Wij gaan niet opzij

Kramer definitief niet naar Sparta

Michiel Kramer gaat definitief niet naar Sparta. Dat bevestigt directeur Leo Beenhakker vandaag tegenover RTV Rijnmond. De spits gaat andere opties bekijken.
Eerder deze week zat Michiel Kramer nog op de tribune bij het oefenduel tussen Telstar en Sparta. Ondanks dat een akkoord dichtbij leek, gaan beide partijen toch niet in zee met elkaar. Volgens de zaakwaarnemer van Kramer ligt de toekomst van de aanvaller, in ieder geval komend half jaar, in Nederland.

Bron: B-Side Rats, RTV Rijnmond

Advertentie
47 Reacties
0   0  
van Flieger

Waar blijven de echte versterkingen voor ons NAC? Van Aalst, Gielen en Smulders hebben zich alweer een dikke 3 weken schuil gehouden.

0   0  
7Hills

@van Flieger

Het is lastig shoppen met een lege portemonnee.

0   0  
Scheids

Van Flieger,

Er komen géén paniekaankopen naar Breda en ook geen huurlingen die we over een paar maanden weer zien vertrekken.
Liever échte aankopen met potentie voor de komende jaren dan met blinde koopwoede spelers binnenhalen die geen toevoeging hebben tot de selectie.
Het team is op dit moment groeiende en door het niet aantrekken van nieuwe spelers geeft NAC een duidelijk signaal af van vertrouwen.
Handhaving is het doel, géén linkerrijtje!
Dus even je gemak houden jij, met het naar beneden halen van jouw vaste namen als Smulders, van Aalst en consorten.

0   0  
NAC Oirschot

Goede speler voor nac, laten we eerlijk zijn....deze speler is pcies de speler waar nac op zoek naar is. Ja mentalitiet is wellicht een issue, maar in hoeveel wedstrijden hebben we dit seizoen gezien dat het aan stootkracht ontbrak?
Alleen met meer doelpunten speel je veilig of blijf je via de nacompetitie erin, dat hebben we vorig seizoen wel gezien :)
Gewoon halen die jonge...eindelijk weer een lange spits voorin!
Want zeg nou zelf, bij voorzetten vanaf de zijkant met ‘korte’ bij de 2e paal is toch gewoon lachwekkend. 4-4-2 zou ideaal zijn met kramer en ambrose voorin en met geweldige spelverdelers erachter.

Hup nac!

0   0  
nacman

@ vanflieger jaar nog twee weken oud en je blijft onzin uitkramen hopelijk krijg je nog eens een keer wat verstand

0   0  
Rubenac

Kramer naar NAC
Het is even een korte termijn zet.
Maar als we eruit gaan , is dat pas een lange termijn weer

0   0  
Scheids

NAC Oirschot ,

Dit is juist de speler die je NOOIT moet halen.
Kramer zal alle aandacht voor zichzelf op een negatieve manier gaan opeisen en verder te weinig toevoegen asn het teambelang! Je merkt het op dit moment toch, als ie zelf écht had willen komen, dan was dat allang in kannen en kruiken geweest.
Doorschakelen nu naar lijfsbehoud met de jongens die we nu hebben. De vorm groeit nu , dus ook het vertrouwen gunnen!

0   0  
7Hills

Kramer halen heeft niets met beleid te maken. Korte termijn paniekvoetbal, een speler die alleen in geld geïnteresseerd is en waarvoor je je hele systeem moet gaan aanpassen.

Alleen halen als hij voor hetzelfde salaris als een El Allouchi of Korte komt voetballen, en bereid is om alleen als pinchhitter ingezet te gaan worden.

Overigens alleen een andere spits halen als je Sprangers weet te verhuren. Die moet nu minuten gaan maken, hetzij als invaller ter vervanging van Ambrose, hetzij in de JL. Enevoldsen alleen inzetten als vervanger van Vloet, die is einde van het seizoen toch weg dus kunt beter je geld en tijd investeren in eigen spelers met nog een hele toekomst voor zich.

