Karelse: "NAC-publiek moet realistisch zijn"
John Karelse vindt dat wij, als NAC-publiek, realistischer naar NAC moeten kijken. De hoofdcoach meldt dat NAC in de eerste tien wedstrijden de topzeven van vorig seizoen krijgt, waardoor het nog niet allemaal vlekkeloos verloopt. Karelse: "Iedereen moet zich eens goed realiseren dat wij in de eerste tien wedstrijden de topzeven van vorig seizoen krijgen. Dan weet je toch dat het niet makkelijk is. Maar iedereen kijkt maar naar de waan van de dag. We kunnen allemaal wel moeilijk doen, maar we moeten gewoon zorgen dat we punten gaan halen. Gewoon ervoor gaan knokken." Ondanks dat NAC een lastig programma heeft, wil aanvoerder Jelle ten Rouwelaar dit niet als excuus gebruiken. Ten Rouwelaar: "Ik vind dat je in de voetballerij niet naar excuses moet gaan zoeken. Het ligt altijd aan jezelf, je moet het dicht bij jezelf gaan zoeken. We hebben inderdaad wel moeilijke tegenstanders gehad, maar we hadden meer punten moeten halen. Je kunt daarom niet zoeken naar excuses."
Bron: B-Side Rats, Omroep Brabant
Plaats reactie
Klopt. John. Ik heb je hoog zitten en je hebt gelijk. Zorg jij voor de portie NOAD zondag. Maken we er samen een mooi feestje van HUP NAC HUP JOHN!
Nu ben ik het echt klaar met deze man.
Graag een andere trainer NAC!
Die karelse spoor echt nie
Huilebalk. Iedere wedstrijd, ja strijd, er helamaal voor gaan. Zorgen dat je de juiste spelers op de juiste plek zet, tactisch wisselen. Dan maakt het niemand iets uit dat je verliest. Maar het lijkt wel op damesvoetbal dat NAC op de mat legt. Laat me niet lachen zeg.
En natuurlijk hebben we tegen de clubs buiten de top 7 van vorig seizoen wel goed gevoetbald en gewonnen??
Zo, dat was alvast weer 1e excuus voor evt. verlies zondag
Supporters lijken vaak negatief over hem, maar denk ook dat hij het met zijn opmerkingen zelf aanslingert!
Karelse heeft groot gelijk. Goed en realistisch verhaal. De stand wordt bepaald naar 34 wedstrijden, net als vorig jaar een hoop gezeur en geklaag, maar met een efltal vol huurlingen toch een zeer puike prestatie geleverd met een 13e plaats!
typisch een vent die niet weet waar ie t zoeken moet..jelle daarin tegen klopt als een bus...karelse ik denk dat jou tijd gekomen is om in de jupiler leuage te gaan zoeken...niks tegen deze op en top nac man maar als trainer gaat hij niet presteren vrees ik...ERNIE!!!!!
Karelse heeft een punt, maar toch geef ik hem geen gelijk.
Want het feit dat het elftal compleet los zand is, spelers elkaar niet weten te vinden, niet in staat zijn om een fatsoenlijke aanval op te bouwen en alles naar voren roeien, DAT is waar een trainer voor het grootste deel zijn aandeel in heeft.
NAC heeft op papier helemaal geen slechte ploeg, maar als je kijkt naar de manier van spelen mag je dat een trainer absoluut aanrekenen!
Ik ben het hier niet mee eens. Iedereen weet dat wanneer je eenmaal onder aan de ranglijst staat het lastig is om daar weer weg te komen. Dit doordat het tussen de oren gaat zitten en de omgeving zich tegen je gaat keren.
Winnen zondag is de enige oplossing. Ik denk zelf dat Karelse aan zij laatste 2 wedstrijden uit zijn trainers carrière gaat beginnen. Wanneer de lastige wedstrijden zijn geweest zullen ze hem wel vervangen door het duo Bogers en Gudelj.
@JK
Nou...daar moet je uitkijken wat je zegt. AZ, PSV thuis gewonnen, AJAX, AZ en TWENTE uit gelijk. Vitesse thuis gewonnen, Heerenveen thuis gelijk.
Benoem alleen maar even de feiten om het blinde geblèr tegen te gaan...
Zoals Chapuisat al zei: meneer heeft zich alweer ingedekt (lees we verliezen) voor zondag. JK gaat gewon op dezelfde voet verder als vorig jaar.
Neem een voorbeeld aan Jelle. ER IS GEEN EXCUUS!!!!
Maar ja wat wil of kun je verwachten van een incompetente trainer.
Wat een gelul zeg van die Karelse over een lastig programma. Het komt eigenlijk op neer dat we minimaal 14 wedstrijden mogen verliezen. Omdat die vorig jaar bij de eerste zeven waren. En dan zegt hij straks ook nog, "We kunnen ook nog van ado, rkc verliezen want die doen het dit jaar goed."
Gelukkig is Jelle wel realistisch die zegt gewoon dat we meer punten hadden moet pakken van willem2, utrecht en heracles. En zo moet een trainer ook praten.
COME ON NAC
Enerzijds snap ik zijn punt. Het is minder aannemelijk om tegen deze ploegen punten te pakken. Hetgeen mij enorm stoort, is dat er geen enkele lijn in het spel van NAC zit. Iedere wedstrijd wordt er maar wat gerommeld, telkens de lange bal gespeeld(voorhoede is net 1,60m) en spelers zijn niet beter geworden. Dit zijn zaken die de coach zijn aan te rekenen, maar daar begint onze John niet over.
Het maakt mij niet uit als NAC verliest, maar dan verwacht ik wel dat NAC alles gedaan heeft om de nederlaag te voorkomen. Dat zie ik de afgelopen wedstrijden niet terug. Tegen Ajax was het hopen dat ze niet harder hun best zouden doen, tegen Heracles wordt er gescoord en zie je NAC daarna terugrennen. Dan breekt er bij mij iets, juist omdat dit al vaker is voorgekomen.
Dus we hebben na 10 wedstrijden 7 uit de top 10 gehad, dat betekend dat er in de overige 7 wedstrijden nog 3 top 10 clubs krijgen en we er hooguit nog 4 kunnen winnen. Gezien het ene punt uit de eerste 3 niet top 10 ploegen niet erg hoopvol. JK kan toch beter ander excuus verzinnen, of mss beter: opgeven.
Gewoon er voor knokken, idd John, maar dat heb ik nog niet gezien de afgelopen wedstrijden...
Klinklare onzin Karel, het gaat om inzet en beleving en verbetering in de opbouw, maw durven te voetballen en dat zagen we wederom tegen heraklets niet waardoor we er om vroegen om de bewuste deksel weer op ons neus te krijgen, nee waardeloze uitspraken weer, het belooft weer wat zondag, hopen op een fortuinlijk 8-6 overwinning !
Enne Paule blijft je gelukkig nog steeds trouw, tegen beter weten in !!!
JK ben zelf ook realistisch en treed terug. JK assistent en Ernie als hoofdtrainer!
zonde dat d'n karel over top 7 in 10 wedstrijden begint, want vind da n zwak excuus.
ik bedoel;
oke we hebben twente en ajax gehad daar magde van verliezen, utreg had je ook kenne verliezen maar pak je toch een puntje net als tegen de stillempies en ja heracles was dus gewoon zwaar klote en had nie weggegeven moeten worden maar soms loop je tegen zo'n wedstrijd op.
dus nee Karel die 2 puntjes die we nu hebben maak ik en heel veel NACers (denk) zich nie zo druk om.
