Koken met Foeke
Wie wel eens, al dan niet gedwongen, een kookprogramma op TV bekijkt, kan het beamen: "naast een zoetje hoort een zuurtje", knauwt een pafferige sigarenrokende dikke kale kok met Rotterdams accent je vanaf de TV dan toe. Foeke Booy schijnt ook wel eens te kijken en blijkt een goede opletter. De coach van Go Ahead Eagles kookte gisteren na de wedstrijd. Hij zag de gebraden Adelaar gelardeerd in een zoete overwinning van NAC en de bijbehorende dressing van vreugde, geserveerd op een bedje van geloof in lijfsbehoud en feest 'on the side'. Dat was iets te zoet voor Foeke. Hij besloot er dus een zuurtje aan toe te voegen. “Ik kan het eigenlijk nog steeds niet geloven dat we deze wedstrijd hebben verloren”, sprak de amateurkok bijna een uur na afloop nog steeds vol onbegrip. “Ik heb ook geen moment gedacht we hier zouden gaan verliezen. Maar het is wel gebeurd en dat is zeer, zeer teleurstellend.” “We hebben de hele wedstrijd controle gehouden, tot aan de 92e minuut”, gooide hij er nog wat azijn over. “Toen hadden we de bal in de tribune of uit het stadion moeten rossen. Maar op dat moment waren we even naïef, misten we de zakelijkheid. We bleven voetballen, kregen een counter en gingen daardoor de bietenbrug op. Doodzonde.” Ja, bieten zijn niet zo lekker bij een fantastisch gerecht als dat van gisterenavond. Wij denken dat Foeke geen gelijk heeft met deze aanvulling op de hoofdschotel, maar wij hebben dan ook de (gehakt-)ballen verstand van koken. Wel van worstenbrood bakken. Maar dat, beste vriendjes en vriendinnetjes, dat is weer een ander verhaal. Bron: B-side Rats, Stem
Plaats reactie
huh???? worstebrood zonder gehakt erin te gebruiken???? mechanishe rotzooi noemt men dat!!!!!
Een lekkere zure verliezer zeg. Tot de 92e minuut de controle gehouden???? Misschien is de Efteling wat voor Foeke? Daar bestaan sprookjes nog wel namelijk :)
En dan krijgt Foeke waarschijnlijk ook nog een eigen bereid toetje.over een paar weken!
Ennaosjeejer , de Efteling word moeilijk daar zit kogeloog van Broekhoven al , dat wordt ruzie. ;-)
Het kan me niet zuur genoeg zijn voor hem, maar als we objectief zijn waren ze niet veel minder dan NAC over de hele wedstrijd genomen.
Vind hem een goede trainer en heeft als td bij Utrecht en Sparta ook goede dingen gedaan. Zie hem graag nog een keer in Breda werken. Zijn team speelde gisteren om te winnen en speelde bij vlagen goed voetbal en kreeg het stadion stiller dan normaal. Als hij een punt had gepakt had hij van NAC geen last meer gehad. Dat je dan zo reageert als je vlak voor tijd het schip in gaat kan ik heel goed begrijpen. Je moet er niet aan denken dat je bij zo'n knock out in de laatste minuten, vlak daarna voor de camera mag komen.
Vind de koptekst ' Koken met Foeke' erg grappig trouwens. Hopelijk volgende week ' Stomen met Alflen'
Volgens mij heeft hij wel degelijk gelijk. Objectief gezien was Go Ahead de ploeg die de meeste aanspraak maakte op de overwinning. Een slotoffensief zat er bij Nac niet in. GAE speelde om te winnen op het einde en dat werd lelijk afgestraft.
de eerste 10 minuten na rust had Nac moeten profiteren en zeker gezien de reuze kans van De Zeeuw,daarna bleef GAE makkelijk overeind met zelf het betere van het spel.