0   0  
Judge M.

@7Hills:

Het salaris van Stans is nu vrijgekomen. Daarmee kan o.a. geshopt worden

0   0  
Dun Beek

@ BSR licht = ligt :)

0   0  
signase

@7Hills:

Dat snapt onze one trick pony niet. Hij werkt namelijk bij een frauderende bank waar de core business bestaat uit onverantwoorde risico's nemen met andermans geld.

0   0  
LarsW

@Dun Beek

Oeps, leuke pubquiz gehad gisteren in Dok 19 ;)

0   0  
mmm

Hij komt waarschijnlijk toch gewoon naar Nac! De leukste club van Nederland natuurlijk!!

0   0  
7Hills

@Judge M.

Stans zijn salaris is natuurlijk gewoon tot het einde van het seizoen uitbetaald. Dus geen besparing voor deze transferperiode.

Daarbij, zelfs met het eventuele vrijgekomen salaris van Stans betaald NAC nog steeds salarissen die niet hoger liggen dan onze directe concurrenten in de ED. Salarissen waarvan Smulders zelf in Oktober al aangaf geen ervaren jongens van ± 27 jaar oud te kunnen betalen. En juist in die categorie moet je zoeken wil je iets halen voor eind Januari wat een verbetering is t.o.v. de huidige spelers.

0   0  
Bredafun

Om andere clubs van info te onthouden zal nac geen nieuws gaan versteiden, totdat er iets definitiefs is. Dat is ook de beste manier van handelen!

0   0  
Bredafun

Versteiden = verspreiden

0   0  
Dutchbird

Alleen halen om na afloop in de Cordial bitterballen rond te brengen.

0   0  
Lejad

Dan loopt hij waarschijnlijk met een volle mond en een lege schaal! Niet doen dus

0   0  
willem 4,5

Slecht nieuws, dan is de kans dus altijd nog aanwezig dat deze lamlul naar NAC komt! Mister Negatief moet maar ergens anders gaan lopen klootviolen, maar niet in Breda. Zonde van het geld, zonde van het gras in het stadion en zonde van de energie. Eigenlijk besteden we met z'n allen al veel te veel aandacht aan 'fenomeen' Kramer' , daar ben ik zelf ook schuldig aan hoor, dus ik stop nu met reageren over dit onderwerp. Dat is m'n uitspraak en zo zit het!

0   0  
Sjef de gevulde koek@van Flieger

Jij denkt alles zo goed te weten maar ik ben echt helemaal klaar met jouw gezeik. Met jouw bedoelingen was onze mooi club al lang na de klote geweest. Deze reactie van waar blijven de versterkingen bewijst dat maar weer eens. Als je de laatste wedstrijd tegen Utrecht heb gezien moet je je de vraag stellen moeten we weer onnodig geld uitgeven om een speler te halen die een half jaar bijna tot niet gespeeld heeft. Het antwoord is dus nee. Buiten dat we lastig scoorde spelen we gewoon prima voor een team dat net uit de stront getrokken is uit de jupiler leugue met een portemonnee die helemaal leeg is. Ik kan me Maaskant nog wel herinneren die 9 spelers haalde waar nu de vraag van is of er nog wel 1 betaald voetbal speelt. Deze groep werkt hard om beter te worden en dat zie je ook elke week. Buiten misschien een leuke buitenspeler die rond deze periode bijna niet te halen is zou ik niet weten wie. Kramer is zeker welkom maar is het nodig ik denk het niet. Als wij met dit elftal zo blijven spelen degraderen we echt niet. Ook geven we dan niet onnodig geld uit aan spelers die niet fit zijn en of nauwelijks hebben gespeeld. Hup NAC en van flieger ik hoop dat het wind stil blij zodat deze flieger niet meer op gaat

0   0  
Dutchbird

rustig rustig Sjef, it's just the fool on the hill

0   0  
GinnekenGabber

Kramer is op weg naar ADO

0   0  
Robbie

M E N T A L I T E I T ? M E N T A L I T E I T ? Nee, Seuntjes daar spatte de mentaliteit vanaf. Als we 442 gaan spelen staat ie garant voor 6 doelpunten tot het einde van het seizoen. En wie dan leeft, wie dan zorgt. Laat maar komen dus.