Het vertoonde spel baart mij dus wel zorgen want ik denk dat het um zo nie ga worre.
Zo, en nu zondar weer tegen eentje uit de top 7 ;) van vorig seizoen.
gozer heeft er echt niks van begrepen. niemand verwacht winst tegen Heracles maar wel strijd, zinnige wissels en scherpte. dat ziet niemand terug de laatste...maanden.
Ken zeggen wat je wilt, maar geen hoge pietpraat of verzonnen woorden, gewoon lekker op zijn brabant de realiteit! Held! En ik hoop dat je nieuwe tacktiek gaat werken en dat al.die huilenballen eens hun mond houden! Beter kun je nu niet krijgen!
Het gaat erom dat Nac conditioneel en taktisch slecht is tov de rest. Er zijn geen lijnen, rust, ect in het spel.
Dit betekent alleen maar dat er weinig vertrouwen is bij supporters maar OOK bij de spelers.
Dit gaat dus niet goed. Nee JK zoek eerst de schuld bij jezelf voordat je excuses zoekt.
NAC-publiek wil expertise ipv trainer John Karelse!
Spijt me mede supporters. Maar dit baart weer zorgen. Het gaat helemaal niet om die twee punten, daar valt nog mee te leven. (al is het minimaal 2 punten te weinig) Maar de manier waarop. Zoals we nu spelen hebben we naar 9 wedstrijden 2 of 3 punten en dan vrees ik dat we er met winterstop heel beroerd voor staan. Van wie win je dan wel?
Maar goed, we gaan weer hopen op beter.
Tegen az ben ik tevreden als NAC NOAD toont en er een wedstrijd van maakt. AZ een heel sterke ploeg.
na 9 wedstrijden
Mensen,kom op zeg! laten we eens een keer gewoon eerlijk zijn en zeggen dat John Karelse niets te verwijten valt! Er is geen trainer die in deze financieele puinhoop wilt werken. En Karelse heeft wel de ballen om dat te doen. Geef hem ook een beetje krediet en tijd, echt die punten komen wel! Lijken soms wel ajax publiek, BAH!
@buurman, jij bent t met me eens;)
marre AZ heb de laatste 3 wedstrijden hier in breda nie gewonnen,en thuis oknie trouwens dus wie weet wel 3 punten.
Kom op zeg... Ipv vertrouwen in een goede afloop en strijd geeft hij met dit antwoord meteen een excuus om te mogen verliezen.
Tja John, neem een voorbeeld aan ADO. Die zijn daar al een week bezig met Ajax en hebben de instelling om de tegenstander op te vreten. Dat willen we ook bij NAC zien, een instelling dat de tegenstander in Breda niets te halen heeft. Daarnaast eens goed over je wissels nadenken, want die zijn echt slecht!
Leuke praat allemaal Karelse, maar vorig seizoen verloor je van excelsior de graafschap rkc en vvv......
Tegen Twente heb ik een aardig voetballend NAC gezien met de juiste instelling.
De domper zit hem voornamelijk in de wedstrijden tegen VVV,Utreg en vooral Heracles, daar was de beleving beneden niveau.
Als je met een goede instelling verliest zal niemand je dat in Breda kwalijk nemen.
Ach ik vraag niet veel, mede als andere NAC supporters, wij vragen alleen maar strijd, meer niet.
19000 kaarten beschikbar en geen blessures/schorsingen!!http://www.vi.nl/Blessures-en-schorsingen/228128/Blessures-en-schorsingen-Eredivisie-voor-speelronde-6.htm
@j.
Maar weel een 13e plaats, gewoon een keurig resultaat. Het programma is loodzwaar, geen enkele andere trainer had gewonnen van ajax, twente of heracles uit. Karelse een vent met lef en tactisch inzicht. Als ze hem ontslaan zal meneer eskens weer iemand uit het amsterdamse nemen en dan natuurlijk net als de moeilijke reesk wedstrijden voorbij zijn, als dat zo zou zijn weet ik dat er heel veel supporters zullen afhaken.
Wat een joker die Karelse. Kijk Jelle is realistisch en Karelse probeert zijn eigen positie veilig te stellen. Niks hart voor de club maar meer voor zijn eigen bankrekening! Top 7 zal allemaal best wel maar Willem 2 en Utrecht hebben we beide met slecht voetbal gelijk gespeeld. Ook Heracles was weer janken. En de ervarenheid mag geen excuus zijn want die is met Looms, de Roover en Hadouir volgens mij omhoog gegaan. Karelse je deklasseert jezelf met deze domme interviews! Wel raar dat iedereen het verkeerd ziet en jij en Paule het bij het rechte eind hebben!!! Zet een stapje terug en word keeperstrainer houd je bij je leest! Zou overigens een leuk presentje zijn voor 100 jaar NAC.
Maar ja ik zal er zondag staan Nu jij nog eens een keertje!
zeg dan niks jk...........ik word heeeeeel moe van die man, gewoon opzouten als traner!
@jk
ben realistisch john en geef toe dat je het niet kan!
Karelse is wel realistisch maar ik vindt wel dat wij als NAC supporters flink mogen morren naar een bout seizoen vorig jaar en een waarschijnlijker nog bouter seizoen dit jaar.
En als je realistisch bent is niet alleen Karelse hier de schuldige van maar jaren wanbeleid uiteraard.
De nederlaag tegen mvv voor de beker die er aan zit te komen zal vermoedelijk het einde voor karelse zijn.Niet alleen de supporters maar ook de sponsors klagen al langer over deze trainer.
tWEE MAANDEN BEZIG MET DE STRAAT VERSIEREN MAAR GEEN REAKTIE FOTO S GEMAILD MAAR GEEN REAKTIE HEINSUISSTRAAT DE GEKSTE
Uit het commentaar van Jelle is duidelijk af te leiden dat hij als aanvoerder zich niet kan vinden in de mening van ome John.
John geef het op je hebt het geprobeerd het is n
Uit het commentaar van Jelle is duidelijk af te leiden dat hij als aanvoerder zich niet kan vinden in de mening van ome John.
John geef het op je hebt het geprobeerd het is niet gelukt. Respecteer dat en geef een ander de ruimte voordat onze mooie club degradeert en daardoor nog meer moeilijkheden binnen haalt!!
Karelse moet realistisch zijn!
Tuuuuuurlijk JK!! Briljant idee, laten we allemaal realistisch worden. Dat realisme onder het NAC publiek een leeg stadion zou opleveren is waarschijnlijk nog niet in je hoofd op gekomen. Welke realistische supporter staat met droge ogen 'niemand wint er in Breda' te zingen om vervolgens met 0-4 door FC Koekie vernederd te worden. Johnny, fuk het realisme!! Mijn onrealistische verwachtingspatroon zorgt er tenminste voor dat ik op de heenreis richting het stadion nog niet aan de antidepressiva zit. Ik kom zondag gewoon weer naar het stadion in de verondertelling dat Jelle in de 93ste minuut de winnende treffer maakt... met een omhaal!! Ik denk dat het een verademing voor jou (en je omgeving) zou zijn als je zou beredeneren dat als je vanaf nu gewoon alle wedstrijden wint en misschien nog wel een landskampioenschap in zit. Niet realistisch,.. wel een fijn idee!
