Foto's verbouwing NAC Museum
In januari 2013 werd het NAC Museum getroffen door waterschade. Het museum ging dicht en er werden een aantal collectes gedaan om aan een wederopbouw te beginnen. Die wederopbouw is inmiddels al lang van start gegaan en daar kunnen wij allemaal van mee genieten. Waarom? De heren hebben foto's online gezet van de verbouwing. Deze kun je bekijken door hier te klikken.
Bron: B-Side Rats, NAC Museum
Plaats reactie
Ik ben trots op dit museum, sjappoo voor Dimitri en co, ik woon dan wel verder weg, maar draag op mijn manier dit fantasisch museum zeker een warm hart toe !!! NAC FOREVER !
kijk net op de site van de dagen dat het museum op is .
daar staat het museum is de volgende dagen open en wat staat er achter de datum dan weer gesloten.
Goed bezig!
Hup NAC en hala Breda
Nacman
Normaliter is het museum woensdag en zaterdag open en op afspraak. Normaliter = in geval van een niet-beschadigd museum.
Hoewel er gestaag vorderingen gemaakt worden in de verbouwing, zal hopelijk aan de hand van de foto's duidelijk zijn dat we zo niet open kunnen, en dat het nog wel even duurt voor dat wel kan. Wanneer dat is? Hopelijk Q4 van dit jaar, maar pin me er niet op vast. We doen om o.a. de kosten zoveel mogelijk te drukken vrijwel alles zelf met een groepje vrijwilligers en aangezien de meesten van ons gewoon werken, ben je afhankelijk van de avonduren en de weekenden.
Hulde mannen en het zou ook een goede mogelijkheid zijn geweest om te vertellen dat donaties nog steeds welkom zijn?
Of is het budget rond?