Maar des gte lekkerder zijn de 3 punten nu. Maar niet net gaan doen of Nac verdient heeft gewonnen
Ho ho, oosterhout3, er staat NERGENS dat er geen gehakt wordt gebruikt in ons worstenbrood. Er staat alleen dat wij de (gehakt-) ballen verstand van koken hebben.
0-0 Was de terechte uitslag geweest. Maar gelukkig is het een driepunter geworden met heel veul dank aan Adje. Bij voetbal liggen pech en geluk als man en vrouw langs ( regelmatig op) elkaar in bed.
De Zeeuw moet m.i. inderdaad in dit soort wedstrijden zich wat meer terug laten vallen zoals NaCCer al stelde.
Drost is een versterking.
Nu nog hopen op verlies van heracles bij ADO.
Winnen bij utrecht met een vieze counter en we staan dan wellicht 15e.
Mijn een na oudste broer zou zeggen; "foeke booy een.................... nette vent"
Tjonge wat kan die vent ongelooflijk slecht tegen zijn verlies zeg , ik kan ook niet tegen mijn verlies maar als ik dan verlies dan jank ik er in ieder geval niet over ! Foeke je bent een lul !
hahaha mafkees, de enigste die helder is op het moment.....
beelden van ´de ontlading´
http://foxsports.nl/video/267402-91-doelpunt-adnane-tighadouini-nac-breda-go-ahead-eagles-1-0.html
dan op de camera klikken 2e van rechts...... niet schrikken wat je ziet menssuuh!!!!!!!!
@KC, niet helemaal eens.
Tot de 70e minuut was NAC licht sterker, alleen toen was de pijp leeg.
Is Von Flieger eindelijk opgenomen, als BSR ff laat weten wáár kan ik hem een kaartje sturen.
flieger die zit nog steeds te vieren joh!! dies ook supporter van ons goeie oude nac!!
Von Flieger is in diepe rouw. Had zijn tekst klaar, worstenvingertje zat boven 'reactie plaatsen' . Hij zou de vloer aan vegen met one tier board, Justin, Maaskantje, Mommers, vd Hoeven, V Bavel en alle laag opgeleide bezoekers van dit forum, alle Ford Mondeo rijders, goedkope wijn drinkers, goedkope sigaren rokers, economy class vliegers. En toen, toen was er..…………Adje! Bij velen van ons tranen van geluk, van oprechte blijdschap, van hoop, van opluchting. Bij hem van frustratie, verbittering en verdiet.
Schitterend stukje Mafkees.
Na afloop was het druk in de beagracht ik heb er maar een paar extra op genomen !
Heerlijk stukje! De Deventer Koek is op, die gaan nacompetitie spelen. Ga er maar aan staan als trainer (die aan het eind van het seizoen vertrekt) om de spelers weer op de rails te krijgen. Maaskant is het wonderwel gelukt, vooral door de inbreng van nieuwe krachten en het optimaal benutten van de klasse van Adje, want klasse heeft die jongen. Weinig spelers die zo makkelijk een tegenstander te kakken zetten!!!
Hup NAC en hala Breda
Hahaha, Een ouderwets klasse verdichtsel van Ome Mafkees! Chapeau!
Prognose van Been en van Halst op foks net, nav de vraag wie nacompetitie gaan spelen. NAC redt zich volgens deze 2 kenners. Wat een verschil met 2 maanden terug om te horen !
Ter verduidelijking : Beide menen dat Heraklets en Kowet de nacompetitie in gaan.
Aan alle supporters van NAC, gefeliciteerd met de overwinning was een hele belangrijke.
Heb er weer goede hoop in dat we volgend seizoen weer een hele mooi derby hebben zoals het hoort.
Suc6 de rest van het seizoen.
Groetjes uit tilburg !!
@Poolshark:
Opmerking van Been en Van Halst typeert opportunisme in het voetbal. Kan volgende week alweer anders zijn. Of straks, want Heracles staat helaas al met 0-1 voor.
