Kuipers fluit PSV-NAC
Björn Kuipers is door de KNVB aangesteld om aanstaande zondag PSV-NAC in goede banen te leiden. Hij zal worden geassisteerd door de heren Van Roekel en Zeinstra. Vierde official is de heer Honig.
Bron: B-Side Rats
Plaats reactie
Nou dat betekent weer een hoop gele kaarten voor NAC en dat zal gelijk wel een paar schorsingen opleveren.
Dan staan we al 1-0 achter
,
Zijn er nog mensen die Kuipers de spelregels wilt uitleggen?
Hij is dagelijks na 13.00 uur te bereiken op 0541 570222.
Dit is zijn C1000 vestiging.
Helaas! zullen we wel weer een telraam nodig hebben vrees ik.
In alle realiteit reken ik bij psv op niets. Ik hoop wel dat het geen grote nederlaag wordt. Maar je weet het gelukkig nooit zeker.
De volgende thuiswedstrijd weer een knaller; vitesse. Deze zijn zonder meer kampioenskandidaat qua spelersmateriaal. Wordt allemaal erg pittig. Er zijn voor de winterstop nog punten nodig. In de beker gaan we een ronde door. En dat is mooi.
Stunten uit in eindhoven. 1-2 . toivonen krijgt het koekie van Gudelj terug. HUP NAC
We hoeven niet te gaan roepen dat we in Eindhoven minimaal een punt gaan stelen op basis van wat we tot nu toe in de competitie hebben gezien van NAC.
Maar opmerkingen zoals die van gerrit39 zijn toch wel heel erg treurig. O nee, dit is natuurlijk een echte en realistische NACCER. Hulde voor deze super fan die z'n cluppie zo enorm steunt.
Jawel man, dit gaan we gewoon winnen daar!
in principe is elke ploeg te verslaan, moge het kleine beetje geluk aan onze kant hebben zondag!
Dat worden weer minimaal 2 "pingels" tegen.
Björn (als mijn haar maar goed zit) Kuipers :-(
@ome cor,Nou niets meer aan toe te voegen!bedankt voor het compliment!en steunen doe ik pas!35jaar,en dat doen we ook niet minimaal een punt halen hoor geweldige! supporter!en telraam mag wel thuisblijven maakt toch niet uit.
Telraam? Een typecursus zou ook geen overbodige luxe zijn..
@Ome Cor: AZ hebben ze toch ook verslagen?
@bredafun
Dit keer met je eens
Geef Toivonen maar een ontzettende trap onder zijn kloten, dan is het alvast 1-0 voor ons.
@The don en dat zeg jij? ha!ooh sorry professor!!!!ooh nee mister nac natuurlijk!!,en inderdaad telraam!!(jij zal dat woord wel op een andere manier spellen denk ik op zijn professors!) het is dat ding wat je op de lagere school gebruikte zou jij toch moeten weten met jou status!!!!.
Ik ben erg sceptisch over het resultaat in eindhoven, maar ik laat me graag verrassen.
NAC moet toivonen zeker een koekje van eigen deeg geven, daar zijn we het dik over eens.
stripfiguur kuijpers, pff dat weet ik ok nie, daarna zullen de punten nogmaals gehaald moeten worden !
met zn alle een x proletarische gaan winkelen bij die lul zn winkel, en dan de boel kort en klein slaan wat een klootzak is me dat zeg die zakkewasser met zn scheiding in da kuthaar.heb nog nooit zo n misselijk makende harses gezien ik zou hem graag een x een klap recht in zn bakkes wille geven
wat een enorm domme reactie. Dat lost wat op zeg.
Ik vond Schanulleke leuker in Suske en wiske toen ze nog niks kon zeggen...
Vraagje: is het bij het bezoeken van een uitwedstrijd nodig om een pasfoto bij de S&I desk in te leveren?
Inderdaad Hans wát een schandalige reactie van schanlulleke!
da wor dus 3-1 voor de pisvingers.