Wij gaan niet opzij

Gudelj tevreden met 1 versterking

Hoewel hij liever ook nog een verdediger en een keeper aan zijn team had willen toevoegen, is Nebo tevreden met de komst van Rick ten Voorde. "Een verdediger erbij zou mooi zijn geweest, maar ik vind dat de club het goed heeft gedaan. Ik heb mijn diepe spits en ben verder best blij met deze selectie."  Met het oog op de wedstrijd tegen Zwolle is de trainer realistisch. "Win je twee wedstrijden, dan kan je op de ranglijst naar boven kijken. Maar verlies je twee wedstrijden dan weer gelijk naar beneden. Dus wat dat betreft moeten wij met twee beentjes op de grond blijven staan. Wij moeten gewoon keihard onze best blijven doen om punten te pakken." Ook Anthony Lurling heeft zijn zegje over de wedstrijd tegen Zwolle. "Zwolle is een directe concurrent. We gaan er alles aan doen om die wedstrijd te winnen." Anouar Hadouir ziet de wedstrijd ook vol vertrouwen tegemoet. "PEC Zwolle kan zeker goed voetballen. Maar wij zijn NAC en we spelen thuis. Willen we wat dit seizoen, dan moeten we echt winnen." Bron: Omroep Brabant

Vorig bericht
Schalk in selectie beloftenteam 11 reacties
Volgend bericht
NAC met fitte selectie tegen PEC 39 reacties
Advertentie
20 Reacties
0   0  
Eljé

Lees je mee, Fred Rutten?
;-)

0   0  
De Lange

zo ist Hadouir!

0   0  
buurman

Da's pas praot. Van alle drie.

De spelers van NAC kunnen de komende weken de media in Nederland enorm voor paal zetten. Wekenlang lieten de media spottend horen dat deze selectie niets kon, zeker bij de laatste drie zou eindigen .... etc. etc.
Nu kunnen de spelers laten zien dat deze media zich deerlijk vergist hebben.
Het lijkt er tevens op dat we eindelijk weer een goede trainer hebben.
Van heel veel kanten horen we dat ten Voorde een hele goede zet is van NAC.
Het elftal laten staan, met Schalk,Seuntjes en ten Voorde die staan te trappelen om te mogen invallen.
Het NACpubliek en NOAD doen de rest.

Zonder muts.... op naar een driepunter en weer een stapje richting middenmoot.

0   0  
Dun Diee

Beste Buurman,

De media, en dan met name VI waren vooral heel negatief over vAs. Daar moeten we ons zorgen om maken, want we hebben nu tegen onze wil in een hans worst als uithangbord van de club.

Het klinkt heel zuur, ik weet het, maar ik hoop dat Nac de weg naar boven gevonden heeft maar dan niet dat vAs denkt dat dat door hem komt. Dalijk blijft hij nog langer zitten en zit hij teevens structureel de groei van de club in de weg.

0   0  
De Lange

@buurman, ik zet m toch op hoor!

0   0  
H.K.

Alaaffff alvast voor Hadouir... Wij zijn NAC....

0   0  
4Eyes

Zonde dat ik nergens op de "like" knop voor de reactie van Eljé kan drukken.

On-topic : dit leest een stuk fijner weg, als de reacties onder en van "der Karel", Nebo komt op precies het juiste moment. Zin in morgen.

Hup NAC !

0   0  
johan

@DubDiee die media kletsen elkaar allemaal maar na. Wat weet die Snor nou van NAC, hoe toch op.
Ik zeg dat Sjefke het zo slecht nog niet doet met een lege portemonnee. Ga jij wel eens boodschappen doen zonder geld?

0   0  
buurman

beste d'n Diee en Johan,

Ik vind dat Johan gelijk heeft maar d'n Diee heeft best een punt. Communicatief moet van As echt verbeteren.

Van de andere kant moet je eerlijk redeneren. Als we nu tot de conclusie komen dat de selectie zo gek nog niet is, wat onder trainer Gudelj steeds meer zichtbaar wordt, en ten Voorde een goeie zet is dan doet van As het zo gek nog niet. Zoals Johan dus stelt; hij doet het wel met een lege beurs.