Pis nog steeds een schuimkraag in de wc. Kan iemand al die zo genaamde kenners op fox en andere programma's worstenbroodjes brengen. Want ze gaan nog een jaar ons gezeik aanhoren
@wil tilburg. Klasse jouw uitspraak!, daar kunnen er nog veel uit beide kampen een voorbeeld aan nemen.
We hebben een haat liefde verhouding, maar we kunnen niet zonder elkaar en dat is prima!
Kijk, zo kan het ook tilburg. Netjes. Tot volgend jaar.
Hopelijk, :-).
Mooi creatief stukje tekst Mafkees, ga zo door a.u.b.
Hoi wll tilburg,
klasse om zo te (durven) reageren!
Natuurlijk moet er in het voetbal sportieve rivaliteit zijn, en je hebt tegenstanders nodig om het spelletje überhaupt te kunnen spelen, en daarom hoop ik ook dat we elkaar weer tegen komen volgend seizoen.
Ja zelfs f-nooit en ik hoef maar weinigen hier duidelijk te maken hoe ik daar over denk......
De meeste credits wil ik toch aan Maaskant geven. Natuurlijk, er is flink wat bijgekomen in de winterstop maar hij zorgt er voor dat deze jongens geloven in eigen kunnen en hierdoor 10% beter spelen dan voor de winterstop. Man met een mening, man met een netwerk. Een verademing wat mij betreft t.o.v. Gudelj en Hellemons (met alle respect).
Tighadouini zie je al een heel jaar dat hij beter is dan de rest. Speler met een actie die daardoor uiteraard ook weleens balverlies lijdt. Maar als je hem voor de camera hoort spreken... altijd realistisch. Werd eerder dit jaar door Hellemons disciplinair geschorst maar het lijkt me juist een goeie gast die prima in dienst van een team kan spelen. Je hebt dan wel een motiverende trainer nodig en het lijkt erop als Maaskant de juiste snaar weet te raken.
Belangrijk voor het voortbestaan van de club want de transferwaarde van Tighadouini zal gestegen zijn. Laat Maaskant de contacten met Stewart maar eens aan halen. AZ zou een mooie club voor Tighadouini zijn en hij is beter dan een Hupperts naar mijn mening. Is er bekend of hij een afkoop clausule in zijn contract heeft? In combinatie met een opbrengstpercentage van een mogelijke transfer van Gudelj zou dat toch financieel gunstig zijn voor NAC.
@RV:
Adje heeft een gelimiteerde transfersom, als ik het goed onthouden heb ergens tussen de 7,5 en 8 ton (stond ttt in de krant).
@ van Taajlaand, dat is wat ik altijd zeg niet iedere Tilburger is een kruik , ik vind dit ook een klasse reactie !
Sjongejpongejonge dat was lekker. Zeldzaam die ontlading. Veuls te veul gedronken, maar die kater heb ik er graag voor over. Zalig de comments op BSR aan het doornemen met een koud blikje cola. Worstenbroodjes in de over. Eén groot feest. En de kers op de taart is dat vliegerpiemel - geheel volgens verwachting overigens - nergens te bekennen is om mijn goede humeur verpesten met zijn negatief en vooral en destructief gepapegaai.
Hup NAC
Jammer dat dat klote ADO hun werk niet doen.
Het voordeel van het verlies van ADO is dat zij nu ook weer betrokken raken in de degradatiestrijd. En Excelsior is ook nog niet veilig hoor. Die hebben in de laatste 5 wedstrijden ook maar 4 punten gehaald van de 15. Heracles acht ik te goed om bij de laatste drie te eindigen. Ik denk dat ADO moet uitkijken, maar het zal voor NAC een kunst worden om niet bij de laatste 3 te eindigen. Ze hebben hun kansen verspeeld in Den Haag en Heracles pakt ze gewoon. Dat is het verschil. Om alles te voorkomen om niet bij de laatste drie te eindigen moeten ze eerst maar eens bij Utrecht gaan winnen. Dan maak je stappen. Langzaam komen we in de fase dat ploegen zonder belangen onverwacht punten verspelen tegen goed gemotiveerde tegenstanders die nog wel ergens om spelen. Maar je moet dan wel met de spanning om kunnen gaan en de kansen benutten. Ik ben benieuwd. Ik denk dat erg veel afhangt van komende wedstrijd. Pak je daar 3 punten dan wordt de concurrentie ook zenuwachtiger, verlies je daar dan wordt de kans op nacompetitie groot.