NIEMAND WINT ER IN BREDA!! Tatooeer dat anders op je voorhuid, dat beurt lekker op als je na een verloren wedstrijd je verdriet zit weg te juinen en je jezelf en je team de day after weer moet opladen voor het vervolg van dit loodzware seizoen. Ik sta zondag weer gewoon voor je te klappen hoor, waarom? Omdat je de beste coach van de wereld bent!.... niet realistisch,... wel een fijn idee
mensen die een persoon niet aan kijken tijdens een gesprek(net als karelse in het intervieuw)die deuge niet,die verbergen iets,ze zeike allemaal wel hierboven dat JK de enige is die nac wil en durft trainen in deze peunhoop,maar wie wil nou toch in hemelsnaam JK hebben als trainer in de eredivisie???nou noem er maar is 1 !!! die vindt je niet, dus karelse is echt dolblij dat nac hem als trainer aan houdt ook al is het voor een salaris (dat ik niet verdien met hardwerken) minder dan andere trainers in de ere,nac had gewoon iets extra uit de buidel moeten halen en ruud brood als trainer moeten nemen.waar zijn de tijden gebleven dat we nac thuis op zaterdagavond ajax van de mat veegde?nac avondje is toch ook naar de klote geen sfeer meer nee het gaat niet zo als het hoort.
...gaan knokken. Dat hadden ze al lang moeten doen John. Hoe kan het nou zo zijn dat volwaardige eredivisiespelers 10 minuten voor tijd omvallen en kramp krijgen??
@ Schanulleke, neem jij anders ook die tatoo.. zie je het misschien ook allemaal wat minder somber in ;)
karelse spreek eens een keer als een volwassen vent.
Neem eens een voorbeeld aan Jelle die praat tenminste realistisch
Briljante opmerking van J.K. Vertaald in gewone mensentaal betekent het:" Kop houden en tevreden zijn met wat ik je voorschotel."
John,ik wil nu eindelijk wel eens een leuke pot voetbal zien.
Ik ben blij dat er bier wordt geschonken tijdens de wedstrijden,want zou je de wedstrijd nuchter bekijken,dan kun je na 15 minuten alweer huiswaarts keren!!! Pas op zondag,mits ze zaterdag spelen,zie je hoe dramatisch slecht er gevoetbalt wordt!!
@Paule jij blijft Karelse een geweldige trainer vinden.
Het gaat er niet om dat je verliest maar op welke manier.
Er zit totaal geen systeem in. De spelers lopen verdwaast over het veld.
Op een systeem kan men oefenen daar zijn de trainingen voor.
maar als je als trainer tactische niet onderlegd bent kom je er nooit.
Wil je ooit winnen moet je kansen krijgen, krijgen wij die??? NEE , kregen wij deze vorig jaar wel?? JA!!En ieder wedstrijd nog wel, nu dit seizoen NUL uitgespeelde kansen!
fijn zo'n straat versier wedstrijd wij heinsiusstraat zijn al weken bezig, hebben in bredavandaag gestaan omroepbrabant is langs geweest, en nu zien we dat onze fotos gewoon niet geplaatst zijn ,nac gebelt en dan zeggen ze ze staan er zo op tot nu helemaal niks.
dankjewel nac!!!!!!
Let op
Zondag gaan ze winnen dan heeft j.k weer tot aan de kerst adem
Dat geluk heeft hij let maar op
Het is een clubman in hart en nieren en iedereen gun hem het beste
Maar hij moet eerlijk tegen Zn eigen zijn er klopt niks van zijn wissels en tactiek
Laten we met zijn allen op deze site kommentaar leveren het zij positief of negatief. Na dit seizoen zal het namelijk niet meer nodig zijn!!!
Niet alles op karelse afrekenen, hij is tenslotte degene die met de geweldige aankopen van meneer van as moet werken.
Karelse heeft volledig gelijk, ik had zelfs verwacht dat wij rond deze periode laatste zouden staan, wat dat betreft val de schade nog enigszins mee!!!
hij beloofd iedere volgende wedstrijd beter, en iedere keer wordt t dramatisch. Is dit de manier om z'n eigen haggie te redden??
Looms er niet bij wegens pijnlijke voet! Nu hopen dat Leugers of Jansse (ligt eraan wie de plek overneemt) een wereldpot speelt zodat we Slooms de rest van het seizoen niet meer terug zien!
Heel, heel weinig mensen met realiteitszin en voetbbalverstand hier. Als je naar debegrotingen kijkt staat NAC gewoon op de juiste plaats. Diegene die een zak geld mee brengt mag kritiek leveren. De rst moet de mond houden en hopen op betere tijden.
@7hills
Hallelujaa
Ok, dus als ik het goed begrijp is het de eerste 10 wedstrijden behelpen, maar... de ander 7 gaan we gewoon volle bak punten pakken! Zo niet, verwachten we uiterlijk voor de winterstop een ontslag van de trainer. Dat is wel realistisch toch?
@Helter. Zijn het niet de supporters die een grote zak geld van 400.000,- bij elkaar hebben ingelegd... Dus recht van spreken hebben we sowieso!
Als je naar de begroting kijkt staan we precies goed en spelen we over 2 jaar topklassen. Maar als je naar het team kijkt en hoe ze elke wedstrijd de eerste 10 minuten spelen, zie je dat er een elftal staat dat NAC er dit seizoen doorheen kan slepen. Ze moeten het alleen geen 10 minuten maar gewoon de volle 90 minuten volhouden. Daar worden die jongens toch voor betaald volgens mij? Anders moeten ze maar een normale baan gaan zoeken!
Eens met de Karel dat Ajax uit een vrijwel zekere nederlaag is. Twente thuis zullen we ook vaker verliezen dan winnen.
Utrecht en Heracles eindigden vorig seizoen echter maar net boven NAC en Willem II is een promovendus. Van die 3 wedstrijden hadden we er toch eentje moeten winnen. In plaats daarvan worden we 2 keer weggespeeld en redt de oude Lurling op de valreep een puntje tegen Willem II. Ik vraag me af tegen welke clubs we dan wel gaan winnen, want we zullen toch meer dan 30 punten moeten hebben om erin te blijven.
De NAC fan is heus wel realistisch en verwacht geen wonderen, maar Karel snapt toch ook wel dat er weinig reden is om tevreden te zijn.
't gaat niet om de resultaten, maar de manier waarop! Verliezen mag, andersom kan winst een hoop verbloemen natuurlijk. Ben bang dat deze clubman wel voldoende NAC-gevoel heeft maat wat te weinig hoofdtrainer-ervaring.
Niet zeuren John...
Zoals hier boven al is aangegeven , Karelse zegt eigenlijk , koppen dicht en jullie moeten het hier maar mee doen.
Hij onderschat het NAC publiek en hij vernederd het NAC publiek, volkomen respectloos alsof we een stel debielen zijn.
