Wij gaan niet opzij

Geen Loran tegen NAC

We zouden het bijna vergeten, maar komend weekend gaat er gewoon weer gevoetbald worden door ons cluppie. En wel tegen De Graafschap. Daar speelt ook Tyron Loran, maar die speelt niet mee komend weekend. Hij is namelijk het hele seizoen uitgeschakeld door een blessure aan de knieschijf. Niet bekend is of dat een herhaling van zijn oude blesuure is of een nieuwe. In ieder geval liep Loran de blessure op in de wedstrijd tegen NEC van 19 maart. Saillant detail, Loran moet de gaten gevallen in de defensie van De Graafschap, door blessures, opvullen. Ook knieblessures.

Bron: B-Side Rats!, VI.nl

Vorig bericht
Lokhoff gaat zich inzetten voor NAC 11 reacties
Volgend bericht
Ook AVANTISport gaat lappen voor NAC 15 reacties
Advertentie
5 Reacties
0   0  
Pimmeke

Beter gaat iedereen snel naar nactickets.nl om zijn/haar kaartje te bestellen!

0   0  
Breda und Rsb

Beter gaat NAC wat aantrekkelijker voetballen in uitwedstrijden zodat er meer supporters mee gaan!

0   0  
since1912

Beter gaat iedereen massaal mee zoals Heerenveen, Excelsior en telstar waar we wel wonnen!! VERGEET NIET: bij elk verkocht kaartje van een uitwedstrijd verdient NAC er ook aan! Weliswaar niet veel maar alles is nodig dit moment. Dus hop nu Hugodver je kaartje bestellen en heerlijk zaterdagavond in de zomerzon in 20 graden een lekker potje zaad voetbal bekijken en gewoon feest in het uitvak!

0   0  
Pimmeke

@Breda und Rsb

Beter gaan er meer supporters mee, zodat de spelers zich wat meer geprikkeld voelen, en misschien ook beter van gaan voetballen.

0   0  
Leeuw

Beter is ut da'k nie mee ga want ik ben nog nie beter en dan is ut beter da'k echt beter ben zo-da'kut beter kan volgen allemaol.

Laad alle berichten na dit bericht in