Wij gaan niet opzij

Jong NAC vanavond tegen Jong VVV Afgelast wegens sneeuw

Vanavond speelt Jong NAC op het TVC terrein tegen Jong VVV. Tenminste, als koning Winter daar niet een stokje voor steekt. Er schijnt sneeuw aan te komen. Jong VVV staat 1 punt achter op Jong NAC, dat derde staat. Als het door gaat vangt deze wedstrijd om 20.00 uur aan.

Bron: B-side Rats

Vorig bericht
NAC is 'hot' 17 reacties
Volgend bericht
Gorter mag niet vertrekken 25 reacties
Advertentie
5 Reacties
0   0  
Snake

Gaat het nog door?

0   0  
Snake

JONG NAC AFGELAST DOOR SNEEUWVAL
29-11-2010
Zojuist heeft de scheidsrechter de wedstrijd Jong NAC-Jong VVV afgelast in verband met de slechte gesteldheid van het veld. De sneeuw maakte de velden van TVC Breda onbespeelbaar. Een nieuwe datum voor de wedstrijd is nog niet vastgesteld.


DANK JE

0   0  
NBFC

Jeetje...! Ik kan me enkele Die-Hards herinneren die supporter waren (en nog steeds) zijn van NAC die tegen de Supporters moesten voetballen van RKC in het RV stadion. In een veld van zowat 30 centimeter sneeuw.

Kan je zeggen wat je wilt maar daar kan Jong NAC een puntje aan zuigen!

0   0  
nickos

Waarschijnlijk had die scheidsrechter al een aantal gele rakkers op toen hij het veld goed keurde nbfc!

0   0  
BreDaN

Ja, en was ook een wedstrijd van niks... En fokking koud...:-)

Laad alle berichten na dit bericht in