Wij gaan niet opzij

Haemhouts waarschijnlijk fit genoeg voor RKC

De blessure van Robbie Haemhouts lijkt mee te vallen. Hij verliet tegen FC Den Bosch het veld na een mogelijke hamstring blessure en sloeg de maandagavond wedstrijd tegen Dordrecht over uit voorzorg.
De kwetsuur lijkt nu mee te vallen.Er is een echo gemaakt en daar is geen scheurtje te zien zoals het vermoeden was. Mocht hij vandaag geen terugslag krijgen tijdens de training dan zal de speler beschikbaar zijn voor de wedstrijd tegen RKC.

Bron: B-Side Rats, BN de Stem

Vorig bericht
Oranje dames oefenen in Breda 19 reacties
Volgend bericht
Van Diermen: "Druk bij NAC nog veel hoger" 34 reacties
Advertentie
20 Reacties
0   0  
Kipiani

Ontzettend jammer maar in dit team, met deze verwachtingen kan Robbie het niet (meer) aan. Rommens trouwens helemaal niet, loopt iedereen in de weg, in zijn aanstekelijk maar contra productief gedraaf. Zit geen voetbal in. In Damen wel, maar die is ook (nog) te licht en te weinig dynamisch. Middenveld is met Nijholt veel beter af. Even wachten nog. Ook met Stans heb je meer voetbal, kracht en dynamiek op het middenveld. Vertrouwen geven. En GEEN electie van 30 man !!

0   0  
De Lange

@kipiani, mee eens,las ook dat Nijholt in z'n laatste fase zat van herstel, moet dan met Stans wel snel mogelijk minuten gaan maken om klaar te zijn voor de nacompetitie .

0   0  
Joost

Begrijp niet waarom zoveel mensen hier zo gek zijn van Stans en vinden dat hij in de basis moet. Ik vraag me af op basis waarvan, in de wedstrijden die hij speelde vond ik hem steevast de minste, en op trainingen die ik bezocht heb zag ik ook niks bijzonders waarom hij zou moeten spelen.

0   0  
Fred

Inderdaad is er met Stans meer balans op het middenveld en wat meer body , dit middenveld is véél te licht en is bij luchtduels al helemaal kansloos .
Rommens is absoluut geen basisspeler , dat is er eentje voor wat gif in het laatste half uur .
We kunnen Nijholt allemaal wel een goede optie vinden maar die is niet inzetbaar we moeten uitgaan van de mogelijkheden die we wel hebben .
Haemouts is het allemaal het niet , valt steeds terug naar een bedenkelijk niveau en laat veel te vaak zijn mannetje lopen waaruit niet voor de eerste keer is gescoord .
Durft een tegenstander druk op dit middenveld te zetten dan voetballen ze zich er niet onderuit en loop je heel de wedstrijd achter de tegenstander aan en speel je een verloren partij .

0   0  
mmm

O nee aub geen Haemhouts!! Laat Stans eens beginnen in de basis die is 10x beter.

0   0  
Ziggezagge

Stans speelde ook abosluut niet goed die enkele keer dat hij de kans kreeg. Maar Rommens en verschueren zijn echt week in week uit nog veel slechter, die worden niet geslachtofferd!
Wat mij betreft Rommens eruit Stans erin en zodra Nijholt hersteld is op de plek van Verschueren.

0   0  
maikel

Verschuren was in de verdediging een drama!
Ook op het middenveld zeer matig, is fysiek veel te licht.
Stans moet ook het vertouwen krijgen, weet zeker dat die gast dan vanzelf goed gaat voetballen.
Kan geen toeval zijn dat hij bij Excelsior in de Eredivisie bijna wekelijks de dragende speler was.
Nijholt is veel beter dan Rommens hoop dat hij snel terug is zorg voor stabiliteit op het middenveld!

0   0  
Kipiani

Veel verstandige praot vandaag op deze site en over dit onderwerp. Hoe arrogant, vooringenomen kunnen trainer/coaches toch zijn. Niet alleen Vreven, Dijkhuizen of Maaskant, maar vele andere bij andere clubs ook. Er zijn er maar weinig die gewoon de juiste poppetjes op de juiste plaats opstellen. En daarmee het beste team hebben dat punten pakt. De meeste laten zich leiden door bijvoorbeeld: 'ligt goed in de groep', 'traint heel goed', 'moet vertrouwen terug krijgen na blessure' etc. en meer van de onzin. Iedereen ziet en voelt dat bij ons een middenveld met Haemhoudts, Rommens, Verschuren, of Damen, volkomen kansloos is en een prettige zaak voor de tegenstander.

0   0  
Ki Utsuri

Ik snap dat gezaag over Verschueren niet zo. Die jongen is 19 jaar en doet het in zijn wedstrijden beter dan dat de ervaren mannen Haemhouts en Stans hebben laten zien. Dat het niveau op het middenveld omhoog moet dat is waar, maar dan zie ik meer rek en potentie bij Verschueren dan bij Haemhouts (op die positie).

