ Zagge daar kun je weleens gelijk in hebben .
Hij heeft namelijk wel met zijn postuur alles mee en er zit ontegenzeggelijk talent in .
Het zou mij niks verbazen als hij het daar goed doet. over het algemeen krijgt hij daar ook wel echte verdedigers voor zich wat het ook wel makkelijker maakt .
Succes Noppie !!!
Had JtR het toch goed gezien dat je potentie hebt om te slagen in de voetbalwereld !!!!
@overal. Zou het scenario niet zo kunnen zijn, dat Nac er alles aan doet om Birighitti ergens onder te brengen? In Australie bijvoorbeeld.
Zou er niet versteld van staan dat hij daar goed uit de bus komt
Mooi avontuur; het ga je goed Andries!
Tututututut Andries Noppert !!!
Gezien de naam van de trainer is het wel meteen opletten geblazen Drieske ?! hahahaha
Zorg ervoor de baad te zijn in de lucht in je vijf meter met je lengte, misschien dan nog ooit tot ziens bij ons NAC !
Als ik het iemand gun, is hij het wel!
Lekker uitgroeien tot een stabiele keeper, vervolgens promoveren naar de serie A en het seizoen erop samen met Stipe Perica naar NAC komen. :) Succes Noppertje
Het is hem gegund!
Succes bij Foggia Andries!
Succes. Hopen dat ie aan de bak komt.
Proficiat en Succes Andries !!!
Noppert gaat de pannen van het dak keepen in Italië. Laat ze daar een poepie ruiken Andries.
Of topic: Al drie dagen achter elkaar is Mitchel Te Vrede in Zundert. Daar zit hij echt niet 3 dagen achtereen voor de gezelligheid. Let op: Dat wordt de nieuwe spits.
Veel succes in italie hoor. Alleen geen carnaval nu
Veel succes kerel het is he gegund
Frank. Hij moet niet zitten maar trainen.
Ik wens iedere speler die voor NAC gespeeld heeft altijd succes, dus ook Andries! Kleine tip, eerst presteren en dan (grote) mond opentrekken en niet andersom, verder alle goeds gewenst!
Goeie zaak. Succes Noppie.
Spitske erbij (wel ook Ambrose laten staan vind ik) , van vvv winnen en de lucht gloort weer helder.
Mitchell te Vrede? Dat zou niet verkeerd zijn mits hij in vorm is, zoveel heeft hij namelijk niet meer gespeeld. En zoals "Buurman" aangeeft, wel Ambrose laten staan. Wellicht Ambrose op 10 (Vloet eruit) en Te Vrede op spitspositie.
We gaan het zien.
Succes aan onze grote held!
Armenteros kan niet naar Utrecht omdat hij daar dit seizoen al een wedstrijd in het tweede heeft gespeeld.
https://www.vi.nl/nieuws/fc-utrecht-zet-noodgedwongen-streep-door-komst-armenteros
@Hans Smulders, direct toeslaan voordat Dickie Advocaat hem haalt!
@dutchbird:
Als Armenteros niet voor Utrecht mag voetballen, waarom zou Sparta of NAC hem dan moeten halen? Dan mag hij om de dezelfde toch ook hier geen wedstrijden spelen?
@Dutchbird. Lees je eigen link even aub. Dan snap je waarom niet ????
Ik wens hem heel veel succes
K zag vandaag Piet velthuizen
In Breda
Ik ben benieuwd k hoop het
Sorry jongens ik had het verkeerd gelezen.
Nog geen officieel bericht op de NAC-site over Noppert. Hij staat ook nog bij de selectie.
Is het nu rond of niet?