Voor elke wedstrijd krijgen we een lulverhaal te horen, het indekken is regel geworden en zelden uitzondering, Karelse probeert angstvallig zijn hachje te redden. Elke wedstrijd is niet om aan te zien, we worden al 3 seizoenen gegeseld met verschrikkelijk voetbal, geen inzet, geen conditie en geen punten. En elke club komt naar Breda voor 3 punten, niemand heeft meer ontzag voor ons en we worden gezienbals een stelletje losers, allemaal dankzij deze trainer die zijn eigenbelang voorop blijft stellen.
NAC publiek moet realistisch zijn, dat zijn ze ook John, 70 % wil dat je vertrekt , dat is realistisch, dat is realiteit, maar hier sluit jij je ogen voor, je wijst iedereen als schuldige aan en zelfs al gaat het ten koste van NAC, je wilt hoe dan ook aan de macht blijven . Je zeurt, je trapt open deuren in en je faalt hopeloos.
Natuurlijk van AZ kun je verliezen, natuurlijk je hebt zoveel pech, benieuwd wat je voor de volgende wedstrijd hebt verzonnen, want ongetwijfeld heb je dat al helemaal uitgewerkt.
Benieuwd wat je zegt als we na 10 wedstrijden nog op 2 punten staan, je hebt zoveel geluk dat er nitwits aan het bewind zitten die dag en nacht blijken te slapen en blijkbaar ook niks met NAC hebben, anders was het al lang over en sluiten geweest.
En als gezegd, het gaat niet zo zeer om die 2 puntjes, het gaat om de instelling en de wijze waarop.
Nou johnie, dan mag jij de komende 5 wedstrijdjes lekker verliezen goed?
Verwacht ik dan alleen wel van je dat we de laatste 7 dan ook allemaal winnen.
Dit soort argumenten werken natuurlijk 2 kanten op toch?
Wederom levert jk het bewijs dat hij zelf nooit zal opstappen. Die vent leeft echt met een waas voor zn ogen. Van as zal ook niet ingrijpen want zijn lot is inmiddels met jk verbonden. Niemand in de voetbalwereld zal beiden ooit aantrekken....wellicht liggen er mogelijkheden bij het korfbal. Wat een drama, was t maar de 34e speelronde want dit is een weggegooid seizoen.
De reactie van Jelle staat me veel meer aan. NOAD ipv excuses zoeken!
Wij zijn al jaren realistisch alleen het bestuur,TD en JK niet.
Rot op man hoe durf je te zeggen dat wij realistisch moeten zijn? ga je diep en diep schamen karelse. Kijk eerst naar je eigen.
Dus eigenlijk had Utrecht afgelopen week moeten verliezen van PSV? Minder kwaliteit, vorig seizoen vèr onder PSV geëindigd. En wat doet Utrecht? Knokken met de NOAD die óók bij NAC hoort en gewoon 3 punten over de streep trekken met de tong op de schoenen. NAC doet een parodie op sinterklaas en geeft gewoon de 3 punten kado.
Voor de goede orde: na zoveel jaren lang al seizoenkaarthouder te zijn is een gezonde portie realisme wel aangeleerd. Worden we 14e dit jaar, dan is dat gewoon prima wat mij betreft.
Jelle --> Speler / coach
Hij jeeft als Keeper heel wat ballen door zn benen laten gaan, maar sprong als een malle en was agressief. Waar is die Karelse gebleven? Realisme? Zeker! NOAD? Nou en of!!
KARELSE ARROGANTE EIKEL BEN JE !!
Wat een misselijke vent zeg. Oprotten man. Jij hebt niks met NAC met de supporters en met het spelletje, alleen met je jezelf. Laat ons met rust, vertrek en laat je nooit meer zien bij NAC . Jij bent de reden dat dit feest een enorme domper ondergaat en jij bent de reden dat we 101 jaar wellicht niet gaan meemaken. Als je zo'n geweldige NAC man bent, vertrek dan en snel voor wij geen club meer hebben. En stop met die uitvluchten en onzin elke week, belachelijk figuur.
Triest dat BSR meedoet aan die hetze tegen dun Karel!
Gaat spannend worden of we de 101 jarig bestaan kunnen vieren.
Denk daar is aan ipv afgeven op onze Karel.
Even realistisch,
Stél dat we dit jaar als 15e eindigen (ik zal dat als een 'kampioenschap' vieren denk ik helaas), dan zal voor Dun Karel (indien nog zittend) het seizoen daarop vrij moeizaam worden.
De kans zal vrij groot zijn dat we de éérste wedstrijden dan tegen de 'top 14' aan zullen moeten treden.......oei.
Als ik realistisch kijk.. Zie ik ook geen kansen gecreeerd worden tegen willem2,itreg en heracles..ik zie ook geen NOAD..en zie jonge spelers niet beter worden...nu jij weer.. Blaaskaak!
@HELTER
JIJ BENT HIER HET GROOTSTE STUK VERDRIET, SAMEN MET PAULE QUA OPMERKINGEN. JIJ MAG HET LICHT NOG NIET UIT DOEN LAAT STAAN ZEGGEN WAT WIJ WEL EN NIET MOGEN ZEGGEN. GROETEN AAN FAM KAERELSE WEGGOOIER!!
De mensen die hier verkondigen een goede pot voetbal te willen kan ik teleurstellen. Een goede pot voetbal vind je niet bij NAC. Nu niet en dat was 20 jaar geleden ook al niet. Goed voetbal vind je in a'dam. Bij NAC vind je gezelligheid, NOAD(als het goed is), bier drinken en kut roepen. Enig realisme is dus wel gepast. Zondag die noppen over de tegels trekken, tijgerbalsem onder de neus en schaven. Dan ben ik tevreden.HUP NAC HUP JOHN!
Als je ziet hoe heftig de reacties op uitspraken van deze man zijn dan kun je maar tot een conclusie komen en dat is dat er geen toekomst voor hem meer is als hoofdtrainer bij NAC. De beleidsbepalers kunnen en mogen in het belang van de club hier niet aan voorbijgaan.
De boel laten escaleren ter faveure van een trainer die niet presteert is je reinste zelfmoord.
Ik wilde dat John zelf eens inzag dat er voor hem geen eer meer te behalen is en dat het met de week erger wordt, stap met opgeheven terug nu het nog kan en begin aub eens met je te onthouden van lompe opmerkingen en uitvluchten zoeken. Het 100 jarig jubileum verdoezelt veel maar maandag staan we weer keihard in de realiteit als er weer een wanprestatie is weggezet. En John zal weer wel zeggen, van AZ kun je verliezen of ik weet het ook niet meer, of het stond niet en we waren niet bij de les, maar we moeten wel punten halen.
De ene na de ander open deur intrappen, kopen we niks voor, presteren , hand in eigen boezem en conclusies trekken, basta. Gewoon winnen van AZ Karelse, de bonuspunten zijn nu broodnodige punten!
Laten we eerlijk zijn als keeper was het ook niks hè F7 , er ging een zucht van verlichting door de club toen hij ging , was een vervelende kerel. Als trainer is het nog minder . Ik begrijp gasten als Paule en Helter en consorten niet, dat zijn geen Naccers.
teteringenBside noem die lul zn eigen hoe oud ben de lulleke???teteringen is dat die WIJK rond ons mooie BREDA????Bside ventje,ook zo n computerblufferke laat me jou maar eens ff tattooeeren op je domme harses.
