Go Ahead Eagles - NAC afgelast
We leven in een klein landje. En ons kleine landje wordt bestuurd door mensen die soms vergeten dat we fysiek "maar" een klein landje zijn. Tegelijkertijd willen die bestuurders wel de grote jongen uithangen naar hun buitenlandse collega's toe. In dat kader vindt er op 24 en 25 maart een nucleaire top plaats in Den Haag. Deze politieke top houdt in, dat een heleboel "wereldleiders", naar Nederland komen. De meesten doen dat per vliegtuig en moeten dan vervoerd worden van Schiphol naar Den Haag. In dat kader worden niet alleen bedrijventerreinen en snelwegen volledig dicht gegooid, maar is er ook een enorme politiemacht nodig (13.000 man!). Het mag wat kosten allemaal. Uw schrijver wist niet eens dat Nederland zoveel agenten heeft. Het is in ieder geval een enorme logistieke operatie, die een paar dagen vergt. Daardoor komen steden met een onderbezetting aan politieagenten te zitten, al vanaf een aantal dagen voorafgaand aan die top. Daarom hebben de burgemeesters van de 9 speelsteden van de eredivisie besloten geen voetbalwedstrijd op topniveau te willen tijdens die dagen. Dat geldt dus ook voor Deventer, waar op zondag 23 maart om 12.30 uur de wedstrijd Go Ahead Eagles - NAC zou plaats vinden. Dat gaat dus mooi niet door. Wanneer de wedstrijd wordt ingehaald is niet duidelijk. In de wandelgangen wordt 1 of 2 april genoemd. Zo, met deze maatregelen is de wereldvrede vermoedelijk wel gered. Waarin een klein landje gr... euh... te klein kan zijn.
Plaats reactie
Als het aan de KNVB ligt, wordt er wel gewoon gespeeld. Even afwachten dus in hoeverre men in Den Haag ons bondje (en de commerciele belangen van FOX) serieus neemt.
Wat een ongelofelijk besluit, gaan de haren op je rug toch van overeind staan. Alles aan de kant voor een zinloos congres met pedante mannetjes die zichzelf allemaal veel te belangrijk voelen.
1 en 2 april zijn ook weer van die heerlijke doordeweekse inhaaldagen, zeg maar dag tegen een bezoekje aan de vetkampstraat in Deventer.
@arie
Nee, de wereld draait om voetbal. Over pedante mannetjes gesproken..... 22 op het veld en nog eens wat in beide bestuurskamer. Kom op zeg, het is maar voetbal.
Wat ik zei heeft geen zak te maken met hoe de voetbalwereld in elkaar steekt, maar meer met het nut van zo'n congres en de kosten voor de belastingbetaler en dat werkelijk alles moet wijken voor zoiets, wegen die worden afgesloten, een speciale landingsbaan op schiphol, alle grote evenementen afgelast en ondernemers die hun zaak moeten sluiten. Voor een theekransje is dat gewoon niet goed te praten.
Eens met arie, kunnen ze dat congres niet lekker in duitsland of brussel houden. Heb er hier niemand last van en kost het ook niks.
altijd wel janken dat er bij voetbal veel politie moet worden ingezet en dat dat veel te veel kost. En dan 13000 wouten voor een nucleair theekransje, dat kost niks. Fuck the eu
Sowieso balen,dat het precies Eagles-uit is.
Fortuna Sittard Jong Ajax
Helmond Sport Telstar
MVV Maastricht FC Den Bosch
FC Volendam Jong PSV
VVV-Venlo FC Oss
FC Emmen FC Eindhoven
Achilles '29 Sparta Rotterdam
Almere City FC Excelsior
FC Dordrecht Jong FC Twente
De Graafschap Willem II
Alternatieve voor wie dan echt niet zonder kan. Alle wedstrijden zijn 21-03-2014 om 20:00uur.
Zie een hele leuke er tussen staan. Maar laat me daar verder hier niet over uit.
Hanz je hebt zeker gelijk, arie die snapt het allemaal nog niet zo.
Leur Noord blijkt zich inderdaad verdiept te hebben, schreeuwt een beetje mee, het gaat namelijk niet over de EU maar over de hele wereld!
Maar goed jongen, schreeuw lekker on-onderbouwd mee........
Waarom zou ik me in die onzin verdiepen gast?
1 grote poppenkast en kontelikkerij
@h.k.
dat kan niet anders dan de laatste zijn :)
Waarom je jezelf daar niet in verdiept?
kortzichtig en gebrek aan enige intelligentie om dingen in proportie te zien.....
Wat een lompe reacties van sommige. Deze domme mensen mogen nog stemmen ook pffff.
Geheel terecht en dan maar wat later voetballen.
Over pedante mannetjes gesproken: neem een Lurling die WEIGERT op een tribune te gaan zitten, met vorstelijk salaris, waar ook supporter voor betaald!
Diep triest en een belediging die met hard werken hun kost moeten verdienen.....
@chapuisat
heeft niks met intelligentie te maken maar met interesse. Het interesseert mij geen hol wat ze in den haag doen.
Dat geeft dan je kortzichtigheid weer.......
Prima wat jij wil! Gewoon voetballen!
@hk ik snap hem helemaal SUPERBOERUUUUUUUUH!!!! tegen de kruiken
aan de andere kant kunnen de buitenlandse ambassades ook beveiliging regelen voor hun leiders en dus minder agenten ingezet worden!!
tegen het moderne voetbal!!!! ow wee als het weer een doordeweekse dag wordt ....
Als er ooit eens een dag komt dat er geen politie nodig is om een voetbalwedstrijd door te laten gaan.
Zucht......
Jammer natuurlijk. Maar als je op de hoogte bent wat voor volk er op zo een top af komt, dan snap je dat hier veel politie op gezet wordt.
Hele binnensteden worden afgebroken door linkse criminele organisaties.
Update: vrijdag overleg burgermeesters en knvb.
Waarschijnlijk gaan enkele wedstrijden gewoon door.
Maar natuurlijk GAE NAC niet want dat zal wel risico zijn.
Dat er een nucleaire top plaatsvindt is van groot mondiaal belang. Dat deze top dan in Nederland, in Den Haag, plaatsvindt is fantastisch. Zelfs wij, voetbalsupporters, hebben daar (indirect) belangen bij.
Echter, dat die top zal plaatsvinden was al lang bekend.
Dat er nu besloten wordt door de 9 burgermeesters om de voetbalwedstrijden van de Eredivisie niet door te laten gaan, is onbegrijpelijk en onverantwoord.
Nu pas een dergelijk besluit, na meerdere eerdere gesprekken met de KNVB over dit onderwerp, zegt helaas iets over het niveau van ons landelijk en lokaal bestuur.
En als het niet door gaat is er op 22 maart nog een leuk alternatief. Zulte Waregem - Lokeren bekerfinale in Brussel.