Wij gaan niet opzij

Jans: "NAC heeft dikverdiend gewonnen"

Heerenveen-coach Ron Jans toonde zich na afloop van de wedstrijd tegen NAC een groot verliezer. De oefenmeester gaf ruiterlijk toe dat op de overwinning van NAC weinig af te dingen viel. Jans: "Er komen hier 20.000 mensen naar toe, maar we hebben niet het achterste van de tong laten zien. NAC had veel meer agressie en beweging, ze hebben dikverdiend gewonnen." Over zijn eigen team was Jans bepaald niet tevreden. De Friezen speelden lange tijd zonder passie: "Ik ben daar heel kwaad en teleurgesteld om en dat heb ik ze ook gezegd. Het wordt tijd dat mensen in de groep eens kwaad worden. Ik vind het te lijdzaam. Je moet het kunnen brengen op zo'n moment, maar het was er gewoon helemaal niet."

Bron: B-Side Rats, Eredivisie Live

Vorig bericht
Blessure Janse Update 33 reacties
Advertentie
13 Reacties
0   0  
Dun Nakkenist

Goed gezien, Ron !

0   0  
Gilze

Mooie complimenten, er zijn nog tegenstanders die niet alles naar het positieve van zichzelf weten te draaien en gewoon voor de waarheid uitkomen.

0   0  
Hennie

haha die Jans toch, hoe vaak is hij al wel niet door NAC uitgeschakeld in de beker?

Volgens mij twee keer in de Euroborg, een keer thuis en dan nu weer!

Stelletje helden!

0   0  
ronaldnac

die ron jans is altijd heel goed tegenover nac heel erg sympathiek echt een klasse vent ik hoop echt dat hij nog een keer naar nac komt

0   0  
Tramsingel

Ik zat in het uitvak en het was geweldig. Groot compliment aan de NAC supporters die geweldige positieve support gaven. Super!

0   0  
djim

Jans komt bij mij altijd over als een geschikte eerlijke vent, ook vaak positief/eerlijk over NAC(-supporters).
Zie hem in de toekomst nog wel naar NAC komen.

0   0  
rijen loco

Prima kerel die Ron Jans,wilde graag eens een dagje doormaken met de Snor,maar het zou niet over voetbal gaan maar hun 2de passie Muziek....Ja die zou ik ooit ook graag bij nac zien een zeer bevlogen iemand,en een uitstekend karakter...

0   0  
scheppioni

Kunnen vele nog een voorbeeld aannemen, da's wa anders Ron of een type Aadje afkoopsom !

0   0  
OLDSKOOL

Misschien moet die kuijpers eens op les bij Jans. Vrij zeldzaam namelijk in het voetbal, mensen die eerlijk zijn ook als het ze niet zo goed uitkomt.

0   0  
TpT

Haha volgens mij heeft Jans aardig wat pijnlijke momenten meegemaakt tegen NAC. Volgens mij met Groningen al minstens 1x voor de beker, in de Play-offs voor Europa League sowieso ook al eens. En nu met Heerenveen opnieuw voor de beker!

Verder vind ik Jans een heel geschikte kerel en een goede trainer! Nooit een negatief woord over de tegenstander, tenzij het echt terecht is. Ook nu weer een sympathieke reactie, zo zouden er meer moeten zijn!

0   0  
Alfredo

Uitermate geschikte trainer, met een goede heldere kijk op de realiteit. Laat zich niet uit de tent lokken door uitspraken van collega's met een grote bek. heeft ook zijn leuke momenten die soms een beetje over de grens zijn. z'n stiekeme middelvinger tegen heerenveen geloof ik..
kortom prachtgozer die ik best bij ons NAC zou willen zien.

0   0  
d.kocx

Echt de beste en meest sympathieke trainer van de eredivisie en waarschijnlijk in heel het trainerschap. Zou hem graag naar Breda zien komen in de toekomst. Altijd eerlijk en oprecht en kan me nog goed herinneren dat hij stond te klappen naar de nac supporters die naar de euroborg waren afgereisd voor de playoffs. Zie het geen enkele andere trainer doen na dat je uitgeschakeld bent voor europees voetbal.

0   0  
B-SIDE JOSKE 4

Ik deel de mening van Ronaldnac.
Ron Jans is altijd heel respectvol en sympathiek naar ons cluppie toe.

Van mij mag hij ook nog wel een keer hoofdtrainer worden hier!!

Laad alle berichten na dit bericht in