Schanulleke, nie zo hé...
@ Schanulleke, volgens mij zegt Teteringenbside toch hetzelfde als jij en ik?
Hij zegt het alleen met een kwinkslag, denk dat je hem verkeerd hebt begrepen, we moeten het niet op elkaar afreageren, het is al erg zat dat onze trainer niks met ons op heeft.
Vandaag lees ik in BNdeStem dat Karelse vorig seizoen vond dat Gorter onzeker werd en er daarom een andere linksback is aangetrokken. Achteraf geeft hij aan dat het misschien toch niet nodig was geweest. Bij AZ is Donny Gorter niet onzeker, zou dit met de trainer te maken hebben??
Het probleem is dat de meeste spelers onder Karelse slechter gaan presteren in plaats van beter.
Bij NAC wordt een onzekere speler niet opgesteld maar wat gebeurt er met een onzekere en ook nog eens een onbekwame trainer die mag gewoon aanblijven en de club naar de kl.... helpen.
@fokke, ja helemaal mee eens, plots is hij ook rijp voor het Nederlands elftal volgens Jan Malloot. Geeft hij meteen mee aan hoe hij aan kapitaalsvernietiging doet.
Wordt tijd dat de anti Karelse Bans krijgen op BSR!!
Schande dat jullie zo de club naar beneden halen.
Voortbestaan NAC nog steeds in gevaar!!!!!!!!!!!!!!
WillemII was daartegen weer een derby opzich, dan Twente en Ajax, tegen Utrecht slecht gespeeld, tegen Heracles uit handen gegeven. Man die Karelse is wel erg goed in excuses. Zeg gewoon dat JIJ het niet aan de gang krijgt. Dat is dan geen excuus, maar een feit!!!
Durf eens met witte zakdoekjes te zwaaien in de feestweek!!!!
Hoop dat dat een levenslange SV oplevert.
@Jac, heb jij de laatste 3 jaar onder de grond gezeten?
Ga kuieren gek!
Die karelse is helemaal de weg kwijt volgens mij,zet hij lurling op de bank morgen,gepasseerd,karelse ROT OP MAN.
Wat een treurig gedoe hier.
NAC kan gewoon niet beter, heeft een matige selectie die er sinds vorig jaar HARD op achteruit is gegaan (kwalitatief en kwantitatief) en we mogen van geluk spreken - onder welke trainer dan ook- als we niet degraderen dit jaar.
Al die droevige schreeuwers hier die het nodig vinden om Karelse af te branden, zonder (!) haalbaar alternatief - zijn dat dezelfde mensen die roepen dat er geen sfeer in het stadion is omdat het team zo slecht speelt?
Ga je mond spoelen, en ZEKER die idioten die menen anderen "geen echte NAC-ers" te mogen noemen. Diep- en dieptriest is het.
Als je in al je realisme vind dat je van AZ mag verliezen, dan sta je al achter voordat de wedstrijd is begonnen.
Geloof in eigen kunnen is denk ik beter dan dit soort excuses... Hoe onrealistisch dat misschien ook is. Karelse is echt ongeschikt voor dit vak!
3 keepers op een trainersbank, kwik kwek en kwak, dat gaat toch nooit werken. Keepers zijn nou niet de beste voetballers geweest, is toch een algemeen feitje. E waarom mogen mensen niet op de uitspraken van Karelse reageren? Hij spreekt en daar mag men op reageren. En moeten wij iedereen maar binnen Nac leuk aardig vinden en daarom ten alle tijden steunen? Omdat het Nac betreft en omdat Nac in de shit zit? Wat een onzin zeg!! Wij moeten volgens sommige nac steunen door dik en dun omdat we nacsupporters zijn en dan hoort dat eenmaal zo. We moeten niet zeuren maar volgen?? Onvoorstelbaar, volgens sommige hier mag je je mening niet meer ventileren, zeker als deze tegen de zin van hen en de club is. Vele negatieve uitlatingen hebben waarschijnlijk een oorzaak, als die oorzaak iedere keer maar zorgdraagt het negatieve niet weg te kunnen nemen komt er toch eens een moment dat er stappen genomen moeten worden. Het feit deze club in de diepe shit is uiteraard de oorzaak dat men deze stap niet kan nemen, maar zeer waarschijnlijk wel zou willen nemen. Eigenlijk is het gewoon een zooitje en wij moeten maar lekker meepiepen volgens sommige. Als de club je aan het hart gaat wil je reageren en je mening ventileren goed of kwaadschiks beide moet kunnen. Maar laat iedereen zijn mening gewoon geven en als dat er 100 negatieve zijn over Karelse dan is dat maar zo. Is het risico van het vak wat hij zelf is aangegaan, en dat wist hij verdomd goed. Je moet Karels wel in zijn waarde laten en dat kan makkelijk door te zeggen dat je hem niet geschikt vindt voor trainer van Nac en dat de weg die ze zijn ingeslagen de club misschien wel naar de klote gaat. Geld geld geld geld geld geld, maar is dit echt het enige excuus om zo maar door te modderen?? Ik ben ook realistisch, gebeurt er niets gaan we naar de klote, aanvallend zijn we zo slecht dat we nooit geen wedstrijd kunnen winnen. is Karel daar debet aan? Denk het niet, maar zie liever een trainer met voetbalverstand en andere inzichten, dit kan al helpen om toch wedstrijden over de streep te trekken die je eigenlijk niet had mogen winnen zoals afgelopen zondag!! En als we morgen van de mat worden gespeeld wordt ik kwaad ja en zit op tijd in de bea mijn woede te verdrinken!
Echt belachelijk inderdaad altijd dat gezeur en gezeik op Karelse. Feiten liegen niet, een 13e plaats vorig seizoen en tal van spelers die beter zijn geworden onder Karelse ( Schildder, Gudelj, Bayram, Botteghim, ten rouwelaar enz enz ). Nu een lood zwaar programma met een te krappe selectie, hij doet het toch wel onze John en dan nog voor een heel bescheiden loontje, klasse!
De Ruud Brood fans kunnen nu ook wel hun mondje houden, dat was toch zo een fantastische trainer? Kijk waar die staat met Roda ( die wel een elftal hebben voor het linkerrijtje ) Ben blij met onze Karelse, Karelse 1 bonk NAC.
Wat kan je hier nu realistisch opzeggen john en wellicht paule ook die zelf moet zien dat door het onvermogen van john nog steeds vol houdt dat dit het max is wat er uit deze selectie gehaald kan worden
John heeft niet het vermogen om wat voor elftal voetballend te krijgen,dit begon al met het 2e waar hem het al niet lukte.
Hij moet zelf realistisch zijn en het interview van jelle bekijken en dan in de spiegel kijken wie wat fout doet.
Maar ja maakt hij de juiste keuze heeft hij geen werk,en iemand die vrijwillig ontslag neemt krijg ook geen uitkering dus dan is het niet zo moeilijk en door deze uitspraken hoopt hij wellicht dat NAC voor hem de keuze maakt.
paule,familie zeker.die man kan er helaas niks van,gaat nu zijn beste speler op de bank zetten om dat hij helemaal de weg kwijt is.morgen 1-5 denk ik.