Ik had al wel een berichtje van ons Alpen Orakel verwacht, nu de Heraklieten gewonnen hebben in ADO.
Zou de azijn op zijn bij Hansje Deelen?
Hele nacht azijn gezopen om de overwinning mee weg te spoelen, en nu niets meer over om te zeiken?
Ik neem aan, dat via een contructieve gedachte, het verlies van ADO toch wel in de schoenen geschoven kan worden van The One Tier Board?
@BSR; wat een prachtig proza, dit stukske. Eindelijk valt er weer eens wat te lachen!
En dat Heracles dan nu weer wint; het zij zo. We zien het wel.
De ontlading en extase van deze zwaar bevochten licht gestolen overwinning zitten bij mij nog te vers, om alweer te gaan emmeren over Heracles.
Thuis pakken en niets aan de hand, toch! Daar zijn we zelf bij!
Mooi stukje van Mafkees. Duidelijk dat hij regelmatig zowel naar 24 Kitchen als naar de Sprookjesboom kijkt :)
ado same met heraklets nacompetitie spelen en nac wordt gewoon 14e!!
Den Haag krijgt onder andere Ajakkes, Pisvee, Fietstas en AZ nog en geen rechtstreekse degradatieconcurrent meer. Ado dus vanaf vandaag ook bij de kandidaten. Hoeft echt niet negatief te zijn voor NAC. Hoewel ik wel staaeds harder begin te twijfelen of we Europa gaan halen dit jaar...
@kinderkaartje,gaan geruchten dat ie zijn toetsenbord van de Alpen heeft gegooid
oohja,, voor adje is de komst van het baasje de zeeuw heel goed uitgevallen,, zelfde begint misschien ook wel te gelden voor mats,, 1e helft ging het wel lekker met hem eerlijk gezegd!!
ik zou zeggen,, nou meneer de zeeuw per wedstrijd die je speelt krijg je zoveel, per assisst zoveel en per goal zoveel!!
gewoon bedrag betalen wat voor nac begrippen het hoogste is, en daarnaast dus de bonussen van assists of goals!!
zet maar een paar 1000 in het contract voor beide,, tel hij maakt er 15 en 15 assists dan heeft nac veel meer dan het kostte....
het zou zomaar een hele goede zomer KUNNEN worden(als we er in blijven)!
10mil voor gudelj =400k voor nac, minimaal!!+ de biedingen die gaan komen op adje!! voor een buitenspeler,, veelscorend!!
Je hebt helemaal niets aan die hagenezen
Kan ik ergens de samenvatting gratis bekijken?
Waarom hield Maaskant Der Flieger op de reservebank?Het was toch overduidelijk dat de RvC,de aandeelhouders en de Directie gewisseld moesten worden!
Gelukkig won NAC zonder de inbreng van Der Flieger, en dat ia mooi mensen.
Joop Koppenjan
Gewoon Uitzending gemist
http://www.npo.nl/nos-studio-sport-eredivisie/14-03-2015/POW_00996345
Moet wel zeggen dat het er in de samenvatting beter uitziet dan het werkelijk was.
Bedankt Kinderkaartje. Toch weer even genieten.
Zou een prima trainer voor NAC zijn.
Mooi is dat. Iedereen altijd schelden op Vliegermensch, nou komt er geen reactie en dan gaan we er om vragen.
