Leonardo vreest voor carrière
Ex-NAC'er Leonardo heeft in de wedstrijd van zijn club Ferencváros tegen Györi een beenbreuk opgelopen na een werkelijk schandalige tackle. De Braziliaan was logischerwijs kapot van zijn blessure en gaf aan te vrezen dat de beenbreuk het einde van zijn carrière zou betekenen. Ferencváros gaf echter direct aan met Leo door te willen. Moniz (trainer Ferencváros): "Misschien heeft Leo dat zondag in de emotie even gedacht, omdat zijn contract over twee weken afloopt. Maar Gábor Kubatov, de voorzitter van Ferencváros, heeft direct geroepen het contract te verlengen. Dat moet Leonardo rust en houvast geven. Zelf heb ik hem in het ziekenhuis opgezocht, daar maakte hij een heel sterke strijdvaardige indruk."
Bron: B-Side Rats, VI
Plaats reactie
Iedereen komt als je LEO roept...
Mooi mannetje, lastig, was wel klaar met hem bij NAC, maar gun hem dit ook weer niet. Wel plezier beleeft aan hem.
Sneu voor Leo, NAC had voor de zoveelste keer goud in handen, maar sjefke blijkt al een hele tijd niet de goeie smid !!!
Tackle is hier te zien, rond de 5e minuut: http://www.youtube.com/watch?v=9kz_lklUvUQ
Pfff, wat een tackle...
schandalige tackle heb er geen andere woorden voor volgens mij was de speler die hem maakte ook enorm geschrokken dat kon je zien in de beelden erna. hoop dat het nog goed komt. Speelt onder Moniz trouwens wel goed. Iets wat men bij veel clubs niet gelukt is.
Wat een slager, die verdediger. Schopt 'm bewust de vernieling in.
Lastig mannetje was het, ja. Maar hij kon zo mooi voetballen.
Een van de beste spelers van de laatste 10 jaar in dienst van ons NAC. Helaas erg gevoelig voor randzaken, dingen die bij ons NAC traditioneel slecht worden gemanaged. Meestal door lompe onkunde of nonchalance.
Inmiddels is overigens Vonlanthen op de weg terug. Traint al weer een tijdje mee bij FC Wohlen in Aargau en hij kan straks kiezen uit een rijtje clubs voor volgend seizoen. Dan heeft Clubpresident Constantin van FC Sion gisteren snoeihard ingegrepen na de 5-0 nederlaag bij St Gallen. Hele trainersstaf ontslagen en 7 spelers teruggezet naar het tweede, waaronder centrale verdediger Michael Dingsdag.
Vanuit een zonnig Zurich, een goedemiddag.
Puur technisch misschien wel de beste ooit bij NAC. Maar moe(s)t spelen onder een zuid Amerikaanse trainer om het er uit te halen. HtC en Moniz bijv.
Oke zeiksnor Brevok, tnx voor deze nutteloze info die ook geen zak met Leo te maken heeft.
in de eerste periode zeer leuke speler alleen in de 2e periode moest hij verplicht meeverdedigen als iemand hem gewoon voorin had gezegd toen met amoah jullie blijven met 2en voorin je krijgt de ballen van o.a. lurling dan had ook de 2e periode een goede geweest.
maarja bij nac moesten we in de tijd verdedigen dus ook de pure spitsen.
tevens vindt ik het nog steeds een schande dat bij een corner tegen nooit een speler voorin blijft staan.(blyft er toch een verdediger/speler meer op de eigen helft staan dan in de eigen strafschopgebied).
maarja zo'n doodschop zou je niemand toevensen, die man moet een seizoen schorsing krijgen of in ieder geval zo lang dat leo geblesseerd is!
ben trouwens benieuwd hoeveel gudelj op gaat leveren az was de minste ploeg en als die al met 2mil komen nou laat de rest dan maar bieden hoor!! niet minder dan4/5mil zou ik zeggen.daarbij komt nog dat botteghin ook wel weggaat denk ik levert ook nog wel wat op en dus schrijven we dit jaar dikke zwarte cijfers! zo niet dan kunnen de directeuren wel inpakken denk!!!.
dus jva wacht maar lekker af tot de laatste dagen van de transferperiode ,die miljoenen komen toch wel alleen leg wel vervangingen snel vast!
Las een verslag dat Leo geel kreeg in deze wedstrijd voor protesteren omdat de scheids niet optrad tegen alle schoppen die hij kreeg. Dat is een vrijbrief voor de rest om nog harder te schoppen en zie het resultaat. En dan de speler die rood kreeg zich nog verontschuldigen. Pff belachelijk. Maar ja die Hongaarse competitie is er een van slagers en bakkers die zondag gaan voetballen.
belachelijke overtreding, zo'n straf verdient in mijn ogen, zolang Leo niet voetbalt, die speler die dit veroorzaakt ook niet op het voetbalveld !!!