Ilic traint mee, wacht op papierwerk
Als alle formaliteiten afgerond zijn, wordt Luka Ilic de volgende versterking van NAC. De middenvelder traint vandaag al mee met zijn toekomstige collega's.
De komst van Ilic is natuurlijk geen verrassing. Zijn transfer hing al een tijdje in de lucht. NAC en City zijn het al even eens over de verhuur van de speler. Op dit moment is het alleen nog even wachten op het afronden van alle formaliteiten. Als ook dat geregeld is, zal NAC zijn komst aankondigen.Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Yessss
Klasse
Nou daar is je antwoord Barend.
En zoals jezelf al zegt: Goed Nieuws!
Benieuwd of hij basisspeler wordt. Ik dacht dat ze Fernandes op 10 gaan zetten dit seizoen?
@ TVB
Ik denk dat Ilic de rol van Manu aan het einde van het seizoen gaat over nemen. Centrale middenvelder met aanvallen opzetten.
Die Ilic komt hier echt niet om de bank warm te houden.
Illic nu alweer naar binnen met de fysio
Illic is iig geen trainingsbeest.. maarja als hij het in de wedstrijden maar laat zien
Ikke, laten we dan maar hopen dat dat voor de medische keuring is!
Ilic zal niet het grootste talent zijn van de 6 huurlingen denk ik. Heeft ook pas 15 wedstrijden op z’n naam staan.
Ben benieuwd hoe ze dit gaan inpassen
In dat ow zo goddelijk 4-3-3 systeem met
Illic fernandes en nijholt mounir
Hoewel de selectie nog verre van compleet is heb ik er nu al meer vertrouwen in dan afgelopen seizoen. De openstaande plekken van Angelino , Mari en Carcia zijn naar mijn idee goed ingevuld met deze nieuwe namen. Er staat daar echt wel een trainer voor de ploeg hoor, die precies weet waarmee en hoe hij met spelers gaat werken.
Heerlijk ook hoe gestaag álles op zijn plek valt.
Dus Flieger, het lampje brand steeds feller!
Ilic traint mee, ik denk dat het feest is in huize Barend Schrik vnv ;)
Wooehoe!
Dit is stiekem toch wel de aanwinst waar ik het meeste naar uit kijk.
Ben erg nieuwsgierig naar hem.
Hahaha Stanneke, hij hed h'm hard, wedden ?!
Gelukkig dat Ilic er is, ok voor iedere NAC supporter, wat heeft die gast een gave snelle dribbel, de dribbelkoning van BREDA !
Scheids
Dat idee heb ik juist totaal niet. Het enige voordeel is dat de selectie nu hopelijk eerder helemaal rond is. Die Leigh is na de 1e training bij lange na geen Angelino. Ilic moeten we afwachten of ie Garcia kan vervangen, want liet vandaag tijdens korte aanwezigheid geen al te gretige indruk achter.
Kastaneer is de enige naam waar ik vooraf al warm van wordt.
Ilic loopt zware hamstringblessure op
Arie,
Je kunt middenvelders , spitsen, verdedigers en keepers los van elkaar zien, echter om een Leigh of Angelino met elkaar te vergelijken is onzin kerel.
Daarbij komt, het betreft hier de eerste week min of meer een kennismaking met elkaar en dan ga je niet meteen los als een dolle hond!
Ik heb super veel vertrouwen in een beter seizoen dan het vorige.
Barend schrik
Meen je dat?
Als dát écht waar is, dan mist ie de gehele voorbereiding van het seizoen!
Barend schrik....hou je gelul lekker voor je. Is niks aan de hand. Hij was ff binnen, maar daarna gewoon meegetraind.