Wij gaan niet opzij

Komende week gesprekken met Karelse

NAC gaat komende week in gesprek met John Karelse over zijn contract. Dat lopt af. Gezien de resultaten in het algemeen (dus niet die van de afgelopen wedstrijden) en de financiële situatie van NAC, mag verwacht worden dat het contract verlengd wordt.

Bron: B-side Rats, Stem

Vorig bericht
Karelse en de hype rond Bas Dost 9 reacties
Volgend bericht
Bas van Bavel stopt er mee 2 reacties
Advertentie
11 Reacties
0   0  
Rbull

Daar zullen ze toch wel uitkomen he?!

0   0  
d.kocx

Ik hoop dan toch als assistent wand van hetgeen wat ik zie kan ik niet zeggen dat Aandewiel en Karelse de spelers beter hebben gemaakt het feit dat we nu 10de staan heeft meer met geluk en de individuele klasse te maken van een paar spelers. zodra er 1 weg valt loopt het niet meer bij nac. Ik vindt Karelse een prima kerel maar voor de functie als hoofd trainer vindt ik hem nog te licht.

0   0  
GEERTS

Nieuw contract geven als assistent trainer. Daar is hij volgens mijn best goed in. Maar als hoofdcoach komt hij iets te kort.De spelersgroep heeft behoefte aan een nieuwe trainer (bijv Koster, Lokhof, Ten Cate).

0   0  
Wanny

Het is of een contract als hoofdcoach, of afscheid nemen. Want als er een nieuwe hoofdcoach komt, wat moeten we dan met 3 gediplomeerde trainers.

Naar mijn mening is dit een mooi moment voor de Karel om bij een Jupiler League club op eigen benen te gaan staan.

0   0  
jatoch

Zijn jullie nog zat van gisteravond ofzo? Alle nieuwsberichten bevatten spel fouten!

0   0  
since1912

Johnny en Gert olee olee!

0   0  
Hans

Ik lop,jij lopt,wij loppen ?????????

Of was de t bij dat te snel getyped: Da lopt af. ?????

;-)

0   0  
zwampie

Denk dat er een goeie taak voor hem klaar kan liggen als hij weer terug bij het 2e keert als trainer, en dan assistent van het 1e.
Zo heb je het meest overzicht over de kwaliteiten van de jongens voor het 2e,en kun je deze kwaliteiten doorgeven aan de hoofdtrainer.
Andere opties zou ik niet kunnen bedenken aangezien hoofdtrainer momenteel niet voor hem neergelegd is,en wellicht zelfs trainer van het 2e niet,aangezien hij in de afgelopen jaren niet heeft laten blijken dat er spelers onder hem beter zijn geworden.

Jammer maar helaas,maar het was het proberen waard.
Denk zelf dat karelse een functie als assistent of trainer van het 2e niet meer ziet zitten nu hij ook leiding heeft gehad over een eerste elftal en wellicht de andere functie`s nu te licht voor hem zijn/vindt.

Denk ook

0   0  
indra

Hou hem maar op zijn NAC'S ,pappen en nat houden . Welterusten

0   0  
the cosmic gate

Ik hoop na weer een WANPRESTATIE dat hij niet verlengd!tijd voor schone / nieuwe wind!

0   0  
Leen

Karelse gewoon als assistent aanhouden. En Aandewiel de laan uit sturen, lijkt me de enige juiste oplossing. Goede nieuwe hoofdtrainer aannemen.

Laad alle berichten na dit bericht in