@ Badeend, we hebben een redelijke selectie, een bedroevende instelling, een twijfelachtige conditie en een zeer matige trainer.
En we hebben supporters di allemaal voor dezelfde club zijn maar over elkaar heen rollen vanwege een trainer en een spelersgroep die niet voldoen. De selectie kan beter is een kwestie van mentaliteit , inzet en optrainen, maar deze trainer daar zit geen progressie meer in.
Velen houden zich bezig met de gevolgen en blijven daarover doorzeuren, maar er is niemand die de oorzaak aanpakt dus blijven we aanmodderen, over elkaar heenvallen en op het eind van de rit is NAC gedegradeerd of nog erger bestaan we niet meer.
Over realistisch gesproken dit is de keiharde realiteit, wat jij doet beste Badeend is je neerleggen bij wanpresteren, en in jou optiek ben je dan een echte Naccer.
Op deze site reageren blijkbaar NAC fans en Karelse fans ( althans een grote minderheid ) , maar over een jaar hebben we aan die Karelse fans niks meer, snap je wat ik bedoel ? Dus beste Badeend, ik denk dat jij dus helaas geen echte Naccer bent., sorry maat.
@ Zwampie,
We zijn NAC, hebben geen geld en geen goede en brede selectie er zit gewoon simpel weg niet meer in, net als vorig seizoen niet. Als je dan nog 13e kunt worden is dat net zo een knappe prestatie dan dat Ajax kampioen wordt. Qua begroting staan we op de plek waar we nu staan, dus ben eens realistisch!
Of moet er nu weer een passant als trainer komen die popie jopie wil uithangen maar eigenlijk alleen komt om flink geld te verdienen, om dan later met de nacompetitie weer ontslagen te worden, zodat onze John Karelse NAC weer van de degradatie moet redden! Zal het nooit vergeten, dat Karelse de verantwoording nam na die vreselijke Cees Lok.
@jac
Als je al die mensen ban geeft blijft er weinig over hier vrees ik.
Die Paule doet alleen copieren en plakken volgens mij .hoeveelste zijn we vorig jaar geworden Paule ?
Volgens mij zit hij met een harde als het over
Karelse gaat, is echt abnormaal zeg .
JP, Zwampie,Lurlingfan ik sluit me er helemaal bij aan.
Gewoon winnen van AZ geen enkel excuus meer, winnen wie het ook is, simpel er is geen krediet meer!
Eigenlijk wil dingen lezen als:
We staan er zondag, 100% NOAD, we willen AZ compleet vastzetten, afjagen, scoren en ons prachtige publiek trakteren op een overwinning met ONS 100 jarig-bestaan!
Dat AZ dan een heel sterk elftal heeft, dat weten we zelf wel!
@ Paule, in de hele NAC geschiedenis zijn er twee trainers geweest die er niets van konden en NAC aan de rand van de afgrond hebben gebracht, in de hele geschiedenis slechts 2 trainers, jij noemt ze zelf al in je post namelijk Cees Lok en John Karelse .
En die laatste krijgt wellicht de kans om ons dat laatste zetje te geven.
Je zult best een goede knul zijn hoor, met zuivere bedoelingen maar het is zo dom en onrealistisch en het slaat echt helemaal nergens op.
Jij bent echt de Don Quichotte van deze site aan het worden.
@nacfan
Jk heeft vorig seizoen al krediet genoeg gehad denk ik !
Hij krijgt deze ploeg niet beter,pleegt belachelijke wisselsen laat ze angstig spelen.
Ik wil strijd en passie zien,wij moeten gvd toch ook inzet tonen op ons werk,of niet,het komt mijen ik denk de rest van de supporters ook niet aanwaaien.
En als je dat niet kan overbrengen op je spelers ben je voor mij niet geschikt om voor deze ploeg te staan.
En ik weet ook wel dat het met deze groep geen makkelijke competitie word,maar de supporters mogen best kritisch zijn want zonder deze achterban was er geen nac meer geweest,om over de sponsoren nog maar te zwijgen.
En hoe jk in de pers over komt,schandalig!!!!!!!!!, neee john wij moeten realistisch zijn, ik denk dat je beter in de spiegel kunt kijken,je bent een nac man zonder meer,maar als hoofdcoach................
Geen tactiek, dat is de realiteit.
Geen conditie, dat is de realiteit.
Geen overwinningen, dat is de realiteit (ook tegen WII met lagere spelersbegroting)
Karelse, wees realitisch en stap op. Wekelijks komt NAC tactisch en conditioneel tekort!!
Winnen zondag en de nieuwe trainer maandag voorstellen. Ruilen met Roda krijgen ze van As er gratis en voor niks bij. Ik zag het boegbeeld van NAC weer op NAC tv wat heeft die vent een dikke kop. Straalt niets uit. En Karelse niet janken je stond bij mij als speler hoog als trainer niet en nu door deze uitspraken word je als clubman een stuk minder. Stop nu het nog kan en ga weg met nog een beetje waardigheid. Je kan er niets aan doen. Voetbal tactiek moet je zien en als keeper had je dat niet nodig. Maar nu wel en daarin schiet je ver te kort! Houdoe en bedankt ole ole
Weet iemand de tussenstand van de kaartverkoop mvv uit ? Nac.mnl hou dat weer eens niet bij
Chapuisat dan wordt het tenminste een echte supporterssite.
De sterksten blijven over.
Zou niet graag willen zien zondag in de feestweek wederom een bestorming bestuurskamer of wat er is geweest in het verleden.
Dat er onvrede heerst zijn juist de supporters die een blauwe maandag met de club meelopen.
Zij schreeuwen het hoogst van de toren en denken het beste te weten en willen voor een dubbeltje op de eerste rang zitten.
Tja, wat kan hij anders zeggen,hij moet zichzelf natuurlijk hooghouden ,maar dit heeft echt niks te maken met de tegenstanders die we tot nu toe gehad hebben.
Denk maar eens terug aan de wedstrijd tegen Willem II.
Ging die ook gemakkelijk John?
@jac
Ja de sterkste blijven over, en daar horen jk en van as niet bij goed gezien jac!
En een blauwe maandag meelopen? praat jij lekker voor jezelf!
Er valt straks weinig meer mee te lopen als ze de 101jaar niet halen. Daar weleens aan gedacht? ben jij ook een zeeuw?
Heb er zin in morgen, want heb dorst!!! En winnen, verliezen en gelijkspelen is niet meer acceptabel!! Ja is behoorlijk hoge verwachting, maar ben die armoede eigenlijk wel een beetje zat. Is misschien onrealistisch maar accepteer het gewoon niet. Wij zijn Nac en niemand wint in Breda...oooooo wat lijkt dit lang geleden zeg!!!!!!!!!!!!!
karelse zet lurling op de bank ten koste van verbeek,die vent is helemaal de weg keijt.
@jac
He "positivo"praat lekker voor jezelf mafkees!!!!!
Ga al 26 jaar naar nac ,dat is dus meer als een blauwe maandag!
Als jij je kop in het zand wilt steken, moet je lekker zelf weten,maar er zijn ook mensen die wel strijd en passie willen zien. Ja-knikkers zitten er al genoeg,en als je nu nog vertrouwen heb in de heer J.K. , dan heb je volgens mij wel een hele dikke plaat voor je kop of totaal geen voetbalinzicht. Want op deze manier is er volgend jaar geen nac meer want jupiler league overleeft nac niet meer.