0   0  
JM

Kramer dus niet naar Sparta en waarschijnlijk ook niet naar ADO (want ADO wil hem voor meer dan een half jaar vastleggen). Blijft dan NAC dan als enige Nederlandse optie over of is er een vierde eredivisieclub geïnteresseerd?

0   0  
van Flieger

Vier jaar Goetzee en zijn bonusdancers. Het heeft niets gebracht. Verliezen tegen Pec, de kleine club uit Zwolle met een kleinere achterban, en het geheel begint zelfs dramatische vormen aan te nemen. Zeggen dat je met versterkingen komt en dan gewoon niet leveren, het heeft systeem gekregen bij deze lieden. Vanuit Engadin, de groeten.

0   0  
Bredafun

@ Sjef, maar ben eerlijk, we komen nu gewoon n goed scorende spits te kort. We laten nu teveel ounten liggen door het niet goed afmaken in de 16. Ambrose doe zn stinkende best, maar scorend mist ie momenteel teveel.

0   0  
Babosje

Die wacht gewoon op NAC!
Tja zou ik ook doen.

0   0  
7Hills

@Robbie

Owja, dat is verstandig. NAC is nu op trainingskamp, dus laten we Kramer vastleggen en NA het trainingskamp de complete opstelling en speelwijze omgooien. Lekker zonder te oefenen 4-4-2 spelen tegen PEC...

Met alle respect, maar Kramer haal je alleen als je van systeem wil wisselen. Sparta wil dat, ADO kan hij zo instappen, alleen NAC speelt NIET in een systeem waar je iets aan Kramer hebt.

Dus voor de laatste keer, NIET doen!

0   0  
Ger

Als kramer wel zou komen en z ou scoren en de winnende goal maakt tegen fijenoord praten er veel anders Let maar op

0   0  
Frikandelletje

Laat we hem alsjeblieft niet halen zeg! Past niet in het systeem, kan niet meer op trainingskamp en dan hebben we het nog niet over zijn mentaliteit gehad.

0   0  
Ruft

Met de huidige gang van zaken gewoon gaan voor een buitenspeler en een '10'.

0   0  
Antoon

Fliegertje ik heb.zondag van aalst gesproken. Ik zou respect hebben. Wat ze alkemaal doen
. Zo begaan met de club. En.zoveel gegeven... Ze willen er weer geld in.stoppem. Dus flieger kap er mee of ga een.keer mee met mij.... En kramer nemen.. Zoveek vetdedigingrm zijn bamg voor hem. Zodst de rest kan profiteren. Flieger graag je rractie voir een afspraak...

0   0  
a

@ sjefdegevulde koek

Welke 9 spelers heeft Maaskant dan gehaald???

0   0  
Castle

Gewoon halen die kramer ...hij wil naar het buitenland laat maar een half jaar zien wat je kan michiel...

0   0  
Breda

@ van flieger

Promotie, cat 2, uitverkocht stadion. Noem het maar niks. Uit de dood herrezen zeg maar. Het zal altijd beter kunnen, maar niet met jou(w “investeerder”) in ieder geval.

0   0  
7Hills

Volgens Blanco zal Kramer naar Turkije gaan;

https://www.bndestem.nl/nac/nac-zet-interesse-in-kramer-niet-door-spits-gaat-voor-het-buitenland~a269eb26/

0   0  
Ruft

Kramer komt niet, die wacht op interesse uit het buitenland.

0   0  
Roberto

Ik volg zo nu en dan weleens een training van Feyenoord, en ik kan jullie 1 ding met zekerheid zeggen.
Als ik 1 speler moet noemen die zich dan het schompes werkt, dan is het Kramer wel!
Dus ik denk dat veel mensen zich schuilen achter zijn 'Seuntjes-imago' maar deze speler totaal niet kennen.

