Wij gaan niet opzij

Goetzee en Ten Rouwelaar hekelen uitspraken Maaskant

Zowel Algemeen Directeur Justin Goetzee als aanvoerder Jelle ten Rouwelaar hebben kritiek op de handelswijze van Robert Maaskant. Die beweerde NAC afgezegd te hebben, omdat het bij de club ontbreekt aan visie en beleid. Enkele weken eerder liet Gertjan Verbeek een zelfde geluid horen. Algemeen directeur Justin Goetzee: „Ik wil daar niet te veel over zeggen, want dan ga ik hetzelfde gedrag vertonen. In die valkuil wil ik niet trappen. Dat kan schadelijk zijn voor mensen. Dat wil ik niet. Betreurenswaardig dat hij dat via de media ventileert. Teleurstellend dat zoiets gebeurt. Zo hoort het niet. Ik kan het prima handelen en hou mezelf altijd een spiegel voor. Dat moet Maaskant ook doen. Misschien ben ik te lief en moet ik meer van me afbijten. Toch wil ik niet het achterste van mijn tong laten zien. Het verhaal zit anders in elkaar dan Maaskant schetst. Ik vind zijn kritiek niet fair. Als de storm is gaan liggen, wil ik uitleg geven. Wij maken altijd keuzes in het belang van de club.” ​Ten Rouwelaar is ook niet te spreken over zijn oud-trainer Maaskant. „Eerst zeg je dat je klaar staat om naar Breda te verhuizen. Dat niets het meer in de weg staat. Vervolgens gaat hij om zich heen slaan als hij te horen krijgt dat het niet doorgaat. Het klopt gewoon niet dat Robert zo doet. Dat irriteert me. Hij heeft hier eerder gewerkt een heeft een NAC-hart. Als je je dan echt aan NAC verbonden voelt, sta je achter de club. We hebben elkaar allemaal keihard nodig.”

Vorig bericht
El Allouchi is blij 0 reacties
Advertentie
3 Reacties
0   0  
naxioma

laat justin en jelle svp snel hun mond houden en focussen op hun werk... zij hebben totaal geen recht van spreken... justin moet sponsoren binnenhalen en jelle moet eindelijk eens ballen tegen gaan houden...

0   0  
Ouwe Jos

@ Naxioma
Ook helemaal mijn gevoel. Dat gezwets van Jelle constant, terwijl het op het veld er het slechts met NAC voorstaat. Is er nu niemand die aan Jelle kan uitleggen dat de tijd van praten voorbij is?
En Justin kan ook wel miemelen, maar hij is zelf verantwoordelijk voor het ontstaan van een situatie waarin Robert Maaskant commentaar kan leveren.

Ik vind overigens dat Justin totaal niet sterk overkomt de laatste tijd.

0   0  
Basss

@Naxioma
Ik lees drie berichten en onder twee verval je direct in een negatieve teneur, probeer op z'n minst een nuance te plaatsen.... Kom op Man!

Op Goetzee en Ten Rouwelaar valt ook het nodige af te dingen, maar Maaskant moet gewoon z'n waffel houden vanuit de States. Als je zogezegd het beste met JOUW club voorhebt ga je niet achteraf in de media met modder gooien, maar bel je de beste persoon op en vertel je één op één waar het op staat niet meer en niet minder.

Op je andere bericht reagerend NAC heeft geen geld dus als Vitesse met een contractverbetering komt van zeg 30% dan kun je die scouts geen ongelijk geven ook bij hen moet brood op de plank komen. Het pleit voor NAC dat we scouts in huis hadden die gewild zijn dat betekent dat er ook goede ontwikkelingen binnen onze club zijn, hopelijk hebben de heren wat moois afgeleverd wat we in de komende jaren gaan merken.

Laad alle berichten na dit bericht in