NAC langere tijd zonder Mark Looms
Das mooi nieuws...
Lurling waarschijnlijk gepasseerd en vervangen door Verbeek.
Das minder....
http://www.bredablog.com/nac/?p=5270
Weet je waar deze mooie club uiteindelijk aan ten onder gaat?
Aan mensen zoals jij Jac, de zogenaamde cultuurbewakers , die het niks uitmaakt of er gewonnen of verloren wordt als ze zelf maar in beeld zijn.
Die gekken die Bourgondisch , tegendraads en tegen elke vernieuwing zijn. Die een beroerte krijgen als er n muziekje wordt gespeeld na een goal en die alleen maar trots zijn op zichzelf en achter iedere joker binnen NAC aanlopen . Die NAC liever naar de klote zien gaan dan dat er een gezonde overname zou zijn. Die een trainer steunen die de club verkwanselt en leven bij de ellende in en om de club. Ik vind dat je jezelf moet schamen als je op deze wijze je club support, ik wordt hier dus niet goed van. Benieuwd waar jullie straks zijn als Karelse weg is en de club ten gronde heeft gericht . Zit je dan bij Beek Vooruit om Karelse daar te steunen als hij daar trainer is ?
ik denk dat jac zelf pas een blauwe maandag mee loopt of het is stiekem een overgelopen kruik
@jac
Het forceren van een vertrek van Karelse lijkt mij juist een geweldig einde van deze week.
@jac
Ik ben 25 jaar seizoenkaarthouder en echte supporter en hoop dat Karelse zsm vertrekt als hoofdtrainer!
Weet niet of je het in de gaten hebt maar je bent een van de weinige die-hard karelse aanhangers die nog over zijn. Schei toch uit man...
NAC en speciale wedstrijden is meestal geen gelukkige combi.
Laten we hopen dat we morgen wel aan het langste eind trekken, gewoon een keertje geluk omdat we 100 zijn.
Heeft niks met realisme te maken, gewoon hopen (misschien wel tegen beter weten in).
Ik wist niet dat er na John en Paule Karelse ook nog ene Jac Karelse was?
Wat een waardeloze instelling van die Karelse weer. Het gaat ons niet om elke wedstrijd 3 punten, we willen strijd zien en als het kan een beetje iets wat op VOETBAL lijkt. En janken over een moeilijk programma, ja als je de punten tegen de kleintjes pakt dan is t niet erg nee, maar die pak je ook niet pannekoek.
DM dat denk jij maar gaat niet om fan of niet van Karelse zijn, maar ik wil ook een ferarri maar die komt er ook niet.
Dus kan ik maar beter blij zijn met mn Lada en daar goed voor zorgen.
De meeste zijn het gezeik op deze site ook meer dan beu en reageren al niet meer, dus dat is geen vergelijking. En tel die paar mannetjes op deze site op dan zijn het er ook een stuk of 20 die op mekaar reageren dus valt ook wel mee.
Er zijn veel mensen die naar Nac gaan en alleen maar lopen zeiken op anderen als we ff geen Europees staan. Tijdens de wedstrijden ook het lijkt net een kippenhok met al dat geouwehoer over weet ik het wat.
Laten we als supporters eerst maar eens zien dat we NOAD hebben 90 minuten behalve half vak G en een beetje f7 is het dood stil (bside hoor ik niet kan door de wind komen)
Vanavond tenminste weer een echte Nac avond zonder stiltes en gezeik en een ruime overwinning
@Geeren-zuid schut jij je spaarpot leeg voor NAC?
Je hebt een plaat voor je kop als je donder goed niet weet dat NAC GEEN GELD heeft.
Zakken evt. naar 1ste divisie betekent niet het einde!
Dan kunnen we alles opschonen sneller.
Zie onze buren!!
Karelse wegsturen is dat beetje winst door de jaren heen er doorheen jassen!!!!! Hij clubman en over zijn functioneren wil ik het niet hebben.
Twas een noodgreep net zoals sneller doorschuiven van jeugdspelers!!!!!
Moet ik weer komen met het SCHALKverhaal!!!!
Een beetje spits had deze comotie niet gemaakt.
Hoop wel dat tie snel los komt maar wacht daar vanaf zijn rentree al op!!!
O, er blijkt ook een Henkie Karelse te zijn , productieve familie. Ha ha.
Lada prima... Op zich eens met die opmerking, maar op zijn minst een trainer die zegt:
We staan er zondag, 100% NOAD, we willen AZ compleet vastzetten, afjagen, scoren en ons prachtige publiek trakteren op een overwinning met ONS 100 jarig-bestaan!
Zoals eerder door Chapuisat geschreven in deze topic.
Zelf sta ik idd in dat halve stuk op G en ook met die opmerking eens.Maar de dingen die JK doet en vooral zegt kunnen echt niet als hoofdtrainer.
Morgen weer hopen op broodnodige 3 punten!
We zullen het allemaal morgen zien, inzet en winnen is gewoon een must, van AZ kun je verliezen is geen argument meer. NEE, door al het geklooi in de vorige wedstrijden, het falende wisselbeleid etc is die escape geen optie meer.
Elke thuiswedstrijd tegen wie dan ook zal resultaat moeten opleveren .
En voor die paar Karelse die hards die zich hier af en toe laten horen, leg mij nu eens uit waarom Karelse voor jullie belangrijker is dan de club ?
Ik begrijp hier echt helemaal niets van.
Jongens echt, met Karelse kunnen we niet door, dat gast ons opbreken, zelfs als we van AZ winnen is dit tot mislukken gedoemd, het is gewoon over.
En in sprookjes geloof ik al lang niet meer daar loop ik te lang voor mee.
@ Leur Noord
Dat d'n Karel er als trainer niks van bakt, zijn we op ene na allemaal over eens, dat het voetballend nog niet loopt kan ik ook nog engiszins pakken, want voetballend was d'n Karel ook zeer matig, maar dat er geen bezieling is, dat is ingredient nr. voor een anvondje/middagje NAC, dit vind ik nog erger dan alle poespas rond ons NAC bij mekaar !
GEEN BEZIELING/BELEVING en dan als waardeloze TD plofkop niet ingrijpen en wachten totdat we uit de beker liggen, da's voor een supporter niet te accepteren, maar jij noemt Karelse arrogant, dit is hij absoluut niet, dan moet je onze kwal van een TD hebben ! HUP NAC, hopen op een maffe middag met drie punten morgen !
@ Martinnac
Helemaal eens met jouw stukje hierboven!!!
Oh ja JK, met zo'n beleving win je ook niet van Zwolle, slimme vogel ! W.g.n.o.
Zou niet onverstandig zijn REDNAC terug in het leven te roepen maar dan helpnac. Tis nog net geen 2 voor 12!!
Misschien kunnen we dan uit die pot JK betalen als het meerendeel hem wil terugzetten cq wegsturen en een goede spits halen.
Waarom blijven ontevreden supporters komen? Wij zijn Nac en moeten door moeilijke periodes heen.
Slechts eindigen bij de eerste 5 is belangrijk en financieel aantrekkelijk.