Een Stans in goede doen is absoluut een toevoeging maar het is mij een vraagteken waarom een ervaren speler in meer dan een half jaar tijd zijn vorm en draai nog steeds niet kan terugvinden.

0   0  
halve gek

verschueren heeft bijna elke afvallende bal op het middenveld. dat is een jonge die de bal moet afpakken en zsm inleveren bij betere voetballers. Dat doet hij toch gewoon. wat denken de meeste hier dat hij zoals busquet zijn mannetje 3 x uitspeelt en daarna over 50 meter een bal op de stropdas legt. dit is niveau nac (juup) en daarin speelt hij naar mijn idee zoals hij hoort te spelen.

0   0  
Ouwe Spionkop

Ik zeg morgen middenveld Garcia, Verschueren en Dessers. Zie die lange van Twente maar in de spits.

0   0  
Toontje

Wordt hopelijk niet in de basis gezet. Liever Stans en Nijholt veel meer kwaliteit dan Haemhouts, Rommens. Die horen niet in de basis.

0   0  
Hb.naccer.Hb

"Verschueren heeft iedere afvallende bal" ja om die vervolgens over de zijlijn te Schieten of in de voeten van de tegenstander daar ben je lekker mee!

Slechte speler op het veld lijdt zo vaak gevaarlijk balverlies, is de speler die de meeste tegen goals heeft ingelijdt voor ons. kijk de wedstrijden maar na zelfs nu hij op het middenveld staat weet hij tegengoals te creëeren.. maarja bij gebrek aan beter zal hij helaas moeten blijven staan, hopen dat nijholt gauw hersteld en fit is want kan onze "19 jarige talent met rek" in het geblunder niet meer aanzien!

0   0  
Hugo

Sorry, maar ik zie Rommens graag spelen. Verovert veel, loopt veel vuile meters en is een prima stofzuiger om de rotzooi die anderen achterlaten op te ruimen. HUP NAC

0   0  
Ouwe Spionkop

Nee Rommens komt echt tekort. Harde werker in het eerste half uur, maar valt daarna meestal ver terug. Bovendien ontbeert hem kwaliteit. Prima speler voor een Topklasser maar niet als je voor promotie gaat.

0   0  
scheppioni

100% fit en anders niet, andere de kans geven die gretig zijn met hun benen !!
Dessers dacht in maastricht ook fit te zijn vertelde hij me, nou als voetballer zijnde was duidelijk te zien dat dit niet het geval was !! Dus Stijn Vreven, jouw mentaliteit met 100 procent fitte spelers van ons NAC is de sleutel naar een hecht NAC team en het succes !! HUP NAC, gewaarschuwd voor wolluk !!

0   0  
Bertus-89

Ik begrijp ook niet waarom Verschueren en Rommens zo weinig krediet krijgen van enkele supporters. NAC speelt met 2 controleren middenvelders. AV en OR staan wat mij betreft degelijk hun taken uit te voeren op het middenveld. Let eens een wedstrijd lang op hoeveel ballen OR veroverd op het middenveld. Verwachten de mensen met kritiek dat hij steekpassen gaat geven op de aanvallers? Verschueren idem dito. Die is zelfs ook nog heel bruikbaar bij corners.
Stans wordt puur krediet gegeven op basis van zijn prestaties bij Excelsior. Bij ons heeft hij nog niks laten zien. Daarbij wil je stans ook niet als controlerende middenvelder opstellen lijkt mij. Een andere speelwijze is weer een volledig andere discussie.

Verdedigend staan we de 2e seizoenshelft eindelijk goed, zeker met N'Toko. Nu voorin nog dominanter zijn en meer doelpunten maken. Dan kunnen we wellicht nog een eindje komen in de play-offs

0   0  
Dutchbird

Ik heb van Stijn Vreven begrepen dat hij voortaan alle adviezen die hij hier leest overneemt als hij de opstelling maakt. "Ik vind dat ik dat verplicht ben aan de supporters", zegt Vreven, "en het voorkomt gezeur na afloop van de match senne. Allez de druk is wel groot want het valt niet altijd mee om hier alles te lezen. Maar het zijn allemaal zeer deskundige adviezen waar ge uw voordeel mee moet doen."

0   0  
Rod

HBNACCER89 denk da je nog niet veel van voetbal kent of is het u te doen aleen de spelers te verlagen

0   0  
Brecht

Positioneel is Verschuren nog erg zwak: hangt teveel tegen de verdediging aan, waardoor je geen druk naar voren hebt. Zelfde geldt voor Rommens. Je hebt met deze 2 te weinig druk op de tegenstander en je hangt teveel naar achteren. Juist door spelers met creativiteit in te brengen kun je onder druk uit spelen en vooruit voetballen: El Allouchi erin dan maar.

Laad alle berichten na dit bericht in