@Oosterhout3
Voor zover ik weet hebben Gudelj en Tighadouini in hun contract het maximum transferbedrag vastgelegd. Voor Gudelj is het 6 milj. en voor Adje rond de 8 ton. Reken dus jezelf niet rijk. Levert altijd zo'n teleurstelling op,.
@ henri
Is toch minimaal 1,5 mln (NAC krijgt ong. 9% van Gudelj) en omdat NAC geen verlies meer maakt kun je daar wel echt iets mee.
Maar ja, je moet er wel inblijven en heracles inhalen.... Zal nog niet meevallen.
Leuk geschreven, gebeurt de laatste tijd steeds vaker. Ga zo door BSR!
Over de kook.haha vrijdag 3 punten uit utrecht
Hey!!!!Je weet toch!!!Bij succes is Hansje nergens te bekennen.
alsof nac zo goed was zeg whahahahahahahaaaa
Keessie3.Onthou voor je slapen gaan.Speentje in het mondje,en niet in het kontje hey!!!Rakkertje.Je bent nog laat op boefje!
Zoals ik op voorhand al zei. Heracles staat nu 4 punten voor, heeft een gunstiger programma en speelt bovendien bij vlagen zeer aardig positiespel.
De afdrogers tegen Heracles, Utrecht en PSV kunnen ons bovendien vanwege het doelsaldo nog weleens zwaar komen te staan.
Tegen Utrecht en Heerenveen moeten we minstens 3, liever 4 of 6 punten pakken om mee te blijven doen.
Tis natuurlijk wel makkelijk lachen Keesje.Je hebt natuurlijk je melktandjes nog hey!!Boeffieeee.
Tis natuurlijk wel makkelijk lachen Keesje.Je hebt natuurlijk je melktandjes nog hey!!Boeffieeee.
Kees 3 is dus een kruikje. Een puberkruikje .
Euhjjuh Keesje.Hij staat er dubbel op knul!!Bedoelen ze natuurlijk mee.Onder en boven melktandjes!!Gozertje.
@NaCCer.Wel een heel klein puberkruikje hoor:-))
RV, je vergeet denk ik dat we zelf Heracles nog krijgen. Dus uitgaande van winst gaan er dan weer 3 punten af.
Dat Den Haag helaas faalhazen zijn is jammer.
Heracles staat nu 3 punten voor, maar wel beter doelsaldo dus komt idd neer op 4 punten.. Doordat Heracles laatste weken wel bonuspunten pakt wordt het lastig. GAE gaat het niet redden denk ik gezien de laatste weken dus moeten we kijken naar Heracles en misschien ADO en daarvoor moeten we vrijdag echt winnen!
Wat een spanning! Maar ik heb erg veel vertrouwen in Maaskant, De Zeeuw, Marcellis en Adje. Zij slepen de rest van het team wel mee naar plaats 15!
Azeinpisser gibt es nur in die Schweiz
Vast een internetstoring daar; misschien kon hij de JanLul stream niet zien.
Vast de schuld van.. ach dat weten we nu wel.. oder?
@henri,
van gudelj ben ik nog niet zo zeker van hoor!! als aanvoerder van az,. international, en meest scorende middenvelder van de eredivisie zullen clubs dan ook voor hem gaan bieden!!
dan geldt dat bedrag van de clausule ook niet meer he, bedoel er komt 1 club die zegt wij geven 6mil en 2 uur daarna komt een club en die zegt wij bieden 10 of 15mil.... dan gaat hij gewoon naar de 2e club voor dat bedrag!!
hetzelfde geldt voor adje eigenlijk!!
buitenlandse club dan ineens ±1mil of meer!!
eej cor,,, je clubje uit r zuid.....pffff de kleinste voorin kopt um erin zeg!! tsjong jonge wat was die wedstrijd weer zweten voor de nac supporter!!
alles naar utreht uit,, DAAR IS WAT TE HALEN!!!!! be there!!! 3punten mee in de tas-bus stoppen!!!
Foeke Booy is geen onaardige kerel. Net zoals de andere trainers van de onderste 4-5 ploegen. Het begint pas bij die lul van een Fraser.