Wij moeten het hebben van dat enkele tripje Europees om de 30 jaar afgewisseld met een kampioenschap 1ste divisie.
Jaren geleden planning dat we een stabiele subtopper moesten worden. Met pieken naar onder en naar boven.
Hou je daar aan vast en geloof in de beleidsbepalers!!!!
Jaren gevochten ook tegen degradatie elk jaar maar nooit werd er afgegeven op de trainer.
JK verhaal voor de camera is te wijten aan die ontevreden mensen. Oordeel voor de winterstop pas.
Ja we hebben geen geld. Maar eerste divisie kost nog meer dan karelse de laan uit sturen!!!!!!! Ofdenk je dat het stadion dannog vol zit,ik heb daar mijn twijfels over.
@ Jac
"Durf eens met witte zakdoekjes te zwaaien in de feestweek".
Na dit dreigement van jou zal niemand het meer aandurven om om zijn of haar neus in een witte zakdoek te snuiten zonder jouw toestemming.
Ik vond je reacties altijd al op de lachspieren werken maar dit slaat echt alles.
@Henkie
De meeste zijn het gezeik op deze site meer dan beu en reageren al niet meer.
Kun jij mij vertellen door wie en hoe dit onderzoek is uitgevoerd en wat de precies uitslag is?
Beste JAC, ik denk dat we niet aan red NAC maar aan red JAC moeten gaan denken. Wat je nu allemaal voor onzin uitkraamt? Geloven in de beleidsbepalers? Ik heb er meer dan 20 jaar heel intensief mee te maken gehad en ze hebben allemaal maar een agenda en dat is hun eigen agenda en maar een belang en dat is eigen belang. Ik ben iets te veel belazerd jongen om daar nog in te geloven.
Er is natuurlijk veel vaker afgegeven op een trainer, het Lokhoff, Cees lok of Cor Pot rot op is meer dan eens door het stadion gegaan met het gevolg wat we allen kennen.
Er is een verschil alleen Lok en Karelse was en is iets te verwijten verder is er nooit een trainer debet geweest aan iets soortgelijks dan wat we nu met zijn allen ondergaan.
Het gaat ons niet eens om het verliezen en om die paar punten, het gaat over de wijze waarop, de kapitaalvernietiging onder Karelse en de chemie die ontbreekt tussen Karelse, supporters en spelers.
Her contract met Karelse ontbinden of omzetten kost NAC niet zo veel als jij meent te denken, ik ken een paar mensen die zeggen daar graag wat geld voor over hebben, zo spannend is het allemaal niet.
Ik weet ook niet om welke redenen JK en JVA het hand boven het hoofd wordt gehouden, snap er niks van maar raar is het wel en zou bij iedere andere club niet gebeuren denk ik.
@jp je slaat de spijker op zijn kop
@ JP geniaal man goed gezegd! Want zo is het, laat ze lekker blijven slapen en straks janken om het hardst als het te laat is. Kijken of ze dan ook nog zo over hun Johnneke denken.
@ JP
Idd goed verwoord, als de spelers morgen zo'n instelling hebben, zoals jij het hier verwoord, dan ........ kumt 'tgoed !
Excuses van JK zijn slap.
De reactie van Jelle is zo'n typische mediatraining reactie.
VOETBALLEN GODVERDOMME !
@JP, 100 punten man!
Paule
Nogmaals jk heeft gewoon het vermogen niet om het elftal draaiende te krijgen,en ja dat heb ik al geschreven,maar dat is hetzelfde als jij constant roept dat we 13e zijn geworden.
Met de selectie van afgelopen jaar is het juist nog slechter wat jk gepresteerd heeft als je spelers hebt als gorter,schilder,koenders,jozefszoon die meteen bij andere clubs aan de slag kunnen beter presteren,alleen wel met training achterstand kampen,net zoals leonardo.
Vreemd dat deze spelers bij clubs die hoger als NAC geeindigd zijn daar terecht kunnen.
Dit is geen verdienste van jk geweest maar een teken dat de spelers individueel wel goede spelers zijn,alleen kon jk er geen eenheid van maken die er ook voor willen gaan.
Dit is dit jaar weer en gaat hij na 4 wedstrijden veranderen van tactiek terwijl hij al 2 jaar hetzelfde speelt,nooit eerder aan gedacht als het niet lukt om iets te wijzegen zou je zeggen.
Hij krijgt het zelfs voor elkaar om lurling uit het ritme te krijgen,iemand die altijd over voor ging.
Jelle daar integen is wel realistisch door aan te geven dat er wel meer gehaald kon worden en moest.
Steek je hand is in eigen boezem en kijk eens of jezelf fout ipv te r oepen dat er geen geld is,selectie te klein,top 7 van vorig jaar in de 1e 10 wedstrijden etc.
Het ligt altijd ergens aan behalve aan zichzelf.
Excuus lig morgen al klaar.....(Ja het was een club uit de top 7 dus tja daar kan NAC toch nooit van winnen,NEE john met jou vermogen en instelling niet.
Of het excuus is we hadden geen antwoord op de steeds opkomende Gorter , het zou zomaar kunnen met Karelse. Wat zou het een mooi cadeau zijn als de feestweek werd afgesloten met het vertrek van JK.
Of met een mooie overwinning waarbij alle monden gesnoerd worden.
Mochten ze winnen, wat haast onmogelijk is, maar stellllll...geloof je toch echt niet dat het lek boven is.
Van mij mogen ze en heel graag winnen. Maar ja als je geen kansen krijgt in al die wedstrijden waarom dan nu wel. Okeee in deze snap ik de stap voor Verbeek eventueel....je moet iets..nu was het ook al niets.
We beginnen straks eerst maar met een paar biertjes, heb ik een ieder geval al genoten voor de wedstrijd begint!
Vandaag 100% Noad !!!
Zou triest zijn als we uitgerekend vandaag de onderste plaats geen bezetten en das best reeel helaas.
Wij gaan niet opzij!
@ Zorro, natuurlijk zou ik een gat in het dak springen als we zouden winnen, maar zoals jij terecht aangeeft dan is het lek nog niet boven. Verre van dat lukt niet zolang Karelse er zit.
Een overwinning zou voor heel even de werkelijke problemen maskeren en die problemen zijn immens vrees ik.
Wederom is Karelse er in geslaagd om een talentvolle selectie te kneden tot een zielig hoopje cafevoetballers.
En als klopt wat hij nu met Lurling flikt en vooral de wijze waarop dan is hij NAC onwaardig.
Lurling is al jaren de icoon en die slachtoffer je niet als eerste als het niet loopt. Want voor slachtoffer komt iedereen in aanmerking en dan pak je niet Lurling als nummer 1.
Maar goed ga het zien, afsluiten fietske en richting kroeg...Nac her we come laten we het vlaggetjes en klappertjes volk uit kaaskopcity maar eens een lesje lezen. Okeee keep the dreaming alive babe!
Er rest bij vele 1 grote vraag, ook na vandaag, wannneer wordt er vanuit hogere hand ingegrepen, als het te laat is ????!
Wie van de beleidsmannen ziet er nog lijn en beleving in het spel van NAC, dit kan alleen wat JP terecht aanhaalt alleen bij ons NAC, om moedeloos van te worden !