Wij gaan niet opzij

Jumbo medewerkers voorkomen brand NAC stadion

3 Medewerkers van Jumbo hebben voorkomen dat er brand uitbrak in het NAC stadion. Dat zijn, wat ons betreft, oprecht helden. De brand was aangestoken, aldus een NAC woordvoerder  “Om half vier hebben een paar onverlaten twee containers in de brand gestoken die dicht tegen het stadion aanstonden. Op de videobeelden is dat prima terug te zien. Daarop is ook te zien hoe drie medewerkers van de Jumbo met gevaar voor eigen leven de containers verplaatsen en daarmee een grote brand voorkomen.” De drie seinden daarna de brandweer in. Volgens de woordvoerder verdienen de drie het in het zonnetje gezet te worden. “Vandaar dat we dus proberen te achterhalen wie dit zijn.” De club heeft daarvoor al contact gezocht met de aangrenzende supermarkt en heeft de 3 inmiddels ook daadwerkelijk weten te achterhalen. NAC heeft aangifte gedaan van brandstichting. Misschien kunnen de beelden per ongeluk on line gezet worden? Er zijn vast wel mensen die de daders herkennen. Het is maar een idee. Kom maar op met die beelden. Wat de heren helden betreft: Seizoenskaart en bier voor het leven!

Bron: Breda Vandaag

Vorig bericht
Liesveld fluit FC Twente-NAC 5 reacties
Volgend bericht
Schalk speelt gelijk met Jong Oranje 9 reacties
Advertentie
12 Reacties
0   0  
nacman

klasse jumbo medewekers en voor dat tuig dat nac in de fik wou steken zet ze maar tijdens de wedstrijd effe in vak g of de b side dan krijgen ze hun verdiende straf.

0   0  
H.K.

NAC ken de beelden gewoon aan OB of WTF of GEENSTIJL geven hoor. Dan komt alles goed.
Thnx Jumbo medewerkers...

0   0  
Wanny

Als heel de zaak afbrandt zijn we wel van het gezeik van de gemeente af.

0   0  
Dnwitte

Wanny, daar dacht ik ook al aan.
Stadion is afgebrand en vervolgens een nieuw stadion neerzetten net buiten Breda.

Maar ff over die jongens..
bier en een seizoenskaart lijkt me een mooi bedankje.

0   0  
juristje in opleiding

Hulde aan de helden, maar de beelden niet online zetten, dan krijgen ze sowieso een lagere straf als ze opgepakt en veroordeeld worden, kijk maar naar de kopschoppers!

0   0  
Advocaat van de Duivel

Hangt er van af door wie ze opgepakt worden.

0   0  
@AvdD

Haha precies:)
Hoop niet dat dit kruiken of kakkies zijn..

0   0  
dimmer

Jumbo redt NAC haha ;)

0   0  
De Brandweer uit de Oost

De laatste keer dat de boel echt nog in vuur en vlam stond was bij NAC-Hvn in het enige echte NAC stadion aan de Beatrixstraat. Dit soort dingetjes zijn te triest voor woorden. Maar goed, dat is Nederland. Lage moraal en lage straffen gaan er hand in hand. Moet je hier bij de Aziaat mee aankomen. Minstens 2 jaar gevang + 8 stokslagen.

0   0  
can

NAC is geen brandhout !!!!

0   0  
vak g

Hoezo een lagere straf? Wij pakken ze zelf wel aan!

0   0  
since1912

Helden!

Laad alle berichten na dit bericht in