Wellicht moet je toch een hufter als trainer hebben om resultaat te boeken, want dat schijnt het te zijn, hoe hoger des te minder sympathiek.
@oosterhout3
Nee hoor. De zaakwaarnemer van de speler zorgt er wel voor dat er niet meer dan gelimiteerde transfersom betaald wordt aan de verkopende club.
Alles wat een kopende club meer wil bieden, wordt verdeeld tussen speler en zaakwaarnemer, maar dat extra geld gaat zeker niet naar de verkopende club en al helemaal niet NAC.
Die zaakwaarnemers zijn het failliet gebleken van het voetbal, er is maar één belang en dat is het eigen belang .
Daarom zullen clubs als NAC ook nooit rijk worden van transfers .
Er zou eens een einde moeten komen aan de absurd hoge salarissen van voetballers er is geen grotere onzin dan de dooddoener dat ze het in relatief korte tijd moeten verdienen, alsof je als voetbalker niets meer zou kunnen na je 35e , grote lariekoek is het !
Het zou ook goed zijn als de FIFA en de UEFA de handen eens ineen sloegen en dat financial fairply eens echt aanpakten maar ook zeker naar dit soort zaken zouden kijken wat eigenlijk in het verlengde ligt en in aanleg weleens de hoofdoorzaak kan zijn.
De voetbalwereld zit in de greep van voetbalmakelaars, topclubs met enorme niet af te lossen schulden een corrupte Blatter en niet competente mensen op belangrijke posities.
@ NaCCer
Gewoon huren verbieden. Dan moeten spelers zich eerst bewijzen voordat ze al bij topclubs op de loonlijst komen en dan verhuurd worden. Dan krijg je weer de normale trap waarbij iedere clubs tussendoor iets kan verdienen. Spelers willen geen 6e keus zijn tegen een goed salaris als ze niet verhuurd mogen worden (en dus niet spelen).
@Oosterhout3
Max is max. Niemand, geen enkele club, gaat meer betalen dan noodzakelijk is. Heeft een club meer geld over voor een bepaalde speler, dan zullen ze dat extra bedrag verwerken in het salaris of in het tekengeld.
@Oosterhout3.Zoals ik eerder al zei.De vlam is eruit bij F'noord.Gelukkig hebben ze Nac nog net even kunnen helpen:-)
zaakwaarnemers zijn de redders voor de spelers, clubs hebben in het verleden spelers wurgcontracten met ongepaste salarissen aangeboden. Clubs die janken over makelaars hebben hun eigen zaken niet op orde.
@henri, die ene gast
daar zou ik nog niet zo zeker van zijn hoor!!
als er echt clubs uit het buitenland geinterreseerd is, en de ene club biedt zoveel, en een andere club wil hem echt dolgraag hebben dan gaat hij gewoon weg voor het bedrag wat ze willen betalen... of was je de regel vergeten dat een x bedrag van de transfergeld ook gaat naar de desbetreffende zaakwaarnemer!!
Foeke Booij heeft hierin volkomen gelijk, gezien dat ik mijn geel/zwarte bril even afzet, we (NAC) hebben de drie punten en dat is het belangrijkste, maar gezien hoe NAC voetbalt, heb ik er vrijdag een hard hoofd in, terwijl wanneer ons NAC zo begint zoals in de tweede helft dan kun je gewoon in utreg drie hele belangrijke punten pakken !! Het worstenbroodje was zondagmorgen weer eens een genot, nu nog voetballen gvd om werkelijk uit te stralen dat we echt weer niet OPZIJ gaan !!! Foeke was op de radio realistisch, Maaskant hing wat de clown uit en zolang je wint, prima, maar zo acteren aankomende vrijdag en het wordt weer een flinke nederlaag voor ons NAC, al ga ik altijd van een winst uit voor ons NAC, ooit gewoon tegen beter weten in !! HUP NAC