Van de media ben ik kotsmisselijk geworden. Zeer ongenuanceerd en zonder nadenken koos men de kant van hoofdtrainer Karelse en viel men van As en de spelersgroep (soms grof) aan.
Het was de wereld op zijn kop; " Karel de perfecte hoofdtrainer en de rest kon niks.."
Probleem is dat een aantal NAC supporters dat nog gingen geloven ook.
De spelers en van As moeten nu laten zien dat de media grof ongelijk hadden. het begin is gemaakt daar voor.

Op naar een driepunter morgen.

0   0  
fan uit zevenbergen

als keeper Ruud swinkels halen heeft geen club

0   0  
dunco

Swinkels is een hele goeie keeper snap niet dat hij zonder club zit

0   0  
@Bob

Er zitten wel meer goede voetballers zonder club,dat is de tijd .Als je ziet wat er werkelijk weggaan is in deze transfertijd in de verkoop...is dat niet veel.(verhuur tel ik dan niet).

0   0  
Brevok

Het is ueberpijnlijk om te zien hoe die figuren in al die raden 1, herhaal, 1 huurspeler die in de hierarchie nog onder Platje staat, te halen.

Verschrikkelijk gewoon. Tja, daar staan ze dan de van Lieshouts, van Rooijs, de Kort, van Mierlo, Bengsch, ome Piets en Tante Ans. Tot dit waren zij in staat. Echt geweldig mensen.

0   0  
Dun Diee

Nou 6 x geprobeerd maar mijn reactie komt blijkbaar niet door de spamfilters...

0   0  
Dun Diee

Oh en die weer wel, nou dan probeer ik het nog een keer:

De media koos de kant van Karelse na de judaskus van vAs in zijn tenenkrommende personferentie. Ik snap dan wel dat mensen die Nac slechts oppervlakkig volgen eerder de kant van Karelse kiezen in deze.

Als het nu begint te lopen ben ik zeker blij hoor. Maar is het nou echt de hand van vAs?? Gudelj was eigenlijk tweede, en ook nog eens laatste keus. Als hij het niet was geworden hadden we helemaal niemand gehad. En wat te denken aan het halen van spelers die uiteindelijk niet rendeerden omdat er tussen technische directie en technische staf niet of in elk geval heel slecht gecommuniceerd werd? Dat is echt niet alleen de schuld van Karelse geweest hoor. En de amateuristische manier van werken, dat er twee scouts naar dezelfde speler gingen kijken zonder dat ze het wisten....

Laat ik het zo zeggen: ik hoop uiteindelijk dat vAs door schade en schande wijs is geworden. Maar dat holle gelul van hem, en bijvoorbeeld dat verschikkelijke filmpje van hem in Valncia... Ik heb er een hard hoofd in.

0   0  
Oldskool

Hansje Deelen alias brevok en al die andere zielige nicknames, zitten en zwijgen

Verder speelt pers natuurlijk kwalijke rol met VI voorop.
Neemt niet weg dat een TD meer moet zijn dan een scout. Het moet ook een manager en boegbeeld zijn. Anders kun je hem net zo goed hoofd scout maken en zo betalen...

0   0  
Oldskool

Die van mij ook niet... Die filter is scherp afgesteld op de naam en bijnamen van brevok denk ik..

0   0  
Bredafun

Uithangbord is nog nooit een positief iets geweest voor uitstraling van NAC. hij kleed zich dus totaal niet naa r zijn functie, ik zou me schamen als zijnde werkgever dat zo iemand info van NAC naar buiten moet brengen. Het zie er dus totaal niet uit, hij heeft geen respect voor dit, dat blijkt wel dat ie r nog bijloopt als iemand die flink gestapt heeft de avond ervoor!
Dat noemen ze nou nTD?

0   0  
JP

JP , mijn reacties komen er ook niet door, jammer van de moeite.

0   0  
Snake

Brevok is niet meer. Hoop niet dat je je naam straks in Nac gaat veranderen.

Laad alle berichten na dit bericht in