Halen die jongen, bij Ado als vaste spits was hij ook gedreven, balvaster en teamplayer!

0   0  
BREDA1965

tis mij nog steeds nie duidelijk waarom kramer moet komen,..haal aub een fatsoenlijke keeper,want dat is echt een drama,..en zet enevoldsen rechtsbuiten of op 10

0   0  
Alles of niets

Noppert in de spits olé olé!

0   0  
henk

Hans Deelen laat zich weer kennen. Laat zich tegenwoordig gebruiken als simpele loopjongen van onbetrouwbare lieden die de club voor een fooi willen kopen. Vroeger was deze Mommers look-a-like goed ingelicht, maar tegenwoordig is hij een parodie op zichzelf geworden en dat is verdomd jammer beste mensen.
Hier is de werkdag net begonnen en gaat daadwerkelijk de turbo er weer op. Zwitserland blijft voorlopig weer vol op de rem staan; uitgebreid ontbijten, lunchen, klungelen op ski's, sigaren, etc., als ware het één van de vadsige koningen. En net als deze Merovingers leidt hij een luxe leven zonder enige maatschappelijke verantwoordelijkheid of maatschappelijk nut.

0   0  
G00Ser

Transferperikelen zijn leuk, maar ik heb inmiddels wel geleerd om je er niet te druk over te maken. Er gaan zoveel namen rond, voordat je weet ga je mee in de speculatie en ben je straks teleurgesteld wanneer een speler niet komt, die überhaupt niet van plan was te komen.

We hebben dit seizoen al veel wedstrijden gezien, met goed voetbal, maar uiteindelijk zonder punten. De wedstrijd tegen Utrecht was een wedstrijd waarbij NAC het overwicht eindelijk wist te verzilveren. Persoonlijk ben ik ervan overtuigd dat de selectie van NAC goed genoeg om directe handhaving te realiseren. Neemt niet weg dat versterking op bepaalde posities welkom is, hierbij denk ik zelf aan links(misschien ook rechts) buiten, een aanvallende en ervaren middenvelder en misschien een kopsterke spits (mits hij naast Ambrose speelt, en niet in plaats van).

0   0  
scheppioni

Gaat naar buitenland, dus wie gaat het dan eventueeel worden? De woorden van Stijn, ons NAC haalt niks voor de breedte !!! Dus moet beter zijn dan vloet, dat zal lastig worden ????

0   0  
Ernst

@scheppioni

Laat die kramer maar zitten!
Een nieuwe 10 is veeeeeeeel belangerijker want die zullen we nodig hebbe 1 die wel scoort?

0   0  
Fritske d'n Olifant

@ a: De Zeeuw, Fernandez, Marcellis, Koch, Borahsasar, Ligeon, Naah, Zchusschen en Zukanovic. Alleen Marcellis en Koch mits fit zijn tegenwoordig nog vaste krachten bij een club op het hoogste niveau. Dus dat zegt inderdaad veel over de kwaliteit en het effect van paniekaankopen.

Verder vind ik de mentaliteit van Kramer niet zo interessant in de discussie of hij wel of niet moet komen. Hij is voetballend gezien stukken slechter dan Ambrose en gedijt alleen bij goed voorbereidend werk van de flanken. Laat dat nu net het probleem bij dit NAC zijn. Een spits heeft dus geen prio dus geef de weinige centjes indien mogelijk uit aan een aanvallende middenvelder of een vleugelspits met een degelijke voorzet.

0   0  
Bommetje

@signase
Flieger is weg bij de bank, zit vermoedelijk werkeloos thuis.
En dat is jammer.
Bron: Linkedin
Haagdijk, 3 graden, regenachtig, koude wind

0   0  
scheppioni

@ Ernst
Je ziet zeker de ernst er wel van in !!
Nou Vloet scoort nog wel eens, maar te weinig met name gezien zijn voetbalcapaciteiten !

Laad alle berichten na dit bericht in